Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 3256 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Coca-Cola Trophy (Duitsland)
Coca-Cola Trophy, Chrono (Duitsland)
Cocani (Roemenië)
One night stand
Cocentaina (Spanje)
Cochabamba (Bolivia)
Cochabamba (Bolivia)
Evaluativa Campeonato PanAmericano
Cochabamba (Bolivia)
Valle Alto
Cochem (Duitsland)
Cockerham (Groot-Brittannië)
Lancaster Two Day
Cockerham (Groot-Brittannië)
Cockerham Evening Road Race
Cockerham (Groot-Brittannië)
B.C.F. Lakeland Division - Cockerham Road Race
Cockerham (Groot-Brittannië)
Cleveleys Cockerham Road Race
Cockerham (Groot-Brittannië)
Velo Club Cumbria 10 Time Trial
Cockerham (Groot-Brittannië)
Pilling Road Race
Cockerham (a) (Groot-Brittannië)
Cockerham - A.P.R.
Cockerham (V) (Groot-Brittannië)
Velo Club Cumbria 10 Time Trial
Cockermouth (Groot-Brittannië)
Velo Club Cumbria 50 Time Trial
Cockermouth, Criterium (Groot-Brittannië)
Cockermouth Gala Criterium
Coconut Grove (Verenigde Staten)
Codognè (Italië)
Circuito del Termen
Codognè (a) (Italië)
Circuito del Termen
Codogno (Italië)
Coegnies-Chaussée (Frankrijk)
Coelemu - Las Termas (Chili)
Coesfeld (Duitsland)
Coevorden (V) (Nederland)
EDR Cup, Novilon Eurocup
Coevorden, Cyclocross (Nederland)
Coggiola (Italië)
Alpe di Noveis
Cogliate (Italië)
Cognac (Frankrijk)
Cognac (a) (Frankrijk)
Cognac, Cyclocross (Frankrijk)
Cognin, Cyclocross (Frankrijk)
Cognin, Cyclocross (V) (Frankrijk)
Cohons, Cyclocross (Frankrijk)
Coimbra - Lisboa (Portugal)
Coimbra, Sprint, Onafhankelijken (Portugal)
200 m
Coise (Frankrijk)
G.P.Saint Symphorien sur Coise
Col San Martino (Italië)
Col San Martino, U23 (Italië)
Trofeo Piva Banca Popolare di Vicenza
Colac (Australië)
Colac Otway Classic
Colavita Bolla Cup Florida (Verenigde Staten)
Colbordolo (Italië)
Colbuccaro (Italië)
Coppa Apollo 17
Colbuccaro (a) (Italië)
Classica di Colbuccaro
Colchester (Groot-Brittannië)
Jock Wadley Memorial
Colchester (Groot-Brittannië)
Colchester Carnival
Colchester (Groot-Brittannië)
Willhire Reach Fair Trophy
Colchester (Groot-Brittannië)
Colchester Rovers C.C. - Percy Contracts
Colchester (Groot-Brittannië)
Ardbeck Timber Preservation
Colchester (Groot-Brittannië)
Tour of Essex, Elite, Three Day
Colchester (e) (Groot-Brittannië)
Colchester (f) (Groot-Brittannië)
Jef Schils Memorial
Colchester (g) (Groot-Brittannië)
Rivenhall Towing Brackets Grand Prix
Colchester (h) (Groot-Brittannië)
Colchester Green Shield Road Race
Colchester Three Day (Groot-Brittannië)
Colchester, Criterium (Groot-Brittannië)
Criterium des Vainqueurs
Colchester, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Furze Hill Cyclo Cross
Colchester, Cyclocross, Junioren (Groot-Brittannië)
East of England Championship, Junior, Cyclo Cross, Great Britain
Colchester, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
East of England Championship, Novices, Cyclo Cross, Great Britain
Coldspring (Verenigde Staten)
Coleraine (Groot-Brittannië)
Coleraine Kermesse
Coleraine (Groot-Brittannië)
Bann Wheelers 50 Time Trial
Coligny (Frankrijk)
Prix de Coligny
Colijnsplaat, Amateurs (Nederland)
Patrijzenjacht
Colin Mayer Classic (Mauritius)
Colina (Chili)
Colindres (Spanje)
Memorial Juan Manuel Santisteban
Colindres (Spanje)
Memorial Jesus Pereda
Colindres (Spanje)
Colindres, Cyclocross (Spanje)
Colindres, Cyclocross, Elite/U23 (Spanje)
Campeonato de Cantabria
Colle di Compito (Italië)
Colle Umberto (Italië)
Circuito di Colle Umberto
Colle Umberto (V) (Italië)
Collecchio (Italië)
Coppa Collecchio
Collecchio (a) (Italië)
Trofeo Edil C
Collected Race (Israël)
College Park, Criterium (Verenigde Staten)
Spin the District
Colleville-sur-Mer, Cyclocross (Frankrijk)
Collie (Australië)
Collie - Donnybrook - Collie
Collingwood (Australië)
GP Collingwood
Collingwood, Downhill (Canada)
Canada Cup East Coast Open
Collingwood, Downhill (V) (Canada)
Canada Cup East Coast Open
Collioure (Frankrijk)
La Tramontane
Collooney (Ierland)
Colmar (Frankrijk)
Colmar - Strasbourg (Frankrijk)
Colmar, Criterium (Frankrijk)
Colmar, Cyclocross (Frankrijk)
Colmenar Viejo (Spanje)
Colnbrook (Groot-Brittannië)
Colnbrook Grand Prix
Colne (Groot-Brittannië)
Pendle Forest C.C. - Winewall Hill Climb
Colne, Criterium (Groot-Brittannië)
Colney Heath (Groot-Brittannië)
Edgware 25 Time Trial
Cologno Monzese (Italië)
Colombo (Sri Lanka)
Colombo (Sri Lanka)
Nestomalt Criterium
Colombo (Sri Lanka)
Kithsiri Mela
Colomiers, Cyclocross (Frankrijk)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord