Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Chavanoz, Cyclocross 2014
Frankrijk
Datum :
21-09-2014
Cross - Wedstrijd
Start
Chavanoz (Rhone-Alpes), Frankrijk
Aankomst
Chavanoz (Rhone-Alpes), Frankrijk
Hoofdindex Chavanoz, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Clément Venturini
FRA
in 00.00s
2
Fabien Doubey
FRA
op 00.00s
3
Jérémie Duperron
FRA
op 00.00s
4
Kévin Miquel
FRA
op 00.00s
Details
1 VENTURINI Clément COFIDIS-TEAM VULCO-VC VAULX-EN-VELIN E.Prof.
2 DOUBEY Fabien CC ETUPES 1ÈRE Esp
3 DUPERRON Jérémie V.C. CALADOIS 3e
4 MIQUEL Kévin VR CAVAILON 2e
5 SEIGLE Romain CLUB VIENNOIS D`ANIMAT CY 1ère Esp
6 VIDAL Florian CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. Esp Esp
7 FINE Gabin CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. Esp Esp
8 MEUNIER-CARUS Fabrice E.C. ST CLAIROISE 3e
9 FRILEY Maeëlan CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. 2e Esp
10 FARNIER Julien V.S. ROMANAIS PEAGEOIS 2e
11 CHAPPE Maxime CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. 2e Esp
12 PINCON Jean BAPTISTE R.O. CHAMBON FEUGEROLLES 3e
13 VANTIELCKE Guillaume E.C. SALAISE P ROUSSILLON 3e Esp
14 PETERS Léo CHAMBERY C. COMPETITION 3e
15 MARTIN Kévin LES PASSES MONTAGNES P.C.D2
16 VASNIER Dylan SARRAS ST VALLIER CYCLISME Esp 1 Esp
17 QUATTRONE Anthony V.C. CORBAS PCO
18 DUMOULIN Hervé U.C.RIVES P.C.
19 SOLBACH Cyril CHAMBERY C. C. 3.Esp.
20 AULANIER Mathieu CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. PCO
21 BERARD Sébastien V.C.V.EN VELIN 3e
22 VASNIER Fabrice SARRAS ST VALLIER CYCLISME Pass
23 GUTTIN Bertrand E.C.ST CLAIR P.C.D2
24 ASPORT Pierre CHAMBÉRY C.C. 3.ESP.
25 LAPALUS Aurélien CHAMBÉRY C.C. 3e
26 DAZIN Florian S.C.BRIANÇON CARTE JOURNÉE
27 CLERC Cédric C.C.HAUT DOUBS P.C.D1
28 DESGOUTTE Pascal R.O. CHAMBON FEUGEROLLES Pass
29 SCHMITTER Alexis LYON SPRINT EVOLUTION PCO
30 PAQUET Davy CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. PCO
31 MARTIN Cédric R.O. CHAMBON FEUGEROLLES PCO
32 MARSON Paul S.C.BRIANÇON PC 2
33 MARTIN Jean Francois E.C. ST CLAIROISE Pass
34 FAVRO Christian CLUB VIENNOIS D`ANIMAT CY Pass
35 BARATHIER Frédéric V.C. CORBAS PCO
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close