PrahaTsjechië  

Land:  Tsjechië

Regio:  Pardubicky Kraj



 Bevoegdheden


Geboren en overleden

Simon Boday

werd hier geboren op 06-05-2000

Bohuslav Brauner

werd hier geboren op 08-05-1855

Matyáš Busek

werd hier geboren op 20-03-1999

Tomáš Čapek

werd hier geboren op 30-10-1998

Josef Černý

werd hier geboren op 11-05-1993

Denis Charalambidis

werd hier geboren op 02-08-1998

Josef "Linecký" Cífka

werd hier geboren op 05-09-1867

Jaroslav Cihlář

werd hier geboren op 07-04-1924 en stierf hier op 02-05-2014

Jindrich Dlask

werd hier geboren op 26-05-1991

Vojtěch Dlouhý

werd hier geboren op 12-01-1981

Ladislav Foucek

werd hier geboren op 10-12-1930

Jan Gavenda

werd hier geboren op 18-06-1999

Martin Hačecký

werd hier geboren op 24-07-1988

Vojtech Hacecký

werd hier geboren op 29-03-1987

Matyáš Janoš

werd hier geboren op 29-05-2001

Jiří Kala

werd hier geboren op 21-06-1987

František Klouček

werd hier geboren op 19-08-1985

Lukáš Kloucek

werd hier geboren op 27-09-1987

František Kohout

stierf hier op 08-11-1918

Martin Kohout

werd hier geboren op 28-09-1998

Katerina Kohoutkova

werd hier geboren op 23-10-1998

Pavel Kopecky

werd hier geboren op 15-11-1994

Stanislav Kozubek

werd hier geboren op 09-06-1980

Josef Křivka

stierf hier op 00-00-1973

Zdenek Krizek

werd hier geboren op 15-02-1987

Zdeněk Kruliš

werd hier geboren op 25-11-1865

Ondrej Lukes

werd hier geboren op 11-10-1982

Marek Mixa

werd hier geboren op 07-06-1985

Zdenek Mlynár

werd hier geboren op 30-10-1976

Tomáš Okrouhlický

werd hier geboren op 04-11-1985

Jiri Opavsky

werd hier geboren op 11-01-1931

František Paďour

werd hier geboren op 19-01-1988

Martin Penc

werd hier geboren op 25-01-1957

Antonín Perič

werd hier geboren op 30-09-1896

Michal Prokop

werd hier geboren op 01-04-1981

František Raboň

werd hier geboren op 26-09-1983

Simon Reznik

werd hier geboren op 03-06-2000

Jan Šimek

werd hier geboren op 09-12-1998

Radomír Šimunek

stierf hier op 10-08-2010

Vaclav Snuparek

werd hier geboren op 10-04-1995

Jiří Svoboda

werd hier geboren op 30-03-1994

Václav Tintěra

werd hier geboren op 20-03-1893

Karel Vacek

werd hier geboren op 09-09-2000

Michael Vakoč

werd hier geboren op 27-04-1994

Karel Vaverka

stierf hier op 15-07-2012

Rudolf Vejtruba

werd hier geboren op 27-03-1883

Jan Veselý

stierf hier op 10-02-2003

Starts/Aankomsten

Praha was start- en/of aankomstplaats voor:

Závod Míru

1948 Finishplaats voor Závod Míru : August Prosenik
1948 Finishplaats voor 5e etappe Závod Míru : Jan Veselý
1949 Startplaats voor Závod Míru : Jan Veselý
1949 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Jan Veselý
1950 Finishplaats voor Závod Míru : Willy Emborg
1950 Finishplaats voor 9e etappe Závod Míru : Jan Veselý
1951 Startplaats voor Závod Míru : Kaj Allan Olsen
1951 Start- en finishplaats voor 1e etappe Závod Míru : Wacław Wójcik
1951 Startplaats voor 2e etappe Závod Míru : Milko Dimov
1952 Finishplaats voor Závod Míru : Ian Steel
1952 Finishplaats voor 12e etappe Závod Míru : Josef Skořepa
1953 Finishplaats voor 2e etappe Závod Míru : Christian Pedersen
1953 Startplaats voor 3e etappe Závod Míru : Franz Deutsch
1954 Finishplaats voor Závod Míru : Eluf Dalgaard
1954 Finishplaats voor 13e etappe Závod Míru : Vlastimil Růžička
1955 Startplaats voor Závod Míru : Gustav-Adolf Schur
1955 Start- en finishplaats voor 1e etappe Závod Míru : Maurice Boeckx
1956 Finishplaats voor Závod Míru : Stanisław Królak
1956 Finishplaats voor 12e etappe Závod Míru : Yevgeny Pyotrovich Klevtsov
1957 Startplaats voor Závod Míru : Nentcho Christov
1957 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Axel Öhgren
1957 Finishplaats voor 3e etappe Závod Míru : Nentcho Christov
1957 Startplaats voor 4e etappe Závod Míru : Louis Proost
1958 Finishplaats voor Závod Míru : Piet Damen
1958 Finishplaats voor 12e etappe Závod Míru : Viktor Kapitonov
1959 Finishplaats voor 6e etappe Závod Míru : Roger Vindevogel
1959 Startplaats voor 7e etappe Závod Míru : Egon Adler
1960 Startplaats voor Závod Míru : Erich Hagen
1960 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Gustav-Adolf Schur
1961 Finishplaats voor Závod Míru : Yury Afanasyevich Melikhov
1961 Finishplaats voor 13e etappe Závod Míru : Yury Afanasyevich Melikhov
1962 Finishplaats voor 6e etappe Závod Míru : Christian Paillier
1962 Startplaats voor 7e etappe Závod Míru : Stanisław Gazda
1963 Startplaats voor Závod Míru : Klaus Ampler
1963 Start- en finishplaats voor 1e etappe Závod Míru : Anatoli Tcherepovitch
1963 Startplaats voor 2e etappe Závod Míru : Antonio Tagliani
1964 Finishplaats voor Závod Míru : Jan Smolík
1964 Finishplaats voor 14e etappe Závod Míru : Michel Jacquemin
1965 Finishplaats voor 5e etappe Závod Míru : Pavel Doležel
1966 Startplaats voor Závod Míru : Bernard Guyot
1966 Start- en finishplaats voor 1e etappe Závod Míru : Axel Peschel
1966 Startplaats voor 2e etappe Závod Míru : Pietro Guerra
1967 Finishplaats voor 15e etappe Závod Míru : Hans Tesselaar
1968 Finishplaats voor 5e etappe Závod Míru : Dieter Mickein
1968 Startplaats voor 6e etappe Závod Míru : Joseph Schoeters
1970 Startplaats voor Závod Míru : Ryszard Jan Szurkowski
1970 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Ryszard Jan Szurkowski
1971 Finishplaats voor Závod Míru : Ryszard Jan Szurkowski
1971 Finishplaats voor 14e etappe Závod Míru : Ryszard Jan Szurkowski
1972 Finishplaats voor 7e etappe Závod Míru : Vladislav Nelyubin
1972 Startplaats voor 8e etappe Závod Míru : Vlastimil Moravec
1973 Start- en finishplaats voor Proloog Závod Míru : Ryszard Jan Szurkowski
1973 Startplaats voor Závod Míru : Ryszard Jan Szurkowski
1973 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Valery Likhatchov
1974 Finishplaats voor Závod Míru : Stanisław Szozda
1974 Finishplaats voor 13e etappe Závod Míru : Stanisław Szozda
1975 Finishplaats voor 4e etappe Závod Míru : Valery Likhatchov
1975 Startplaats voor 5e etappe Závod Míru : Peter Weibel
1976 Start- en finishplaats voor Proloog Závod Míru : Stanisław Szozda
1976 Startplaats voor Závod Míru : Hans-Joachim Hartnick
1976 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Antonín Bartoníček
1977 Finishplaats voor Závod Míru : Aavo Pikkuus
1977 Finishplaats voor 13e etappe Závod Míru : Hans Grob
1978 Finishplaats voor 6e etappe Závod Míru : Sante Fossato
1978 Startplaats voor 7e etappe Závod Míru : Aleksandr Averin
1979 Start- en finishplaats voor Proloog Závod Míru : Jan Jankiewicz
1979 Startplaats voor Závod Míru : Sergei Soukhoroutchenkov
1979 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Nentcho Staykov
1980 Finishplaats voor 13e etappe deel b Závod Míru : Charkid Zagretdinov
1981 Finishplaats voor 5e etappe Závod Míru : Charkid Zagretdinov
1981 Start- en finishplaats voor 6e etappe deel a Závod Míru : Olaf Ludwig
1981 Start- en finishplaats voor 6e etappe deel b Závod Míru : Olaf Ludwig
1981 Startplaats voor 7e etappe Závod Míru : Drago Frelih
1982 Start- en finishplaats voor Proloog Závod Míru : Olaf Ludwig
1982 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Johan Lammerts
1983 Finishplaats voor Závod Míru : Falk Boden
1984 Finishplaats voor 5e etappe Závod Míru : Hristo Zaikov
1984 Startplaats voor 6e etappe Závod Míru : Achim Stadler
1986 Finishplaats voor 15e etappe Závod Míru : Olaf Ludwig
1987 Finishplaats voor 6e etappe Závod Míru : William Bishop
1987 Startplaats voor 7e etappe Závod Míru : Djamolidine Abduzhaparov
1989 Finishplaats voor 12e etappe Závod Míru : Frank Van Veenendaal
1991 Startplaats voor 1e etappe Závod Míru : Jacek Mickiewicz
2004 Finishplaats voor 9e etappe Závod Míru : Erik Zabel

Zeges in database: Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië

Sorteer op Aantal


Fotoalbum Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië


  Afbeelding toevoegen