Hallo bezoeker.
Gebruikersnaam:   Wachtwoord:  
Aanmelden | Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
      Bookmark and Share

 


Coureurs
Ploegen
Wedstrijden
Nieuws
Leden
Forum
Games
Over ons



   Laatste uitslagen |  Wedstrijden nu |  Agenda |  Jarig vandaag |  Nieuw en aangevuld |  Audio/Video |  Links |  E-Cards


Le Tour: 'Zo wilde ik deze Tour afronden'


Foto: courtesy
Jack Claassen

Foto: courtesy
Jack Claassen

21-07-2012 22:00:47
Bradley Wiggins gaf alle criticasters lik op stuk en bewees dat hij de verdiende winnaar van deze Ronde van Frankrijk is. "Dit is wat ik wilde doen: de Tour afronden met een "BANG"!"

Voor Wiggins stopte de Ronde van Frankrijk vandaag. "De Tour was pas na deze lange tijdrit gedaan. 53 km is lang, maar dat is wat ik het beste kan. Ik heb dit parcours in maart verkend en wilde erop uitpakken. Ik voelde me ook fantastisch."

"Van bij de eerste pedaalslag bij de opwarming wist ik dat het goed zat. Van zodra ik het startpodium afreed, wist ik dat ik goed was. Daarna was het gewoon focussen en geconcentreerd blijven tot het eind."

De laatste 20 kilometer beleefde Wiggins op een speciale manier. "Ik dacht aan mijn vrouw en kinderen, aan mijn grootouders. Dat spoorde me aan bij elke pedaalslag."

"Het klinkt nogal melodramatisch, maar mijn hele leven om tot hier te geraken passeerde door mijn gedachten. Dit is toch een heel bepalend moment in mijn leven. Ik dacht aan mezelf als kind, toen ik met  fietsen begon tot de dag van vandaag. Dat is een vreemd gevoel."
    Bron: sporza.be

  • Naar Bradley Wiggins
  • Naar Sky Procycling
  • Naar Tour de France 19e etappe

Meer nieuws vandaag

    21-07-2012
  • Le Tour: 'Groene trui is een droom die uitkomt'
  • Le Tour: 'Te veel last van mijn val'
  • Le Tour: Bradley Wiggins zet de puntjes op de i
  • Bouhanni pakt eerste rit in Ronde van Wallonië
  • Devolder moet weg bij Vacansoleil-DCM
  • Le Tour: 'Ik heb me gespaard voor Parijs'

  • Le Tour: Überragender Bradley Wiggins gewinnt Zeitfahren
  • Le Tour: Philippe Gilbert und der Hund
  • Thüringen Rundfahrt: Trixi Worrack gewinnt ihre 2. Etappe im Zeitfahren
  • Tour Féminin en Limousin, Marianne Vos überlegen an der Spitze
  • Le Tour: Tour de Francia: Orden de salida de la CRI de la 19ª etapa
  • Le Tour: Mark Cavendish gana la 18° Etapa





Visitors online: 314.

Members online:     ivann ·   Jaak ·   Johan ·   Johnny · 

© 1998-2013 de Wielersite - All rights reserved

RSS Feed · Contact · Adverteren · Condoleanceregister · het Wielermuseum · Colofon

· dedicated hosting: zylon|internet ·