Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Americo Silva
Voornaam:
Americo
Achternaam:
Silva
Nationaliteit
Portugal
Geslacht:
Geboortedatum:
00-00-0000
Geboorteplaats:
Voornaam: Americo
Achternaam: Silva
Nationaliteit: Portugal
Geslacht:
Geboortedatum: 00-00-0000
Geboorteplaats:
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
2001
LA Alumínios - Pecol - Calbrita
POR
Ploegleider
2002
LA Alumínios - Pecol
POR
Assistent Ploegleider
2003
LA Alumínios - Pecol
POR
Ploegleider
2004
LA Alumínios - Pecol
POR
Ploegleider
2005
LA Alumínios - Liberty Seguros
POR
Ploegleider
2006
LA Aluminios - Liberty Seguros
POR
Ploegleider
2007
Liberty Seguros
POR
Ploegleider
2008
Liberty Seguros
POR
Ploegleider
2009
Liberty Seguros
POR
Ploegleider
2017
Efapel
POR
Ploegleider
2018
Efapel
POR
Ploegleider
2019
Efapel - Xisto
POR
Ploegleider
2023
Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
POR
Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
2001 LA Alumínios - Pecol - Calbrita
04-02-2001
Almodôvar
:
Rubén Oarbeaskoa
04-02-2001
Almodôvar
:
Rubén Oarbeaskoa
15-02-2001
5e etappe Volta ao Algarve
:
Saulius Sarkauskas
15-02-2001
5e etappe Volta ao Algarve
:
Saulius Sarkauskas
17-02-2001
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Youri Sourkov
17-02-2001
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Youri Sourkov
18-02-2001
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Youri Sourkov
18-02-2001
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Youri Sourkov
07-04-2001
1e etappe GP Matosinhos
:
Saulius Sarkauskas
07-04-2001
1e etappe GP Matosinhos
:
Saulius Sarkauskas
08-04-2001
3e etappe GP Matosinhos
:
Mario Traversoni
08-04-2001
3e etappe GP Matosinhos
:
Mario Traversoni
10-05-2001
1e etappe GP R.L.V.T.
:
Mario Traversoni
10-05-2001
1e etappe GP R.L.V.T.
:
Mario Traversoni
11-05-2001
2e etappe GP R.L.V.T.
:
Orlando Rodrigues
11-05-2001
2e etappe GP R.L.V.T.
:
Orlando Rodrigues
16-05-2001
1e etappe GP Philips
:
Mario Traversoni
16-05-2001
1e etappe GP Philips
:
Mario Traversoni
18-05-2001
3e etappe GP Philips
:
Mario Traversoni
18-05-2001
3e etappe GP Philips
:
Mario Traversoni
24-06-2001
5e etappe GP Sport Noticias
:
Mario Traversoni
24-06-2001
5e etappe GP Sport Noticias
:
Mario Traversoni
11-07-2001
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Tupak Casnedi
11-07-2001
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Tupak Casnedi
13-07-2001
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Philippe Fernandes
13-07-2001
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Philippe Fernandes
19-07-2001
2e etappe Grande Prémio do Minho
:
Saulius Sarkauskas
19-07-2001
2e etappe Grande Prémio do Minho
:
Saulius Sarkauskas
07-08-2001
6e etappe Volta a Portugal
:
Andreï Zintchenko
07-08-2001
6e etappe Volta a Portugal
:
Andreï Zintchenko
19-08-2001
Malveira
:
Orlando Rodrigues
19-08-2001
Malveira
:
Orlando Rodrigues
08-09-2001
7e etappe Volta a Portugal do Futuro
:
Pedro Andrade
08-09-2001
7e etappe Volta a Portugal do Futuro
:
Pedro Andrade
09-09-2001
8e etappe Volta a Portugal do Futuro
:
Pedro Andrade
09-09-2001
8e etappe Volta a Portugal do Futuro
:
Pedro Andrade
20-09-2001
1e etappe GP PAD
:
Saulius Sarkauskas
20-09-2001
1e etappe GP PAD
:
Saulius Sarkauskas
23-09-2001
Eindklassement GP PAD
:
Saulius Sarkauskas
23-09-2001
Eindklassement GP PAD
:
Saulius Sarkauskas
2002 LA Alumínios - Pecol
03-02-2002
Prémio de Abertura
:
Cândido Barbosa
03-02-2002
Prémio de Abertura
:
Cândido Barbosa
11-02-2002
3e etappe Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
11-02-2002
3e etappe Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
12-02-2002
4e etappe Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
12-02-2002
4e etappe Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
13-02-2002
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
13-02-2002
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
23-02-2002
Seixal, Elite/U23
:
Jon Bru
23-02-2002
Seixal, Elite/U23
:
Jon Bru
24-02-2002
Setúbal (a)
:
Cândido Barbosa
24-02-2002
Setúbal (a)
:
Cândido Barbosa
00-03-2002
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
00-03-2002
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
00-03-2002
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
00-03-2002
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
02-03-2002
Montijo
:
Cândido Barbosa
02-03-2002
Montijo
:
Cândido Barbosa
03-03-2002
Alcochete
:
Orlando Rodrigues
03-03-2002
Alcochete
:
Orlando Rodrigues
23-04-2002
1e etappe GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
:
Cândido Barbosa
23-04-2002
1e etappe GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
:
Cândido Barbosa
16-05-2002
2e etappe Vuelta a Asturias
:
Andreï Zintchenko
16-05-2002
2e etappe Vuelta a Asturias
:
Andreï Zintchenko
19-05-2002
5e etappe Vuelta a Asturias
:
Pedro Lopes
19-05-2002
5e etappe Vuelta a Asturias
:
Pedro Lopes
10-07-2002
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Pedro Lopes
10-07-2002
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Pedro Lopes
04-08-2002
3e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
04-08-2002
3e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
08-08-2002
6e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
08-08-2002
6e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
2003 LA Alumínios - Pecol
21-02-2003
3e etappe Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
21-02-2003
3e etappe Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
02-03-2003
3e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Jon Bru
02-03-2003
3e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Jon Bru
02-03-2003
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Bruno Castanheira
02-03-2003
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Bruno Castanheira
23-03-2003
Eindklassement GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
:
Cândido Barbosa
23-03-2003
Eindklassement GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
:
Cândido Barbosa
04-05-2003
3e etappe GP Gondomar, Elite/U23
:
Pedro Andrade
04-05-2003
3e etappe GP Gondomar, Elite/U23
:
Pedro Andrade
04-05-2003
2e etappe GP Gondomar, Elite/U23
:
Juan Gomis
04-05-2003
2e etappe GP Gondomar, Elite/U23
:
Juan Gomis
24-05-2003
Tavira
:
Pedro Lopes
24-05-2003
Tavira
:
Pedro Lopes
29-05-2003
2e etappe Volta ao Alentejo
:
Andreï Zintchenko
29-05-2003
2e etappe Volta ao Alentejo
:
Andreï Zintchenko
01-06-2003
Eindklassement Volta ao Alentejo
:
Andreï Zintchenko
01-06-2003
Eindklassement Volta ao Alentejo
:
Andreï Zintchenko
10-06-2003
Eindklassement GP Cantanhede
:
Juan Gomis
10-06-2003
Eindklassement GP Cantanhede
:
Juan Gomis
10-06-2003
3e etappe GP Cantanhede
:
Juan Gomis
10-06-2003
3e etappe GP Cantanhede
:
Juan Gomis
20-06-2003
2e etappe GP Abimota
:
Vicente Reynés
20-06-2003
2e etappe GP Abimota
:
Vicente Reynés
22-06-2003
Eindklassement GP Abimota
:
Vicente Reynés
22-06-2003
Eindklassement GP Abimota
:
Vicente Reynés
08-07-2003
3e etappe GP Rota dos Móveis
:
Cândido Barbosa
08-07-2003
3e etappe GP Rota dos Móveis
:
Cândido Barbosa
06-08-2003
1e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
06-08-2003
1e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
09-08-2003
4e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
09-08-2003
4e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
10-08-2003
5e etappe Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
10-08-2003
5e etappe Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
13-08-2003
7e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
13-08-2003
7e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
14-08-2003
8e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
14-08-2003
8e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
17-08-2003
Eindklassement Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
17-08-2003
Eindklassement Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
20-08-2003
Alcobaça
:
Orlando Rodrigues
20-08-2003
Alcobaça
:
Orlando Rodrigues
25-08-2003
Nafarros
:
Nuno Ribeiro
25-08-2003
Nafarros
:
Nuno Ribeiro
14-09-2003
Puntenklassement Tour de Pologne
:
Jon Bru
14-09-2003
Puntenklassement Tour de Pologne
:
Jon Bru
14-09-2003
Bergklassement Tour de Pologne
:
Nuno Ribeiro
14-09-2003
Bergklassement Tour de Pologne
:
Nuno Ribeiro
2004 LA Alumínios - Pecol
01-02-2004
Prémio de Abertura
:
Pedro Lopes
01-02-2004
Prémio de Abertura
:
Pedro Lopes
08-02-2004
1e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Cândido Barbosa
08-02-2004
1e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Cândido Barbosa
10-02-2004
3e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Cândido Barbosa
10-02-2004
3e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Cândido Barbosa
10-02-2004
Eindklassement GP CTT Correios de Portugal
:
Cândido Barbosa
10-02-2004
Eindklassement GP CTT Correios de Portugal
:
Cândido Barbosa
19-02-2004
2e etappe Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
19-02-2004
2e etappe Volta ao Algarve
:
Cândido Barbosa
27-02-2004
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Luis Pinheiro
27-02-2004
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Luis Pinheiro
29-02-2004
3e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Sérgio Paulinho
29-02-2004
3e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Sérgio Paulinho
29-02-2004
4e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
David García
29-02-2004
4e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
David García
29-02-2004
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Luis Pinheiro
29-02-2004
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Luis Pinheiro
12-03-2004
2e etappe GP Estremadura - RTP
:
Cândido Barbosa
12-03-2004
2e etappe GP Estremadura - RTP
:
Cândido Barbosa
18-06-2004
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Sérgio Paulinho
18-06-2004
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Sérgio Paulinho
19-06-2004
2e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
David García
19-06-2004
2e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
David García
20-06-2004
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Nuno Ribeiro
20-06-2004
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Nuno Ribeiro
20-06-2004
Eindklassement Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Sérgio Paulinho
20-06-2004
Eindklassement Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Sérgio Paulinho
25-06-2004
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
:
Sérgio Paulinho
25-06-2004
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
:
Sérgio Paulinho
30-07-2004
2e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
30-07-2004
2e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
01-08-2004
4e etappe Volta a Portugal
:
David Arroyo
01-08-2004
4e etappe Volta a Portugal
:
David Arroyo
05-08-2004
7e etappe Volta a Portugal
:
Sérgio Paulinho
05-08-2004
7e etappe Volta a Portugal
:
Sérgio Paulinho
06-08-2004
8e etappe Volta a Portugal
:
David Arroyo
06-08-2004
8e etappe Volta a Portugal
:
David Arroyo
08-08-2004
Puntenklassement Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
08-08-2004
Puntenklassement Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
08-08-2004
10e etappe Volta a Portugal
:
Sérgio Paulinho
08-08-2004
10e etappe Volta a Portugal
:
Sérgio Paulinho
08-08-2004
Jongerenklassement Volta a Portugal
:
David Arroyo
08-08-2004
Jongerenklassement Volta a Portugal
:
David Arroyo
14-08-2004
Bombarral
:
Jon Bru
14-08-2004
Bombarral
:
Jon Bru
2005 LA Alumínios - Liberty Seguros
06-02-2005
Prémio de Abertura
:
Cândido Barbosa
06-02-2005
Prémio de Abertura
:
Cândido Barbosa
12-02-2005
3e etappe GP Internacional Costa Azul
:
Cândido Barbosa
12-02-2005
3e etappe GP Internacional Costa Azul
:
Cândido Barbosa
10-03-2005
1e etappe GP Internacional do Oeste - RTP
:
Cândido Barbosa
10-03-2005
1e etappe GP Internacional do Oeste - RTP
:
Cândido Barbosa
13-03-2005
Eindklassement GP Internacional do Oeste - RTP
:
Cândido Barbosa
13-03-2005
Eindklassement GP Internacional do Oeste - RTP
:
Cândido Barbosa
20-03-2005
Troféu Sergio Paulinho
:
Cândido Barbosa
20-03-2005
Troféu Sergio Paulinho
:
Cândido Barbosa
25-03-2005
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
25-03-2005
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
26-03-2005
2e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
26-03-2005
2e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
27-03-2005
4e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
27-03-2005
4e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
27-03-2005
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
27-03-2005
Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
Cândido Barbosa
27-05-2005
3e etappe Volta ao Alentejo
:
Cândido Barbosa
27-05-2005
3e etappe Volta ao Alentejo
:
Cândido Barbosa
05-06-2005
4e etappe GP Abimota
:
David García
05-06-2005
4e etappe GP Abimota
:
David García
17-06-2005
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Rui Sousa
17-06-2005
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Rui Sousa
19-06-2005
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Pedro Lopes
19-06-2005
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Pedro Lopes
20-06-2005
Eindklassement Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Pedro Lopes
20-06-2005
Eindklassement Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Pedro Lopes
24-06-2005
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
:
Cândido Barbosa
24-06-2005
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
:
Cândido Barbosa
15-07-2005
1e etappe Grande Prémio do Minho
:
Hernani Brôco
15-07-2005
1e etappe Grande Prémio do Minho
:
Hernani Brôco
06-08-2005
2e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
06-08-2005
2e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
11-08-2005
6e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
11-08-2005
6e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
12-08-2005
7e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
12-08-2005
7e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
15-08-2005
Puntenklassement Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
15-08-2005
Puntenklassement Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
2006 LA Aluminios - Liberty Seguros
05-03-2006
3e etappe Volta ao Sotavento Algarvio
:
Rui Sousa
05-03-2006
3e etappe Volta ao Sotavento Algarvio
:
Rui Sousa
25-03-2006
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
David García
25-03-2006
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
:
David García
22-04-2006
1e etappe GP Rota dos Móveis
:
Cândido Barbosa
22-04-2006
1e etappe GP Rota dos Móveis
:
Cândido Barbosa
10-06-2006
3e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Jordi Grau
10-06-2006
3e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Jordi Grau
11-06-2006
Eindklassement GP CTT Correios de Portugal
:
Jordi Grau
11-06-2006
Eindklassement GP CTT Correios de Portugal
:
Jordi Grau
15-07-2006
Fafe
:
Rui Sousa
15-07-2006
Fafe
:
Rui Sousa
16-07-2006
Classica Maria da Fonte
:
Luis Pinheiro
16-07-2006
Classica Maria da Fonte
:
Luis Pinheiro
28-07-2006
3e etappe Volta a Portugal do Futuro
:
Filipe Cardoso
28-07-2006
3e etappe Volta a Portugal do Futuro
:
Filipe Cardoso
30-07-2006
Eindklassement Volta a Portugal do Futuro
:
Filipe Cardoso
30-07-2006
Eindklassement Volta a Portugal do Futuro
:
Filipe Cardoso
05-08-2006
1e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
05-08-2006
1e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
08-08-2006
4e etappe Volta a Portugal
:
Carlos Nozal
08-08-2006
4e etappe Volta a Portugal
:
Carlos Nozal
15-08-2006
Puntenklassement Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
15-08-2006
Puntenklassement Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
2007 Liberty Seguros
10-03-2007
1e etappe deel B Volta a Albufeira
:
César Quitério
10-03-2007
1e etappe deel B Volta a Albufeira
:
César Quitério
01-04-2007
3e etappe GP de Portugal
:
Vitor Rodrigues
01-04-2007
3e etappe GP de Portugal
:
Vitor Rodrigues
01-04-2007
Eindklassement GP de Portugal
:
Vitor Rodrigues
01-04-2007
Eindklassement GP de Portugal
:
Vitor Rodrigues
29-04-2007
3e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
:
Pablo Urtasun
29-04-2007
3e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
:
Pablo Urtasun
05-05-2007
Tavira
:
Cândido Barbosa
05-05-2007
Tavira
:
Cândido Barbosa
18-05-2007
2e etappe GP Rota dos Móveis
:
Cândido Barbosa
18-05-2007
2e etappe GP Rota dos Móveis
:
Cândido Barbosa
01-06-2007
1e etappe Volta ao Sotavento Algarvio
:
Carlos Nozal
01-06-2007
1e etappe Volta ao Sotavento Algarvio
:
Carlos Nozal
02-06-2007
2e etappe deel a Volta ao Sotavento Algarvio
:
Pablo Urtasun
02-06-2007
2e etappe deel a Volta ao Sotavento Algarvio
:
Pablo Urtasun
07-06-2007
1e etappe GP Abimota
:
Vitor Rodrigues
07-06-2007
1e etappe GP Abimota
:
Vitor Rodrigues
10-06-2007
Eindklassement GP Abimota
:
Vitor Rodrigues
10-06-2007
Eindklassement GP Abimota
:
Vitor Rodrigues
24-06-2007
Eindklassement Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Héctor Guerra
24-06-2007
Eindklassement Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Héctor Guerra
01-07-2007
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
:
Cândido Barbosa
01-07-2007
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
:
Cândido Barbosa
21-07-2007
1e etappe GP Gondomar, Elite/U23
:
António Jesus
21-07-2007
1e etappe GP Gondomar, Elite/U23
:
António Jesus
07-08-2007
3e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
07-08-2007
3e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
08-08-2007
4e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
08-08-2007
4e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
09-08-2007
5e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
09-08-2007
5e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
13-08-2007
8e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
13-08-2007
8e etappe Volta a Portugal
:
Cândido Barbosa
15-08-2007
10e etappe Volta a Portugal
:
Héctor Guerra
15-08-2007
10e etappe Volta a Portugal
:
Héctor Guerra
25-08-2007
2e etappe GP Barbot
:
Hernani Brôco
25-08-2007
2e etappe GP Barbot
:
Hernani Brôco
26-08-2007
Guadarrama
:
Héctor Guerra
26-08-2007
Guadarrama
:
Héctor Guerra
16-09-2007
Eindklassement GP Vinhos da Estremadura
:
Filipe Cardoso
16-09-2007
Eindklassement GP Vinhos da Estremadura
:
Filipe Cardoso
23-09-2007
Classica dos Túneis
:
César Quitério
23-09-2007
Classica dos Túneis
:
César Quitério
14-10-2007
7e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
:
Filipe Cardoso
14-10-2007
7e etappe Vuelta Chihuahua Internacional
:
Filipe Cardoso
2008 Liberty Seguros
13-03-2008
1e etappe Volta ao Distrito de Santarém
:
Manuel Cardoso
13-03-2008
1e etappe Volta ao Distrito de Santarém
:
Manuel Cardoso
16-03-2008
4e etappe Volta ao Distrito de Santarém
:
Manuel Cardoso
16-03-2008
4e etappe Volta ao Distrito de Santarém
:
Manuel Cardoso
28-03-2008
1e etappe GP de Portugal
:
Vitor Rodrigues
28-03-2008
1e etappe GP de Portugal
:
Vitor Rodrigues
30-03-2008
Eindklassement GP de Portugal
:
Vitor Rodrigues
30-03-2008
Eindklassement GP de Portugal
:
Vitor Rodrigues
30-03-2008
Llodio
:
Héctor Guerra
30-03-2008
Llodio
:
Héctor Guerra
06-04-2008
Troféu Sergio Paulinho
:
Manuel Cardoso
06-04-2008
Troféu Sergio Paulinho
:
Manuel Cardoso
10-04-2008
2e etappe Volta ao Alentejo
:
Manuel Cardoso
10-04-2008
2e etappe Volta ao Alentejo
:
Manuel Cardoso
11-04-2008
3e etappe Volta ao Alentejo
:
Héctor Guerra
11-04-2008
3e etappe Volta ao Alentejo
:
Héctor Guerra
13-04-2008
5e etappe Volta ao Alentejo
:
Manuel Cardoso
13-04-2008
5e etappe Volta ao Alentejo
:
Manuel Cardoso
13-04-2008
Eindklassement Volta ao Alentejo
:
Héctor Guerra
13-04-2008
Eindklassement Volta ao Alentejo
:
Héctor Guerra
07-05-2008
5e etappe Vuelta a Asturias
:
Pablo Urtasun
07-05-2008
5e etappe Vuelta a Asturias
:
Pablo Urtasun
01-06-2008
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Nuno Ribeiro
01-06-2008
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Nuno Ribeiro
01-06-2008
Eindklassement Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Nuno Ribeiro
01-06-2008
Eindklassement Volta a Tras os Montes e Alto Douro
:
Nuno Ribeiro
07-06-2008
3e etappe GP Abimota
:
Filipe Cardoso
07-06-2008
3e etappe GP Abimota
:
Filipe Cardoso
08-06-2008
Eindklassement GP Abimota
:
Filipe Cardoso
08-06-2008
Eindklassement GP Abimota
:
Filipe Cardoso
15-06-2008
Eindklassement GP CTT Correios de Portugal
:
Nuno Ribeiro
15-06-2008
Eindklassement GP CTT Correios de Portugal
:
Nuno Ribeiro
22-06-2008
Premio Albergaria
:
Nuno Ribeiro
22-06-2008
Premio Albergaria
:
Nuno Ribeiro
11-07-2008
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Koldo Gil
11-07-2008
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Koldo Gil
20-07-2008
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
:
Manuel Cardoso
20-07-2008
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
:
Manuel Cardoso
27-07-2008
4e etappe Rota do Vinho Verde
:
Pablo Urtasun
27-07-2008
4e etappe Rota do Vinho Verde
:
Pablo Urtasun
27-07-2008
Eindklassement Rota do Vinho Verde
:
Héctor Guerra
27-07-2008
Eindklassement Rota do Vinho Verde
:
Héctor Guerra
27-07-2008
3e etappe Rota do Vinho Verde
:
Héctor Guerra
27-07-2008
3e etappe Rota do Vinho Verde
:
Héctor Guerra
02-08-2008
1e etappe GP Barbot
:
Filipe Cardoso
02-08-2008
1e etappe GP Barbot
:
Filipe Cardoso
16-08-2008
3e etappe Volta a Portugal
:
Rui Sousa
16-08-2008
3e etappe Volta a Portugal
:
Rui Sousa
21-08-2008
7e etappe Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
21-08-2008
7e etappe Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
24-08-2008
10e etappe Volta a Portugal
:
Héctor Guerra
24-08-2008
10e etappe Volta a Portugal
:
Héctor Guerra
04-09-2008
1e etappe GP Credito Agricola
:
Manuel Cardoso
04-09-2008
1e etappe GP Credito Agricola
:
Manuel Cardoso
06-09-2008
3e etappe GP Credito Agricola
:
Manuel Cardoso
06-09-2008
3e etappe GP Credito Agricola
:
Manuel Cardoso
2009 Liberty Seguros
17-01-2009
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
:
Manuel Cardoso
17-01-2009
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
:
Manuel Cardoso
07-03-2009
4e etappe Vuelta a Murcia
:
Rubén Plaza
07-03-2009
4e etappe Vuelta a Murcia
:
Rubén Plaza
08-03-2009
2e etappe Volta a Albufeira
:
Filipe Cardoso
08-03-2009
2e etappe Volta a Albufeira
:
Filipe Cardoso
02-04-2009
2e etappe Volta ao Alentejo
:
Filipe Cardoso
02-04-2009
2e etappe Volta ao Alentejo
:
Filipe Cardoso
03-04-2009
3e etappe Volta ao Alentejo
:
Héctor Guerra
03-04-2009
3e etappe Volta ao Alentejo
:
Héctor Guerra
19-04-2009
Póvoa de Varzim
:
Edgar Pinto
19-04-2009
Póvoa de Varzim
:
Edgar Pinto
26-04-2009
Oliveira de Azemeis
:
Edgar Pinto
26-04-2009
Oliveira de Azemeis
:
Edgar Pinto
30-04-2009
4e etappe Vuelta a Asturias
:
Héctor Guerra
30-04-2009
4e etappe Vuelta a Asturias
:
Héctor Guerra
20-05-2009
1e etappe Circuit de Lorraine
:
Manuel Cardoso
20-05-2009
1e etappe Circuit de Lorraine
:
Manuel Cardoso
22-05-2009
3e etappe Circuit de Lorraine
:
Rubén Plaza
22-05-2009
3e etappe Circuit de Lorraine
:
Rubén Plaza
22-05-2009
Vila Real de San António (a)
:
Nuno Ribeiro
22-05-2009
Vila Real de San António (a)
:
Nuno Ribeiro
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Hernani Brôco
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Vitor Rodrigues
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
José Mendes
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Rui Sousa
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Manuel Cardoso
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Carlos Nozal
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Rui Sousa
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
José Mendes
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Ricardo Vilela
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Carlos Nozal
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Hernani Brôco
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Vitor Rodrigues
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Edgar Pinto
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Manuel Cardoso
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Ricardo Vilela
06-06-2009
1e etappe GP Abimota
:
Edgar Pinto
11-06-2009
1e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Manuel Cardoso
11-06-2009
1e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Manuel Cardoso
12-06-2009
2e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Rubén Plaza
12-06-2009
2e etappe GP CTT Correios de Portugal
:
Rubén Plaza
20-06-2009
Porto (a)
:
Manuel Cardoso
20-06-2009
Porto (a)
:
Manuel Cardoso
21-06-2009
Premio Albergaria
:
Manuel Cardoso
21-06-2009
Premio Albergaria
:
Manuel Cardoso
28-06-2009
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
:
Manuel Cardoso
28-06-2009
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
:
Manuel Cardoso
28-06-2009
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
:
Rubén Plaza
28-06-2009
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
:
Rubén Plaza
08-07-2009
Proloog Troféu Joaquim Agostinho
:
Héctor Guerra
08-07-2009
Proloog Troféu Joaquim Agostinho
:
Héctor Guerra
09-07-2009
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Manuel Cardoso
09-07-2009
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Manuel Cardoso
11-07-2009
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Héctor Guerra
11-07-2009
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Héctor Guerra
12-07-2009
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Manuel Cardoso
12-07-2009
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Manuel Cardoso
12-07-2009
Eindklassement Troféu Joaquim Agostinho
:
Héctor Guerra
12-07-2009
Eindklassement Troféu Joaquim Agostinho
:
Héctor Guerra
17-07-2009
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
:
Héctor Guerra
17-07-2009
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
:
Héctor Guerra
19-07-2009
Eindklassement Vuelta a la Comunidad de Madrid
:
Héctor Guerra
19-07-2009
Eindklassement Vuelta a la Comunidad de Madrid
:
Héctor Guerra
06-08-2009
1e etappe Volta a Portugal
:
Manuel Cardoso
06-08-2009
1e etappe Volta a Portugal
:
Manuel Cardoso
15-08-2009
9e etappe Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
15-08-2009
9e etappe Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
16-08-2009
Eindklassement Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
16-08-2009
Eindklassement Volta a Portugal
:
Nuno Ribeiro
16-08-2009
10e etappe Volta a Portugal
:
Héctor Guerra
16-08-2009
10e etappe Volta a Portugal
:
Héctor Guerra
20-08-2009
Alcobaça
:
Manuel Cardoso
20-08-2009
Alcobaça
:
Manuel Cardoso
31-08-2009
Nafarros
:
Manuel Cardoso
31-08-2009
Nafarros
:
Manuel Cardoso
05-09-2009
3e etappe GP Credito Agricola
:
Manuel Cardoso
05-09-2009
3e etappe GP Credito Agricola
:
Manuel Cardoso
13-09-2009
Eindklassement GP Gondomar, Elite/U23
:
José Mendes
13-09-2009
Eindklassement GP Gondomar, Elite/U23
:
José Mendes
13-09-2009
2e etappe GP Gondomar, Elite/U23
:
Héctor Guerra
13-09-2009
2e etappe GP Gondomar, Elite/U23
:
Héctor Guerra
17-09-2009
1e etappe Grande Prémio de Liberty Seguros
:
Filipe Cardoso
17-09-2009
1e etappe Grande Prémio de Liberty Seguros
:
Filipe Cardoso
2017 Efapel
27-05-2017
3e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Daniel Mestre
27-05-2017
3e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Daniel Mestre
28-05-2017
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Daniel Mestre
28-05-2017
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Daniel Mestre
04-06-2017
Eindklassement GP Beiras e Serra da Estrela
:
Jesús Del Pino
04-06-2017
Eindklassement GP Beiras e Serra da Estrela
:
Jesús Del Pino
08-07-2017
3e etappe deel b Troféu Joaquim Agostinho
:
Daniel Mestre
08-07-2017
3e etappe deel b Troféu Joaquim Agostinho
:
Daniel Mestre
30-07-2017
Premio Albergaria
:
Jesús Del Pino
30-07-2017
Premio Albergaria
:
Jesús Del Pino
12-08-2017
7e etappe Volta a Portugal
:
António Barbio
12-08-2017
7e etappe Volta a Portugal
:
António Barbio
2018 Efapel
25-03-2018
Benfeita
:
Daniel Mestre
25-03-2018
Benfeita
:
Daniel Mestre
28-05-2018
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Rafael Silva
28-05-2018
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Rafael Silva
30-05-2018
3e etappe deel a Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Rafael Silva
30-05-2018
3e etappe deel a Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Rafael Silva
31-05-2018
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Daniel Mestre
31-05-2018
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Daniel Mestre
02-06-2018
6e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Daniel Mestre
02-06-2018
6e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Daniel Mestre
15-06-2018
3e etappe GP Abimota
:
Sérgio Paulinho
15-06-2018
3e etappe GP Abimota
:
Sérgio Paulinho
01-07-2018
Premio Albergaria
:
Marcos Jurado
01-07-2018
Premio Albergaria
:
Marcos Jurado
15-07-2018
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Henrique Casimiro
15-07-2018
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
:
Henrique Casimiro
26-08-2018
Nafarros
:
Daniel Mestre
26-08-2018
Nafarros
:
Daniel Mestre
2019 Efapel - Xisto
14-04-2019
3e etappe GP Beiras e Serra da Estrela
:
Jóni Brandão
14-04-2019
3e etappe GP Beiras e Serra da Estrela
:
Jóni Brandão
01-05-2019
Benfeita
:
Jóni Brandão
01-05-2019
Benfeita
:
Jóni Brandão
04-05-2019
1e etappe Sofija
:
Nikolay Mihaylov
04-05-2019
1e etappe Sofija
:
Nikolay Mihaylov
05-05-2019
2e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
:
Jóni Brandão
05-05-2019
2e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
:
Jóni Brandão
26-05-2019
Oliveira de Azemeis
:
Antonio Angulo
26-05-2019
Oliveira de Azemeis
:
Antonio Angulo
08-06-2019
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Jóni Brandão
08-06-2019
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Jóni Brandão
09-06-2019
5e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Jóni Brandão
09-06-2019
5e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Jóni Brandão
10-06-2019
6e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Jóni Brandão
10-06-2019
6e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
:
Jóni Brandão
22-06-2019
3e etappe GP Abimota
:
Antonio Angulo
22-06-2019
3e etappe GP Abimota
:
Antonio Angulo
14-07-2019
Eindklassement Troféu Joaquim Agostinho
:
Henrique Casimiro
14-07-2019
Eindklassement Troféu Joaquim Agostinho
:
Henrique Casimiro
26-08-2019
Nafarros
:
Bruno Silva
26-08-2019
Nafarros
:
Bruno Silva
01-09-2019
Premio Albergaria
:
Rafael Silva
01-09-2019
Premio Albergaria
:
Rafael Silva
11-10-2019
5e etappe Tour de Panamá
:
Fabricio Ferrari
11-10-2019
5e etappe Tour de Panamá
:
Fabricio Ferrari
13-10-2019
Eindklassement Tour de Panamá
:
Fabricio Ferrari
13-10-2019
Eindklassement Tour de Panamá
:
Fabricio Ferrari
2023 Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
05-03-2023
Santo Tirso
:
Tomas Contte
05-03-2023
Santo Tirso
:
Tomas Contte
Fotoalbum
Foto: © Efapel - Xisto
2019
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close