1 41 CZE19870725 BAMBULA Ondřej ČEZ Cyklo tým Tábor Muži 1:01:22
2 48 NED19860718 VAN AMERONGEN Thijs AA-drink cyclocross team Muži 1:01:23 00:01
3 39 BEL19950729 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM Muži U23 1:01:23 00:01
4 18 POL19830506 GIL Mariusz Kwadro-Stannah Muži 1:01:24 00:02
5 35 ESP19830807 MURGOITIO REKALD Egoitz GRUPO HIRUMET TALDEA Muži 1:01:29 00:07
6 26 SVK19861224 HARING Martin CK Banská Bystrica Muži 1:01:33 00:11
7 38 BEL19941219 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM Muži U23 1:01:37 00:15
8 12 CZE19930114 NIPL Vojtěch FOCUS Znojmo Muži U23 1:01:43 00:21
9 9 BEL19940712 VAN TICHELY Yorben SUNWEB-NAPOLEON GAMES Muži U23 1:02:04 00:42
10 46 CZE19920301 PAPRSTKA Tomáš REMERX Kolín Muži U23 1:02:09 00:47
11 7 BEL19930430 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM Muži U23 1:02:11 00:49
12 34 ESP19930603 LASTRA MARTINEZ Jonathan GRUPO HIRUMET TALDEA Muži U23 1:02:13 00:51
13 33 SVK19740114 BARÉNYI Milan TREK KCK OSLANY Muži 1:02:25 01:03
14 42 CZE19920501 LASÁK Matěj MAX CURSOR Ostrava Muži U23 1:02:34 01:12
15 14 SVK19880115 GAVENDA Róbert DUKLA TRENČÍN TREK Muži 1:03:26 02:04
16 45 CZE19920317 POLNICKÝ Radek JIRAPO Team Muži U23 1:03:46 02:24
17 89 CZE19910804 NESVADBA Jan EP Energy Merida Biking Team Muži 1:04:08 02:46
18 24 SVK19940717 GLAJZA Ondrej TREK KCK OSLANY Muži U23 1:04:18 02:56
19 44 CZE19900813 ADEL Filip KC Hlinsko Muži 1:04:18 02:56
20 3 BEL19880409 DENUWELAERE Jan STYLE&CONCEPT Muži 1:04:38 03:16
21 19 CZE19880629 JANOŠEK Tomáš ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ Muži 1:04:51 03:29
22 2 SVK19850917 BÁTORA Lukáš CK Banská Bystrica Muži 1:05:13 03:51
23 20 CZE19900107 NEPRAŠ Karel ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ Muži 1:05:44 04:22
24 15 DEN19741118 PARBO Joachim challenge Muži 1:05:54 04:32
25 25 CZE19890816 MALÍK Michal KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N Muži 1:06:06 04:44
26 36 CZE19940605 RYDVAL Jakub KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N Muži U23 1:06:08 04:46
27 28 SVK19871217 PALČÁK Jozef CK Banská Bystrica Muži 1:06:15 04:53
28 37 SVK19880617 ČANECKÝ Marek RSC AMPLATZ Muži 1:06:24 05:02
29 17 CZE19911119 SMĚŠNÝ Jan STEVENS BIKES - EMILIO SPORT Muži 1:06:41 05:19
30 10 SVK19921101 MICHALEC Marek CK Olympik Trnava Muži U23 1:06:53 05:31
31 8 SVK19910401 KUBEK Tomáš KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava Muži -kolo
32 40 AUT19891117 STOIBER Lukas RSC AMPLATZ Muži -kolo
33 27 SVK19830421 DEBNÁR Miroslav CK Banská Bystrica Muži -kolo
34 23 AUT19711123 HAUER Gerald Sportunion MTB Team Muži -kolo
35 6 SVK19941031 VANČO Jakub CK Banská Bystrica Muži U23 -kolo
36 43 CZE19950516 SVRČINA Karel KC Hlinsko Muži U23 -kolo
37 32 SVK19850323 ZRELICA Roman CK Banská Bystrica Muži -kolo
38 31 SVK19820521 RUSINA Rudolf CK Banská Bystrica Muži -kolo
39 13 SVK19820503 GROLMUS Bystrík VELOSVET cycling team Prievidza Muži -kolo
40 1 AUT19930908 HEIGL Philipp SU MTB Team Muži U23 -kolo
41 4 SVK19660506 KOVÁČIK Miroslav PROefekt team Muži -kolo
42 22 SVK19900215 ALEXAJ Michal OUTSITERZ NOVATEC Muži -2 kolá
43 11 SVK19950126 ŽILKA Filip CK Olympik Trnava Muži U23 -2 kolá
16 CZE19770331 HEKELE Emil STEVENS BIKES - EMILIO SPORT Muži DNF
21 SVK19950423 VOZÁR Šimon ŽP Šport, a.s. Muži U23 DNF
30 SVK19780503 FRAŇO Martin CK Banská Bystrica Muži DNF
47 SVK19941006 NÔTA Štefan BIKE PRO,s.r.o. Banská Bystrica Muži U23 DNF
5 SVK19930601 VIŠŇOVSKÝ Tomáš PROefekt team Muži U23 DNS Sluiten