Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Hasselt, Cyclocross 2017
België
Datum :
02-12-2017
25,2 km
Cross - Wedstrijd
Start
Hasselt (Limburg), België
Aankomst
Hasselt (Limburg), België
Hoofdindex Hasselt, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Corné Van Kessel
NED
in 01h 01m 54.00s
2
Toon Aerts
BEL
op 00.00s
3
David Van Der Poel
NED
op 21.00s
Details
1
VAN KESSEL Corne
TELENET FIDEA LIONS
NED19910807
EL.CMC
1H01´54"
2
AERTS Toon
TELENET FIDEA LIONS
BEL19931019
EL.CMC
1H01´54"
3
VAN DER POEL David
BEOBANK-CORENDON
NED19920615
EL.CMC
1H02´15"
+0´21"
4
MERLIER Tim
CRELAN - CHARLES
BEL19921030
EL.CP
1H02´24"
+0´30"
5
MEEUSEN Tom
BEOBANK-CORENDON
BEL19881107
EL.CMC
1H02´36"
+0´42"
6
HERMANS Quinten
TELENET FIDEA LIONS
BEL19950729
U23CMC
1H02´50"
+0´56"
7
BOSMANS Wietse
ERA REAL ESTATE - CIRCUS
BEL19911230
EL.CMC
1H02´57"
+1´03"
8
BAESTAENS Vincent
VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL19890618
ELITE
1H03´07"
+1´13"
9
VANTHOURENHOUT Dieter
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
1H03´07"
+1´13"
10
SWEECK Diether
ERA REAL ESTATE - CIRCUS
BEL19931217
EL.CMC
1H03´16"
+1´22"
11
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA LIONS
BEL19951212
U23CMC
1H03´28"
+1´34"
12
PEETERS Rob
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19850702
EL.CMC
1H04´01"
+2´07"
13
AERNOUTS Jim
TELENET FIDEA LIONS
BEL19890323
EL.CMC
1H04´10"
+2´16"
14
VAN DEN BRAND Twan
ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED19890122
EL.MC
1H04´45"
+2´51"
15
VAN TICHELT Yorben
ERA REAL ESTATE - CIRCUS
BEL19940712
EL.CZC
1H04´45"
+2´51"
16
HOEYBERGHS Daan
STEYLAERTS-BETFIRST
BEL19940918
EL.CMC
1H04´52"
+2´58"
17
TOUPALIK Adam
BEOBANK - CORENDON
CZE19960509
U23
1H05´11"
+3´17"
18
VAN DER MEER Gosse
TARTELETTO ISOREX
NED19950624
U23.C
1H05´17"
+3´23"
19
VLIEGEN Pieter-Jan
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19990915
JUNIOR
1H05´56"
+4´02"
20
LIESSENS Jarno
ACROG - BALEN BC
BEL19980125
U23
1H06´07"
+4´13"
21
DEBEIR Arno
LARES-DOLTCINI CT
BEL19990712
JUNIOR
1H06´07"
+4´13"
22
VAN DE VELDE Thomas
TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)
BEL19960521
U23
1H07´40"
+5´46"
23
LEMMENS Sander
LENSWORLD CYCLING TEAM
BEL19991208
JUNIOR
1H08´05"
+6´11"
24
LINDENAU Paul
RV GERMANIA HAMBURG / STEVENS RACING TEA
GER19960122
U23
1 r
25
SCHREIBER Felix
VV TOOLTIME PREIZENDAUR
LUX19990927
U23
1 r
26
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
2 r
27
DE BOCK Yoni
ARROW CYCLING TEAM
BEL19960406
U23
2 r
28
SCHMIDT Marvin
RSC BETZDORF
GER19920609
ELITE
2 r
29
PETROV Spencer
ASPIRE RACING
USA19980909
U23.MC
2 r
30
STUER Kwinten
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19991121
JUNIOR
2 r
31
JACOBS Johan
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
SUI19970301
U23
2 r
32
LEE Stephen
DERWENTSIDE CC
GBR19960417
U23
3 r
33
OBERTEICHER Marco
RSV GÜTERSLOH 1931
GER19990718
U23
3 r
34
SERRE Stef
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981215
U23
3 r
35
HIDALGO GARCÍA David
KOBA CYCLING CX TEAM
ESP19900621
ELITE
4 r
36
COPPELMANS Wessel
TWC HET SNELLE WIEL
NED19991203
JUNIOR
4 r
37
MEYERS Eric
LC TETANGE
LUX19980729
U23
5 r
DNF
VANTORNOUT Klaas
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19820519
EL.CMC
DNF
VAN AMERONGEN Thijs
ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED19860718
ELITE
DNF
ADAMS Joeri
KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM
BEL19891015
EL.MC
DNF
ALBIZUA ZUBIZARRETA Josu
KOBA CLYCING CX TEAM
ESP19971128
U23
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close