Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Joël Blevin
Voornaam:
Joël
Achternaam:
Blevin
Nationaliteit
Frankrijk
Geslacht:
Leeftijd:
77 jaar
Geboortedatum:
13-03-1947
Geboorteplaats:
Merdrignac (Bretagne), Frankrijk
Voornaam: Joël
Achternaam: Blevin
Nationaliteit: Frankrijk
Geslacht:
Leeftijd: 77 jaar
Geboortedatum: 13-03-1947
Geboorteplaats:
Merdrignac (Bretagne), Frankrijk
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
2008
Bretagne - Armor Lux
FRA
Manager
2009
Bretagne - Schuller
FRA
Manager
2010
Bretagne - Schuller
FRA
Manager
2011
Bretagne - Schuller
FRA
Manager
2012
Bretagne - Schuller
FRA
Manager
2013
Bretagne - Séché Environnement
FRA
Manager
2014
Bretagne - Séché Environnement
FRA
Manager
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
2008 Bretagne - Armor Lux
17-01-2008
2e etappe La Tropicale Amissa Bongo
:
Stéphane Bonsergent
17-01-2008
2e etappe La Tropicale Amissa Bongo
:
Stéphane Bonsergent
20-01-2008
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
:
Jean-Luc Delpech
20-01-2008
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
:
Jean-Luc Delpech
24-02-2008
1e etappe deel b Le Trophée de l´Essor
:
Jean-Luc Delpech
24-02-2008
1e etappe deel b Le Trophée de l´Essor
:
Jean-Luc Delpech
02-03-2008
La Gacilly
:
David Le Lay
02-03-2008
La Gacilly
:
David Le Lay
09-03-2008
Jugon
:
David Le Lay
09-03-2008
Jugon
:
David Le Lay
16-03-2008
Paris - Troyes
:
Jean-Luc Delpech
16-03-2008
Paris - Troyes
:
Jean-Luc Delpech
30-03-2008
Eindklassement Tour de Normandie
:
Antoine Dalibard
30-03-2008
Eindklassement Tour de Normandie
:
Antoine Dalibard
19-04-2008
Saint-Eutrope - Quimper
:
David Le Lay
19-04-2008
Saint-Eutrope - Quimper
:
David Le Lay
29-04-2008
5e etappe Tour de Bretagne
:
Benoît Poilvet
29-04-2008
5e etappe Tour de Bretagne
:
Benoît Poilvet
01-05-2008
Eindklassement Tour de Bretagne
:
Benoît Poilvet
01-05-2008
Eindklassement Tour de Bretagne
:
Benoît Poilvet
04-05-2008
Chanteloup-les-Vignes
:
David Le Lay
04-05-2008
Chanteloup-les-Vignes
:
David Le Lay
09-05-2008
2e etappe Tour de la Manche
:
Yann Pivois
09-05-2008
2e etappe Tour de la Manche
:
Yann Pivois
11-05-2008
Eindklassement Tour de la Manche
:
Noan Lelarge
11-05-2008
Eindklassement Tour de la Manche
:
Noan Lelarge
20-06-2008
1e etappe Boucles de la Mayenne
:
Piotr Zieliński
20-06-2008
1e etappe Boucles de la Mayenne
:
Piotr Zieliński
20-06-2008
2e etappe Route du Sud
:
Noan Lelarge
20-06-2008
2e etappe Route du Sud
:
Noan Lelarge
05-07-2008
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
:
Cyril Gautier
05-07-2008
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
:
Cyril Gautier
27-07-2008
2e etappe Kreiz Breizh Elite
:
Cyril Gautier
27-07-2008
2e etappe Kreiz Breizh Elite
:
Cyril Gautier
15-08-2008
2e etappe Mi-Aout-Bretonne
:
Piotr Zieliński
15-08-2008
2e etappe Mi-Aout-Bretonne
:
Piotr Zieliński
16-08-2008
Eindklassement Mi-Aout-Bretonne
:
Piotr Zieliński
16-08-2008
Eindklassement Mi-Aout-Bretonne
:
Piotr Zieliński
2009 Bretagne - Schuller
22-02-2009
2e etappe Le Trophée de l´Essor
:
Jean-Luc Delpech
22-02-2009
2e etappe Le Trophée de l´Essor
:
Jean-Luc Delpech
01-03-2009
Saint-Hilaire-du-Harcouët
:
Dimitri Champion
01-03-2009
Saint-Hilaire-du-Harcouët
:
Dimitri Champion
15-03-2009
Circuit du Morbihan
:
Cyrille Monnerais
15-03-2009
Circuit du Morbihan
:
Cyrille Monnerais
12-04-2009
Eindklassement Circuit des Ardennes
:
Dimitri Champion
12-04-2009
Eindklassement Circuit des Ardennes
:
Dimitri Champion
18-04-2009
Saint-Eutrope - Quimper
:
Dimitri Champion
18-04-2009
Saint-Eutrope - Quimper
:
Dimitri Champion
25-04-2009
Orvault
:
Sébastien Duret
25-04-2009
Orvault
:
Sébastien Duret
07-05-2009
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Sébastien Duret
07-05-2009
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Sébastien Duret
05-06-2009
GP Souvenir Jean Floc'h
:
Jean-Marc Bideau
05-06-2009
GP Souvenir Jean Floc'h
:
Jean-Marc Bideau
28-06-2009
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Dimitri Champion
28-06-2009
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
:
Dimitri Champion
25-07-2009
1e etappe Kreiz Breizh Elite
:
Dimitri Champion
25-07-2009
1e etappe Kreiz Breizh Elite
:
Dimitri Champion
26-07-2009
3e etappe Kreiz Breizh Elite
:
Jean-Marc Bideau
26-07-2009
3e etappe Kreiz Breizh Elite
:
Jean-Marc Bideau
27-07-2009
Eindklassement Kreiz Breizh Elite
:
Antoine Dalibard
27-07-2009
Eindklassement Kreiz Breizh Elite
:
Antoine Dalibard
14-09-2009
Hellemmes
:
Dimitri Champion
14-09-2009
Hellemmes
:
Dimitri Champion
11-10-2009
Paris - Tours, U23
:
Mathieu Halléguen
11-10-2009
Paris - Tours, U23
:
Mathieu Halléguen
2010 Bretagne - Schuller
18-02-2010
5e etappe Circuit des Plages Vendéennes
:
Laurent Pichon
18-02-2010
5e etappe Circuit des Plages Vendéennes
:
Laurent Pichon
28-02-2010
La Gacilly
:
Johan Le Bon
28-02-2010
La Gacilly
:
Johan Le Bon
27-03-2010
Landivisiau
:
Gaël Malacarne
27-03-2010
Landivisiau
:
Gaël Malacarne
27-03-2010
7e etappe Tour de Normandie
:
Laurent Pichon
27-03-2010
7e etappe Tour de Normandie
:
Laurent Pichon
11-04-2010
4e etappe Circuit des Ardennes
:
Florian Vachon
11-04-2010
4e etappe Circuit des Ardennes
:
Florian Vachon
17-04-2010
Saint-Eutrope - Quimper
:
Florian Vachon
17-04-2010
Saint-Eutrope - Quimper
:
Florian Vachon
01-05-2010
7e etappe Tour de Bretagne
:
Gaël Malacarne
01-05-2010
7e etappe Tour de Bretagne
:
Gaël Malacarne
14-05-2010
2e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
:
Sébastien Duret
14-05-2010
2e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
:
Sébastien Duret
30-05-2010
Châteaulin
:
Jean-Luc Delpech
30-05-2010
Châteaulin
:
Jean-Luc Delpech
05-06-2010
3e etappe Saguenay, U23
:
Johan Le Bon
05-06-2010
3e etappe Saguenay, U23
:
Johan Le Bon
10-06-2010
2e etappe Circuito Montañés
:
Noan Lelarge
10-06-2010
2e etappe Circuito Montañés
:
Noan Lelarge
11-06-2010
3e etappe Circuito Montañés
:
Lilian Jégou
11-06-2010
3e etappe Circuito Montañés
:
Lilian Jégou
13-06-2010
5e etappe Circuito Montañés
:
Gaël Malacarne
13-06-2010
5e etappe Circuito Montañés
:
Gaël Malacarne
18-06-2010
1e etappe Route du Sud
:
Florian Vachon
18-06-2010
1e etappe Route du Sud
:
Florian Vachon
20-06-2010
3e etappe Boucles de la Mayenne
:
Jean-Luc Delpech
20-06-2010
3e etappe Boucles de la Mayenne
:
Jean-Luc Delpech
18-07-2010
Civaux
:
Lilian Jégou
18-07-2010
Civaux
:
Lilian Jégou
25-07-2010
3e etappe Kreiz Breizh Elite
:
Johan Le Bon
25-07-2010
3e etappe Kreiz Breizh Elite
:
Johan Le Bon
26-07-2010
Eindklassement Kreiz Breizh Elite
:
Johan Le Bon
26-07-2010
Eindklassement Kreiz Breizh Elite
:
Johan Le Bon
15-08-2010
Eindklassement Mi-Aout-Bretonne
:
Jean-Luc Delpech
15-08-2010
Eindklassement Mi-Aout-Bretonne
:
Jean-Luc Delpech
09-09-2010
4e etappe Tour de l'Avenir
:
Romain Hardy
09-09-2010
4e etappe Tour de l'Avenir
:
Romain Hardy
2011 Bretagne - Schuller
23-03-2011
2e etappe Tour de Normandie
:
Guillaume Blot
23-03-2011
2e etappe Tour de Normandie
:
Guillaume Blot
24-03-2011
4e etappe Tour de Normandie
:
Jean-Marc Bideau
24-03-2011
4e etappe Tour de Normandie
:
Jean-Marc Bideau
01-04-2011
Vitré
:
Renaud Dion
01-04-2011
Vitré
:
Renaud Dion
10-04-2011
4e etappe Circuit des Ardennes
:
Laurent Pichon
10-04-2011
4e etappe Circuit des Ardennes
:
Laurent Pichon
17-06-2011
1e etappe Boucles de la Mayenne
:
Éric Berthou
17-06-2011
1e etappe Boucles de la Mayenne
:
Éric Berthou
25-07-2011
Eindklassement Kreiz Breizh Elite
:
Laurent Pichon
25-07-2011
Eindklassement Kreiz Breizh Elite
:
Laurent Pichon
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Gaël Malacarne
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Armindo Fonseca
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Jean-Marc Bideau
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Florian Guillou
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Éric Berthou
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Romain Hardy
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Armindo Fonseca
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Romain Hardy
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Jean-Marc Bideau
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Gaël Malacarne
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Éric Berthou
26-07-2011
Proloog Tour Alsace
:
Florian Guillou
18-08-2011
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
:
Johan Le Bon
18-08-2011
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
:
Johan Le Bon
11-09-2011
Fourmies
:
Guillaume Blot
11-09-2011
Fourmies
:
Guillaume Blot
11-09-2011
7e etappe Tour de l'Avenir
:
Warren Barguil
11-09-2011
7e etappe Tour de l'Avenir
:
Warren Barguil
2012 Bretagne - Schuller
18-02-2012
1e etappe Tour du Haut-Var
:
Romain Hardy
18-02-2012
1e etappe Tour du Haut-Var
:
Romain Hardy
11-03-2012
Paris - Troyes
:
Jean-Marc Bideau
11-03-2012
Paris - Troyes
:
Jean-Marc Bideau
17-03-2012
La Haie-Fouassière
:
Florian Vachon
17-03-2012
La Haie-Fouassière
:
Florian Vachon
23-03-2012
6e etappe Tour de Normandie
:
Jean-Marc Bideau
23-03-2012
6e etappe Tour de Normandie
:
Jean-Marc Bideau
24-03-2012
1e etappe Critérium International
:
Florian Vachon
24-03-2012
1e etappe Critérium International
:
Florian Vachon
22-04-2012
La Mézière
:
Éric Berthou
22-04-2012
La Mézière
:
Éric Berthou
26-04-2012
2e etappe Tour de Bretagne
:
Éric Berthou
26-04-2012
2e etappe Tour de Bretagne
:
Éric Berthou
10-06-2012
4e etappe Ronde de l'Oise
:
Jean-Luc Delpech
10-06-2012
4e etappe Ronde de l'Oise
:
Jean-Luc Delpech
10-06-2012
Eindklassement Ronde de l'Oise
:
Jean-Luc Delpech
10-06-2012
Eindklassement Ronde de l'Oise
:
Jean-Luc Delpech
11-06-2012
2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
:
Johan Le Bon
11-06-2012
2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
:
Johan Le Bon
17-06-2012
Eindklassement Boucles de la Mayenne
:
Laurent Pichon
17-06-2012
Eindklassement Boucles de la Mayenne
:
Laurent Pichon
16-08-2012
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
:
Johan Le Bon
16-08-2012
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
:
Johan Le Bon
04-10-2012
Paris - Bourges
:
Florian Vachon
04-10-2012
Paris - Bourges
:
Florian Vachon
2013 Bretagne - Séché Environnement
07-02-2013
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
:
Eduardo Sepúlveda
07-02-2013
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
:
Eduardo Sepúlveda
08-02-2013
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Eduardo Sepúlveda
08-02-2013
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Eduardo Sepúlveda
10-03-2013
Paris - Troyes
:
Jean-Marc Bideau
10-03-2013
Paris - Troyes
:
Jean-Marc Bideau
01-05-2013
7e etappe Tour de Bretagne
:
Pierre-Luc Périchon
01-05-2013
7e etappe Tour de Bretagne
:
Pierre-Luc Périchon
28-07-2013
2e etappe deel b Kreiz Breizh Elite
:
Erwann Corbel
28-07-2013
2e etappe deel b Kreiz Breizh Elite
:
Erwann Corbel
21-09-2013
2e etappe Machecoul (a)
:
Fabrice Seigneur
21-09-2013
2e etappe Machecoul (a)
:
Fabrice Seigneur
22-09-2013
Eindklassement Machecoul (a)
:
Fabrice Seigneur
22-09-2013
Eindklassement Machecoul (a)
:
Fabrice Seigneur
29-09-2013
2e etappe Tour du Gévaudan
:
Sébastien Duret
29-09-2013
2e etappe Tour du Gévaudan
:
Sébastien Duret
13-10-2013
Saint-Mars-d'Outille, Cyclocross
:
Benoît Jarrier
13-10-2013
Saint-Mars-d'Outille, Cyclocross
:
Benoît Jarrier
20-10-2013
Rodez, Cyclocross
:
Clément Koretzky
20-10-2013
Rodez, Cyclocross
:
Clément Koretzky
2014 Bretagne - Séché Environnement
01-03-2014
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
:
Florian Vachon
01-03-2014
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
:
Florian Vachon
30-03-2014
6e etappe Tour de Normandie
:
Benoît Jarrier
30-03-2014
6e etappe Tour de Normandie
:
Benoît Jarrier
06-06-2014
1e etappe Boucles de la Mayenne
:
Armindo Fonseca
06-06-2014
1e etappe Boucles de la Mayenne
:
Armindo Fonseca
12-06-2014
1e etappe Ronde de l'Oise
:
Romain Feillu
12-06-2014
1e etappe Ronde de l'Oise
:
Romain Feillu
13-09-2014
Porrentruy
:
Kevin Ledanois
13-09-2014
Porrentruy
:
Kevin Ledanois
05-10-2014
Tour de Vendée
:
Armindo Fonseca
05-10-2014
Tour de Vendée
:
Armindo Fonseca
19-10-2014
Kerlouan, Cyclocross
:
Christophe Laborie
19-10-2014
Kerlouan, Cyclocross
:
Christophe Laborie
14-12-2014
Saint-Brice-en-Coglès, Cyclocross
:
Benjamin Le Montagner
14-12-2014
Saint-Brice-en-Coglès, Cyclocross
:
Benjamin Le Montagner
Fotoalbum
Foto: © http://www.sportbreizh.com
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close