Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Amorebieta 2018
Klasika Primavera
Spanje
Datum :
08-04-2018
171,5 km
Weg - Wedstrijd
Start
Amorebieta (Pais Vasco), Spanje
Aankomst
Amorebieta (Pais Vasco), Spanje
Hoofdindex Amorebieta
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Andrey Amador Bikkazakova
CRC
in 04h 06m 11s
2
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
op
3
Wilmar Andres Paredes Zapata
COL
op 10s
4
Carlos Alberto Betancur Gómez
COL
op
5
Dmitriy Strakhov
RUS
op
6
Gustavo Cesar Veloso
ESP
op
7
Nicholas Schultz
AUS
op
8
Alexander Evtushenko
RUS
op 26s
9
Sergio Andres Higuita García
COL
op 30s
10
Bernardo Albeiro Suaza Arango
COL
op
Details
1 1 AMADOR Andrey
CRC
MOVISTAR TEAM 32 4:06:11 125
2 7 VALVERDE Alejandro
ESP
MOVISTAR TEAM 38 4:06:11 85
3 44 PAREDES ZAPATA Wilmar Andres
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 22 4:06:21 70
4 3 BETANCUR Carlos
COL
MOVISTAR TEAM 29 4:06:21 60
5 93 STRAKHOV Dmitrii
RUS
LOKOSPHINX 23 4:06:21 50
6 136 CESAR VELOSO Gustavo
ESP
W52/FC PORTO 38 4:06:21 40
7 SCHULTZ Nicholas
AUS
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 4:06:21 *** 0
8 94 EVTUSHENKO Alexander
RUS
LOKOSPHINX 25 4:06:37 30
9 45 HIGUITA GARCIA Sergio Andres
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 21 4:06:41 25
10 46 SUAZA ARANGO Bernardo Albeiro
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 26 4:06:41 20
11 116 MCNULTY Brandon
USA
RALLY CYCLING 20 4:06:41 15
12 5 FERNANDEZ Ruben
ESP
MOVISTAR TEAM 27 4:06:41 10
13 36 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 23 4:06:41 5
14 113 ELLSAY Nigel
CAN
RALLY CYCLING 24 4:06:44 5
15 42 SIERRA SANCHEZ Yecid Arturo
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 24 4:06:44 5
16 97 VDOVIN Alexander
RUS
LOKOSPHINX 25 4:09:07 3
17 11 RUBIO HERNANDEZ Diego
ESP
BURGOS - BH 27 4:09:40 3
18 117 ORONTE Emerson
USA
RALLY CYCLING 28 4:09:40 3
19 34 BARCELO ARAGON Fernando
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 22 4:09:40 3
20 52 GARCIA Ricardo
ESP
TEAM EUSKADI 30 4:09:40 3
21 67 INKELAAR Kevin
NED
POLARTEC KOMETA 21 4:09:40 3
22 43 OSORIO ARBOLEDA Juan Felipe
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 23 4:09:40 3
23 23 FERRARI BARCELO Fabricio
URU
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 33 4:09:40 3
24 35 TXOPERENA MATXIKOTE Beñat
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 27 4:09:40 3
25 131 VINHAS Rui
POR
W52/FC PORTO 32 4:09:40 3
26 GUTIERREZ REVUELTA Jose Manuel
ESP
MASSI - KUWAIT TEAM 4:09:40 *** 0
27 122 REGUERO CORRAL Gabriel
ESP
VIB SPORTS 25 4:09:40
28 56 AZURMENDI SAGASTIBELTZA Ibai
ESP
TEAM EUSKADI 22 4:09:40
29 25 SILVA Joaquim
POR
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 26 4:09:40
30 32 BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 29 4:09:40
31 112 CARPENTER Robin
USA
RALLY CYCLING 26 4:09:44
32 135 RODRIGUES João
POR
W52/FC PORTO 24 4:09:45
33 95 STASH Mamyr
RUS
LOKOSPHINX 25 4:09:47
34 51 FERNANDEZ AYARZAGUENA Egoitz
ESP
TEAM EUSKADI 26 4:09:49
35 54 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio
ESP
TEAM EUSKADI 24 4:09:49
36 91 SOKOLOV Dmitrii
RUS
LOKOSPHINX 30 4:09:56
37 57 MARTIN SANZ Gotzon
ESP
TEAM EUSKADI 22 4:10:29
38 132 FONTE César
POR
W52/FC PORTO 32 4:10:41
39 111 ANDERSON Ryan
CAN
RALLY CYCLING 31 4:10:43
40 134 CARVALHO António
POR
W52/FC PORTO 29 4:10:43
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
Go to the next page
Go to the last page
1 - 40 of 62 items
41 21 CELANO Danilo
ITA
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 29 4:10:43
42 16 CUBERO GALVEZ Jorge
ESP
BURGOS - BH 26 4:12:42
43 121 VALIENTE BONAFE Eric
ESP
VIB SPORTS 26 4:12:42
44 24 REIS Rafael
POR
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 26 4:13:31
45 13 MITRI James
GBR
BURGOS - BH 19 4:13:31
46 92 SAMOLENKOV Artem
RUS
LOKOSPHINX 25 4:13:31
47 96 SVESHNIKOV Kirill
RUS
LOKOSPHINX 26 4:13:31
48 53 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio
ESP
TEAM EUSKADI 26 4:13:31
49 55 JUARISTI ARRIETA Txomin
ESP
TEAM EUSKADI 23 4:13:31
50 66 CAMACHO DEL FRESNO Juan
ESP
POLARTEC KOMETA 23 4:16:26
51 61 BALLESTEROS CANOVAS Miguel Angel
ESP
POLARTEC KOMETA 22 4:16:26
52 62 PENA MOLANO Wilson Estiben
COL
POLARTEC KOMETA 20 4:16:26
53 41 PARRA ARIAS Jordan Arley
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 24 4:16:26
54 12 SALAS ZORROZUA Ibai
ESP
BURGOS - BH 27 4:18:39
55 31 BARRENETXEA URIARTE Ander
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 26 4:18:39
56 47 VILELA Ricardo
POR
MANZANA POSTOBON TEAM 31 4:18:39
57 124 COSTA SORIA Axel
ARG
VIB SPORTS 24 4:18:39
58 64 HABTOM TEKLE Awet
ERI
POLARTEC KOMETA 20 4:18:39
59 115 MAGNER Tyler
USA
RALLY CYCLING 27 4:18:41
60 37 UDONDO SANTAMARIA Gotzon
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 4:18:41
61 26 SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 24 4:18:41
62 102 MALAXETXEBARRIA IBAIBARRIAGA Oskar
ESP
MASSI - KUWAIT TEAM 23 4:18:41
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
Go to the next page
Go to the last page
41 - 62 of 62 items
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close