Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Clásica Club Deportivo Boyacá 2018
Colombia
Datum :
24-06-2018
3e etappe
14 km
Weg - Individuele tijdrit
Start
Tunja (Boyaca), Colombia
Aankomst
Tunja (Boyaca), Colombia
Hoofdindex Clásica Club Deportivo Boyacá
Index 2018
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Winner Andrew Anacona Gómez
COL
in 14m 07.00s
2
Rodrigo Contreras Pinzón
COL
op 14.00s
3
José Rodolfo Serpa Pérez
COL
op 37.00s
Details
8 Winner Anacona E MOVISTAR TEAM 0:14:07 90
2 112 Rodrigo Contreras E EPM - SCOTT 0:14:21 32 00:14
3 11 Jose Serpa E GW SHIMANO CHAOYANG ENVIA PX 0:14:44 29 00:37
4 7 Diego Camargo S COLDEPORTES - ZENU - SELLO ROJO 0:14:44 76 00:37
5 168 Brayan Ramirez E FUERZAS ARMADAS EJERCITO NACIONAL 0:14:48 37 00:41
6 114 Diego Ochoa E EPM - SCOTT 0:14:52 48 00:45
7 61 Wilson Marentes E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:14:55 81 00:48
8 2 German Chaves E COLDEPORTES - ZENU - SELLO ROJO 0:14:55 89 00:48
9 63 Pedro Torres E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:14:56 0 00:49
10 99 Wilson Rodriguez E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:14:57 36 00:50
11 3 Alexis Camacho E COLDEPORTES - ZENU - SELLO ROJO 0:14:59 77 00:52
12 14 Juan Pablo Rendon E GW SHIMANO CHAOYANG ENVIA PX 0:15:00 87 00:53
13 95 Jose Jimenez E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:15:02 33 00:55
14 12 Walter Pedraza E GW SHIMANO CHAOYANG ENVIA PX 0:15:04 25 00:57
15 94 Yeison Chaparro E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:15:06 56 00:59
16 62 Pedro Herrera E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:15:10 51 01:03
17 4 Luis Felipe Laverde E COLDEPORTES - ZENU - SELLO ROJO 0:15:14 17 01:07
18 119 Luis Miguel Martinez E EPM - SCOTT 0:15:16 32 01:09
19 65 Diego Quintero E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:15:19 75 01:12
20 13 Heiner Parra E GW SHIMANO CHAOYANG ENVIA PX 0:15:21 01:14
21 105 Juan Fernandez S BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:15:22 31 01:15
22 148 Aldemar Reyes E MANZANA POSTOBON 0:15:22 69 01:15
23 17 Sergio Martinez E GW SHIMANO CHAOYANG ENVIA PX 0:15:24 76 01:17
24 113 Fredy Montaña E EPM - SCOTT 0:15:27 3 01:20
25 92 Oscar Rivera E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:15:29 74 01:22
26 102 Jhonathan Eugenio S BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:15:31 55 01:24
27 93 Marco Tulio Suesca E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:15:34 60 01:27
28 118 Nicolas Castro E EPM - SCOTT 0:15:34 93 01:27
29 100 Javier Gomez E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:15:38 73 01:31
30 125 Wilmar Jahir Perez E CORPLASTICOS SAPURA 0:15:40 16 01:33
31 139 Antonio Alarcón E CLUB ALCARAVAN META 0:15:40 68 01:33
32 18 Jhonathan Ospina E GW SHIMANO CHAOYANG ENVIA PX 0:15:42 58 01:35
33 88 Carlos Velandia S HE ROPA PARA CICLISMO 0:15:42 61 01:35
34 115 Camilo Gomez E EPM - SCOTT 0:15:42 91 01:35
35 185 Diego Soraca E SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:15:44 64 01:37
36 35 Yeison Rincón. S SUNDARK ARAWAK 0:15:45 51 01:38
37 184 Wilmer Rodriguez E SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:15:45 58 01:38
38 120 Leandro Arango E EPM - SCOTT 0:15:46 27 01:39
39 117 Edwin Carvajal E EPM - SCOTT 0:15:47 12 01:40
40 42 Ruberth Soracá E TEAM EDICIONES MAR DROGUERIA ALFA CONTRUC ZEA 0:15:47 72 01:40
41 155 Wldy Sandoval E BICICLETAS STRONGMAN 0:15:48 44 01:41
42 69 Carlos Becerra E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:15:49 13 01:42
43 5 Jhon Martinez E COLDEPORTES - ZENU - SELLO ROJO 0:15:52 23 01:45
44 167 Miguel Mendoza E FUERZAS ARMADAS EJERCITO NACIONAL 0:15:52 82 01:45
45 1 Miguel Rubiano E COLDEPORTES - ZENU - SELLO ROJO 0:15:55 27 01:48
46 122 Mario Alberto Rojas E CORPLASTICOS SAPURA 0:15:55 39 01:48
47 128 Adrian Vargas S NEW WORLD CYCLING-HOTEL VIRABA-TRIVIGNIANI 0:15:56 86 01:49
48 136 Salvador Moreno E CLUB DEPORTIVO BOYACA 0:15:57 9 01:50
49 36 Juan Carrero. S SUNDARK ARAWAK 0:15:57 55 01:50
50 111 Juan Pablo Suarez E EPM - SCOTT 0:15:58 28 01:51
51 107 Jhon Iguavita S BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:15:58 60 01:51
52 96 Diego Mancipe E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:16:00 94 01:53
53 91 Cayetano Sarmiento E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:16:01 69 01:54
54 192 Yancir Barrera S SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:16:01 75 01:54
55 97 Carlos Parra E BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:16:03 31 01:56
56 6 Juan Diego Alba S COLDEPORTES - ZENU - SELLO ROJO 0:16:05 68 01:58
57 196 Diego Alfonso S SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:16:05 79 01:06
58 186 Fredy Piamonte E SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:16:06 42 01:07
59 180 Luis Daniel Zea S SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:16:06 87 01:07
60 33 Luis Martinez. E SUNDARK ARAWAK 0:16:07 59 01:08
61 153 Jonathan Muñoz S ISSA GROUP - COLOMBIELAS 0:16:09 31 01:10
62 189 Felipe Romero S SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:16:10 99 01:11
63 103 Robinson Ortega S BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:16:11 14 01:12
64 19 Edwin Rodriguez E EPM - SCOTT 0:16:11 43 01:12
65 70 Michael Rodriguez E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:16:11 5 01:12
66 197 Cesar Mateus S SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:16:14 60 01:15
67 43 Jhon Soracá E TEAM EDICIONES MAR DROGUERIA ALFA CONTRUC ZEA 0:16:16 46 01:17
68 31 Edwin Parra E SUNDARK ARAWAK 0:16:17 41 01:18
69 37 Germán Sanchez. S SUNDARK ARAWAK 0:16:17 83 01:18
70 40 Manuel Diaz S Familia Navarrete Kronos 0:16:20 52 01:21
71 39 Juan Guerrero S SUNDARK ARAWAK 0:16:21 92 01:22
72 150 Jose Leonel Diaz E ELKIN RINCON-CLUB EVOLUCION TUTENSE 0:16:26 88 01:27
73 34 Juan Hoyos. S SUNDARK ARAWAK 0:16:28 22 01:29
74 46 Edward Antonio S TEAM EDICIONES MAR DROGUERIA ALFA CONTRUC ZEA 0:16:29 2 01:30
75 64 Roger Diagama E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:16:33 88 01:34
76 77 Diego Ruiz E JB ROPA DEPORTIVA 0:16:33 90 01:34
77 79 Cristian Torres E JB ROPA DEPORTIVA 0:16:35 4 01:36
78 32 Jose Bernal. E SUNDARK ARAWAK 0:16:36 56 01:37
79 198 Hernan Rodríguez S SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:16:37 4 01:38
80 44 Davidson Castillo E TEAM EDICIONES MAR DROGUERIA ALFA CONTRUC ZEA 0:16:37 97 01:38
81 41 Jhon Jairo Vargas E TEAM EDICIONES MAR DROGUERIA ALFA CONTRUC ZEA 0:16:39 90 01:40
82 130 Andres Perez S NEW WORLD CYCLING-HOTEL VIRABA-TEAM ESCRIBA 0:16:40 30 01:41
83 187 Felipe Guzman S SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:16:40 75 01:41
84 81 Andres Camargo S BRAVE CYCLING TEAM 0:16:41 4 01:42
85 176 Carlos Soler S PRIMERO VILLA DE LEYVA - MAURICIO NEISA 0:16:42 77 01:43
86 141 Duvan Bobadilla S ESTEBAN CHAVES 0:16:43 45 01:44
87 146 Diego Dueñas E COLDEPORTES 0:16:43 46 01:44
88 183 Yuber Contreras E SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:16:44 17 01:45
89 132 Fabian Fuentes S FUNDACION ESTEBAN CHAVES 0:16:44 45 01:45
90 188 Adrian Rodriguez S SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:16:46 43 01:47
91 182 Cristian Serrano E SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA 0:16:47 61 01:48
92 67 José de Jesús Jaimes E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:16:49 42 01:50
93 89 Juan Romero E HE ROPA PARA CICLISMO 0:16:53 25 01:54
94 104 Pedro Ruiz S BOYACA ES PARA VIVIRLA 0:16:55 30 01:56
95 172 Ricardo Rivera S PRIMERO VILLA DE LEYVA - MAURICIO NEISA 0:17:01 52 02:02
96 123 William Cerquera E CORPLASTICOS SAPURA 0:17:01 61 02:02
97 124 Albeiro Rabon E CORPLASTICOS SAPURA 0:17:01 65 02:02
98 129 Kristian Yustre E NEW WORLD CYCLING-HOTEL VIRABA-AMORE E VITA 0:17:03 28 02:04
99 194 Luis A. Lopez S SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:17:03 29 02:04
100 76 Daniel Rincon E JB ROPA DEPORTIVA 0:17:04 44 02:05
101 47 Fabian Acuña S TEAM EDICIONES MAR DROGUERIA ALFA CONTRUC ZEA 0:17:05 4 02:06
102 199 Miguel Torres E SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:17:06 5 02:07
103 195 Elkin Goyeneche S SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:17:06 55 02:07
104 179 Nelson Hurtado E SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:17:08 21 02:09
105 52 Juan Pablo Guevara S TEAM EDICIONES MAR DROGUERIA ALFA CONTRUC ZEA 0:17:09 80 02:10
106 193 Diego Lopez S SOGAMOSO INCLUYENTE PAVIBOY 0:17:11 2 02:12
107 174 Asdrubal Sainz S PRIMERO VILLA DE LEYVA - MAURICIO NEISA 0:17:12 61 02:13
108 68 Jefferson Vargas E EBSA EMPRES DE ENERGIA DE BOYACA 0:17:19 23 02:20
109 170 Fabian Avella E FUERZAS ARMADAS EJERCITO NACIONAL 0:17:19 98 02:20
110 173 Cristian Garcia S PRIMERO VILLA DE LEYVA - MAURICIO NEISA 0:17:22 22 02:23
111 24 Jose Ausique Lopez S CLUB FENNIX COSECHANDO FUTURO 0:17:51 0 02:52
121 Victor Niño E CORPLASTICOS SAPURA DNS
190 Miguel Mogollon S SOG INCLUYENTE-JUANCA PUNTA DE ANCA DNS
171 Brayan Benavides E PRIMERO VILLA DE LEYVA - MAURICIO NEISA DNS
157 Jhon Zambrano S SOGAMOSO CIUDAD INCLUYENTE - CLUB RAP DNS
21 Jhon Tapias S CLUB FENNIX COSECHANDO FUTURO DNS
Sluiten
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close