Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tadeusz Korzeniewski
Voornaam: Tadeusz
Achternaam: Korzeniewski
Nationaliteit: Polen
Geslacht:
Leeftijd: 54 jaar
Geboortedatum: 10-05-1969
Geboorteplaats:
Voornaam: Tadeusz
Achternaam: Korzeniewski
Nationaliteit: Polen
Geslacht:
Leeftijd: 54 jaar
Geboortedatum: 10-05-1969
Geboorteplaats:
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2003 + 2005
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1991
1991
26e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland
1991
16e in Sint-Jozef,
(Rijkevorsel, Cyclocross)
, Rijkevorsel (Antwerpen), België
1992
1992
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Polen
1992
29e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië
1992
2e in Bieganowo, Cyclocross, Bieganowo (Wielkopolskie), Polen
1993
1993
26e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Corva (Friuli-Venezia Giulia), Italië
1993
104e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
1993
2e in # 1,
(Güstrow, Cyclocross)
, Güstrow (Mecklenburg-Vorpommern), Duitsland
1993
2e in Bytów, Cyclocross, Bytów (Pomorskie), Polen
1994
1994
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Strzelce Krajeńskie (Lubuskie), Polen
1994
58e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Koksijde (West-Vlaanderen), België
1994
112e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
1994
42e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
1995
1995
96e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
1995
25e in Variano, Cyclocross, Variano (Friuli-Venezia Giulia), Italië
1995
33e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
1996
1996
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Nowogard (Zachodniopomorskie), Polen
1996
43e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Montreuil-sous-Bois (Ile-de-France), Frankrijk
1996
68e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
1996
37e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
1996
22e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
1997
1997
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Polen
1997
26e in Heerlen, Cyclocross, Heerlen (Limburg), Nederland
1997
151e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
1998
1998
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Ełk (Warmińsko-Mazurskie), Polen
1998
26e in Heerlen, Cyclocross, Heerlen (Limburg), Nederland
1998
22e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Middelfart (Syddanmark), Denemarken
1998
50e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
1998
2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen, Trencin (Trencin), Slowakije
1998
7e in Schulteiss Cup,
(Berlin, Cyclocross)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1998
22e in Eschenbach, Cyclocross, Eschenbach (Luzern), Zwitserland
1998
29e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
1998
25e in Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims,
(Leudelange, Cyclocross)
, Leudelange (Luxembourg), Luxemburg
1998
21e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
1998
10e in Sint-Jozef,
(Rijkevorsel, Cyclocross)
, Rijkevorsel (Antwerpen), België
1998
19e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
1999
1999
51e in GP Montferland,
(Zeddam, Cyclocross)
, Zeddam (Gelderland), Nederland
1999
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Polen
1999
20e in # 1,
(Nommay, Cyclocross)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
1999
16e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Spisska Teplica (Presov), Slowakije
1999
27e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
1999
6e in Schulteiss Cup,
(Berlin, Cyclocross)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1999
13e in Safenwil, Cyclocross, Safenwil (Aargau), Zwitserland
1999
11e in Gavere, Cyclocross, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
1999
23e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
1999
25e in Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims,
(Leudelange, Cyclocross)
, Leudelange (Luxembourg), Luxemburg
1999
18e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
1999
15e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
1999
21e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
1999
16e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
1999
16e in Centrumcross,
(Surhuisterveen, Cyclocross)
, Surhuisterveen (Friesland), Nederland
2000
2000
21e in GP Montferland,
(Zeddam, Cyclocross)
, Zeddam (Gelderland), Nederland
2000
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Piła (Wielkopolskie), Polen
2000
18e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Sint-Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2000
21e in Harnes, Cyclocross, Harnes (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2000
13e in Heerlen, Cyclocross, Heerlen (Limburg), Nederland
2000
30e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
2000
9e in Schulteiss Cup,
(Berlin, Cyclocross)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2000
21e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2000
14e in Bergamo, Cyclocross, Bergamo (Lombardia), Italië
2000
22e in Gavere, Cyclocross, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2000
18e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2000
21e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland
2000
24e in Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims,
(Leudelange, Cyclocross)
, Leudelange (Luxembourg), Luxemburg
2000
23e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2000
19e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2000
29e in GP Eric De Vlaeminck,
(Zolder, Cyclocross)
, Zolder (Limburg), België
2000
24e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2001
2001
28e in GP Montferland,
(Zeddam, Cyclocross)
, Zeddam (Gelderland), Nederland
2001
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Zielona Góra (Lubuskie), Polen
2001
21e in Pontchâteau, Cyclocross, Pontchâteau (Pays de la Loire), Frankrijk
2001
25e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2001
36e in UCI Ranking, Cyclocross, Onbekend
2001
9e in Schulteiss Cup,
(Berlin, Cyclocross)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2001
25e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2001
10e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2001
24e in Gavere, Cyclocross, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2001
22e in Monopoli, Cyclocross, Monopoli (Puglia), Italië
2001
13e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland
2001
15e in Ziklo Kross,
(Igorre, Cyclocross)
, Igorre (Pais Vasco), Spanje
2001
17e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2001
20e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2001
25e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2001
23e in Wortegem-Petegem,
(Wortegem, Cyclocross (a))
, Wortegem (Oost-Vlaanderen), België
2001
16e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2001
19e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
2002
2002
13e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2002
32e in # 1,
(Nommay, Cyclocross)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2002
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Polen
2002
32e in Wetzikon, Cyclocross, Wetzikon (Zürich), Zwitserland
2002
18e in Heerlen, Cyclocross, Heerlen (Limburg), Nederland
2002
28e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Zolder (Limburg), België
2002
22e in Harnes, Cyclocross, Harnes (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2002
18e in Vorselaar, Cyclocross, Vorselaar (Antwerpen), België
2002
21e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2002
29e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2002
17e in Koppenberg, Cyclocross, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2002
1
e in Grand-Prix de la Commune de Contern,
(Contern, Cyclocross)
, Contern (Luxembourg), Luxemburg
2002
26e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2002
16e in Gavere, Cyclocross, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2002
13e in Frankfurt am Main, Cyclocross, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2002
20e in Gieten, Cyclocross, Gieten (Drenthe), Nederland
2002
19e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2002
17e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2002
19e in Diegem, Cyclocross, Diegem (Brabant), België
2003
2003
23e in Liévin, Cyclocross (a), Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2003
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Polen
2003
28e in Wetzikon, Cyclocross, Wetzikon (Zürich), Zwitserland
2003
21e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2003
22e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Monopoli (Puglia), Italië
2003
29e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2003
24e in Vorselaar, Cyclocross, Vorselaar (Antwerpen), België
2003
35e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2003
35e in Torino, Cyclocross, Torino (Piemonte), Italië
2003
30e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2003
24e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross)
, Loenhout (Antwerpen), België
2004
2004
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Polen
2004
20e in # 1,
(Nommay, Cyclocross)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2004
31e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Pontchâteau (Pays de la Loire), Frankrijk
2004
6e in Schulteiss Cup,
(Berlin, Cyclocross)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2004
41e in Wortegem-Petegem,
(Wortegem, Cyclocross (a))
, Wortegem (Oost-Vlaanderen), België
2004
37e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2004
25e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2004
30e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross)
, Hofstade (Brabant), België
2005
2005
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen, Ełk (Warmińsko-Mazurskie), Polen
2005
9e in Schulteiss Cup,
(Berlin, Cyclocross)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2005
38e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
Ploegen
2000
Ekolog Klubowy Mistrz (Polen)
2003
Bonda (Polen)
2005
Paged - MBK - Scout (Polen) vanaf 15-06
Fotoalbum Tadeusz Korzeniewski
Foto: Courtesy Daniel Schamps
2004
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close