Circuit des Ardennes


Frankrijk

2015
10-04 1e etappe
2014
11-04 1e etappe Vouziers (Champagne-Ardenne) - Vouziers (Champagne-Ardenne) 173,6 km
   Pierpaolo De Negri
12-04 2e etappe Fromelennes (Champagne-Ardenne) - Hargnies (Champagne-Ardenne) 168 km
   Troels Rønning Vinther
13-04 3e etappe Monthermé (Champagne-Ardenne) - Monthermé (Champagne-Ardenne) 72 km
   Grega Bole
13-04 4e etappe Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) - Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) 107 km
   Coen Vermeltfoort
Eindklassement
   Łukasz Wiśniowski
2013
05-04 1e etappe Juniville (Champagne-Ardenne) - Tagnon (Champagne-Ardenne) 162 km
   Louis Verhelst
06-04 2e etappe Givet (Champagne-Ardenne) - Haybes (Champagne-Ardenne)
   Riccardo Zoidl
07-04 3e etappe Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) - Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne)
   Adrian Gjølberg
07-04 4e etappe Les Mazures (Champagne-Ardenne) - Tournes (Champagne-Ardenne) 104 km
   Fabio Silvestre
Eindklassement
   Riccardo Zoidl
2012
06-04 1e etappe Boulzicourt (Champagne-Ardenne) - Signy-l'Abbaye (Champagne-Ardenne)
   Russell Downing
07-04 2e etappe Renwez (Champagne-Ardenne) - Renwez (Champagne-Ardenne)
   André Steensen
08-04 3e etappe Sedan (Champagne-Ardenne) - Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) 26 km
   Andrei Solomennikov
08-04 4e etappe Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) - Sedan (Champagne-Ardenne) 120 km
   Stéphane Rossetto
Eindklassement
   Marek Rutkiewicz
2011
08-04 1e etappe Vouziers (Champagne-Ardenne) - Vouziers (Champagne-Ardenne) 164 km
   Troels Rønning Vinther
09-04 2e etappe Givet (Champagne-Ardenne) - Vireux-Wallerand (Champagne-Ardenne) 158 km
   Gianni Meersman
10-04 3e etappe Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) - Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) 67 km
   Benjamin Giraud
10-04 4e etappe Bogny-sur-Meuse (Champagne-Ardenne) - Bogny-sur-Meuse (Champagne-Ardenne) 74 km
   Laurent Pichon
Eindklassement
   Gianni Meersman
2010
09-04 1e etappe Juniville (Champagne-Ardenne) - Juniville (Champagne-Ardenne) 175 km
   Mikhail Antonov
10-04 2e etappe Rimogne (Champagne-Ardenne) - Signy-le-Petit (Champagne-Ardenne) 165 km
   Tom-Jelte Slagter
11-04 3e etappe Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) - Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) 14 km
   Paul Poux
11-04 4e etappe Revin (Champagne-Ardenne) - Revin (Champagne-Ardenne) 111 km
   Florian Vachon
Eindklassement
   Mikhail Antonov
2009
10-04 1e etappe Faissault (Champagne-Ardenne) - Attigny (Champagne-Ardenne) 169 km
   Benoît Daeninck
11-04 2e etappe Les Mazures (Champagne-Ardenne) - Les Mazures (Champagne-Ardenne) 167 km
   Dmytro Kosyakov
12-04 3e etappe Tournes (Champagne-Ardenne) - Tournes (Champagne-Ardenne) 76 km
   Klaas Sys
12-04 4e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 87 km
   Matthieu Simon
Eindklassement
   Dimitri Champion
2008
11-04 1e etappe Monthermé (Champagne-Ardenne) 161 km
   Aleksejs Saramotins
12-04 2e etappe Fumay (Champagne-Ardenne) - Givet (Champagne-Ardenne) 161 km
   Martin Pedersen
13-04 3e etappe Mohon (Bretagne) 82 km
   Jonas Christer Ljungblad
13-04 4e etappe 17 km
   Gregor Gazvoda
Eindklassement
   Jan Bakelants
2007
13-04 1e etappe Raucourt (Lorraine) - Carignan (Champagne-Ardenne) 167 km
   Bart Oegema
14-04 2e etappe Renwez (Champagne-Ardenne) - Renwez (Champagne-Ardenne) 153 km
   Tomáš Bucháček
15-04 3e etappe Neufmanil (Champagne-Ardenne) - Gespunsart (Champagne-Ardenne) 14 km
   Tony Martin
15-04 4e etappe Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) - Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) 94 km
   Rein Taaramäe
Eindklassement
   Jérôme Coppel
2006
07-04 1e etappe Rethel (Champagne-Ardenne) - Rethel (Champagne-Ardenne) 162.1 km
   Borut Božič
08-04 2e etappe La Francheville (Champagne-Ardenne) - La Francheville (Champagne-Ardenne) 183 km
   Sergey Kolesnikov
09-04 3e etappe Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) - Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) 69.7 km
   Yauheni Hutarovich
09-04 4e etappe 103.3 km
   Yauheni Hutarovich
Eindklassement
   Sergey Kolesnikov
2005
08-04 1e etappe Monthermé (Champagne-Ardenne) - Bogny-sur-Meuse (Champagne-Ardenne) 168 km
   Alexandre Usov
09-04 2e etappe 167 km
   Anders Lund
10-04 3e etappe Aillemont (Hainaut) - Aillemont (Hainaut) 9.5 km
   Florian Morizot
10-04 4e etappe 96 km
   Mark Scanlon
Eindklassement
   Florian Morizot
2004
08-04 1e etappe Renwez (Champagne-Ardenne) - Renwez (Champagne-Ardenne) 167 km
   Anders Lund
09-04 2e etappe Revin (Champagne-Ardenne) - Revin (Champagne-Ardenne) 149 km
   Shinichi Fukushima
10-04 3e etappe Vireux (Champagne-Ardenne) 167 km
   Matti Breschel
11-04 4e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) 8.5 km
   Eduard Vorganov
11-04 5e etappe La Francheville (Champagne-Ardenne) - La Francheville (Champagne-Ardenne) 83 km
   Anders Lund
Eindklassement
   Eduard Vorganov
2003
10-04 1e etappe Nouvion (Champagne-Ardenne) - Nouvion (Champagne-Ardenne)
   Renzo Mazzoleni
11-04 2e etappe Nouzonville (Champagne-Ardenne) - Nouzonville (Champagne-Ardenne)
   Alexandre Pichot
12-04 3e etappe Sedan (Champagne-Ardenne) - Sedan (Champagne-Ardenne)
   André Schulze
13-04 4e etappe - Gernelle (Champagne-Ardenne)
   Thomas Lövkvist
13-04 5e etappe - Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne)
   Olivier Martinez
Eindklassement
   Thomas Lövkvist
2002
10-04 Proloog Sedan (Champagne-Ardenne) - Sedan (Champagne-Ardenne) 7,6 km
   Noan Lelarge
11-04 1e etappe Rocroi (Champagne-Ardenne) - Rocroi (Champagne-Ardenne) 165 km
   Raphael Ruffinoni
12-04 2e etappe Charleville-Mézières (Champagne-Ardenne) - Revin (Champagne-Ardenne) 104 km
   Régis Balandraud
13-04 3e etappe Givet (Champagne-Ardenne) - Givet (Champagne-Ardenne) 171 km
   Régis Balandraud
14-04 4e etappe Rethel (Champagne-Ardenne) - Rethel (Champagne-Ardenne) 160 km
   Eric Leblacher
Eindklassement
   Nicolas Dumont
2001
Eindklassement
   Cédric Loue
2000
Eindklassement
   Jérôme Desjardins
1988
Eindklassement
   Vasyl Zhdanov
Eindklassement
   Dimitri Zhdanov
1987
Eindklassement
   Laurent Pillon
1986

   Nentcho Staikov
Eindklassement
   Roman Kreuziger sr
1985
Eindklassement
   Mario Hernig
1984
Eindklassement
   Heinz Imboden
1983
08-04 2e etappe
   Davis Phinney
09-04 3e etappe 14 km
   Zenon Jaskuła
10-04 4e etappe
   Hartmut Bölts
Eindklassement
   Bruno Wojtinek
1982

Eindklassement
   Milan Jurčo
1981
Eindklassement
   Michal Klasa
1980
Eindklassement
   Zdenek Bartonicek
1979
Eindklassement
   Daniel Leveau
1978
Eindklassement
   Daniel Yon
1977
Eindklassement
   Christian Calzati
1963
Eindklassement
   Marcel Hocquaux
1962
Eindklassement
   John Geddes
1961
Eindklassement
   Noël Chavy
1960

   André Geneste
1959
00-00 2e etappe
   Louis Déprez
Eindklassement
   Jacques Pallu
1958
20-06 1e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 199 km
   Eugène Tamburlini
21-06 2e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 204 km
   Maurice Pelé
Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 190 km
   Yvan Ramella
Eindklassement Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 593 km
   Albert Platel
1957
21-06 1e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 193 km
   Edouard Delberghe
22-06 2e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 205 km
   Albert Platel
23-06 3e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 198 km
   René Ostertag
24-06 4e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 181 km
   Joseph Wasko
Eindklassement Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 777 km
   Edouard Delberghe
1956

   Bruno Modenese
1955
24-06 1e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 186 km
   Louis Voitier
25-06 2e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 185 km
   Christian Radigon
26-06 3e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 186 km
   Joseph Groussard
27-06 4e etappe Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 186 km
   Remi Menanteau
Eindklassement Charleville (Champagne-Ardenne) - Charleville (Champagne-Ardenne) 743 km
   Eugène Tamburlini
1954
00-00 2e etappe
   Louis Déprez
Eindklassement
   Louis Déprez
1953
00-00 2e etappe
   Louis Déprez
Eindklassement
   Albert Platel
1952
00-00 2e etappe
   Elie Marsy
Eindklassement
   André Geneste
1951
Eindklassement
   Jacques Michel
1930
Eindklassement
   Albert Barthélémy

Stats Circuit des Ardennes

Eindklassementen per land
Frankrijk 22
Rusland 5
België 2
Tsjechoslowakije 2
Polen 2
Groot-Brittannië 1
Duitse Democratische Republiek 1
Zwitserland 1
Slowakije 1
Tsjechië 1
Zweden 1
Oostenrijk 1
Eindklassementen per coureur
Platel, Albert   FRA 2
Antonov, Mikhail   RUS 1
Bakelants, Jan   BEL 1
Barthélémy, Albert   FRA 1
Bartonicek, Zdenek   TCH 1
Calzati, Christian   FRA 1
Champion, Dimitri   FRA 1
Chavy, Noël   FRA 1
Coppel, Jérôme   FRA 1
Delberghe, Edouard   FRA 1
Déprez, Louis   FRA 1
Desjardins, Jérôme   FRA 1
Dumont, Nicolas   FRA 1
Geddes, John   GBR 1
Geneste, André   FRA 1
Hernig, Mario   GDR 1
Hocquaux, Marcel   FRA 1
Imboden, Heinz   SUI 1
Jurčo, Milan   SVK 1
Klasa, Michal   TCH 1
Kolesnikov, Sergey   RUS 1
Kreuziger sr, Roman   CZE 1
Leveau, Daniel   FRA 1
Loue, Cédric   FRA 1
Lövkvist, Thomas   SWE 1
Meersman, Gianni   BEL 1
Michel, Jacques   FRA 1
Morizot, Florian   FRA 1
Pallu, Jacques   FRA 1
Pillon, Laurent   FRA 1
Rutkiewicz, Marek   POL 1
Tamburlini, Eugène   FRA 1
Vorganov, Eduard   RUS 1
Wiśniowski, Łukasz   POL 1
Wojtinek, Bruno   FRA 1
Yon, Daniel   FRA 1
Zhdanov, Dimitri   RUS 1
Zhdanov, Vasyl   RUS 1
Zoidl, Riccardo   AUT 1
Ritzeges/etappes per land
Frankrijk 31
Rusland 10
Denemarken 8
Noorwegen 6
Slovenië 3
Italië 3
Nederland 3
Duitsland 3
België 3
Belarus 3
Zweden 2
Tsjechië 1
Groot-Brittannië 1
Japan 1
Polen 1
Verenigde Staten 1
Letland 1
Ierland 1
Portugal 1
Bulgarije 1
Estland 1
Oostenrijk 1
Ritzeges/etappes per coureur
Déprez, Louis   FRA 3
Lund, Anders   DEN 3
Balandraud, Régis   FRA 2
Hutarovich, Yauheni   BLR 2
Vinther, Troels Rønning   DEN 2
Antonov, Mikhail   RUS 1
Boev, Igor   RUS 1
Bole, Grega   SLO 1
Bölts, Hartmut   GER 1
Božič, Borut   SLO 1
Breen, Vegard   NOR 1
Breschel, Matti   DEN 1
Bucháček, Tomáš   CZE 1
Daeninck, Benoît   FRA 1
De Negri, Pierpaolo   ITA 1
Delberghe, Edouard   FRA 1
Downing, Russell   GBR 1
Fløtten, Audun Brekke   NOR 1
Fukushima, Shinichi   JPN 1
Gazvoda, Gregor   SLO 1
Geneste, André   FRA 1
Giraud, Benjamin   FRA 1
Gjølberg, Adrian   NOR 1
Groussard, Joseph   FRA 1
Jaskuła, Zenon   POL 1
Kochetkov, Pavel   RUS 1
Kolesnikov, Sergey   RUS 1
Korsaeth, Truls Engen   NOR 1
Kosyakov, Dmytro   RUS 1
Kuznetsov, Vyatcheslav   RUS 1
Leblacher, Eric   FRA 1
Lelarge, Noan   FRA 1
Ljungblad, Jonas Christer   SWE 1
Lövkvist, Thomas   SWE 1
Marsy, Elie   FRA 1
Martin, Tony   GER 1
Martinez, Olivier   FRA 1
Mazzoleni, Renzo   ITA 1
Meersman, Gianni   BEL 1
Menanteau, Remi   FRA 1
Modenese, Bruno   ITA 1
Morizot, Florian   FRA 1
Oegema, Bart   NED 1
Ostertag, René   FRA 1
Pedersen, Martin   DEN 1
Pelé, Maurice   FRA 1
Phinney, Davis   USA 1
Pichon, Laurent   FRA 1
Pichot, Alexandre   FRA 1
Platel, Albert   FRA 1
Pokidov, Maxim   RUS 1
Poux, Paul   FRA 1
Prishpetny, Alexander   RUS 1
Radigon, Christian   FRA 1
Ramella, Yvan   FRA 1
Rossetto, Stéphane   FRA 1
Ruffinoni, Raphael   FRA 1
Saramotins, Aleksejs   LAT 1
Scanlon, Mark   IRL 1
Schulze, André   GER 1
Silvestre, Fabio   POR 1
Simon, Matthieu   FRA 1
Slagter, Tom-Jelte   NED 1
Solomennikov, Andrei   RUS 1
Sørtveit, Sondre Gjerdevik   NOR 1
Staikov, Nentcho   BUL 1
Steensen, André   DEN 1
Svendsen, Oskar Nikolai Birger   NOR 1
Sys, Klaas   BEL 1
Taaramäe, Rein   EST 1
Tamburlini, Eugène   FRA 1
Usov, Alexandre   BLR 1
Vachon, Florian   FRA 1
Verhelst, Louis   BEL 1
Vermeltfoort, Coen   NED 1
Voitier, Louis   FRA 1
Vorganov, Eduard   RUS 1
Wasko, Joseph   FRA 1
Zoidl, Riccardo   AUT 1