Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 2057 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Kirkby Mallory, Criterium, Nieuwelingen (V) (Groot-Brittannië)
Mallory Park Circuit
Kirkby Mallory, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Kirkby Mallory, Cyclocross (V) (Groot-Brittannië)
Kirkby, Chrono (Groot-Brittannië)
Mersey Roads Club Couple Time Trial
Kirkby, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross
Kirkby, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Kirkby Klassic Kross
Kirkby, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Yellow & Red Madison Cyclo Cross
Kirkby, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Kirkby Halfords Cyclo Cross
Kirkby, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Melling Wheelers Kirkby Sports Stadium Cyclo Cross
Kirkby, Cyclocross (c) (Groot-Brittannië)
Merseyside Senior Cyclo Cross Championship
Kirkby, Cyclocross, Junioren (Groot-Brittannië)
Kirkby Sports Stadium Series Junior Cyclo Cross
Kirkby, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Kirkby Sports Stadium Series Novices Cyclo Cross
Kirkby, Junioren (Groot-Brittannië)
Merseyside Wheelers Junior Road Race
Kirkcaldy (Groot-Brittannië)
Kirkcaldy Texaco Road Race
Kirkcaldy (Groot-Brittannië)
Kirkcaldy & District Road Race
Kirkcaldy (Groot-Brittannië)
Kirkcaldy & District Couple Time Trial
Kirkcaldy (a) (Groot-Brittannië)
Kirkcaldy Texaco Two Stage Road Race
Kirkcaldy, Chrono (Groot-Brittannië)
Kirkcaldy & District Mountain Time Trial
Kirkcaldy, Criterium (Groot-Brittannië)
Kirkham (Groot-Brittannië)
Fylde Road Race
Kirkham (Groot-Brittannië)
Cleveleys Two Day
Kirkintilloch (Groot-Brittannië)
Kirkintilloch Borough Trophy
Kirkintilloch (Groot-Brittannië)
Glasgow Wheelers Mountain Time Trial
Kirklareli (Turkije)
Fatih Sultan Mehmet Race
Kirkuk (Irak)
Kirkwood (Verenigde Staten)
Kirmington (Groot-Brittannië)
Northern Dairies Grand Prix, Elite, Road Race
Kiryat Shmona (Israël)
Kiryat-Ata, Mountainbike (Israël)
Kiryat-Ata, Mountainbike (V) (Israël)
Kisangani (Congo-Kinshasa)
GP Didier Baonga
Kish (Iran)
Tour of Kish Island
Kish (Iran)
Tour of Pinguin Kish
Kish Island (Iran)
Kiskunlacháza, Criterium (Hongarije)
24 orá Bringa
Kisnána, Mountainbike, Elite/U23 (Hongarije)
Kisnana Kupa
Kisnána, Mountainbike, Junioren (Hongarije)
Kisnana Kupa
Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a) (Griekenland)
Hellenic National MTB Cup
Kisumu (Kenia)
Kitakyushu (Japan)
Tour de Kyushu Kokura Castle Criterium
Kitchener (Canada)
KW Classic
Kitzbühel (Oostenrijk)
Kitzbühel, Mountainbike (Oostenrijk)
KitzAlpBike
Kitzbühel, Mountainbike (V) (Oostenrijk)
KitzAlpBike
Kitzbüheler Horn, Chrono (Oostenrijk)
Internationaler Kitzbüheler Horn Berg Radrennen
Kiveton Park, Criterium (Groot-Brittannië)
Kiveton Park T.I. - Raleigh Grand Prix, Elite, Criterium
Kiveton, Criterium (Groot-Brittannië)
Langsett - Kiveton Park, Elite, Criterium
Kivu Race (Rwanda)
Kjellerup (Denemarken)
Kjellerup, Criterium (Denemarken)
Designa Grandprix
Kláštor pod Znievom (Slowakije)
Kláštor pod Znievom (a) (Slowakije)
Slovenske Pyreneje
Kláštor pod Znievom (b) (Slowakije)
Kláštor pod Znievom Merida Cup
Kláštor pod Znievom, Cyclocross (Slowakije)
Martin # 1
Kláštor pod Znievom, Cyclocross (Slowakije)
Martin # 2
Kláštor pod Znievom, Cyclocross (V) (Slowakije)
# 2
Kláštor pod Znievom, Cyclocross (V) (a) (Slowakije)
# 1
Kláštor pod Znievom, Cyclocross, Nieuwelingen (Slowakije)
Martin # 2
Kláštor pod Znievom, Cyclocross, Nieuwelingen (Slowakije)
Martin # 1
Klaaskreek (Suriname)
Marco Pont Klaaskreek - Atjoni Race
Klaaswaal (Nederland)
Kladruby (Tsjechië)
Kladruby (a) (Tsjechië)
Klagenfurt (Oostenrijk)
Maiernigg
Klagenfurt, Criterium (Oostenrijk)
Lindwurm Kriterium
Klaipeda (Litouwen)
Klarälvsloppet, Amateurs (Zweden)
Klasyfikacja Finalna Czwartek (Polen)
Klasyk im. Wincentego Witosa (Polen)
Klausenberg (Duitsland)
Klausenpass (Zwitserland)
KLBK GP (Maleisië)
Kleeberg, Cyclocross (Nederland)
# 1
Kleeberg, Cyclocross (a) (Nederland)
# 2
Kleeberg, Cyclocross (V) (Nederland)
# 1
Kleeberg, Cyclocross (V) (a) (Nederland)
# 2
Kleeberg, Cyclocross, Junioren (Nederland)
Kleeberg, Cyclocross, Nieuwelingen (Nederland)
Kleeberg, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Nederland)
Klein Sinaai (België)
Klein Sinaai, Cyclocross, Cat. B (België)
Stekene
Klein Sinaai, Cyclocross, Junioren (België)
Stekene
Klein Sinaai, Cyclocross, Nieuwelingen (België)
Stekene
Klein Sinaai, Elite zonder contract (België)
Klein-Sinaai
Klein Sinaai, Junioren (België)
Klein Sinaai, Junioren (V) (België)
Klein Sinaai, Nieuwelingen (België)
Klein Sinaai, Nieuwelingen (V) (België)
Klein Vorst (België)
Klein Vorst, Cyclocross, Cat. B (België)
Klein-Engersdorf (Oostenrijk)
Memorial Peter Dittrich, Elk-Heurigen Grand Prix, GP Delta-Bau
Klein-Engersdorf (V) (Oostenrijk)
ELK Heurigen Grand Prix
Klein-Engersdorf (V) (a) (Oostenrijk)
Memorial Peter Dittrich
Klein-Gelmen, Amateurs (België)
Klein-Gelmen, Nieuwelingen (België)
Klein-Zundert (Nederland)
Kleine Scheldeprijs (België)
Kleine-Brogel (België)
Kleine-Brogel, Mountainbike, Elite/U23 (België)
Kleine-Brogel, Mountainbike, Elite/U23 (V) (België)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie