Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender December 2021
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 December
Pan American Youth Games, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
1.2
Regionaal kampioenschap
Pan American Youth Games, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
1e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
02 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Pan American Youth Games, Op de weg, U23 (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
1e etappe Tour du Cap
NE
Etappe
RSA
2e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Proloog Vuelta al Valle de Catamarca
NE
Proloog
ARG
03 December
Pan American Youth Games, Op de weg, U23
1.2
Regionaal kampioenschap
2e etappe Tour du Cap
NE
Individuele tijdrit
RSA
1e etappe Tour of Islamabad
NE
Individuele tijdrit
PAK
3e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
1e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
NE
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta al Valle de Catamarca
NE
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap Masters 75-79
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 70-74
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 70+ (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters 80+
CMM
Wereldkampioenschap
04 December
Boom, Cyclocross
Niels Albertland Cyclo-cross
C2
Superprestige
BEL
Boom, Cyclocross (V)
Niels Albertland Cyclo-cross
C2
Superprestige
BEL
Boom, Cyclocross, Junioren
Niels Albertland Cyclo-cross
CJ
Superprestige
BEL
Caslav, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Doble Media Agua
NE
Wedstrijd
ARG
Flémalle, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Pan American Championships, Cyclocross, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
3e etappe Tour du Cap
NE
Etappe
RSA
2e etappe Tour of Islamabad
NE
Etappe
PAK
4e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
2e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
NE
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta al Valle de Catamarca
NE
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
05 December
Accra
PruRide Accra Race
NE
Wedstrijd
GHA
Apertura Federacion de San Luis
NE
Wedstrijd
ARG
Attécoubé
GP Ahoua Simon
NE
Wedstrijd
CIV
Colonia
Vuelta a Colonia
NE
Wedstrijd
URU
Flémalle, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Flémalle, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Flémalle, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Flémalle, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Flémalle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Fusagasuga
Aguinaldo Fusagasugueño Cundinamarqués
NE
Wedstrijd
COL
Gijón, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Gijón, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Gijón, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Hong Kong, Criterium (c)
Hong Kong Criterium Series 2
NE
Criterium
HKG
Leiden, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Leiden, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Leiden, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Leiden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Leiden, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Elite, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Junioren, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Junioren, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Pan American Championships, Cyclocross, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
San Colombano Certenoli, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
San Colombano Certenoli, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
San Colombano Certenoli, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Siteki
Siteki Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
SWZ
4e etappe Tour du Cap
NE
Etappe
RSA
3e etappe Tour of Islamabad
NE
Etappe
PAK
5e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
3e etappe Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
NE
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta al Valle de Catamarca
NE
Etappe
ARG
06 December
Las Mestas, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Las Mestas, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Las Mestas, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
6e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
07 December
Maturín
Clasico 261
NE
Wedstrijd
VEN
08 December
Proloog 1e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Proloog
COL
Elorrio, Cyclocross
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
C1
Wedstrijd
ESP
Elorrio, Cyclocross (V)
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
C1
Wedstrijd
ESP
Elorrio, Cyclocross, Junioren
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
CJ
Wedstrijd
ESP
Faè, Cyclocross
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross (V)
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross, Junioren
Faè di Oderzo
CJ
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour of Thailand (V)
2.2
Etappe
THA
1e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
09 December
2e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Klimtijdrit
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
2e etappe Tour of Thailand (V)
2.2
Etappe
THA
2e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
10 December
3e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Etappe
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIE
Riad
Riyadh Cycling Club December Race
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KSA
3e etappe Tour of Thailand (V)
2.2
Etappe
THA
3e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
11 December
Clanfield, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Clanfield, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Clanfield, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Clanfield, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
GBR
1e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
1e etappe Doble Melo
Doble Treinta y Tres
NE
Etappe
URU
Essen, Cyclocross
GP Rouwmoer
C2
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross (V)
GP Rouwmoer
C2
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Junioren
GP Rouwmoer
CJ
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Rouwmoer 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
GP Rouwmoer 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
GP Rouwmoer
NE
Wedstrijd
BEL
Hualien
Pacific Ocean Race
NE
Wedstrijd
TPE
Jicin, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Jicin, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
1e etappe Kajiado
Jamhuri Ya Mashuru
NE
Individuele tijdrit
KEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Troyes, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Troyes, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Troyes, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
4e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
Woerden, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Xàtiva, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Xàtiva, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Xàtiva, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
12 December
Anuradhapura District Cycling Championship, Op de weg, Elite, Sri Lanka
NE
Wedstrijd
SRI
Ciempozuelos
Carrera del Pavo
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Costa Sur Retalhuleu
NE
Etappe
GUA
Cyclopark, Cyclocross
Gravesend
C2
Wedstrijd
GBR
Cyclopark, Cyclocross (V)
Gravesend
C2
Wedstrijd
GBR
Cyclopark, Cyclocross, Junioren
Gravesend
CJ
Wedstrijd
GBR
Cyclopark, Cyclocross, Junioren (V)
Gravesend
CJ
Wedstrijd
GBR
2e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
3e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
2e etappe Doble Melo
Doble Treinta y Tres
NE
Etappe
URU
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Elite
NE
Beachrace
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Beachrace, Elite (V)
NE
Beachrace
2e etappe Kajiado
Jamhuri Ya Mashuru
NE
Etappe
KEN
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Masters A, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Masters B, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Masters C, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Slowakije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam
NE
Nationaal kampioenschap
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VIE
Oleye, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Oleye, Cyclocross, Junioren
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Oleye, Cyclocross, Junioren (V)
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Oleye, Cyclocross, Nieuwelingen
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Oleye, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Paarl
PPA Sportive
NE
Wedstrijd
RSA
Tour of Guam
NE
Wedstrijd
GUM
Troyes, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Troyes, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Troyes, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
FRA
Troyes, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Val di Sole, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
ITA
Val di Sole, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
ITA
Valencia, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Valencia, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Valencia, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
5e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Wedstrijd
ARG
13 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
6e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
1e etappe Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
NE
Individuele tijdrit
COL
14 December
1e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
2.2
Etappe
MTN
Afgelast
7e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
2e etappe Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
NE
Etappe
COL
15 December
1e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Afgelast
8e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
3e etappe Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
NE
Etappe
COL
16 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
1e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
4e etappe Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
NE
Etappe
COL
17 December
1e etappe Carabobo
Clásico Ciclístico Batalla de Carabobo
NE
Etappe
VEN
1e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Individuele tijdrit
BRA
1e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Criterium
AUS
1e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Proloog Doble San Francisco-Miramar
NE
Ploegentijdrit
ARG
Dukhan
NE
Wedstrijd
QTR
Eilat
Tour of Eilat
NE
Criterium
ISR
2e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
18 December
1e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
2e etappe Carabobo
Clásico Ciclístico Batalla de Carabobo
NE
Etappe
VEN
2e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Etappe
BRA
2e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Etappe
AUS
2e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Kibugabuga Race
NE
Wedstrijd
RWA
London
Full Gas Winter Circuit Series - Lee Valley Velopark
NE
Wedstrijd
GBR
Rucphen, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
NED
Rucphen, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
NED
Rucphen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
NED
Rucphen, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
NED
Rucphen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Rucphen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Selangor
Criterium Series
NE
Criterium
MAS
Te Aroha West
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
19 December
Bangalore
BBCh Semi-Classic 21 Road Race
NE
Wedstrijd
IND
3e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
2e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
3e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Etappe
BRA
3e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Etappe
AUS
4e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Individuele tijdrit
AUS
Dibombari
Boucle de Dibombari
NE
Wedstrijd
CMR
3e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Ettelbruck, Cyclocross, Elite/U23
NE
Wedstrijd
LUX
Fuenlabrada
Pavo de Fuenlabrada
NE
Wedstrijd
ESP
Namur, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross, Junioren (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Stadl-Paura, Cyclocross
C2
Wedstrijd
AUT
Stadl-Paura, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
AUT
Stadl-Paura, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
AUT
Tarancón, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Tarancón, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Tarancón, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
6e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
4e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
20 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
24 December
Colmenar Viejo
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHN
25 December
Bamako
GP Professeur Dioncouda Taoré
NE
Wedstrijd
MLI
26 December
3e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
Dendermonde, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
BEL
Dendermonde, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Dendermonde, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
BEL
Dendermonde, Cyclocross, Junioren (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Dendermonde, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
BEL
GP Aserradero Bucci
NE
Wedstrijd
ARG
Mettet, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Mettet, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Mettet, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Mettet, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Mettet, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Mettet, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
San Lorenzo
San Lorenzo El Cubo
NE
Wedstrijd
GUA
27 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Zolder, Cyclocross
GP Eric De Vlaeminck
C1
Superprestige
BEL
Zolder, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Zolder, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Zolder, Cyclocross, Junioren
Nationaal
NE
Wedstrijd
BEL
Zolder, Cyclocross, U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
28 December
Cali
Circuito Feria de Cali
NE
Wedstrijd
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
29 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAS
Sao Vicente Fin del Ano
NE
Wedstrijd
CPV
30 December
Loenhout, Cyclocross
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross (V)
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Junioren
Azencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Junioren (V)
Azencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, U23
Azencross
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
31 December
Al Wathba
NE
Wedstrijd
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!