Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 4232 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Ballinrobe (Ierland)
Ballinrobe Stage Race
Ballinrobe (Ierland)
Hollymount Sean Stagg Shield
Balloch (Groot-Brittannië)
Glasgow Nightingale C.C. 10 Time Trial
Ballon d'Alsace (Frankrijk)
Ballots (Frankrijk)
Circuit des Bruyères
Ballyboughal (Ierland)
Ballyboughal Grand Prix
Ballyclare (Groot-Brittannië)
Kings Moss C.C. Road Race
Ballyclare (Groot-Brittannië)
Kings Moss C.C. - Mayfair Grand Prix
Ballyclare (Groot-Brittannië)
Kings Moss C.C. - A.P.R.
Ballyclare (Groot-Brittannië)
Kings Moss C.C. - Hilly Circuit Time Trial
Ballyclare (Groot-Brittannië)
Ballyclare Festival Criterium
Ballyclare (Groot-Brittannië)
Kings Moss C.C. - Larne Civic Festival Kermesse
Ballyclare (Groot-Brittannië)
Northern Ireland C.F. Couple Time Trial
Ballyclare (Groot-Brittannië)
Kings Moss C.C. 10 Time Trial
Ballyclare, Junioren (Groot-Brittannië)
Kings Moss C.C. - Mayfair Junior Grand Prix
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. Road Race
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. Two Day
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. - Wallace Caldwell Memorial Trophy
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. Kermesse
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. - Red Hand Trophy
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. - A.P.R.
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena to Londonderry
Ballymena (Groot-Brittannië)
Sport for All Road Race
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. Hill Climb
Ballymena (Groot-Brittannië)
Lurgan R.C. Road Race
Ballymena (Groot-Brittannië)
Cantrell & Cochran Grand Prix
Ballymena (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. - Christmas 10 Time Trial
Ballymena, Chrono (Groot-Brittannië)
Stan Finlay Memorial
Ballymena, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Ballymena R.C. Ronnie Linton Cyclo Cross
Ballymena, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Toyota Cyclo Cross League - Ballymena
Ballymoney (Groot-Brittannië)
Ballymoney District - A.P.R.
Ballymoney (Groot-Brittannië)
Team Route - Finvoy Hill Climb
Ballymoney, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Team Route Cyclo Cross
Ballynahinch (Groot-Brittannië)
Ballynahinch Civic Week
Ballynure (Groot-Brittannië)
Northern Ireland C.F. League 25 Time Trial
Ballywalter (Groot-Brittannië)
Ballywalter Festival Kermesse
Balmaseda (Spanje)
Clásica San Rokillo
Balmaseda (a) (Spanje)
Clasica San Roquillo
Balmazújváros (Hongarije)
Balmaz GP
Balmberg (Zwitserland)
Rüttenen - Balmberg
Balneário de Camboriú, Downhill (Brazilië)
Santa Catarina
Balneário de Camboriú, Downhill (V) (Brazilië)
Balneário de Camboriú, Mountainbike (Brazilië)
Santa Catarina
Balneário de Camboriú, Mountainbike (V) (Brazilië)
Balsthal (Zwitserland)
Balsthal (V) (Zwitserland)
Baltic Chain Tour
Baltic Cup (Litouwen)
Baltimore (Verenigde Staten)
Kelly Cup, Bike Jam
Baltimore (Verenigde Staten)
Maryland Classic
Baltimore (Verenigde Staten)
Baltimore (a) (Verenigde Staten)
Baltimore (V) (Verenigde Staten)
Kelly Cup
Baltimore, Cyclocross (Verenigde Staten)
Charm City Cross # 1
Baltimore, Cyclocross (Verenigde Staten)
Charm City Cross # 2
Baltimore, Cyclocross (V) (Verenigde Staten)
Charm City Cross # 1
Baltimore, Cyclocross (V) (Verenigde Staten)
Charm City Cross # 2
Baltimore, Cyclocross, Junioren (Verenigde Staten)
Charm City Cross # 1
Baltimore, Cyclocross, Junioren (a) (Verenigde Staten)
Charm City Cross # 2
Baltimore, Cyclocross, Junioren (V) (Verenigde Staten)
Charm City Cross # 1
Baltimore, Cyclocross, Junioren (V) (a) (Verenigde Staten)
Charm City Cross # 2
Baltimore, Zesdaagse (Verenigde Staten)
Baltyk-Karkonosze-Tour (Polen)
Bamako (Mali)
GP Sotelma MoovAfrica - Malitel
Bamako (Mali)
GP PMU
Bamako (Mali)
GP du Président du Comité National Olympique et Sportif du Mali CNOS - GP Habib Sissoko
Bamako (Mali)
GP des Récoltes
Bamako (Mali)
GP Professeur Dioncouda Taoré
Bamako (Mali)
GP Réfondation
Bamako (Mali)
Sasma criterium
Bamako (Mali)
Sasma criterium
Bamako (c) (Mali)
Critérium de la Paix
Bamberg (Duitsland)
Bambo's Training Series (Zimbabwe)
Bambo's Training Series (Zimbabwe)
Bambrugge (België)
Bambrugge - Erpe-Mere (België)
Bambrugge (V) (België)
Bambrugge, Amateurs (België)
Bambrugge, Junioren (België)
Bambrugge - Erpe-Mere
Bambrugge, Mountainbike (België)
Merida Flanders Cup
Bambrugge, Mountainbike, Elite/U23 (V) (België)
Merida Flanders Cup
Bambrugge, Mountainbike, Junioren (België)
Merida Flanders Cup
Bambrugge, Mountainbike, Junioren (V) (België)
Merida Flanders Cup
Bambrugge, Mountainbike, Nieuwelingen (België)
Merida Flanders Cup
Bambrugge, Mountainbike, U23 (België)
Merida Flanders Cup
Banbridge (Ierland)
Noel Teggart Memorial
Banbridge (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. Road Race
Banbridge (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. Festival Kermesse
Banbridge (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. - A.P.R.
Banbridge (Groot-Brittannië)
Fiat Grand Prix
Banbridge (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. 10 Time Trial
Banbridge (Groot-Brittannië)
Thomas White Memorial 10 Time Trial
Banbridge (Groot-Brittannië)
Banbridge Golden Bloom Bakeries Team Time Trial
Banbridge (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. - New Years Day 10 Time Trial
Banbridge, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. Cyclo Cross
Banbridge, Junioren (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. - Fiat Junior Grand Prix
Banbridge, Junioren (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. - West Down Grand Prix Junior Road Race
Banbridge, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Banbridge C.C. - Fiat Novices Grand Prix
Banbury (Groot-Brittannië)
Banbury Star C.C. Road Race
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd