Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tour of Eritrea 2017
Giro di Eritrea
Eritrea
Datum :
20-04-2017
3e etappe
117 km
Weg - Etappe
Start
Hagaz , Eritrea
Aankomst
Asmara , Eritrea
Hoofdindex Tour of Eritrea
Index 2017
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Meron Hagos Teshome
ERI
in 02h 05m 06.00s
2
Tesfom Issak Okubamariam
ERI
op 00.00s
3
Clint Hendricks
RSA
op 00.00s
4
Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul
ERI
op 00.00s
5
Sirak Tesfom
ERI
op 00.00s
Details
1 Meron TESHOME HAGOS ERI BAI 25 2:05:06 7 7
2 Issak TESFOM OKUBAMARIAM ERI ERI 26 +0 3 3
3 Clint HENDRICKS RSA RSA 26 +0 1 1
4 Amanuel Mengis GHEBREINDRIAS ERI BAI 22 +0
5 Sirak TESFOM ERI 19 +0
6 Tesfay MEHRETAB ERI 23 +0
7 Pierpaolo FICARA ITA AMO 26 +0
8 Mikiel HABTOM ERI 26 +0
9 Natnael MEBRAHTOM ERI 19 +0
10 Zemenfes SOLOMON ERI ERI 20 +0
11 Aron DEBRETSION ERI 25 +0
12 Bonaventure UWIZEYIMANA RWA RWA 24 +0
13 Mussie YOSIEF ERI 22 +0
14 Meron Arham Brhane ERI ERI 22 +0
15 Marco BERNARDINETTI ITA AMO 26 +0
16 Aklilu GEBREHIWOT ERI 23 +0
17 Saymon MUSSI ERI ERI 19 +0
18 Semere ANDEMARYAM ERI 19 +0
19 Dawit YEMANE ERI 19 +0
20 Yohannes WELDERUFAEL ERI 23 +0
21 Daniel HABTEMICHEAL ERI 20 +0
22 Million AMANUEL ERI 26 +0
23 Yohannes TESFAY ERI 21 +0
24 Amanueal TSEGAY ERI ERI 22 +0
25 Matthias SCHNAPKA GER BAI 37 +19
26 David GALARRETA UGARTE ESP AMO 24 +1:03
27 Jean Claude UWIZEYIMANA RWA RWA 21 +0
28 Joschka BECK GER BAI 24 +6:47
29 Martijn KNOL NED 30 +7:37
30 Jos KOOP NED 29 +7:37
31 Arne VAN GILS NED 36 +7:37
32 Redi HALILAJ ALB AMO 28 +7:37
33 Patrick LECHNER GER BAI 29 +7:37
34 Besmir BANUSHI ALB AMO 29 +7:37
35 Evan WANGAI KAMAU KEN KEN 21 +7:37
36 Jean Paul René UKINIWABO RWA RWA 19 +7:37
37 Dawit ARAYA ERI 30 +7:37
38 Mehari Tesfatsion ERI ERI 22 +7:37
39 Jean Bosco NSENGIMANA RWA RWA 24 +7:37
40 Chris JOOSTE RSA RSA 22 +7:48
41 Jayde JULIUS RSA RSA 24 +7:48
42 Bradley POTGIETER RSA RSA 28 +7:48
43 Josphat KAMAU GITHAMBO KEN KEN 23 +9:54
44 Wouter BEEN NED 28 +13:12
45 Eric NDUWAYO RWA RWA 23 +13:12
46 Abu Baker HAMED SUD SUD +13:12
47 Mohamed MOHMOUD SUD SUD 26 +13:14
48 Jan MONTSHIOA RSA RSA 26 +13:16
49 Luuk VAN DER WAL NED 24 +13:16
50 Myles VAN MUSSCHENBROEK RSA RSA 25 +13:43
DNF Didier MUNYAMEZA RWA RWA 18
DNF Joseph Gichora KAMAU KEN KEN 24
Gen
1 Amanueal TSEGAY Eritrea ERI 22 8:57:34 1 1
2 Meron TESHOME HAGOS Eritrea BAI 25 +1:19
3 Clint HENDRICKS South Africa RSA 26 +1:29
4 Issak TESFOM OKUBAMARIAM Eritrea ERI 26 +1:31
5 Marco BERNARDINETTI Italy AMO 26 +1:33
6 Sirak TESFOM Eritrea 19 +1:38
7 Jean Claude UWIZEYIMANA Rwanda RWA 21 +1:39
8 Zemenfes SOLOMON Eritrea ERI 20 +1:40
9 Meron Arham Brhane Eritrea ERI 22 +1:42
10 Saymon MUSSI Eritrea ERI 19 +1:44
11 Mikiel HABTOM Eritrea 26 +1:45
12 Tesfay MEHRETAB Eritrea 23 +1:45
13 Aron DEBRETSION Eritrea 25 +1:46
14 Semere ANDEMARYAM Eritrea 19 +1:46
15 Dawit YEMANE Eritrea 19 +1:57
16 Pierpaolo FICARA Italy AMO 26 +1:59
17 Yohannes WELDERUFAEL Eritrea 23 +2:12
18 Aklilu GEBREHIWOT Eritrea 23 +3:45
19 Million AMANUEL Eritrea 26 +5:44
20 Mussie YOSIEF Eritrea 22 +6:04
21 Daniel HABTEMICHEAL Eritrea 20 +6:07
22 David GALARRETA UGARTE Spain AMO 24 +6:54
23 Mehari Tesfatsion Eritrea ERI 22 +9:21
24 Dawit ARAYA Eritrea 30 +9:27
25 Chris JOOSTE South Africa RSA 22 +9:34
26 Yohannes TESFAY Eritrea 21 +14:10
27 Bonaventure UWIZEYIMANA Rwanda RWA 24 +21:19
28 Amanuel Mengis GHEBREINDRIAS Eritrea BAI 22 +22:27
29 Natnael MEBRAHTOM Eritrea 19 +22:43
30 Redi HALILAJ Albania AMO 28 +26:39
31 Besmir BANUSHI Albania AMO 29 +29:20
32 Jean Bosco NSENGIMANA Rwanda RWA 24 +31:45
33 Jayde JULIUS South Africa RSA 24 +32:35
34 Matthias SCHNAPKA Germany BAI 37 +41:42
35 Martijn KNOL Netherlands 30 +42:28
36 Patrick LECHNER Germany BAI 29 +45:11
37 Joschka BECK Germany BAI 24 +48:10
38 Arne VAN GILS Netherlands 36 +49:00
39 Jean Paul René UKINIWABO Rwanda RWA 19 +49:00
40 Josphat KAMAU GITHAMBO Kenya KEN 23 +51:17
41 Evan WANGAI KAMAU Kenya KEN 21 +1:02:23
42 Bradley POTGIETER South Africa RSA 28 +1:03:06
43 Eric NDUWAYO Rwanda RWA 23 +1:07:58
44 Wouter BEEN Netherlands 28 +1:08:30
45 Jan MONTSHIOA South Africa RSA 26 +1:08:34
46 Myles VAN MUSSCHENBROEK South Africa RSA 25 +1:09:05
47 Jos KOOP Netherlands 29 +1:15:56
48 Luuk VAN DER WAL Netherlands 24 +1:22:10
49 Mohamed MOHMOUD Sudan SUD 26 +1:33:33
50 Abu Baker HAMED Sudan SUD +1:33:34
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close