Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje 2010
Spanje
Datum :
10-01-2010
Cross - Nationaal Kampioenschap
Start
Laredo (Cantabria), Spanje
Aankomst
Laredo (Cantabria), Spanje
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Javier Ruiz De Larrinaga Ibañez
ESP
in 56m 22s
2
José Antonio Hermida Ramos
ESP
op 03s
3
Egoitz Murgoitio Recalde
ESP
op 25s
Details
1 Javier Ruiz De Lar. (Vasca-Libre) 0:56:22
2 José Antonio Hermida (Catalana-Libre) 0:00:03
3 Egoitz Murgoitio (Vasca-Libre) 0:00:25
4 Constantino Zaballa (Cantabra) 0:00:57
5 David Seco (Vasca-Libre) 0:01:03
6 Sergio Mantecon (Murciana) 0:01:08
7 Carlos Hernández (Madrileña) 0:01:15
8 Isaac Suarez (Cantabra) 0:01:16
9 Ismael Venura (Catalana) 0:01:36
10 Juan Carlos Gomez (Catalana) 0:01:37
11 Santiago Armero (Catalana) 0:02:09
12 Oscar Vazquez (Gallega) 0:02:10
13 Josep Betalu (Catalana) 0:02:14
14 Francisco Xavier Carnicer (Catalana) 0:02:18
15 José Antonio Diaz (Cantabra) 0:02:26
16 Eriantz Uriarte (Vasca-Libre) 0:02:36
17 Unai Yus (Vasca-Libre) 0:02:36
18 Asier Arregui (Vasca-Libre) 0:02:43
19 Antonio Suarez (Cantabra) 0:02:44
20 Mauro Gonzalez (Gallega) 0:02:49
21 Daniel Guerrero (Valenciana) 0:02:51
22 Jordi Reñe (Valenciana-Libre) 0:03:14
23 Joseba León (Vasca-Libre) 0:04:16
24 Iñaki Lejarreta (Vasca-Libre) 0:04:19
25 Ramon Sagues (Catalana) 0:04:52
26 Bruno Prieto (Asturiana) 0:05:10
27 Juan José Romero (Vasca-Libre) 0:05:19
28 Hugo Alfonso Rus (Madrileña-Libre) 0:05:25
29 Martín C. Mata (Leonesa-Libre) 0:05:27
30 Zigor Urain (Vasca-Libre) 0:05:53
31 Xabier Garcia (Vasca-Libre) 0:06:00
32 Rubén Menéndez (Asturiana-Libre) 0:06:04
33 Santiago C. Garrido (Leonesa) 0:06:33
34 David C. Gonzalez (Manchega) 0:07:16
35 Ibon Ortiz (Vasca-Libre) 0:07:22
36 Iñigo Roldan (Vasca-Libre) 0:07:25
37 Daniel Ania (Asturiana) 0:07:29
38 César Ruedas (Madrileña-Libre) 0:07:43
39 José Luis Blanco (Asturiana) 0:07:52
40 Pablo Nuño (Asturiana-Libre) 0:08:12
41 Isaka De La Fuente (Valenciana) 0:08:18
42 David Ortiz (Cantabra) 0:08:24
43 Jon Pena (Vasca-Libre) 0:08:29
44 Adolfo Martinez (Gallega-Libre) 0:08:34
45 Pablo C. Gonzalo (Leonesa-Libre) 0:08:48
46 Garikoitz Galvez (Vasca-Libre) 0:09:25
47 Manuel Martin (Madrileña-Libre) 0:09:33
48 Eloy Anton (Valenciana-Libre) 0:09:38
49 Mario Jos San Emeterio (Cantabra) 0:10:17
50 Rodolfo C. Marcos (Leonesa) 0:10:53
51 Jorge Cantalicio (Madrileña-Libre)
52 Daniel C. Ortiz (Manchega)
53 Unai Paniagua (Vasca-Libre)
54 David C. Lorenzo (Leonesa-Libre)
55 Roberto Lopez (Cantabra)
56 Gustavo C. De La Fuente (Leonesa-Libre)
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close