ŁódźPolen  

Land:  Polen

Regio:   Łódzkie



 Bevoegdheden


Geboren en overleden

Jerzy Bek

werd hier geboren op 20-01-1922

Andrzej Bek

werd hier geboren op 26-06-1951

Katarzyna Brewinska

werd hier geboren op 01-09-1983

Stefan Ciekański

werd hier geboren op 29-05-1958

Andrzej Dulas

werd hier geboren op 03-10-1965

Tadeusz Gabrych

werd hier geboren op 27-04-1921

Paweł Kaczorowski

werd hier geboren op 28-09-1949

Karolina Karasiewicz

werd hier geboren op 23-07-1992

Robert Karsnicki

werd hier geboren op 20-05-1972

Janusz Kotlinski

werd hier geboren op 19-12-1946

Jan Antoni Kudra

werd hier geboren op 05-07-1937

Alexander Leduchowski

werd hier geboren op 16-07-1993

Jerzy Liszkiewicz

werd hier geboren op 26-10-1926

Aleksander Marchwinski

werd hier geboren op 06-08-1931

Lucjan Pietraszewski

werd hier geboren op 18-12-1917 en stierf hier op 11-07-1995

Artur Pusz

werd hier geboren op 16-01-1909

Bartlomiej Rajch

werd hier geboren op 16-01-1998

Jaroslaw Rebiewski

werd hier geboren op 27-02-1974

Alfred Reul

werd hier geboren op 01-08-1909

Sławomir Rubin

werd hier geboren op 04-03-1946

Magdalena Sadłecka

werd hier geboren op 17-03-1982

Teofil Sałyga

werd hier geboren op 21-01-1923 en stierf hier op 23-10-2001

Jan Siebert

werd hier geboren op 11-03-1908

Jerzy Szymanski

werd hier geboren op 23-01-1942

Stanislaw Szymczak

werd hier geboren op 06-02-1951

Feliks Więcek

stierf hier op 17-08-1978

Ryszard Zagajewski

werd hier geboren op 02-06-1953

Krzystof Zasada

werd hier geboren op 18-08-1976

Jan Zybert

werd hier geboren op 11-03-1908

Starts/Aankomsten

Łódź was start- en/of aankomstplaats voor:

Course de Solidarnosc et des Champions Olympique

1998 Startplaats voor 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Romans Vainsteins
1998 Start- en finishplaats voor 2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Gorazd Stangelj
2001 Finishplaats voor 5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Andrus Aug
2002 Startplaats voor 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Andrus Aug
2003 Finishplaats voor 7e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Roberto Lochowski
2004 Startplaats voor 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Dariusz Rudnicki
2005 Finishplaats voor 7e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Dariusz Skoczylas
2006 Startplaats voor 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Robert Radosz
2007 Finishplaats voor 6e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Piotr Zaradny
2008 Startplaats voor 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : André Schulze
2009 Finishplaats voor 6e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Bartłomiej Matysiak
2010 Startplaats voor 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Adam Wadecki
2011 Finishplaats voor 4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Steffen Radochla
2012 Startplaats voor 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Jeff Vermeulen
2013 Finishplaats voor 4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Sebastian Forke
2014 Startplaats voor 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Konrad Dąbkowski
2015 Finishplaats voor 5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Johim Ariesen
2017 Startplaats voor 1e etappe deel a Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Grzegorz Stępniak
2018 Finishplaats voor 4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique : Sylwester Janiszewski
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen

1922 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Franciszek Szymczyk
1936 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Artur Pusz
1947 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Jerzy Bek
1949 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Jerzy Bek
1951 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Bronislaw Janicki
1952 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Jerzy Bek
1957 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Zbyslaw Zajac
1959 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Zbyslaw Zajac
1963 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Zbyslaw Zajac
1965 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Zbyslaw Zajac
1966 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Ryszard Kupczak
1967 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Andrzej Kosewski
1968 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Janusz Kotlinski
1970 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Janusz Kotlinski
1974 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Janusz Kotlinski
1976 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Benedykt Kocot
1977 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen: Benedykt Kocot
Tour de Pologne

1928 Finishplaats voor 7e etappe Tour de Pologne : Feliks Więcek
1928 Startplaats voor 8e etappe Tour de Pologne : Zygmunt Wisznicki
1929 Finishplaats voor 1e etappe Tour de Pologne : Józef Stefański
1929 Startplaats voor 2e etappe Tour de Pologne : Józef Stefański
1937 Finishplaats voor 8e etappe Tour de Pologne : Józef Kapiak
1937 Startplaats voor 9e etappe Tour de Pologne : Władysław Wandor
1947 Finishplaats voor 3e etappe Tour de Pologne : Roman Siemiński
1947 Startplaats voor 4e etappe Tour de Pologne : Andrzej Grynkiewic
1948 Finishplaats voor 10e etappe Tour de Pologne : Bolesław Napierała
1948 Startplaats voor 11e etappe Tour de Pologne : Wacław Wójcik
1949 Finishplaats voor 1e etappe Tour de Pologne : Marin Niculescu
1949 Startplaats voor 2e etappe Tour de Pologne : Wacław Wrzesiński
1961 Finishplaats voor Tour de Pologne : Henryk Kowalski
1961 Finishplaats voor 8e etappe Tour de Pologne : Józef Jochem
1995 Start- en finishplaats voor Proloog deel a Tour de Pologne : Zbigniew Spruch
1995 Start- en finishplaats voor Proloog deel b Tour de Pologne : Mariusz Bilewski
1995 Start- en finishplaats voor Proloog deel c Tour de Pologne : Jacek Bodyk
1995 Start- en finishplaats voor Proloog deel d Tour de Pologne : Chad Gerlach
1995 Start- en finishplaats voor Proloog deel e Tour de Pologne : Paweł Niedźwiecki
1995 Start- en finishplaats voor Proloog deel f Tour de Pologne : Břetislav Souček
1995 Start- en finishplaats voor Proloog deel f Tour de Pologne : Jiri Vavra
1995 Startplaats voor Tour de Pologne : Zbigniew Spruch
Závod Míru

1948 Finishplaats voor 1e etappe Závod Míru : Jan Veselý
1948 Startplaats voor 2e etappe Závod Míru : August Prosenik
1949 Finishplaats voor 7e etappe Závod Míru : Jan Veselý
1949 Startplaats voor 8e etappe Závod Míru : Lucjan Pietraszewski
1950 Finishplaats voor 2e etappe Závod Míru : Bronislaw Klabinski
1950 Startplaats voor 3e etappe Závod Míru : Vlastimil Růžička
1951 Finishplaats voor 8e etappe Závod Míru : Vlastimil Růžička
1951 Startplaats voor 9e etappe Závod Míru : Vlastimil Růžička
1952 Finishplaats voor 2e etappe Závod Míru : Stanislav Svoboda
1952 Startplaats voor 3e etappe Závod Míru : Jean Stablinski
1953 Finishplaats voor 11e etappe Závod Míru : Alexandre Pawlisiak
1953 Startplaats voor 12e etappe Závod Míru : Stanisław Królak
1954 Finishplaats voor 2e etappe Závod Míru : Mieczysław Wilczewski
1954 Startplaats voor 3e etappe Závod Míru : Władysław Klabiński
1955 Finishplaats voor 12e etappe Závod Míru : Gustav-Adolf Schur
1955 Startplaats voor 13e etappe Závod Míru : Jozef Verhelst
1956 Finishplaats voor 2e etappe Závod Míru : Gustav-Adolf Schur
1956 Startplaats voor 3e etappe Závod Míru : Dino Bruni
1957 Finishplaats voor 11e etappe Závod Míru : Louis Proost
1957 Startplaats voor 12e etappe Závod Míru : Anatoli Tcherepovitch
1958 Startplaats voor 3e etappe Závod Míru : Piet Damen
1959 Startplaats voor 13e etappe Závod Míru : Gabriel Moiceanu
1960 Finishplaats voor 6e etappe Závod Míru : Egon Adler
1960 Startplaats voor 7e etappe Závod Míru : Manfred Weissleder
1964 Startplaats voor 3e etappe Závod Míru : Gabriel Moiceanu
1966 Finishplaats voor 7e etappe Závod Míru : Günther Hoffmann
1969 Finishplaats voor 2e etappe Závod Míru : Ryszard Jan Szurkowski
1969 Startplaats voor 3e etappe deel a Závod Míru : Axel Peschel
1975 Finishplaats voor 11e etappe deel b Závod Míru : Stanisław Boniecki
1975 Startplaats voor 12e etappe Závod Míru : Valery Likhatchov
1977 Finishplaats voor 2e etappe Závod Míru : Aleksandr Averin
1977 Startplaats voor 3e etappe Závod Míru : Vlastimil Moravec
1981 Finishplaats voor 10e etappe Závod Míru : Charkid Zagretdinov
1981 Start- en finishplaats voor 11e etappe deel a Závod Míru : Olaf Ludwig
1981 Startplaats voor 11e etappe deel b Závod Míru : Charkid Zagretdinov
1984 Finishplaats voor 10e etappe Závod Míru : Olaf Ludwig
1984 Startplaats voor 11e etappe Závod Míru : Olaf Ludwig
1987 Finishplaats voor 13e etappe Závod Míru : Remig Stumpf
1987 Startplaats voor 14e etappe Závod Míru : Djamolidine Abduzhaparov
1989 Finishplaats voor 2e etappe Závod Míru : Zbigniew Spruch
2001 Start- en finishplaats voor 1e etappe Závod Míru : Uwe Peschel


Fotoalbum Łódź ( Łódzkie), Polen


  Afbeelding toevoegen