Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Anzuola 2003
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
Spanje
Datum :
14-07-2003
124 km
Weg - Wedstrijd
Start
Anzuola (Pais Vasco), Spanje
Aankomst
Anzuola (Pais Vasco), Spanje
Hoofdindex Anzuola
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Daniel Navarro García
ESP
in 00.00s
2
Iñigo Lariz Azkue
ESP
op 00.00s
3
Carlos Abellán Ossenbach
ESP
op 00.00s
4
Iban Iriondo Uranga
ESP
op 00.00s
5
Iker Leonet Iza
ESP
op 00.00s
Details
1 NAVARRO GARCIA, DANIEL WÜRTH-ONCE 3:00:19 41,24 km/h
2 LARIZ AZKUE, IÑIGO ULMA-CEGASA a 56"
3 ABELLAN OSSENBADE, CARLOS WÜRTH-ONCE a 1´02"
4 IRIONDO URANGA, IBAN ULMA-CEGASA a 1´05"
5 LEONET IZA, IKER ULMA-CEGASA
6 ANTON HERNANDEZ, IGOR ORBEA-OLARRA-CONSULTEC
7 CHAMORRO MAYOR, JESUS MANUEL ULMA-CEGASA
8 SANCHEZ PRADO, ELADIO WÜRTH-ONCE a 1´10"
9 MELERO COCO, IVAN WÜRTH-ONCE a 1´35"
10 GONZALEZ SANTAMARIA, DANIEL ALFUS TEDES a 2´57"
11 SAGASTIBELTZA AGERRE, IÑIGO GRAFICAS ONA a 3´32"
12 JUEZ OCHOA, CARLOS RUTA DE EUROPA a 4´34"
13 SANCHEZ GIL, LUIS LEON WÜRTH-ONCE a 4´36"
14 SANZ UNZUE, JORGE GRAFICAS ONA a 5´24"
15 DIAZ GOMEZ, ALEX IBAIGANE OPEL
16 ALDAZABAL ZENDOIA, IKER LEKEITIALDE T.E.
17 IRAZU BELDURRAIN, IKER ULMA-CEGASA
18 EIZAGIRRE IRIBAR, EKAITZ ULMA-CEGASA a 5´30"
19 SARASOLA ETXEBERRIA, GAIZKA ULMA-CEGASA
20 ELOSEGI GONZALEZ, JON BRUESA
21 ORNIA VIEITES, ADRIAN COLLOTO
22 BLAZQUEZ MARTIN, RAUL BANATU-ORIAKO T.E.
23 MORALES PARRA, TOMAS ALFUS TEDES
24 PONCE FERNANDEZ, HERNAN SAUNIER DUVAL
25 ATXA AGERRE, GARIKOITZ GRAFICAS ONA
26 MATEOS OÑA, IÑIGO AZPIROZ-SARALEGUI-SWELL
27 BERTIZ ERASUN, GORKA GRAFICAS ONA a 5´35"
28 ERVITI OLLO, IMANOL SERBITZU-KIROLGI
29 ANDREU GASTAMINZA, IÑIGO SERBITZU-KIROLGI
30 RUIZ DE LOIZAGA ARNAEZ, ISMAEL CENTRAL BIKES
31 GARATE GUENAGA, XABIER LEKEITIALDE T.E. a 5´42"
32 IZURIETA OLEA, IBAI ORBEA-OLARRA-CONSULTEC a 5´52"
33 BERNARDO GARCIA, SERGIO ALFUS TEDES a 5´58"
34 ZARRABEITIA SALTERAIN, ENDIKA DEBABARRENA a 7´24"
35 GABARAIN SALAVERRIA, IÑAKI BANATU-ORIAKO T.E.
36 LOPEZ LLANO, ASIER PAN OCIO-BIZKAIBUS a 8´03"
37 LARRIBA PASCUAL, DAVID RUTA DE EUROPA a 8´06"
38 MAZORRIAGA ZUMELAGA, IÑAKI DEBABARRENA a 11´06"
39 ARTETXE PUJANA, AINGERU IBAIGANE OPEL a 11´09"
40 ROTETA PAGAOIZABAL, OIER TARBES PYRENES
41 IGLESIAS GAYOL, JAVIER COLLOTO
42 URIZAR AZKARATE, ANDER ORBEA-OLARRA-CONSULTEC
43 ODRIOZOLA MARTIJA, ANDER ULMA-CEGASA
44 JUANTORENA AZPIAZU, IKER BANATU-ORIAKO T.E.
45 LUIS URZELAI, JOSEBA ULMA-CEGASA
46 MEDINA DAVILA, ZIGOR DEBABARRENA
47 RODRIGUEZ SAUTUA, JOKIN ALFUS TEDES
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close