Individueel 1930

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1930
vanaf - tot
01-01-1930 - 31-12-1930
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1930
vanaf - tot   01-01-1930 - 31-12-1930
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Giuseppe Abelondi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Adolfo Accorsi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Vittorio Acerbi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


? Adamek


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Henri Aerts


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Émile Aerts


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Angelo Agazzi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Vincenzo Agazzi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


? Albalat


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Frans Alexander


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jose Almorza


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Pietro Altina


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Pietro Altini


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Aimone Altissimo


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Ernest Ambro


Zwitserland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jean Ampurias


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Jean Ampurias


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Sylvère Anrijs


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jo Anspach


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Georges Antenen


Zwitserland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Alessandro Antifori


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Lionello Argenti


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jacques Arlet


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Maurice Arnoult


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Maurice Arnoult


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Henk Asberg


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Francois Audenaert


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Willi Ax


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jesus Azpilicueta


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Vicente Bachero


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Candide Badal


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Gerard Baert


België
vanaf 01-09-1930 tot 31-12-1930


Jules Baetselier


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Fioravante Baggio


Canada
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Michele Bai


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Bill Bailey


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Marcel Bailly


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Louis Bajard


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Cornelis-Arie Bakker


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Alfredo Balconi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Pasino Ballesini


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Ettore Balmamion


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giuseppe Barale


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Ubaldo Barale


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Otello Barbieri


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Alceste Barbieri


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Guy Bariffi


Zwitserland
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Guy Bariffi


Zwitserland
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Luigi Barral


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Frank Bartell


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Alessandro Bartoli


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Guido Battistini


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Félix Nicolas Baud


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Fritz Bauer


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Urbano Bautista


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jim Beath


Australië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Anthony Beckman


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


? Beggis


Canada
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Cesare Belfiore


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Tom Bello


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Riccardo Benedetti


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Luigi Benezatto


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Adelin Benoît


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giacinto Benotto


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Battista Berardi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Battista Berardi


Italië
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Vasco Bergamaschi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Arnaldo Bergami


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Mario Bergamini


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


René Bernard


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Hilaire Bertellin


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Pierino Bertolazzi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Pietro Bertolazzo


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Giovanni Bertolino


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Jean Berton


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Georges Berton


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


A. Betti


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Luigi Bianchi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Paolo Bianchi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Casimiro Bianchin


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


M. Biglia


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Albert Billiet


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Pietro Bionda


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Harvey Black


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Alexis Blanc-Garin


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Armand Blanchonnet


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Albert Blattmann


Zwitserland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Cor Blekemolen


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Luigi Boarino


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Pierre Bobo


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Pierre Bobo


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Oreste Emilio Boccaccio


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Hans Bockom


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Cesar Bogaart


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Karl Bohrer


Zwitserland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Leopold Boisselle


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Leopold Boisselle


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Aleardo Bolis


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Albert Bolly


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Aldo Bonacina


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Marino Bonvicini


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


René Boogmans


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Marcel Boogmans


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Adolfo Bordoni


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giuseppe Borghi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giacomo Borgognoni


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


G. Bosmans


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Guglielmo Bossi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Paolo Bossi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Onésime Boucheron


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Evard Bourguignon


België
vanaf 01-06-1930 tot 31-12-1930


Albert Boussart


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Miguel Bover


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Enrico Bovet


Italië
vanaf 01-10-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Hans Bragard


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Serafino Brambilla


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Henry Brask Andersen


Denemarken
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Janus Braspennincx


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Rein Brilman


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Alfredo Brioschi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Robert Arthur Broadbent


Australië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Paul Broccardo


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Mario Brocchetta


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Giovanni Broggi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Cesare Brugnami


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Riziero Brunialti


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Fernand Bruynooghe


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Fernand Bruynooghe


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Francesco Bucci


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Vicente Buisan


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Paul Buschenhagen


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Joop Bustraan


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jules Buysse


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Lucien Buysse


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Amerigo Cacioni


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Mario Cairo


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Antonio Calabrese


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Maxime Calamel


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Raphael Calmette


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Sante Calori


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Tullio Campagnolo


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Pietro Canavesi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Jose Cano


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Severino Canonica


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Otto Cap


Oostenrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Ubaldo Cappi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Carlo Capra


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giuseppe Caprio


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Umberto Cardinali


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Giovanni Carnielli


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Alfredo Carniselli


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Elio Carpani


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Hans Carpus


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Vincent Carrara


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giuseppe Carrara


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Josep Casamada


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Carlo Cassola


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Aldo Castagnoli


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Dino Castelli


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


André Casterman


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Aniceto Cattaneo


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Alfonso Cattaneo


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Alberto Cattaneo


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Livio Cattel


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Ernest Catudal


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Luigi Caudana


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Attilio Cavani


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Egidio Cecconi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Luigi Cecilli


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Charles Cento


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Charles Cento


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Jose Ceresuela


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Antonio Cerioni


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Angelo Ceroni


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Salvatore Cerrato


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Giusto Cerutti


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Camille Ceuppens


België
vanaf 01-08-1930 tot 31-12-1930


Edmond Champagnat


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


George Chapman


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Adolphe Charlier


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Pierre Charton


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Pierre Charton


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Léon Chené


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Joseph Chené


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Davide Chiesa


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Valerio Chirali


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Lucien Choury


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Einer Christensen


Denemarken
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Willy Christman


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Antoine Ciccione


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Oreste Cignoli


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Domenico Cipolat


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Mario Cipriani


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Karel Clapdorp


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Julio Clavijo


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Ferdinand Cloespin


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Marcel Cloquet


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Marcel Colleu


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


V. Coltri


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Guido Contesini


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Henri Cornelis


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Manuel Corrales


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Piero Corziatto


Italië
vanaf 01-10-1930 tot 31-12-1930


Jack Costello


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Charles Cottalorda


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Charles Cottalorda


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Georges Coupry


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Francesco Covre


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Mario Cozzi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Pietro Cremoli


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Paul Croley


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Albert Crossley


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Vittorio Crovesi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Michele Curtotti


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Antonio Cusin


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Tulio D'Achille


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Enea Dal Fiume


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Loris Dall'Oglio


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giuseppe Dalla Corte


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Mario Dalla Valle


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Michael Damerow


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Vincenzo Damiano


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930
(Onafhankelijke)


Octave Dayen


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Omer De Bruycker


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Gaston De Bruycker


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Prudent De Bruyne


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Kamiel De Clercq


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Kamiel De Clercq


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Francesco De Fano


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Vito De Giorgio


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Aloïs De Graeve


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Kamiel De Graeve


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Karel De Meyer


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Roger De Neef


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Pol De Schepper


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Godfried De Vocht


België
vanaf 00-09-1930 tot 31-12-1930


Frans De Vreng


Nederland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Gerard De Wolf


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Gérard Debaets


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Maurice Declerck


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Henri Deconinck


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Frans Decoster


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Franz Dederichs


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Mike Defilippo


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Raoul Degroote


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


René Deguai


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jesus Del Val


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Paul Delbart


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Paul Delbart


Frankrijk
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Julien Delbecque


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Armand Deliège


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Mario Della Fina


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 01-07-1930


Mario Della Fina


Italië
vanaf 28-07-1930 tot 31-12-1930


Decimo Dell'Arsina


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Frans Demeyer


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Richard Demoor


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


George Dempsey


Australië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Maurice Depauw sr


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Henri Derain


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Gérard Desmet


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Armel Dessouches


Frankrijk
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Antonio Destrieux


Spanje
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Emile Detry


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Roger Dewolf


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Florent D'Hondt


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Gaston D'Hossche


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giuseppe Di Blasi


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Giuseppe Di Modica


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Jean Dielwart


België
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Max Dobe


Duitsland
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Ottavio Dominici


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930


Isidoro Doro


Italië
vanaf 01-01-1930 tot 31-12-1930