Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Trofeo Suministros Monjardin 2010
Spanje
Datum :
14-03-2010
119 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Hoofdindex Trofeo Suministros Monjardin
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Martín Iraizoz Blanco
ESP
in 00.00s
2
Mikel Filgueira Capelo
ESP
op 00.00s
3
Paul-Hendrik Kneppers
NED
op 00.00s
4
Juan Sebastián Tamayo Martínez
COL
op 00.00s
5
Víctor De La Parte González
ESP
op 00.00s
Details
1
IRAIZOZ,MARTIN
ELITE LIZARTE
03:13:44
2
FILGUEIRA,MIKEL
ELITE CAJA RURAL
8 seg.
3
KNEPPERS,PAUL HENDRI
ELITE REYNO DE NAVARRA
-
TELCO
4
TAMAYO,JUAN SEBASTI
SUB23 CAFES BAQUE
5
DE LA PARTE,VICTOR
ELITE CAJA RURAL
12 seg.
6
ARTOLA,UGAITZ
ELITE BIDELAN
-
KIROLGI
14 seg.
7
OCAMPOS,AITOR
SUB23 NATURGAS ENERGIA
1:07 min.
8
GONZALEZ,I
VAN
ELITE CAJA RURAL
2:00 min.
9
BILBAO LOPE,PELLO
SUB23 NATURGAS ENERGIA
10
BIZKARRA,MIKEL
SUB23 NATURGAS ENERGIA
2:08 min.
11
BELMOUKHTAR,ABDEL
ELITE TELCO
-
REYNO DE NAVARRA
2:13 min.
12
KWIAT
KOWSKI,RADOSLA
ELITE CAJA RURAL
2:18 min.
13
LARRINAGA,JON
SUB23 NATURGAS ENERGIA
14
DELGADO,CARLOS
ELITE CAJA RURAL
7:20 min.
15
BREED,SIEBE
ELITE TELCO
-
REYNO DE NAVARRA
16 184 PENABAD,A
SIER
SUB23 BIDELAN
-
KIROLGI
7:34 min.
17
RUIZ,SERGIO
SUB23 DEBABARRENA
7:48 min.
18
BARBERO,CARLOS
SUB23 NATURGAS ENERGIA
8:22 min.
19
ROBOVY,Michel
SUB23 ENTENTE SUD GASCOGNE
20
ARBERAS,JAGOBA
ELI
TE LIZARTE
21
PAULES,JAVIER
ELITE REYNO DE NAVARRA
-
TELCO
8:26 min.
22
ARANDIA,ANDER
SUB23 BIDELAN
-
KIROLGI
8:34 min.
23
IZA,IMANOL
SUB23 LIZARTE
24
COBO,ALEJANDRO
SUB23 BIDELAN
-
KIROLGI
25
ELORZA,MIKEL
SUB23 BIDELAN
-
KIROLGI
26
MITXELENA,JULEN
SUB23 BIDELAN
-
KIROLGI
27
DIAÑEZ,DAVID
SUB23 TODO DEPORTE BASE ELITE
8:41 min.
28
MERINO,IGOR
SUB23 NATURGAS ENERGIA
29
SANCHO,ASIER
SUB23 LIZARTE
30
LEGARRA,URTZI
SUB23 NATURGAS ENERGIA
31
BELTRAN,FERNANDO
ELITE HOSTAL LATORRE
32
CABALLER
O,IBAN
SUB23 DEBABARRENA
9:11 min.
33
DELAGE,Mickael
SUB21 ENTENTE SUD GASCOGNE
9:56 min.
34
THOMAS,Sergio
ELITE LIZARTE
35
ORIA,JON
SUB23 CAJA RURAL
10:02 min.
36
BERGUA,MIGUEL
ELITE TELCO
-
REYNO
DE NAVARRA
10:06 min.
37
ECHEVERZ,ENEKO
ELITE CAJA RURAL
10:08 min.
38
LAHUT,victor
SUB23 ENTENTE SUD GASCOGNE
11:59 min.
39
HIDALGO,DAVID
SUB23 NATURGAS ENERGIA
12:32 min.
40
ISCAR,CARLOS
SUB23 BIDELAN
-
KIR
OLGI
41
PENA,MARTIN
ELITE HOSTAL LATORRE
13:38 min.
42
VILLALAIN,IÑAKI
ELITE MOTOENLACES.COM C.D.C. BI
Sluiten
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close