Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali


Italië

1995 en 1998: niet verreden 1984-1994 verreden op Sicilië 1996-1997: verreden op Sardinié 1999-2000: Mémorial Cecchi-Gori vanaf 2001: Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali

2014
27-03 1e etappe deel a Gatteo (Emilia-Romagna) - Gatteo (Emilia-Romagna) 99,5 km
   Ben Swift
27-03 1e etappe deel b Gatteo a Mare (Emilia-Romagna) - Gatteo (Emilia-Romagna) 13,3 km
   Dario Cataldo
28-03 2e etappe Sant'Angelo di Gatteo (Emilia-Romagna) - Sogliano al Rubicone (Emilia-Romagna) 160,2 km
   Peter Kennaugh
29-03 3e etappe Crevalcore (Emilia-Romagna) - Crevalcore (Emilia-Romagna) 158,4 km
   Elia Viviani
30-03 4e etappe Pavullo (Emilia-Romagna) - Castello di Montecuccolo (Emilia-Romagna) 10 km
   Dario Cataldo
Eindklassement
   Peter Kennaugh
2013
20-03 1e etappe deel a Gatteo (Emilia-Romagna) - Gatteo (Emilia-Romagna) 99,5 km
   Fabio Felline
20-03 1e etappe deel b - Gatteo a Mare (Emilia-Romagna) 11,2 km
   Anton Vorobyev
21-03 2e etappe Gatteo (Emilia-Romagna) - Sogliano al Rubicone (Emilia-Romagna) 162,3 km
   Diego Ulissi
22-03 3e etappe Zola Predosa (Emilia-Romagna) 157 km
   Damiano Cunego
23-03 4e etappe Crevalcore (Emilia-Romagna) - Crevalcore (Emilia-Romagna) 14,3 km
   Adriano Malori
24-03 5e etappe Monticelli Terme (Emilia-Romagna) - Fiorano Modenese (Emilia-Romagna) 141,1 km
   Damiano Caruso
Eindklassement
   Diego Ulissi
2012
20-03 1e etappe Misano Adriatico (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 140,8 km
   Andrea Palini
21-03 2e etappe deel a Gatteo (Emilia-Romagna) - Gatteo (Emilia-Romagna) 99,5 km
   Elia Viviani
21-03 2e etappe deel b Gatteo (Emilia-Romagna) - Gatteo (Emilia-Romagna) 14,9 km
   Cesare Benedetti
22-03 3e etappe Fiorano Modenese (Emilia-Romagna) 151 km
   Diego Ulissi
23-03 4e etappe Pavullo (Emilia-Romagna) - Pavullo (Emilia-Romagna) 159 km
   Diego Ulissi
24-03 5e etappe Crevalcore (Emilia-Romagna) - Crevalcore (Emilia-Romagna) 14,3 km
   Jan Bárta
Eindklassement
   Jan Bárta
2011
22-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 81,2 km
   Manuel Belletti
22-03 1e etappe deel b Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 15,6 km
   José Rodolfo Serpa Perez
23-03 2e etappe Rovigo (Veneto) - Rovigo (Veneto) 193,9 km
   Claudio Corioni
24-03 3e etappe Casalecchio di Reno (Emilia-Romagna) - Gaggio Montano (Emilia-Romagna) 155,5 km
   Emanuele Sella
25-03 4e etappe Crevalcore (Emilia-Romagna) - Crevalcore (Emilia-Romagna) 14,3 km
   Adriano Malori
26-03 5e etappe Fiorano Modenese (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 173,4 km
   Giovanni Visconti
Eindklassement
   Emanuele Sella
2010
23-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 81,2 km
   Francesco Chicchi
23-03 1e etappe deel b Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 15,6 km
   Francesco Chicchi
24-03 2e etappe San Lazzaro di Savena (Emilia-Romagna) - Faenza (Emilia-Romagna) 175,1 km
   José Rodolfo Serpa Perez
25-03 3e etappe Pavullo (Emilia-Romagna) - Pavullo (Emilia-Romagna) 185,3 km
   Przemysław Niemiec
26-03 4e etappe Rovigo (Veneto) - Finale Emilia (Emilia-Romagna) 183,8 km
   Marko Kump
27-03 5e etappe Fiorano Modenese (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 178,3 km
   Bartosz Huzarski
Eindklassement
   Ivan Santaromita
2009
24-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 81,2 km
   Danilo Napolitano
24-03 1e etappe deel b Misano Adriatico (Emilia-Romagna) - Misano Adriatico (Emilia-Romagna) 14,3 km
   Andriy Grivko
25-03 2e etappe - Faenza (Emilia-Romagna) 182,1 km
   Damiano Cunego
26-03 3e etappe Borgo San Lorenzo (Toscana) - Serramazzoni (Emilia-Romagna) 163,4 km
   Damiano Cunego
27-03 4e etappe - Finale Emilia (Emilia-Romagna) 162,8 km
   Yuriy Metlushenko
28-03 5e etappe Scandiano (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 178,5 km
   Cadel Evans
Eindklassement
   Damiano Cunego
2008
25-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 95,2 km
   Francesco Chicchi
25-03 1e etappe deel b Misano (Emilia-Romagna) - Misano (Emilia-Romagna) 11,8 km
   Francesco Chicchi
26-03 2e etappe Castel San Pietro Terme (Emilia-Romagna) - Faenza (Emilia-Romagna) 175,6 km
   Nicklas Axelsson
27-03 3e etappe Scandiano (Emilia-Romagna) - Pavullo (Emilia-Romagna) 199,4 km
   Cadel Evans
28-03 4e etappe Rio Saliceto (Emilia-Romagna) - Finale Emilia (Emilia-Romagna) 184,4 km
   Francesco Chicchi
29-03 5e etappe Castellarano (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 169,1 km
   Emanuele Sella
Eindklassement
   Cadel Evans
2007
27-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 95,2 km
   Alessandro Bertolini
27-03 1e etappe deel b Misano Adriatico (Emilia-Romagna) - Misano Adriatico (Emilia-Romagna) 11,8 km
   Cadel Evans
28-03 2e etappe Castel San Pietro Terme (Emilia-Romagna) - Faenza (Emilia-Romagna) 175,6 km
   Michele Scarponi
29-03 3e etappe Scandiano (Emilia-Romagna) - Serramazzoni (Emilia-Romagna) 165,9 km
   Danilo Di Luca
30-03 4e etappe Carpi (Emilia-Romagna) - Finale Emilia (Emilia-Romagna) 194 km
   Robert Förster
31-03 5e etappe Casalgrande (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 168,9 km
   Riccardo Riccò
Eindklassement
   Michele Scarponi
2006
21-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 95,2 km
   Danilo Napolitano
21-03 1e etappe deel b Misano Adriatico (Emilia-Romagna) - Misano Adriatico (Emilia-Romagna) 11,8 km
   Michael Blaudzun
22-03 2e etappe Cervia (Emilia-Romagna) - Faenza (Emilia-Romagna) 199,3 km
   Vincenzo Nibali
23-03 3e etappe Scandiano (Emilia-Romagna) - Fiorano Modenese (Emilia-Romagna) 165,6 km
   Damiano Cunego
24-03 4e etappe Carpi (Emilia-Romagna) - Finale Emilia (Emilia-Romagna) 184,4 km
   Danilo Napolitano
25-03 5e etappe Castellarano (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 163,6 km
   Riccardo Riccò
Eindklassement
   Damiano Cunego
2005
22-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 95.2 km
   Guillermo Ruben Bongiorno
22-03 1e etappe deel b Misano Adriatico (Emilia-Romagna) - Misano Adriatico (Emilia-Romagna) 12 km
   Massimo Codol
23-03 2e etappe Riccione (Emilia-Romagna) - Faenza (Emilia-Romagna) 206.9 km
   Franco Pellizotti
24-03 3e etappe Finale Emilia (Emilia-Romagna) - Finale Emilia (Emilia-Romagna) 184.1 km
   Danilo Napolitano
25-03 4e etappe Fiorano Modenese (Emilia-Romagna) - Serramazzoni (Emilia-Romagna) 152.4 km
   Kim Kirchen
26-03 5e etappe Castellarano (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 170.3 km
   Elio Aggiano
Eindklassement
   Franco Pellizotti
2004
24-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 84.8 km
   Graziano Gasparre
24-03 1e etappe deel b Misano (Emilia-Romagna) - Misano (Emilia-Romagna) 10-7 km
25-03 2e etappe Riccione (Emilia-Romagna) - Faenza (Emilia-Romagna) 206.9 km
   Mirko Celestino
26-03 3e etappe Finale Emilia (Emilia-Romagna) - Scandiano (Emilia-Romagna) 175.5 km
   Crescenzo D'Amore
27-03 4e etappe Casalgrande (Emilia-Romagna) - Pavullo (Emilia-Romagna) 156.5 km
   Michele Scarponi
28-03 5e etappe Castellarano (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 170.3 km
   Ruggero Marzoli
Eindklassement
   Giuliano Figueras
2003
26-03 1e etappe deel a Riccione (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 84 km
   Ján Svorada
26-03 1e etappe deel b Rimini (Emilia-Romagna) - Rimini (Emilia-Romagna) 8.2 km
27-03 2e etappe Riccione (Emilia-Romagna) - Faenza (Emilia-Romagna) 233 km
   Alexandr Kolobnev
28-03 3e etappe Nonantola (Emilia-Romagna) - Nonantola (Emilia-Romagna) 154 km
   Ivan Quaranta
29-03 4e etappe Sassuolo (Emilia-Romagna) - Prignano Cilento (Campania) 188 km
   Luca Mazzanti
30-03 5e etappe Castellarano (Emilia-Romagna) - Sassuolo (Emilia-Romagna) 161.8 km
   Ruslan Ivanov
Eindklassement
   Mirko Celestino
2002
26-03 1e etappe deel a - Rimini (Emilia-Romagna) 8.9 km
26-03 1e etappe deel b Rimini (Emilia-Romagna) - Riccione (Emilia-Romagna) 104 km
   Alessandro Petacchi
27-03 2e etappe Riccione (Emilia-Romagna) - Faenza (Emilia-Romagna) 198 km
   Alessandro Petacchi
28-03 3e etappe Fucecchio (Toscana) - Fucecchio (Toscana) 165 km
   Alessandro Petacchi
29-03 4e etappe Luca (Veneto) 195 km
   Ruggero Marzoli
30-03 5e etappe - Pistoia (Toscana) 153 km
   Ruslan Ivanov
Eindklassement
   Francesco Casagrande
2001
27-03 1e etappe Ferrara (Emilia-Romagna) - Ferrara (Emilia-Romagna) 158.5 km
   Ivan Quaranta
28-03 2e etappe Cento (Emilia-Romagna) - Montese (Emilia-Romagna) 214 km
   Ruslan Ivanov
29-03 3e etappe Montese (Emilia-Romagna) - Cantagrillo (Toscana) 152.5 km
   Ruslan Ivanov
30-03 4e etappe Cantagrillo (Toscana) - Chianciano (Toscana) 216 km
   Alessandro Petacchi
31-03 5e etappe 171.9 km
   Nicola Chesini
Eindklassement
   Ruslan Ivanov
2000
22-03 1e etappe Nocera Umbra (Umbria) - Chianciano Terme (Toscana) 148.5 km
   Oscar Cavagnis
23-03 2e etappe Chianciano (Toscana) - Montecatini Terme (Toscana) 237.8 km
   Paolo Bettini
24-03 3e etappe Montecatini (Toscana) - Ferrara (Emilia-Romagna) 180.9 km
   Enrico Degano
25-03 4e etappe Ferrara (Emilia-Romagna) - Gaggio Montano (Emilia-Romagna) 172.5 km
   Paolo Bettini
26-03 5e etappe Gaggio Montano (Emilia-Romagna) - Firenze (Toscana) 161.4 km
   Fabiano Fontanelli
Eindklassement
   Paolo Bettini
1999
27-03 1e etappe Firenze (Toscana) 169 km
   Romans Vainsteins
28-03 2e etappe Montalcino (Toscana) - Roma (Lazio) 205 km
   Paolo Bettini
Eindklassement
   Romans Vainsteins
1997
00-00 1e etappe Cagliari (Sardegna) - Cagliari (Sardegna) 171.8 km
   Nicola Minali
00-00 2e etappe Cagliari (Sardegna) - Oristano (Sardegna) 184 km
   Alessandro Bertolini
00-00 3e etappe Oristano (Sardegna) - Alghero (Sardegna) 156.7 km
   Aleksandr Gontchenkov
00-00 4e etappe Alghero (Sardegna) - Olbia (Sardegna) 210.2 km
   Ján Svorada
00-00 5e etappe 150.5 km
   Massimiliano Mori
Eindklassement
   Roberto Petito
1996
00-00 1e etappe
   Denis Zanette
00-00 2e etappe Cagliari (Sardegna) - Cagliari (Sardegna) 189 km
   Djamolidine Abduzhaparov
00-00 3e etappe Cagliari (Sardegna) - Nuoro (Sardegna) 205 km
   Marco Antonio Di Renzo
00-00 4e etappe Nuoro (Sardegna) - Alghero (Sardegna) 194 km
   Ján Svorada
00-00 5e etappe Alghero (Sardegna) - Tempio (Veneto) 145 km
   Adriano Baffi
Eindklassement
   Gabriele Colombo
1994
00-00 1e etappe Caltanissetta (Sicilia) - Caltanissetta (Sicilia) 150 km
   Rodolfo Massi
00-00 2e etappe Caltanissetta (Sicilia) - Monreale (Sicilia) 173 km
   Giorgio Furlan
00-00 3e etappe Terrasini (Sicilia) - Terrasini (Sicilia) 146 km
   Maurizio Fondriest
00-00 4e etappe Villabate (Sicilia) - Casteltermini (Sicilia) 153 km
   Fabio Roscioli
00-00 5e etappe Agrigento (Sicilia) - Ravanusa (Sicilia) 149 km
   Mario Cipollini
00-00 6e etappe Agrigento (Sicilia) - Biancavilla (Sicilia) 179 km
   Alberto Elli
Eindklassement
   Rodolfo Massi

Stats Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali

Eindklassementen per land
Italië 14
Tsjechië 1
Australië 1
Moldavië 1
Groot-Brittannië 1
Letland 1
Eindklassementen per coureur
Cunego, Damiano   ITA 2
Bárta, Jan   CZE 1
Bettini, Paolo   ITA 1
Casagrande, Francesco   ITA 1
Celestino, Mirko   ITA 1
Colombo, Gabriele   ITA 1
Evans, Cadel   AUS 1
Figueras, Giuliano   ITA 1
Ivanov, Ruslan   MDA 1
Kennaugh, Peter   GBR 1
Massi, Rodolfo   ITA 1
Pellizotti, Franco   ITA 1
Petito, Roberto   ITA 1
Santaromita, Ivan   ITA 1
Scarponi, Michele   ITA 1
Sella, Emanuele   ITA 1
Ulissi, Diego   ITA 1
Vainsteins, Romans   LAT 1
Ritzeges/etappes per land
Italië 97
Rusland 6
Tsjechië 6
Groot-Brittannië 6
Denemarken 4
Polen 4
Australië 4
Oekraïne 4
Moldavië 4
Spanje 3
Oostenrijk 3
Venezuela 3
België 3
Zwitserland 3
Luxemburg 2
Colombia 2
Belarus 2
Oezbekistan 1
Zweden 1
Argentinië 1
Duitsland 1
Slovenië 1
Letland 1
Verenigde Staten 1
Ritzeges/etappes per coureur
Chicchi, Francesco   ITA 6
Cunego, Damiano   ITA 4
Ivanov, Ruslan   MDA 4
Napolitano, Danilo   ITA 4
Petacchi, Alessandro   ITA 4
Bettini, Paolo   ITA 3
Cataldo, Dario   ITA 3
Evans, Cadel   AUS 3
Nibali, Vincenzo   ITA 3
Sella, Emanuele   ITA 3
Svorada, Ján   CZE 3
Ulissi, Diego   ITA 3
Bárta, Jan   CZE 2
Belkov, Maxim   RUS 2
Bertolini, Alessandro   ITA 2
Cioni, Dario David   ITA 2
Huzarski, Bartosz   POL 2
Kennaugh, Peter   GBR 2
Kirchen, Kim   LUX 2
Malori, Adriano   ITA 2
Marzoli, Ruggero   ITA 2
Quaranta, Ivan   ITA 2
Riccò, Riccardo   ITA 2
Santaromita, Ivan   ITA 2
Scarponi, Michele   ITA 2
Serpa Perez, José Rodolfo   COL 2
Swift, Ben   GBR 2
Vanotti, Alessandro   ITA 2
Visconti, Giovanni   ITA 2
Viviani, Elia   ITA 2
Abduzhaparov, Djamolidine   UZB 1
Aggiano, Elio   ITA 1
Axelsson, Nicklas   SWE 1
Baffi, Adriano   ITA 1
Belletti, Manuel   ITA 1
Beltran Martinez, Manuel   ESP 1
Benedetti, Cesare   ITA 1
Blaudzun, Michael   DEN 1
Bodnar, Maciej   POL 1
Bongiorno, Guillermo Ruben   ARG 1
Brändle, Mathias   AUT 1
Brandt, Christophe   BEL 1
Caruso, Damiano   ITA 1
Cavagnis, Oscar   ITA 1
Celestino, Mirko   ITA 1
Chernetskiy, Sergey   RUS 1
Chesini, Nicola   ITA 1
Cimolai, Davide   ITA 1
Cipollini, Mario   ITA 1
Codol, Massimo   ITA 1
Corioni, Claudio   ITA 1
Dall'Antonia, Tiziano   ITA 1
D'Amore, Crescenzo   ITA 1
De Marchi, Alessandro   ITA 1
Degano, Enrico   ITA 1
Di Luca, Danilo   ITA 1
Di Renzo, Marco Antonio   ITA 1
Dietziker, Andreas   SUI 1
Elli, Alberto   ITA 1
Facci, Mauro   ITA 1
Felline, Fabio   ITA 1
Ferrari, Roberto   ITA 1
Finetto, Mauro   ITA 1
Fondriest, Maurizio   ITA 1
Fontanelli, Fabiano   ITA 1
Förster, Robert   GER 1
Furlan, Giorgio   ITA 1
Gasparre, Graziano   ITA 1
Gates, Nick   AUS 1
Gatto, Oscar   ITA 1
Gontchenkov, Aleksandr   UKR 1
Grivko, Andriy   UKR 1
Gustov, Volodymir   UKR 1
Jufre Pou, Josep   ESP 1
Kiryienka, Vasil   BLR 1
Klostergaard Larsen, Kasper   DEN 1
Kolobnev, Alexandr   RUS 1
König, Leopold   CZE 1
Kump, Marko   SLO 1
Lombardi, Giovanni   ITA 1
Luttenberger, Peter   AUT 1
Massi, Rodolfo   ITA 1
Mazzanti, Luca   ITA 1
Metlushenko, Yuriy   UKR 1
Minali, Nicola   ITA 1
Mori, Massimiliano   ITA 1
Niemiec, Przemysław   POL 1
Noè, Andrea   ITA 1
Ochoa, Carlos José   VEN 1
Palini, Andrea   ITA 1
Pellizotti, Franco   ITA 1
Piil, Jakob   DEN 1
Porsev, Alexander   RUS 1
Proni, Alessandro   ITA 1
Rodriguez Ortiz, Jackson Jesus   VEN 1
Roscioli, Fabio   ITA 1
Rujano Guillén, José Humberto   VEN 1
Sacchi, Fabio   ITA 1
Scarselli, Leonardo   ITA 1
Schorn, Daniel   AUT 1
Sivtsov, Kanstantsin   BLR 1
Sørensen, Nicki   DEN 1
Stannard, Ian   GBR 1
Vainsteins, Romans   LAT 1
Van Huffel, Wim   BEL 1
Vansummeren, Johan   BEL 1
Velo, Marco   ITA 1
Vicioso Arcos, Angel   ESP 1
Vorobyev, Anton   RUS 1
Wegelius, Charles (Charly)   GBR 1
Wyss, Marcel   SUI 1
Zabriskie, David   USA 1
Zanette, Denis   ITA 1
Zaugg, Oliver   SUI 1



rss

Members online: