Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2020
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 augustus
Altanbulag
NE
Wedstrijd
MGL
1e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Kilpedder, Chrono (a)
Danny O'Shea Memorial, Sorrento 10 Mile Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
1e etappe Moletai - Ukmerge
NE
Etappe
LTU
2e etappe Moletai - Ukmerge
NE
Etappe
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Oulu
Oulu SM Kortteli
NE
Wedstrijd
FIN
2e etappe Queensland Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
AUS
Ramot Menashe, Criterium
Caesarea
NE
Criterium
ISR
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
San Geminiano - Siena (V)
Strade Bianche
1.WWT
Wedstrijd
ITA
2e etappe Son
Stjørdal GP
NE
Individuele tijdrit
NOR
Proloog Terva Stage Race
NE
Proloog
FIN
1e etappe Terva Stage Race
NE
Criterium
FIN
5e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
02 augustus
Getxo
Circuito de Getxo
1.1
Wedstrijd
ESP
7e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
3e etappe Moletai - Ukmerge
NE
Etappe
LTU
Monastir
Coupe Habib Bourguiba
NE
Wedstrijd
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Son
Stjørdal GP
NE
Etappe
NOR
2e etappe Terva Stage Race
NE
Etappe
FIN
03 augustus
Legnano - Varese
Gran Trittico Lombardo
1.HC
Wedstrijd
ITA
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
04 augustus
6e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
Hemel Hempstead
Santini Bovingdon Bomber Criterium Series
NE
Criterium
GBR
Lanús, Criterium
NE
Criterium
ARG
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
05 augustus
1e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
Milano - Torino
Milaan - Turijn
1.HC
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Riga
NE
Wedstrijd
LAT
1e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Anchorage
NE
Individuele tijdrit
USA
Proloog Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Proloog
ROM
1e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
06 augustus
1e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
Afgelast
Cartagena
GP Circuito de Velocidad Cartagena Region Murcia
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
NE
Ploegentijdrit
CZE
2e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Randers Bike Week
NE
Individuele tijdrit
DEN
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
3e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
Vaison-la-Romaine - Mont Ventoux
Mont Ventoux Dénivelé Challenge
1.1
Wedstrijd
FRA
07 augustus
2e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
3e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
2e etappe Randers Bike Week
NE
Criterium
DEN
3e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
4e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
08 augustus
Andorra (a)
Volta als Ports d'Andorra
NE
Wedstrijd
AND
2e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
3e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
7e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
4e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
Komárom
Brigetio Road Race
NE
Wedstrijd
HUN
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
3e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Shinyanga
Nane Nane Classic
NE
Wedstrijd
TAN
1e etappe Sprinterskye Igri
NE
Etappe
UKR
1e etappe Spyros Dokos Memorial
NE
Individuele tijdrit
GRE
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
NE
Wedstrijd
POL
1e etappe Tlmace
NE
Criterium
SVK
2e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
5e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
3e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Individuele tijdrit
ROM
Tuzla
Memorijal Svi Tuzlanski biciklisti
NE
Wedstrijd
BIH
Utsunomiya-shi, Criterium, Elite/U23
NE
Criterium
JPN
Vårgårda, Chrono (V)
Open de Suede Vargarda TTT
1.WWT
Ploegentijdrit
SWE
Afgelast
09 augustus
4e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Kilmessan
Collins/Christle Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
8e etappe Merida Cup
NE
Klimtijdrit
SVK
Monterosso Almo
Memorial Giovanni Cannarella
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Niedersachsen Bergmeisterschaft, Op de weg, Elite, Duitsland
NE
Regionaal kampioenschap
GER
Poggiana
GP di Poggiana
1.2
Wedstrijd
ITA
Afgelast
Port Louis
GP Terra
NE
Wedstrijd
MRI
3e etappe Queensland Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
AUS
4e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
5e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tlmace
NE
Etappe
SVK
3e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
5e etappe Tour of Anchorage
NE
Individuele tijdrit
USA
Utsunomiya-shi
NE
Wedstrijd
JPN
Vårgårda (V)
Open de Suede Vargarda
1.WWT
Wedstrijd
SWE
Afgelast
Valladolid
Memorial Angel Lozano
NE
Wedstrijd
ESP
Vasarosnameny
Zoard Napi Kerekparverseny
NE
Wedstrijd
HUN
Villers-la-Ville
NE
Wedstrijd
BEL
11 augustus
Bryne, Chrono
Odeon Time Trial, Bue-Bryne
NE
Individuele tijdrit
NOR
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
Afgelast
12 augustus
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
1.HC
Wedstrijd
ITA
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Taiyuan (V)
Tour of Taiyuan
1.2
Wedstrijd
CHN
Afgelast
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
NE
Wedstrijd
EST
Proloog Tour Bitwa Warszawska
2.2
Proloog
POL
1e etappe Tour of Taiyuan
2.2
Etappe
CHN
Afgelast
13 augustus
1e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
1e etappe Tour Bitwa Warszawska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
Afgelast
14 augustus
2e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Heugnes
GP Christian Fenioux
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
2e etappe Tour Bitwa Warszawska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
Afgelast
15 augustus
Aarschot (c)
Dwars door het Hageland
1.HC
Wedstrijd
BEL
Amman, Chrono
Al Isra University TT
NE
Individuele tijdrit
JOR
3e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
Biron (V)
La Perigord
1.2
Wedstrijd
FRA
3e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Collie
Collie - Donnybrook - Collie
NE
Wedstrijd
AUS
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Giro di Lombardia
Il Lombardia
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Kayseri
GP Erciyes
1.2
Wedstrijd
TUR
Afgelast
Kayseri (V)
Grand Prix Erciyes
1.2
Wedstrijd
TUR
Afgelast
London - Surrey (V)
Prudential Ride London Grand Prix
1.WWT
Wedstrijd
GBR
Afgelast
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
1e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
Steenhuize-Wijnhuize (V)
Flanders Ladies Classic - Sofie de Vuyst
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Tielt-Winge
Grote Kermisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour Bitwa Warszawska
2.2
Etappe
POL
16 augustus
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Cessange
Festival Cessange/Leudelange
NE
Wedstrijd
LUX
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Deva
Turul Deva
NE
Wedstrijd
ROM
8e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Individuele tijdrit
SRB
Helsinki
Tour de Helsinki
NE
Wedstrijd
FIN
London - Surrey
London-Surrey Cycle Classic, Ride London Classic
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GBR
Afgelast
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Odessa
Odessa GP 1
NE
Wedstrijd
UKR
1e etappe One Belt One Road, Junioren
2.2
Etappe
HUN
Afgelast
2e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
Sart-Dames-Avelines
NE
Wedstrijd
BEL
Spremberger Vorstadt
NE
Wedstrijd
GER
Tølløse
CK Nordsjælland og Birkerød BC
NE
Wedstrijd
DEN
Tallinn
Tallinna rahvasoit
NE
Wedstrijd
EST
7e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
4e etappe Tour Bitwa Warszawska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
17 augustus
2e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
18 augustus
Balmberg
Rüttenen - Balmberg
NE
Klimwedstrijd
SUI
Bologna
Giro dell'Emilia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Bologna (V)
Giro dell Emilia
1.HC/WE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
3e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
19 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
4e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
6e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
20 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
3e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
Afgelast
1e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
Afgelast
21 augustus
1e etappe King's Cup 3
NE
Individuele tijdrit
THA
Linköping
Wolfram GP
NE
Etappe
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Saudi-Arabië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
4e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
22 augustus
4e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
1e etappe Gunma CSC Exchange Battle
NE
Etappe
JPN
1e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Etappe
GRE
2e etappe King's Cup 3
NE
Etappe
THA
9e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Benin
CN
Nationaal kampioenschap
BEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand
CN
Wedstrijd
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saudi-Arabië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Sint Vincent en de Grenadines
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Shoham, Criterium
NE
Criterium
ISR
Zreče
Skok na Roglo
NE
Wedstrijd
SLO
23 augustus
2e etappe Gunma CSC Exchange Battle
NE
Etappe
JPN
10e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Merksem (V)
Merxem Classic
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saudi-Arabië
CN
Nationaal kampioenschap
KSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Sint Vincent en de Grenadines
CN
Nationaal kampioenschap
VIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saudi-Arabië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nivelles
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Xingtai
2.2
Etappe
CHN
Afgelast
Vertova, Junioren
Trofeo Emilio Paganessi
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Afgelast
Woodbridge Bay - Colihaut Dominica
NE
Wedstrijd
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Afgelast
24 augustus
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CN
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CN
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Geetbets, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour d'Indonesia
2.1
Etappe
INA
Afgelast
25 augustus
Bellignies
GP des Marbriers
1.2
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Gambassi
G.P.Chianti Colline d´Elsa
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Plouay (V)
GP Ouest France, GP de Plouay - Classic Lorient Agglomération
1.WWT
Wedstrijd
FRA
Zolder
Zolder Oefen
NE
Wedstrijd
BEL
26 augustus
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite
CC
Europees Kampioenschap
1e etappe Portsmouth
Portsmouth evening circuits
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Portsmouth
Portsmouth evening circuits
NE
Etappe
GBR
2e etappe Portsmouth
Portsmouth evening circuits
NE
Etappe
GBR
1e etappe Visegrad 4 Juniors, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
7e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
27 augustus
1e etappe Colorado Classic (V)
2.1WE
Etappe
USA
Afgelast
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
CC
Europees Kampioenschap
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Visegrad 4 Juniors, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
HUN
3e etappe Visegrad 4 Juniors, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
28 augustus
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
CC
Europees Kampioenschap
1e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
Afgelast
1e etappe Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
NE
Individuele tijdrit
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kosovo (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
1e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
Afgelast
2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Visegrad 4 Juniors, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
29 augustus
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
5e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Dudince, Criterium
NE
Wedstrijd
SVK
Krvavec
Vzpon na Krvavec
NE
Wedstrijd
SLO
Leeston
Soldiers Hall Handicap
NE
Wedstrijd
NZL
11e etappe Merida Cup
NE
Klimtijdrit
SVK
2e etappe Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, IJsland
NE
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mali
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MLI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nederhasselt (V)
Grote Prijs Tania De Jonge
NE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Ostrava
Memorial Jana Veselého
NE
Wedstrijd
CZE
Overijse
Druivenkoers
1.1
Wereldbeker
BEL
Paris (V)
La Course by Le Tour de France
1.WWT
Wedstrijd
FRA
Pescara
Trofeo Matteotti
1.1
Wedstrijd
ITA
2e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Proloog 1e etappe Syysetapit
NE
Proloog
FIN
2e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
Tax Day Circuit Race
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
3e etappe deel b Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe deel a Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of China I
2.1
Etappe
CHN
Afgelast
30 augustus
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Brackwede
Brackweder Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Dobeles dzirnavnieka kausa
NE
Etappe
LAT
Donostia/San Sebastián, Junioren
Gipuzkoa Klasika
1.1MJ
Wedstrijd
ESP
9e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Klimwedstrijd
SRB
10e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Klimtijdrit
SRB
Gent - Wevelgem, Junioren
La Route des Géants
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
NE
Wedstrijd
GER
Korovou
NE
Wedstrijd
FJI
Krupina
NE
Wedstrijd
SVK
Leuven
GP Jef Scherens
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Marco Pantani Memorial
1.1
Wedstrijd
ITA
Memorial Gustava Sumika - Farm Tour Hrabyne
NE
Wedstrijd
CZE
3e etappe Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
1e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
NE
Etappe
HUN
Saint Philip
Bushy Park Race Circuit
NE
Wedstrijd
BAR
San Martin
NE
Wedstrijd
MLT
Sant' Egidio
NE
Wedstrijd
ITA
Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
3e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
3e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
2e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
4e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
31 augustus
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Carpathia Couriers Path
1.2
Wedstrijd
POL
2e etappe CGC Road an TT Challenge
NE
Individuele tijdrit
RSA
1e etappe CGC Road an TT Challenge
NE
Etappe
RSA
Schellebelle (V)
Grote Prijs De Wielkeszuigers - GP Euromat
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de France
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld