Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Pittem (a) 2009
Pittem-Sint-Godelieve
België
Datum :
11-07-2009
Weg - Criterium
Start
Pittem (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Pittem (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Pittem (a)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Stijn Minne
BEL
in
2
Kess Heytens
BEL
op
3
Jens Debusschere
BEL
op
4
Maarten De Jonge
NED
op
5
Jelle Wallays
BEL
op
Details
1. MINNE Stijn - CT Keukens Buysse
2. HEYTENS Kess - WC Soenens Yawadoo Germond
3. DEBUSSCHERE Jens - PWS Eyssen CT
4. DEJONGE Maarten - Beveren 2000
5. WALLAYS Jelle - Beveren 2000
6. BORRY Kim - WC Soenens Yawadoo Germond
7. SERRY Peter - Team Deschuytter Abutrek
8. NAUWYNCK Stijn - New Heebra Lombarden
9. DECAESTECKER Frederik - Isomax Kentucky CT Middelkerke
10. AVERY Clinton - PWS Eyssen CT
11. VEREECKEN Nicolas - PWS Eyssen CT
12. VERHELST Louis - Beveren 2000
13. GRIFFITHS Andrew - New Heebra Lombarden
14. VERMOTE Geert - CT Keukens Buysse
15. GHYSELINCK Jan - Beveren 2000
16. DUYNSLAEGER Vic - New Heebra Lombarden
17. VANDAMME Davy - Yawado Colba ABN
18. NACHTERGALE Niels - New Heebra Lombarden
19. VERMOTE Julien - Beveren 2000
20. DEBRABANDER Thomas - KSV Deerlijk Gaverzicht
21. SIJS Klaas - Beveren 2000
22. MAENE Kevin - Isomax Kentucky CT Middelkerke
23. HORTON Tobijn - Team Deschuytter Abutrek
24. ROLLET Sylvain - WC Clochet Systeams
25. DECLERCQ Thierry - WC Decock Capino
26. DECLERCQ Tim - WC Soenens Yawadoo Germond
27. VANBIERVLIET Matthew - New Heebra Lombarden
28. VAN DRIESSCHE Kjell - New Heebra Lombarden
29. VANDAELE Angelo - BCV Works CT Ingelmunster
30. HAEX Tim - PWS Eyssen CT
31. FRANCOIS Sven - WC Clochet Systeams
32. DEPREZ Bram - WC Soenens Yawadoo Germond
33. WAELKENS Hannes - KSV Deerlijk Gaverzicht
34. KUYPERS Bart - Isomax Kentucky CT Middelkerke
35. VERMOTE Alphonse - Beveren 2000
36. VANHUFFEL Nic - BCV Works CT Ingelmunster
37. HOORNE Jeroen - WC Soenens Yawadoo Germond
38. VANDOMMELE Roy - Foronex - Denderstreek
39. VANMARCKE Mathias - New Heebra Lombarden
40. COMMEYNE Davy - Beveren 2000
41. DEBUSSCHERE Maxim - PWS Eyssen CT
42. GELDHOF David - WC Clochet Systeams
43. DE DEYN Jurgen - Foronex - Denderstreek
44. DEREEPER Kristof - CT Lutho
45. NELSON David - Cycling Center Academy
46. DE MEYER Pieter - Foronex - Denderstreek
47. HORN Peter - Cycling Center Academy
48. LAVA Kevin - WC Soenens Yawadoo Germond
49. DOUTRELOIGNE Tom - BCV Works CT Ingelmunster
50. BOHEZ Jens - Team Deschuytter Abutrek
51. BRUNEEL Giel - KSV Deerlijk Gaverzicht
52. DEBACKER Robbe - Kon. Brugse Velosport
53. VANDENBAK Laurent - PWS Eyssen CT
54. MALFAIT Steve - WC Clochet Systeams
55. DE POTTER Kjell - Team Deschuytter Abutrek
56. DECRU Wesley - CT Lutho
57. DERYNCK Peter - Isomax Kentucky CT Middelkerke
58. POOL Aaron - Cycling Center Academy
59. VANDEWALLE Kim - CLC Nutriplanet
60. GLORIE Kevin - BCV Works CT Ingelmunster
61. VANDENBUSSCHE Tom - Team Deschuytter Abutrek
62. BUYSSE Patrick - CT Keukens Buysse
63. HUYGHE Benny - MBK Bicycle Line
64. DEVADDER Glenn - KSV Deerlijk Gaverzicht
65. LAPIERE Ward - Team Deschuytter Abutrek
66. VANDENDRIESSCHE Ibe - BCV Works CT Ingelmunster
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close