Trophée d'Or Féminin (V)


Frankrijk

2014
23-08 1e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Graçay (Centre) 113,4 km
   Roxane Fournier
24-08 2e etappe Mehun-sur-Yèvre (Centre) - Mehun-sur-Yèvre (Centre) 14,5 km
   Ann-Sophie Duyck
24-08 3e etappe Saint-Germain-du-Puy (Centre) - Saint-Germain-du-Puy (Centre) 76,7 km
   Barbara Guarischi
25-08 4e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne) 93,4 km
   Elisa Longo Borghini
26-08 5e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre) 114,1 km
   Nathalie Jeuland
27-08 6e etappe Orval (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 85,8 km
   Kelly Druyts
Eindklassement
   Elisa Longo Borghini
2013
24-08 1e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Graçay (Centre) 107,1 km
   Marianne Vos
25-08 2e etappe Mehun-sur-Yèvre (Centre) - Mehun-sur-Yèvre (Centre) 17,8 km
   Marianne Vos
25-08 3e etappe La Chapelle-Saint-Ursin (Centre) - La Chapelle-Saint-Ursin (Centre) 78,3 km
   Anastasiya Chulkova
26-08 4e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne) 99,4 km
   Marianne Vos
27-08 5e etappe Baugy (Centre) - Baugy (Centre) 105,7 km
   Amy Cure
28-08 6e etappe Orval (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 88 km
   Annemiek van Vleuten
Eindklassement
   Marianne Vos
2012
18-08 1e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Mehun-sur-Yèvre (Centre)
   Elena Cecchini
19-08 2e etappe Orval (Centre) - Orval (Centre)
19-08 3e etappe Vierzon (Centre) - Graçay (Centre)
   Susanna Zorzi
20-08 4e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne)
   Giorgia Bronzini
21-08 5e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre)
   Giorgia Bronzini
22-08 6e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre)
   Giorgia Bronzini
Eindklassement
   Elena Cecchini
2011
20-08 1e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Mehun-sur-Yèvre (Centre) 76,9 km
   Ina-Yoko Teutenberg
21-08 2e etappe Orval (Centre) - Orval (Centre) 10,2 km
   Judith Arndt
21-08 3e etappe Vierzon (Centre) - Vierzon (Centre) 99,5 km
   Charlotte Becker
22-08 4e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne) 101 km
   Marianne Vos
23-08 5e etappe 106,1 km
   Emilie Moberg
24-08 6e etappe Sancoins (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 88,3 km
   Emma Johansson
Eindklassement
   Tatiana Antoshina
2010
24-08 1e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Mehun-sur-Yèvre (Centre)
   Alona Andruk
25-08 2e etappe deel a Les Aix-d'Angillon (Centre) - Saint-Germain-du-Puy (Centre)
   Inga Cilvinaite
25-08 2e etappe deel b Orval (Centre) - Orval (Centre)
   Vicki Whitelaw
26-08 3e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre)
   Rasa Leleivyte
27-08 4e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne)
   Emma Johansson
28-08 5e etappe Sancoins (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre)
   Monica Holler
Eindklassement
   Emma Johansson
2009
25-08 1e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Sancoins (Centre) 72.6 km
   Monica Holler
26-08 2e etappe Châteaumeillant (Centre) - Orval (Centre) 73.4 km
   Diana Žiliūtė
27-08 3e etappe Mehun-sur-Yèvre (Centre) - Mehun-sur-Yèvre (Centre) 65.1 km
   Diana Žiliūtė
27-08 4e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne) 97 km
   Béatrice Thomas
28-08 5e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre) 112 km
   Joelle Numainville
29-08 6e etappe Saint-Germain-du-Puy (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 106 km
   Diana Žiliūtė
Eindklassement
   Diana Žiliūtė
2008
26-08 1e etappe Saint-Amand (Centre) - Mehun-sur-Yèvre (Centre) 76.9 km
   Giorgia Bronzini
27-08 2e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre) 112 km
   Giorgia Bronzini
28-08 3e etappe Orval (Centre) - Saint-Amand (Centre) 56.4 km
   Giorgia Bronzini
28-08 4e etappe Sancoins (Centre) - Orval (Centre) 74.6 km
   Giorgia Bronzini
29-08 5e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne) 92.2 km
   Emma Johansson
30-08 6e etappe Saint-Germain-du-Puy (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 100.8 km
   Eneritz Iturriagaechevarria Mazaga
Eindklassement
   Emma Johansson
2007
25-08 1e etappe Orval (Centre) - Saint-Germain-du-Puy (Centre)
   Noemi Cantele
26-08 2e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne) 90.2 km
   Nicole Brändli
27-08 3e etappe Sancoins (Centre) - Sancoins (Centre)
   Giorgia Bronzini
27-08 4e etappe Châteaumeillant (Centre)
   Ina-Yoko Teutenberg
28-08 5e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre) 108.1 km
   Ina-Yoko Teutenberg
29-08 6e etappe Mehun-sur-Yèvre (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 102.8 km
   Giorgia Bronzini
Eindklassement
   Noemi Cantele
2006
00-00 3e etappe Préveranges (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 75.3 km
   Tanja Schmidt-Hennes
19-08 1e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Saint-Germain-du-Puy (Centre) 87,8 km
   Zoulfia Zabirova
20-08 2e etappe Sancoins (Centre) - Orval (Centre) 68 km
   Giorgia Bronzini
21-08 4e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne) 92.2 km
   Marianne Vos
22-08 5e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre) 114 km
   Monia Baccaille
23-08 6e etappe Mehun-sur-Yèvre (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 112.7 km
   Noemi Cantele
Eindklassement
   Zoulfia Zabirova
2005
21-05 3e etappe
   Joane Somarriba Arrola
20-08 1e etappe Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) - Préveranges (Centre) 75 km
   Elodie Touffet
21-08 2e etappe Sancoins (Centre) - Orval (Centre) 75.2 km
   Ludivine Henrion
22-08 4e etappe
   Magali Le Floch
23-08 5e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre) 114.4 km
24-08 6e etappe Saint-Germain-du-Puy (Centre) - Saint-Amand-Mont-Rond (Centre) 101-4 km
Eindklassement
   Joane Somarriba Arrola
2004
20-08 1e etappe Saint-Amand (Centre) - Saint-Amand (Centre) 10.7 km
21-08 2e etappe Avord (Centre) - Avord (Centre) 144 km
   Katia Longhin
22-08 3e etappe Ainay-le-Château (Auvergne) - Orval (Centre) 81.5 km
   Clemilda Fernandes Silva
22-08 4e etappe Orval (Centre) - Saint-Amand (Centre) 19.2 km
   Edita Pucinskaite
23-08 5e etappe Cosne-sur-Loire (Bourgogne) - Cosne-sur-Loire (Bourgogne) 86 km
   Katia Longhin
24-08 6e etappe Sancoins (Centre) - Saint-Amand (Centre) 85 km
   Ludivine Henrion
Eindklassement
   Edita Pucinskaite
2003
Eindklassement
   Olivia Gollan
2002
00-00 2e etappe
   Tatiana Stiajkina
00-00 5e etappe
   Tatiana Stiajkina
00-00 6e etappe
   Tatiana Stiajkina
Eindklassement
   Tatiana Stiajkina
2001
00-00 1e etappe
   Julia Martisova
00-00 4e etappe
00-00 5e etappe
Eindklassement
   Edita Pucinskaite
2000
Eindklassement
   Leontien Zijlaard-van Moorsel
1999
00-00 1e etappe
   Tracey Gaudry Watson
00-00 2e etappe
   Sonja Van Kuik-Pfister
00-00 3e etappe
   Jolanta Polikeviciute
00-00 4e etappe
   Tracey Gaudry Watson
00-00 5e etappe
   Sonja Van Kuik-Pfister
Eindklassement
   Tracey Gaudry Watson
1998
Eindklassement
   Jolanta Polikeviciute
1997
06-09 999e etappe Eindklassement
   Jeannie Longo-Ciprelli

Stats Trophée d'Or Féminin (V)

Eindklassementen per land
Litouwen 4
Italië 3
Australië 2
Zweden 2
Nederland 2
Rusland 1
Frankrijk 1
Spanje 1
Oekraïne 1
Kazachstan 1
Eindklassementen per coureur
Johansson, Emma   SWE 2
Pucinskaite, Edita   LTU 2
Antoshina, Tatiana   RUS 1
Cantele, Noemi   ITA 1
Cecchini, Elena   ITA 1
Gaudry Watson, Tracey   AUS 1
Gollan, Olivia   AUS 1
Longo Borghini, Elisa   ITA 1
Longo-Ciprelli, Jeannie   FRA 1
Polikeviciute, Jolanta   LTU 1
Somarriba Arrola, Joane   ESP 1
Stiajkina, Tatiana   UKR 1
Vos, Marianne   NED 1
Zabirova, Zoulfia   KAZ 1
Zijlaard-van Moorsel, Leontien   NED 1
Žiliūtė, Diana   LTU 1
Ritzeges/etappes per land
Italië 19
Nederland 9
Duitsland 8
Litouwen 7
Australië 5
Zweden 5
Frankrijk 5
België 4
Oekraïne 4
Rusland 2
Spanje 2
Zwitserland 1
Brazilië 1
Noorwegen 1
Canada 1
Verenigde Staten 1
Kazachstan 1
Ritzeges/etappes per coureur
Bronzini, Giorgia   ITA 10
Vos, Marianne   NED 5
Teutenberg, Ina-Yoko   GER 4
Johansson, Emma   SWE 3
Stiajkina, Tatiana   UKR 3
Žiliūtė, Diana   LTU 3
Becker, Charlotte   GER 2
Cantele, Noemi   ITA 2
Gaudry Watson, Tracey   AUS 2
Henrion, Ludivine   BEL 2
Holler, Monica   SWE 2
Longhin, Katia   ITA 2
Van Kuik-Pfister, Sonja   NED 2
Andruk, Alona   UKR 1
Arndt, Judith   GER 1
Baccaille, Monia   ITA 1
Brändli, Nicole   SUI 1
Cecchini, Elena   ITA 1
Chulkova, Anastasiya   RUS 1
Cilvinaite, Inga   LTU 1
Cure, Amy   AUS 1
Druyts, Kelly   BEL 1
Duyck, Ann-Sophie   BEL 1
Fernandes Silva, Clemilda   BRA 1
Fournier, Roxane   FRA 1
Guarischi, Barbara   ITA 1
Hosking, Chloe   AUS 1
Iturriagaechevarria Mazaga, Eneritz   ESP 1
Jeuland, Nathalie   FRA 1
Le Floch, Magali   FRA 1
Leleivyte, Rasa   LTU 1
Longo Borghini, Elisa   ITA 1
Martisova, Julia   RUS 1
Moberg, Emilie   NOR 1
Numainville, Joelle   CAN 1
Polikeviciute, Jolanta   LTU 1
Pucinskaite, Edita   LTU 1
Schmidt-Hennes, Tanja   GER 1
Somarriba Arrola, Joane   ESP 1
Stevens, Evelyn   USA 1
Thomas, Béatrice   FRA 1
Touffet, Elodie   FRA 1
van Vleuten, Annemiek   NED 1
Visser, Adrie   NED 1
Whitelaw, Vicki   AUS 1
Zabirova, Zoulfia   KAZ 1
Zorzi , Susanna   ITA 1