individueel 1987

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1987
vanaf - tot
01-01-1987 - 31-12-1987
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1987
vanaf - tot   01-01-1987 - 31-12-1987
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shoji Aizawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Allan


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Don Allan


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hugh Ashworth


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Martin Atkins


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Susumu Baba


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Malcolm Badcock


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ian Badcock


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tony Barnes


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Colin Barnes


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Barnett


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Steve Barnsley


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 25-07-1987


Firmino José Bernardino


Portugal
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Milind Bhatkar


India
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Maurizio Bidinost


Italië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Pierangelo Bincoletto


Italië
vanaf 01-01-1987 tot 15-03-1987


Ian Binder


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Bishop


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Andrew Blackmore


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Bobridge


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Paul Bof


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Robert Bof


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Gary Boylan


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Bob Bradford


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Dale Bradford


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kevin Bradshaw


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Phil Bramich


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Brotherton


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Robert Bruce


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Rudy Brusselman


België
vanaf 01-01-1987 tot 28-02-1987


Bruno Bulić


Joegoslavië
vanaf 01-01-1987 tot 15-03-1987


Peter Bundy


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jim Burke


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Barry Burns


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Marcus Burns


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ross Bush


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yavé Cahard


Frankrijk
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ashok Captain


India
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Darren Casey


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


José María Castro


Spanje
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


António Castro


Portugal
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Cecchini


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Guiseppe Chiesa


Italië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Linard Cimermanis


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Bruce Clarke


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Clifton


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Brent Coe


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Wayne Collingswood


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Collins


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Robert Collins


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Romain Costermans


België
vanaf 01-01-1987 tot 15-04-1987


Peter Cox


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hugh Cram


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Murray Crawford


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Wayne Dafter


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Dart


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Richard Dawson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Simon Day


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 30-06-1987


Gary Day


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Demgen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Darren Derrico


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shoji Doda


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tim Drager


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Neil Drewhurst


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Darrel Eaves


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Ebling


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiroshi Enokida


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Randy Ericksen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Paul Evans


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jim Fawcett


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Featonby


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Fitzsimmons


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Geoff Fletcher


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Cameron Forge


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tony Freegard


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Teruhiko Fujimura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Junji Fujino


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Fuller


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yasuhisa Furuta


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Garfield


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Garrety


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Modesto Garrido


Spanje
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Alex Gérardin


Frankrijk
vanaf 01-10-1987 tot 31-12-1987


Christian Goldschagg


Duitsland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Claudio Golinelli


Italië
vanaf 01-01-1987 tot 28-02-1987


Darius Goral


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Gordon


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Alan Gornall


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 15-03-1987


Steven Gray


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Green


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jean Habets


Nederland
vanaf 01-01-1987 tot 15-02-1987


Rob Hall


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Takaaki Hamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Wayne Hammond


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiroyuki Handa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Colin Hateley


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


José Herrero


Spanje
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tom Hill


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Misao Hirabayashi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ralf Hofeditz


Duitsland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Holgate


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Chris Hollinshead


Canada
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ron Holmberg


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Simon Hook


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 30-06-1987


Ray Hunter


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Manzu Imura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Miyoshi Inoue


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ian Jackson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Blair James


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg James


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Jeal


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tony Jelbart


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Rodney Johnson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Jones


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Suichi Kamekawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Martin Keegan


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Geoff Keogh


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Michael Kerr


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jack Kershaw


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Stephen Kilpatrick


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Brent Kircher


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Knight


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masayoshi Kobashi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Des Lane


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Lawrie


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kevin Learihan


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Antonio Lekuona


Spanje
vanaf 01-01-1987 tot 15-03-1987


Darryl Letchford


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Denis Lightfoot


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Gino Ligneel


België
vanaf 01-01-1987 tot 28-02-1987


Kevin Lloyd


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Robert Lobb


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Clinton Love


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Richard Lugg


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Steve Luttrell


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yoichi Machishima


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Terry Maloney


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Patrick Marcucci


Australië
vanaf 01-03-1987 tot 31-12-1987


José Marques


Portugal
vanaf 01-01-1987 tot 15-03-1987


Greg Martino


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yoshiyuchi Matsueda


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hideyuki Matsui


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ken Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mark Matthews


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


M. McCabe


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Rik McCaig


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Darryl McCormick


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Art McHugh


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter McIntee


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Eric McKenzie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jeff McLean


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John McLean


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


J Medley


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Richard Meehan


Canada
vanaf 01-01-1987 tot 30-06-1987


Akira Minakatsu


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hitoshi Mitani


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Michael Mitchell


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kiminori Mitsusada


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tom Moloney


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


José Monteiro


Portugal
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mark Montgomery


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Moody


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Frank Moore


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Moore


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Richard Moore


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Moreland


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Mullan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 30-05-1987


Wayne Murcott


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Satoshi Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mitsuo Nakai


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Vic Naumann


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hans Neumayer


Duitsland
vanaf 01-11-1987 tot 31-12-1987


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kiichi Nimura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tatsuo Nishikawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Robert Nixon


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg North


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Nunn


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David O'Brien


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David O'Conner


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David O'Dwyler


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Barry O'Hagan


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Brian Ohlson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yutaka Okura


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jos Op 't Eyndt


België
vanaf 01-01-1987 tot 28-02-1987


Mark Osborne


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Geoff Osmond


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Suryakant Pawar


India
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Avelino Perea


Spanje
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Phillips


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Victor Phillips


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Warwick Phillips


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Imre Pribeck


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Barry Primmer


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Darren Pugh


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Vinod Punmiya


India
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Michael Quinn


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Gary Reardon


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kevin Redburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Dean Rice


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Francis Riordan


Ierland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Roberts


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Vic Roberts


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Roberts


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Bill Robertson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ian Rooney


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Warren Rudd


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masaru Saito


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Norio Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tsutomu Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


David Sanders


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ian Sanders


Groot-Brittannië
vanaf 01-05-1987 tot 31-05-1987


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Maurice Sansonetti


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Renato Sansonetti


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Robert Santagada


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shinji Sasada


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hitoshi Sato


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Sauvarin


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Frank Scaccia


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Gerhard Schönbacher


Oostenrijk
vanaf 01-07-1987 tot 31-08-1987


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Wayne Selby


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Bob Shannon


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Prakash Shinde


India
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Zubin Shroff


India
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Paul Skinner


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Richard Smith


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Lindsay Smith


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Antonio Sousa


Portugal
vanaf 01-01-1987 tot 30-04-1987


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Albert Steffan


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mark Stephens


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Stevenson


Groot-Brittannië
vanaf 01-03-1987 tot 31-12-1987


Dean Stewart


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jeff Stewart


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


John Stewart


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Russell Stewart


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Andrew Stewart


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Ian Strang


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Karl Stratton


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Peter Suares


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masayoshi Sugii


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Matthew Sumner


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Geoff Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Jamie Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Andrew Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Zbig Szalinski


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Takao Takei


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Nobuo Takeno


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hisato Takeuchi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Asao Tanimoto


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Steve Tilford


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 30-06-1987


Kenji Tosawa


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Wayne Towler


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kenji Toyota


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Eric Turner


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Pascal Van Der Vorst


België
vanaf 15-06-1987 tot 31-12-1987


Jan Van Houwelingen


Nederland
vanaf 15-05-1987 tot 31-12-1987


Jean-Marc Vandenberghe


België
vanaf 01-01-1987 tot 28-02-1987


Wayne Vassolo


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Neville Veale


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Bruno Vicino


Italië
vanaf 01-01-1987 tot 15-08-1987


Iñaki Vijandi


Spanje
vanaf 01-11-1987 tot 25-11-1987


Steven Vocino


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mark Walker


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shaun Wallace


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-05-1987


Takao Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Greg Watkins


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Terry Watson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Rudi Weber


Duitsland
vanaf 01-11-1987 tot 31-12-1987


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Andrew White


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Russell Williams


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Don Wilson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Michael Wilson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Dean Wilson


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Tony Wood


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Chris Wood


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kerry Wood


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Mark Yeager


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Hidehito Yoshii


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Yoshihiro Yoshino


Japan
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1987 tot 31-12-1987


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database



Fotoalbum individueel 1987


  Afbeelding toevoegen