Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België 2006
België
Datum :
14-05-2006
Weg - Regionaal kampioenschap
Start
Boortmeerbeek (Vlaams-Brabant), België
Aankomst
Boortmeerbeek (Vlaams-Brabant), België
Hoofdindex Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Birger Leys
BEL
in
2
Kenny Terweduwe
BEL
op
3
Vincent Baestaens
BEL
op
Details
1.LEYS Birger (Sportgroep Maes Koksijde)
2.TERWEDUWE Kenny (Royal Cureghem Sportif)
3.BAESTAENS Vincent (KSW Demerspurters)
4.DE BAERDEMAEKER Kjell (Olympia Tienen)
5.VANTON Lander (Scott USA Cycling Team)
6.PIETERS Sibrecht (Bodysol-Lotto CT Menen)
7.MEEUS Jan (KCT Knoet Cycling Team)
8.YDENS Andrew (Scott USA Cycling Team)
9.VAN DEN BORRE Gertjan (Van Eyck Sport)
10.DERYK Glen (Scott USA Cycling Team)
11.VERBRUGGEN Wesley (WSC Hand in Hand Baal)
12.PIOT Stijn (Dijlespurters VV Mechelen)
13.VERMEULEN Ward (KSW Demerspurters)
14.CHRISTIAENS Steven (Royal Cureghem Sportif)
15.CLAES Vincent (Olympia Tienen)
16.HEUNINCK Alexandre (Keukens Redant CT)
17.HANSSENS Gwylim (La Bicycletta)
18.DE JONGHE Timothy (Scott USA Cycling Team)
19.STUBBE Domien (Olympia Tienen)
20.SOCQUET Jeroen (Scott USA Cycling Team)
21.ERTVELDT Julien (La Bicycletta)
22.VAN ROY Stijn (WSC Hand in Hand Baal)
23.VANDEN EYNDE Birgen (Olympia Tienen)
24.VLASSELAER Maarten (Dijlespurters VV Mechelen)
25.VERBOVEN Sven (Palmans-Collstrop)
26.SLUYS Johan (Royal Cureghem Sportif)
27.VAN DER TRAPPEN Bert (Scott USA Cycling Team)
28.SOLIA Sam (Scott USA Cycling Team)
29.COSTERS Wim (KSW Demerspurters)
30.JOCHMANS Jeroen (Scott USA Cycling Team)
31.COOMAN Jan (Jonge Rakkers Vollezele)
32.DE KERF Kenneth (Royal Cureghem Sportif)
33.LAMBRECHT Ruben (KSW Demerspurters)
34.PEETERS Gerrit (Olympia Tienen)
35.VANDEBROECK Wnnes (Olympia Tienen)
36.CROKAERT Wouter (La Bicycletta)
37.BOONEN Tom (Olympia Tienen)
38.UYTTERSPROT Dieter (WK Noord-West Brabant)
39.VANDENBOSCH Jente (Royal Cureghem Sportif)
40.VAN OPSTAL Edwin (WC De Sprinters Malderen)
41.BORREMANS Dean (La Bicycletta)
42.SARENS Ward (WC De Sprinters Malderen)
43.HINDRIJCKX Kim (Royal Cureghem Sportif)
44.WINDEY Gus (La Bicycletta)
45.REYNIERS David (KSW Demerspurters)
46.VERSTRAETEN Kobe (KSW Demerspurters)
47.VANDERBORGHT Laurent (WC De Sprinters Malderen)
48.HEYVAERT Abel (WK Noord-West Brabant)
49.NEVENS Steven (WK Noord-West Brabant)
50.DE WAELHEYNS Sven (Royal Cureghem Sportif)
51.MEERT Dieter (Van Eyck Sport)
52.VAN UYTVANGHE Roel (WC De Sprinters Malderen)
53.VERHOEVEN Kenneth (BC Balen)
54.DE BUS Bram (La Bicycletta)
55.MOONS Frederik (KWC Heist Zuiderkempen)
56.CAUWENBERGH Wouter (BC Balen)
57.VAN EEPOEL Jan (DGR CT Vorselaar)
58.LABIE Olivier (Scott USA Cycling Team)
59.VAN EYNDE Dries (BC Balen)
60.WIJNANTS Michael (Scott USA Cycling Team)
61.SYMOENS Nick (Jonge Rakkers Vollezele)
62.VANDEREET Simon (Scott USA Cycling Team)
63.GEEROMS Maxime (Daikin Team Asse)
64.INCARDONA Giuseppe (Royal Cureghem Sportif)
65.MENTEN Kimberly (Olympia Tienen)
66.BOSMANS Lukas (KSW Demerspurters)
67.JUWET Jeroen (Royal Cureghem Sportif)
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close