Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Casper Pedersen
Voornaam: Casper Phillip
Achternaam: Pedersen
Nationaliteit: Denemarken
Geslacht:
Leeftijd: 28 jaar
Geboortedatum: 15-03-1996
Geboorteplaats:
København (Hovedstaden), Denemarken
Voornaam: Casper Phillip
Achternaam: Pedersen
Nationaliteit: Denemarken
Geslacht:
Leeftijd: 28 jaar
Geboortedatum: 15-03-1996
Geboorteplaats:
København (Hovedstaden), Denemarken
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2015-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2010
2010
1
e in København Vinder mini 6-dagesløb,
(København, Zesdaagse (b))
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Patrick Leth
2011
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken
2012
2012
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Denemarken, Ballerup (Hovedstaden), Denemarken
2013
2013
7e in Eindklassement Tour of Istria,
(Kroz Istru, Junioren)
, Kroatië
2013
1
e in 3e etappe deel a Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren, Kontich (Antwerpen), België
+
Mathias Krigbaum
+
Mads Pedersen
+
Jonas Gregaard Wilsly
+
Mads Correll
+
Jonas Poulsen
2013
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Onbekend
2014
2014
2e in Le Pavé de Roubaix,
(Paris - Roubaix, Junioren)
, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2014
2e in 1e etappe deel b Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial,
(Grudziądz, Junioren)
, Jablonowo (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2014
8e in 3e etappe Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial,
(Grudziądz, Junioren)
, Swiecie (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2014
4e in Eindklassement Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial,
(Grudziądz, Junioren)
, Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2014
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken, Denemarken
2014
3e in Fiorenzuola d Arda, Omnium, U23, Fiorenzuola d Arda (Emilia-Romagna), Italië
2014
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Gwangmyeong (Inch'on-jikhalsi), Zuid-Korea
2014
2e in 2e etappe Ruebliland,
(GP Rüebliland, Junioren)
, Seon (Aargau), Zwitserland
2014
2e in Aigle, Omnium, Aigle (Vaud), Zwitserland
2014
3e in London, Ploegenachtervolging, , Onbekend
2015
2015
3e in Skandisloppet - Scandinavian Race,
(Uppsala)
, Uppsala (Uppsala Lan), Zweden
2015
1
e in Lyngby, Lyngby (Midtjyllen), Denemarken
2015
3e in Open des Nations sur Piste de Roubaix,
(Roubaix, Omnium)
, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2015
4e in Hillerød, Hillerød (Hovedstaden), Denemarken
2015
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2016
2016
7e in Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm,
(Frankfurt am Main, U23)
, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2016
5e in 2e etappe Fleche du Sud,
(Flèche du Sud)
, Rumelange (Luxembourg), Luxemburg
2016
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Denemarken, Denemarken
2016
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken, Denemarken
2016
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken, Denemarken
2016
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken, Denemarken
2017
2017
1
e in Cali, Ploegenachtervolging, Cali (Valle del Cauca), Colombia
+
Niklas Larsen
+
Julius Graungaard Johansen
+
Frederik Rodenberg Madsen
+
Casper Von Folsach
2017
2e in Los Angeles, Ploegkoers, Los Angeles (California), Verenigde Staten
2017
2e in Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm,
(Frankfurt am Main, U23)
, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2017
3e in Vinco Loppet,
(Ystad)
, Ystad (Skane Lan), Zweden
2017
1
e in 2e etappe Fleche du Sud,
(Flèche du Sud)
, Rumelange (Luxembourg), Luxemburg
2017
4e in 4e etappe Fleche du Sud,
(Flèche du Sud)
, Roeser (Luxembourg), Luxemburg
2017
2e in Proloog Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa,
(Závod Miru, U23)
, Krnov (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2017
2e in Fyen Rundt,
(Odense)
, Odense (Syddanmark), Denemarken
2017
1
e in GP Horsens,
(Horsens)
, Horsens (Midtjyllen), Denemarken
2017
2e in Ringenloppet Memorial Frans Desaix,
(Malmö)
, Malmö (Skane Lan), Zweden
2017
10e in Eindklassement Kreiz Breizh Elite, Frankrijk
2017
1
e in Europees Kampioenschap, Op de weg, U23, Onbekend
2017
3e in Eindklassement Swe Cup Landsväg, Zweden
2017
1
e in 1e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Kalundborg (Sjelland), Denemarken
2017
8e in 4e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Randers (Midtjyllen), Denemarken
2017
3e in Eindklassement Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Denemarken
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken, Denemarken
+
Casper Von Folsach
+
Mikkel Bjerg
+
Rasmus Christian Quaade
2017
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
2017
2e in Manchester, Ploegenachtervolging, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
2017
2e in deel 2 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
2018
2018
9e in 4e etappe Herald Sun - Tour of Victoria, Kinglake (Victoria), Australië
2018
5e in 1e etappe deel a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali, Gatteo (Emilia-Romagna), Italië
2018
19e in Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz,
(Frankfurt am Main)
, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
2018
9e in 5e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Cassel (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2018
2e in 6e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Dunkerque (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2018
5e in Eindklassement Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Frankrijk
2019
2019
2e in 2e etappe Hammer Stavanger, Stavanger (Rogaland), Noorwegen
2019
2e in Eindklassement Hammer Stavanger, Noorwegen
2019
3e in 3e etappe Hammer Stavanger, Madla (Rogaland), Noorwegen
2019
12e in 3e etappe Critérium du Dauphiné Libéré,
(Critérium du Dauphiné)
, Riom (Auvergne), Frankrijk
2019
14e in 6e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Den Haag (Zuid-Holland), Nederland
2019
3e in 1e etappe Ronde van Spanje,
(Vuelta a España)
, Torrevieja (Comunidad Valenciana), Spanje
2020
2020
13e in 5e etappe Tour de France, Privas (Rhone-Alpes), Frankrijk
2020
5e in 14e etappe Tour de France, Lyon (Rhone-Alpes), Frankrijk
2020
19e in 16e etappe Tour de France, Villard-de-Lans (Rhone-Alpes), Frankrijk
2020
1
e in Paris - Tours, Frankrijk
2021
2021
3e in 19e etappe Tour de France, Libourne (Aquitaine), Frankrijk
2021
6e in Proloog Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Kosice (Kosice), Slowakije
2021
6e in Eindklassement Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Slowakije
2023
2023
4e in Challenge Mallorca I, Spanje
2023
1
e in Figueira Champions Classic,
(Agueda)
, Portugal
2023
9e in 1e etappe Tirreno - Adriatico, Lido di Camaiore (Toscana), Italië
2023
17e in Dwars door het Hageland,
(Aarschot (c))
, België
2023
8e in 3e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Beveren (Oost-Vlaanderen), België
2023
3e in 4e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Durbuy (Luxembourg), België
2023
3e in Eindklassement Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, België
2023
7e in 5e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Helsingør (Hovedstaden), Denemarken
2024
2024
15e in 4e etappe Tour Down Under, Port Elliot (South Australia), Australië
2024
13e in Milaan - San Remo,
(Milano - San Remo)
, Italië
Ploegen
2015
Riwal Platform Cycling Team (Denemarken)
2016
Riwal Platform Cycling Team (Denemarken)
2017
Giant - Castelli (Denemarken)
2018
Aqua Blue Sport - 3T (Ierland)
2019
Sunweb - Cervelo (Duitsland)
2020
Sunweb - Cervelo (Duitsland)
2021
DSM (Duitsland)
2022
DSM (Nederland)
2023
Soudal - Quick Step (België)
2024
Soudal - Quick Step (België)
Berichten
(0)
Fotoalbum Casper Pedersen
Foto: © Riwal Platform Cycling Team
2016
Foto: © Aqua Blue Sport - 3T
2018
Foto: © Sunweb - Cervelo
2019
Foto: © Sunweb - Cervelo
2020
Foto: © DSM
Foto: © DSM
Foto: © Soudal - Quick Step
Foto: © Soudal - Quick Step
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close