Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Peter Bauwens
Voornaam:
Peter
Achternaam:
Bauwens
Nationaliteit
België
Geslacht:
Leeftijd:
57 jaar
Geboortedatum:
27-10-1966
Geboorteplaats:
Voornaam: Peter
Achternaam: Bauwens
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 57 jaar
Geboortedatum: 27-10-1966
Geboorteplaats:
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
1997
Ipso - D'Hooge - Euroclean
BEL
Assistent Ploegleider
2006
Yawadoo Mobile - Colba
BEL
Ploegleider
2007
Yawadoo - ABM - TV Vlaanderen
BEL
Ploegleider
2010
Colba - Mercury Flooring
BEL
Ploegleider
2011
Colba - Mercury Flooring
BEL
Ploegleider
2012
Colba - Superano Ham - Isorex
BEL
Ploegleider
2013
Colba - Superano Ham
BEL
Ploegleider
2015
Colba - Superano Ham
BEL
Ploegleider
2016
Superano Ham - Isorex
BEL
Manager
2017
Tarteletto - Isorex
BEL
Ploegleider
2018
Tarteletto - Isorex
BEL
Manager
2019
Tarteletto - Isorex - Superano Ham
BEL
Ploegleider
2020
Tarteletto - Isorex - Superano Ham
BEL
Ploegleider
2021
Tarteletto - Isorex - AGS
BEL
Ploegleider
2023
Tarteletto - Isorex
BEL
Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
1997 Ipso - D'Hooge - Euroclean
05-03-1997
Fayt-le-Franc
:
Michel Vanhaecke
05-03-1997
Fayt-le-Franc
:
Michel Vanhaecke
31-05-1997
Wielsbeke (a)
:
Tony Bracke
31-05-1997
Wielsbeke (a)
:
Tony Bracke
11-06-1997
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Michel Vanhaecke
11-06-1997
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Michel Vanhaecke
01-07-1997
Oostende
:
Tony Bracke
01-07-1997
Oostende
:
Tony Bracke
04-07-1997
Beveren
:
Robbie Vandaele
04-07-1997
Beveren
:
Robbie Vandaele
10-07-1997
Melle
:
Robbie Vandaele
10-07-1997
Melle
:
Robbie Vandaele
00-08-1997
Shipston on Stour
:
Tony Bracke
00-08-1997
Shipston on Stour
:
Tony Bracke
08-09-1997
Wetteren, Dernycriterium
:
Bart Heirewegh
08-09-1997
Wetteren, Dernycriterium
:
Bart Heirewegh
11-09-1997
Zomergem - Adinkerke
:
Robbie Vandaele
11-09-1997
Zomergem - Adinkerke
:
Robbie Vandaele
17-09-1997
Merelbeke
:
Michel Vanhaecke
17-09-1997
Merelbeke
:
Michel Vanhaecke
27-09-1997
Tienen (b)
:
Bart Heirewegh
27-09-1997
Tienen (b)
:
Bart Heirewegh
01-10-1997
Berlare
:
Andy De Smet
01-10-1997
Berlare
:
Andy De Smet
02-10-1997
Lichtervelde
:
Robbie Vandaele
02-10-1997
Lichtervelde
:
Robbie Vandaele
06-10-1997
Oostrozebeke, Criterium
:
Bart Heirewegh
06-10-1997
Oostrozebeke, Criterium
:
Bart Heirewegh
2006 Yawadoo Mobile - Colba
13-01-2006
Three Corners Criterium
:
Gert Vanderaerden
13-01-2006
Three Corners Criterium
:
Gert Vanderaerden
17-04-2006
Schepdaal, Amateurs
:
Eduard Bogaert
17-04-2006
Schepdaal, Amateurs
:
Eduard Bogaert
11-06-2006
Lembeek, Amateurs
:
Tony Bracke
11-06-2006
Lembeek, Amateurs
:
Tony Bracke
05-08-2006
1e etappe Tour de la Province de Namur
:
Tony Bracke
05-08-2006
1e etappe Tour de la Province de Namur
:
Tony Bracke
06-08-2006
Geel, Elite/U23 (a)
:
Kevin Peeters
06-08-2006
Geel, Elite/U23 (a)
:
Kevin Peeters
12-08-2006
GP Impanis
:
Kevin Peeters
12-08-2006
GP Impanis
:
Kevin Peeters
13-09-2006
Retie
:
Frank Van Kuik
13-09-2006
Retie
:
Frank Van Kuik
2007 Yawadoo - ABM - TV Vlaanderen
09-04-2007
Berlare, Amateurs
:
Thomas Ongena
09-04-2007
Berlare, Amateurs
:
Thomas Ongena
18-05-2007
1e etappe Triptyque Ardennaise
:
Thierry De Groote
18-05-2007
1e etappe Triptyque Ardennaise
:
Thierry De Groote
20-05-2007
Bergklassement Triptyque Ardennaise
:
Thierry De Groote
20-05-2007
Bergklassement Triptyque Ardennaise
:
Thierry De Groote
03-06-2007
Ruisbroek (a)
:
Frank Van Kuik
03-06-2007
Ruisbroek (a)
:
Frank Van Kuik
02-07-2007
Beveren-Waas (c)
:
Eduard Bogaert
02-07-2007
Beveren-Waas (c)
:
Eduard Bogaert
19-08-2007
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
:
Tony Bracke
19-08-2007
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
:
Tony Bracke
2010 Colba - Mercury Flooring
18-07-2010
Borsbeke (a)
:
Gregory De Munster
18-07-2010
Borsbeke (a)
:
Gregory De Munster
05-09-2010
's-Heerenberg (a)
:
Maik Wensink
05-09-2010
's-Heerenberg (a)
:
Maik Wensink
2011 Colba - Mercury Flooring
27-03-2011
Aalst
:
Sander Cordeel
27-03-2011
Aalst
:
Sander Cordeel
09-04-2011
1e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
:
Sander Cordeel
09-04-2011
1e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
:
Sander Cordeel
10-04-2011
Eindklassement Tweedaagse van de Gaverstreek
:
Sander Cordeel
10-04-2011
Eindklassement Tweedaagse van de Gaverstreek
:
Sander Cordeel
25-04-2011
Ronde van Noord-Holland
:
Niels Wytinck
25-04-2011
Ronde van Noord-Holland
:
Niels Wytinck
31-07-2011
Opstal
:
Hamish Haynes
31-07-2011
Opstal
:
Hamish Haynes
06-08-2011
La Roche
:
Sander Cordeel
06-08-2011
La Roche
:
Sander Cordeel
14-08-2011
Bekegem
:
Philip Vandaele
14-08-2011
Bekegem
:
Philip Vandaele
15-08-2011
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
:
Sander Cordeel
15-08-2011
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
:
Sander Cordeel
18-09-2011
Kampenhout
:
Sander Cordeel
18-09-2011
Kampenhout
:
Sander Cordeel
20-09-2011
Vichte
:
Jurgen François
20-09-2011
Vichte
:
Jurgen François
2012 Colba - Superano Ham - Isorex
25-03-2012
Boutersem (b)
:
Olivier Pardini
25-03-2012
Boutersem (b)
:
Olivier Pardini
08-04-2012
2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
:
Tom Goovaerts
08-04-2012
2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
:
Tom Goovaerts
08-04-2012
Eindklassement Tweedaagse van de Gaverstreek
:
Tom Goovaerts
08-04-2012
Eindklassement Tweedaagse van de Gaverstreek
:
Tom Goovaerts
06-05-2012
Meigem
:
Matthias Van Holderbeke
06-05-2012
Meigem
:
Matthias Van Holderbeke
27-05-2012
Laarne (a)
:
Olivier Pardini
27-05-2012
Laarne (a)
:
Olivier Pardini
06-06-2012
Nieuwrode
:
Kevin Suarez
06-06-2012
Nieuwrode
:
Kevin Suarez
17-06-2012
Flèche Ardennaise
:
Clément Lhotellerie
17-06-2012
Flèche Ardennaise
:
Clément Lhotellerie
23-06-2012
Gingelom (a)
:
Olivier Pardini
23-06-2012
Gingelom (a)
:
Olivier Pardini
26-07-2012
Reningelst
:
Kevin Suarez
26-07-2012
Reningelst
:
Kevin Suarez
2013 Colba - Superano Ham
30-07-2013
Flobecq (a)
:
Niels Van Dorsselaer
30-07-2013
Flobecq (a)
:
Niels Van Dorsselaer
16-11-2013
Nagano-shi, Cyclocross
:
Yu Takenouchi
16-11-2013
Nagano-shi, Cyclocross
:
Yu Takenouchi
17-11-2013
Nagano-shi, Cyclocross
:
Yu Takenouchi
17-11-2013
Nagano-shi, Cyclocross
:
Yu Takenouchi
24-11-2013
Yasu, Cyclocross
:
Yu Takenouchi
24-11-2013
Yasu, Cyclocross
:
Yu Takenouchi
2015 Colba - Superano Ham
04-01-2015
Waregem, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
04-01-2015
Waregem, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
25-01-2015
Assenede, Cyclocross, Cat. B
:
Kenneth Van Compernolle
25-01-2015
Assenede, Cyclocross, Cat. B
:
Kenneth Van Compernolle
29-03-2015
Torhout (f)
:
Egidijus Juodvalkis
29-03-2015
Torhout (f)
:
Egidijus Juodvalkis
01-05-2015
Hoboken
:
Kevin Suarez
01-05-2015
Hoboken
:
Kevin Suarez
03-05-2015
Standdaarbuiten
:
Nick Van Der Meer
03-05-2015
Standdaarbuiten
:
Nick Van Der Meer
19-05-2015
Booischot (c)
:
Kevin Suarez
19-05-2015
Booischot (c)
:
Kevin Suarez
02-08-2015
Opstal
:
Jelle Donders
02-08-2015
Opstal
:
Jelle Donders
04-10-2015
Rumst
:
Jelle Mannaerts
04-10-2015
Rumst
:
Jelle Mannaerts
11-11-2015
Stene, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
11-11-2015
Stene, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
21-11-2015
Uitbergen, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
21-11-2015
Uitbergen, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
29-11-2015
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
29-11-2015
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
05-12-2015
Wetteren, Cyclocross, Cat. B
:
Quincy Vens
05-12-2015
Wetteren, Cyclocross, Cat. B
:
Quincy Vens
19-12-2015
Lichtervelde, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
19-12-2015
Lichtervelde, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
2016 Superano Ham - Isorex
03-01-2016
Lokeren, Cyclocross, Cat. B
:
Jonas Degroote
03-01-2016
Lokeren, Cyclocross, Cat. B
:
Jonas Degroote
24-01-2016
Waregem, Cyclocross, Cat. B
:
Jonas Degroote
24-01-2016
Waregem, Cyclocross, Cat. B
:
Jonas Degroote
24-02-2016
Ingelmunster, Elite/U23
:
Jens Vandenbogaerde
24-02-2016
Ingelmunster, Elite/U23
:
Jens Vandenbogaerde
28-02-2016
Tournai, Amateurs
:
Jens Vandenbogaerde
28-02-2016
Tournai, Amateurs
:
Jens Vandenbogaerde
10-04-2016
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
:
Jens Vandenbogaerde
10-04-2016
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
:
Jens Vandenbogaerde
13-05-2016
Vlamertinge
:
Jens Vandenbogaerde
13-05-2016
Vlamertinge
:
Jens Vandenbogaerde
12-06-2016
Wolvertem (a)
:
Kevin Suarez
12-06-2016
Wolvertem (a)
:
Kevin Suarez
30-07-2016
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
:
Alexander Cools
30-07-2016
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
:
Alexander Cools
17-09-2016
Knesselare, Cyclocross, Cat. B
:
Quincy Vens
17-09-2016
Knesselare, Cyclocross, Cat. B
:
Quincy Vens
11-11-2016
Stene, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
11-11-2016
Stene, Cyclocross, Cat. B
:
Vinnie Braet
25-12-2016
Balegem, Cyclocross, Cat. B
:
Quincy Vens
25-12-2016
Balegem, Cyclocross, Cat. B
:
Quincy Vens
2017 Tarteletto - Isorex
22-02-2017
Ingelmunster, Elite/U23
:
Lorenzo Blomme
22-02-2017
Ingelmunster, Elite/U23
:
Lorenzo Blomme
23-04-2017
Affligem
:
Niels De Rooze
23-04-2017
Affligem
:
Niels De Rooze
28-07-2017
Comines
:
Niels De Rooze
28-07-2017
Comines
:
Niels De Rooze
14-08-2017
2e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
:
Gosse Van Der Meer
14-08-2017
2e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
:
Gosse Van Der Meer
16-08-2017
4e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
:
Gosse Van Der Meer
16-08-2017
4e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
:
Gosse Van Der Meer
17-08-2017
5e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
:
Gosse Van Der Meer
17-08-2017
5e etappe Mongolia Bike Challenge, Mountainbike
:
Gosse Van Der Meer
13-10-2017
Eindklassement President Tour of Iran
:
Rob Ruijgh
13-10-2017
Eindklassement President Tour of Iran
:
Rob Ruijgh
2018 Tarteletto - Isorex
15-05-2018
Lutlommel
:
Jelle Mannaerts
15-05-2018
Lutlommel
:
Jelle Mannaerts
12-06-2018
Belsele
:
Niels De Rooze
12-06-2018
Belsele
:
Niels De Rooze
24-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
:
Polychronis Tzortzakis
24-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
:
Polychronis Tzortzakis
25-06-2018
Wachtebeke (a)
:
Jonas Goeman
25-06-2018
Wachtebeke (a)
:
Jonas Goeman
10-07-2018
Vilvoorde (a)
:
Niels De Rooze
10-07-2018
Vilvoorde (a)
:
Niels De Rooze
22-07-2018
Deinze
:
Jonas Goeman
22-07-2018
Deinze
:
Jonas Goeman
07-08-2018
4e etappe Tour de la Province de Namur
:
Abram Stockman
07-08-2018
4e etappe Tour de la Province de Namur
:
Abram Stockman
08-08-2018
Eindklassement Tour de la Province de Namur
:
Abram Stockman
08-08-2018
Eindklassement Tour de la Province de Namur
:
Abram Stockman
08-09-2018
Nieuwkerken-Waas
:
Niels De Rooze
08-09-2018
Nieuwkerken-Waas
:
Niels De Rooze
16-09-2018
Prizren
:
Ylber Sefa
16-09-2018
Prizren
:
Ylber Sefa
31-10-2018
6e etappe Tour du Faso
:
Arne De Groote
31-10-2018
6e etappe Tour du Faso
:
Arne De Groote
03-11-2018
9e etappe Tour du Faso
:
Arne De Groote
03-11-2018
9e etappe Tour du Faso
:
Arne De Groote
26-12-2018
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Bryan Boussaer
26-12-2018
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Bryan Boussaer
2019 Tarteletto - Isorex - Superano Ham
13-03-2019
Wanzele
:
Elias Van Breussegem
13-03-2019
Wanzele
:
Elias Van Breussegem
22-03-2019
Proloog Tour d'Egypte
:
Polychronis Tzortzakis
22-03-2019
Proloog Tour d'Egypte
:
Polychronis Tzortzakis
26-03-2019
Kavaja
:
Ylber Sefa
26-03-2019
Kavaja
:
Ylber Sefa
26-03-2019
Eindklassement Tour d'Egypte
:
Polychronis Tzortzakis
26-03-2019
Eindklassement Tour d'Egypte
:
Polychronis Tzortzakis
06-04-2019
2e etappe Tour du Maroc
:
Abram Stockman
06-04-2019
2e etappe Tour du Maroc
:
Abram Stockman
11-04-2019
7e etappe Tour du Maroc
:
Polychronis Tzortzakis
11-04-2019
7e etappe Tour du Maroc
:
Polychronis Tzortzakis
12-04-2019
8e etappe Tour du Maroc
:
Polychronis Tzortzakis
12-04-2019
8e etappe Tour du Maroc
:
Polychronis Tzortzakis
06-05-2019
Sinaai (b)
:
Jonas Goeman
06-05-2019
Sinaai (b)
:
Jonas Goeman
20-05-2019
1e etappe Tour of Albania
:
Ylber Sefa
20-05-2019
1e etappe Tour of Albania
:
Ylber Sefa
26-06-2019
Oetingen
:
Julien Van Den Brande
26-06-2019
Oetingen
:
Julien Van Den Brande
28-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
:
Polychronis Tzortzakis
28-06-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
:
Polychronis Tzortzakis
04-07-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
04-07-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
06-07-2019
1e etappe In the Steps of Romans
:
Polychronis Tzortzakis
06-07-2019
1e etappe In the Steps of Romans
:
Polychronis Tzortzakis
06-07-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
06-07-2019
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
07-07-2019
Eindklassement In the Steps of Romans
:
Polychronis Tzortzakis
07-07-2019
Eindklassement In the Steps of Romans
:
Polychronis Tzortzakis
09-07-2019
Vilvoorde (a)
:
Jonas Goeman
09-07-2019
Vilvoorde (a)
:
Jonas Goeman
22-07-2019
Dentergem
:
Julien Van Den Brande
22-07-2019
Dentergem
:
Julien Van Den Brande
08-08-2019
2e etappe Tour de la Province de Namur
:
Julien Van Den Brande
08-08-2019
2e etappe Tour de la Province de Namur
:
Julien Van Den Brande
29-08-2019
Kortemark
:
Elias Van Breussegem
29-08-2019
Kortemark
:
Elias Van Breussegem
02-09-2019
Erpe (b)
:
Niels De Rooze
02-09-2019
Erpe (b)
:
Niels De Rooze
06-10-2019
5e etappe President Tour of Iran
:
Thomas Joseph
06-10-2019
5e etappe President Tour of Iran
:
Thomas Joseph
13-10-2019
Balkan Championships, Op de weg, Elite
:
Ylber Sefa
13-10-2019
Balkan Championships, Op de weg, Elite
:
Ylber Sefa
2020 Tarteletto - Isorex - Superano Ham
01-03-2020
Gent - Staden
:
Enzo Wouters
01-03-2020
Gent - Staden
:
Enzo Wouters
21-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
21-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
23-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
23-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
19-09-2020
Eernegem (a)
:
Thomas Joseph
19-09-2020
Eernegem (a)
:
Thomas Joseph
04-10-2020
Nieuwrode (a)
:
Elias Van Breussegem
04-10-2020
Nieuwrode (a)
:
Elias Van Breussegem
2021 Tarteletto - Isorex - AGS
19-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
19-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
21-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
21-06-2021
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
:
Ylber Sefa
29-07-2021
Reningelst
:
Andreas Goeman
29-07-2021
Reningelst
:
Andreas Goeman
07-08-2021
Aarschot
:
Thibau Verhofstadt
07-08-2021
Aarschot
:
Thibau Verhofstadt
08-09-2021
Wingene
:
Thibau Verhofstadt
08-09-2021
Wingene
:
Thibau Verhofstadt
26-09-2021
Rucphen
:
Elias Van Breussegem
26-09-2021
Rucphen
:
Elias Van Breussegem
2023 Tarteletto - Isorex
25-03-2023
Zele (e)
:
Thibau Verhofstadt
25-03-2023
Zele (e)
:
Thibau Verhofstadt
04-05-2023
3e etappe Tour of Greece
:
Timothy Dupont
04-05-2023
3e etappe Tour of Greece
:
Timothy Dupont
28-05-2023
Eindklassement Tour du Piémont Vosgien
:
Jonas Geens
28-05-2023
Eindklassement Tour du Piémont Vosgien
:
Jonas Geens
29-06-2023
Oostende (b)
:
Thomas Joseph
29-06-2023
Oostende (b)
:
Thomas Joseph
03-07-2023
Beveren-Waas (c)
:
Kobe Vanoverschelde
03-07-2023
Beveren-Waas (c)
:
Kobe Vanoverschelde
09-07-2023
Sint-Niklaas
:
Kobe Vanoverschelde
09-07-2023
Sint-Niklaas
:
Kobe Vanoverschelde
09-07-2023
1e etappe Tour of Qinghai Lake
:
Timothy Dupont
09-07-2023
1e etappe Tour of Qinghai Lake
:
Timothy Dupont
16-07-2023
8e etappe Tour of Qinghai Lake
:
Timothy Dupont
16-07-2023
8e etappe Tour of Qinghai Lake
:
Timothy Dupont
21-07-2023
Hulshout (b)
:
Thibau Verhofstadt
21-07-2023
Hulshout (b)
:
Thibau Verhofstadt
01-10-2023
4e etappe Tour of Istanbul
:
Timothy Dupont
01-10-2023
4e etappe Tour of Istanbul
:
Timothy Dupont
Fotoalbum
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2007
Foto: Courtesy Willem Dingemanse
2012
Foto: © Superano Ham - Isorex - Tarteletto
2016
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close