Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Route de France Féminine (V) 2010
Frankrijk
Van :
07-08-2010
tot :
15-08-2010
Hoofdindex Route de France Féminine (V)
Ritten
Startlijst
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ritten
08-08-2010
Proloog
Lanvollon (Bretagne) - Plouha (Bretagne)
5,9 km
09-08-2010
1e etappe
Guingamp (Bretagne) - Locminé (Bretagne)
116,4 km
10-08-2010
2e etappe
Saint-Fort (Pays de la Loire) - Lavaré (Pays de la Loire)
129 km
11-08-2010
3e etappe
Bonneval (Rhone-Alpes) - Cloyes-sur-le-Loir (Centre)
115,8 km
12-08-2010
4e etappe
Ind. tijdrit
24,3 km
13-08-2010
5e etappe
Luxeuil-les-Bains (Franche-Comte) - Saint-Dié-des-Vosges (Lorraine)
110,9 km
14-08-2010
6e etappe
Saint-Dié-des-Vosges (Lorraine) - Vittel (Lorraine)
118 km
14-08-2010
Eindklassement
Startlijst
Team HTC-Columbia Women 1 Kimberley Anderson (USA)
2 Judith Arndt (Ger)
3 Ina Yoko Teutenberg (Ger)
4 Adrie Visser (Ned)
5 Luise Keller (Ger)
6 Emilia Fahlin (Swe)
Cervelo Test Team 11 Lizzie Armistead (GBr)
12 Charlotte Schwager (Swi)
13 Charlotte Becker (Ger)
14 Carla Ryan (Aus)
15 Lieselot Decroix (Bel)
16 Sarah Düster (Ger)
Canada 21 Erinne Willock (Can)
22 Joëlle Numainville (Can)
23 Anne Samplonius (Can)
24 Denise Ramsden (Can)
25 Heather Logan-Spenger (Can)
26 Lex Albrecht (Can)
France 31 Marion Azam (Fra)
32 Aude Biannic (Fra)
33 Sylvie Riedle (Fra)
34 Marie Laure Cloarec (Fra)
35 Emilie Blanquefort (Fra)
36 Ludivine Loze (Fra)
Team Valdarno 41 Tatiana Antoshina (Rus)
42 Monia Baccaille (Ita)
43 Chiara Bortolus (Ita)
44 Laura Bozzolo (Ita)
45 Tatiana Guderzo (Ita)
46 Eivgenia Vysotska (Ukr)
GS Gauss RDZ ORMU 51 Edita Pucinskaite (Ltu)
52 Martine Bras (Ned)
53 Julia Martisova (Rus)
54 Elena Kuchinskaya (Rus)
55 Giorgia Bronzini (Ita)
56 Alessandra Borchi (Ita)
Safi - Pasta Zara Titanedi 61 Inga Cilvinaite (Ltu)
62 Iturriagae Eneritz (Spa)
63 Sylwia Kapusta (Pol)
64 Oxana Kozonchuk (Rus)
65 Rasa Leleivyte (Ltu)
66 Patuzzo Eleonora (Ita)
Fenixs Pedrogradets 71 Svetlana Bubnenkova (Rus)
72 Alexandra Burchenkova (Rus)
73 Marta Bastanielli (Ita)
74 Natalia Boyarskaya (Rus)
75 Marta Vilajosana (Spa)
76 Suzie Godart (Lux)
Esgl 93-GSD Gestion 81 Mélodie Lesueur (Fra)
82 Christine Majerus (Lux)
83 Béatrice Thomas (Fra)
84 Sioban Horgan (Irl)
85 Eugénie Mermillod (Fra)
86 Roxane Fournier (Fra)
Giant Pro Cycling 91 Min Gao (Chn)
92 Xiao Ling Luo (Chn)
93 Li Na Shi (Chn)
94 Fan Li Shen (Chn)
95 Wan Yiu Wong (HKg)
96 Xin Liu (Chn)
Team National Australie 101 Kirsty Broun (Aus)
102 Alexis Rhodes (Aus)
103 Amanda Spratt (Aus)
104 Megan Dunn (Aus)
105 Rachel Neylan (Aus)
106 Shara Gillow (Aus)
Vienne Futuroscope 111 Christel Ferrier-Bruneau (Fra)
112 Julie Beveridge (Can)
113 Karol-Ann Canuel (Can)
114 Audrey Cordon (Fra)
115 Pascale Jeuland (Fra)
116 Emmanuelle Merlot (Fra)
Hitec Products UCK 121 Sara Mustonen (Swe)
122 Lisa Brennauer (Ger)
123 Isabelle Soderberg (Swe)
124 Froydis Waersted (Nor)
125 Jacqueline Hahn (Aut)
126 Trine Schmidt (Den)
Team MTN 131 Carla Swart (RSA)
132 Marissa Van Der Merwe (RSA)
133 Robyn De Groot (RSA)
134 Lylanie Lauwrens (RSA)
135 Cherise Taylor (RSA)
136 Karien Van Jaarsveld (RSA)
Nederland Bloeit 141 Marianne Vos (Ned)
142 Loes Gunnewijk (Ned)
143 Noortje Tabak (Ned)
144 Agnieta Francke (Ned)
145 Annemiek Van Vleuten (Ned)
146 Janneke Kanis (Ned
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close