Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Giro d'Italia 2006
Ronde van Italië


Italië
Datum: 06-05-2006
1e etappe
Afstand: 6,2 km
Weg - Individuele tijdrit
Start:
Aankomst:
UCI-categorie: WT/GT

Startlijst

Start order of the prologue:
Nr Rider Team Start time
1 218 RABON Frantisek TMO 14.34'00
2 156 GARRIDO LIMA José Antonio QSI 14.35'00
3 69 VOGONDY Nicolas C.A 14.36'00
4 101 FORSTER Robert GST 14.37'00
5 188 LODDO Alberto CLM 14.38'00
6 147 RAST Grégory PHO 14.39'00
7 97 LARSSON Gustav Erik FDJ 14.40'00
8 54 MOINARD Amael COF 14.41'00
9 162 ELTINK Theo RAB 14.42'00
10 134 ANDRIOTTO Dario LIQ 14.43'00
11 126 RAMIREZ ABEJA Javier LSW 14.44'00
12 85 IRIZAR ARANBURU Markel EUS 14.45'00
13 72 GATES Nick DVL 14.46'00
14 21 BERNAUDEAU Giovanni BTL 14.47'00
15 174 MAZUR Peter SDV 14.48'00
16 38 PRADERA RODRIGUEZ CEI 14.49'00
17 114 PETROV Evgeni LAM 14.50'00
18 202 CORTINOVIS Alessandro MRM 14.51'00
19 41 SELLA Emanuele PAN 14.52'00
20 197 LOMBARDI Giovanni CSC 14.53'00
21 11 CALZATI Sylvain A2R 14.54'00
22 4 EKIMOV Viatcheslav DSC 14.55'00
23 211 DAVIS Scott TMO 14.56'00
24 153 BRAMATI Davide QSI 14.57'00
25 68 TALABARDON Yannick C.A 14.58'00
26 103 KRAUSS Sven GST 14.59'00
27 185 BERTOLINI Alessandro CLM 15.00'00
28 142 GUIDI Fabrizio PHO 15.01'00
29 96 GILBERT Philippe FDJ 15.02'00
30 53 MARICHAL Thierry COF 15.03'00
31 163 BROWN Graeme RAB 15.04'00
32 137 PELLIZOTTI Franco LIQ 15.05'00
33 121 BARANOWSKI Dariusz LSW 15.06'00
34 89 MAYOZ Ivan EUS 15.07'00
35 78 VOGELS Henk DVL 15.08'00
36 24 BONNAIRE Olivier BTL 15.09'00
37 179 TRENTIN Guido SDV 15.10'00
38 34 FERTONANI Marco CEI 15.11'00
39 113 FORNACIARI Paolo LAM 15.12'00
40 203 GHISALBERTI Sergio MRM 15.13'00
41 42 MAZZANTI Luca PAN 15.14'00
42 198 GUSTOV Volodymir CSC 15.15'00
43 12 CHAURREAU BERNARDEZ Inigo A2R 15.16'00
44 3 BELTRAN MARTINEZ Manuel DSC 15.17'00
45 215 LUDEWIG Joerg TMO 15.18'00
46 154 ENGELS Addy QSI 15.19'00
47 65 HALGAND Patrice C.A 15.20'00
48 104 MOLETTA Andrea GST 15.21'00
49 189 ANZA' Santo CLM 15.22'00
50 144 CARTY Jonathan Patrick PHO 15.23'00
51 95 GERARD Arnaud FDJ 15.24'00
52 51 BERTAGNOLLI Leonardo COF 15.25'00
53 164 HAYMAN Mathew RAB 15.26'00
54 132 CALCAGNI Patrick LIQ 15.27'00
55 124 NAVARRO GARCIA Daniel LSW 15.28'00
56 83 FERNANDEZ Koldo EUS 15.29'00
57 73 JUFRE POU Josep DVL 15.30'00
58 22 CHAVANEL Sébastien BTL 15.31'00
59 176 OLSEN Aaron SDV 15.32'00
60 32 EFIMKIN Vladimir CEI 15.33'00
61 116 SZMYD Sylvester LAM 15.34'00
62 204 KNEES Christian MRM 15.35'00
63 43 ALDAPE CHAVEZ Moises PAN 15.36'00
64 193 SORENSEN Nicki CSC 15.37'00
65 15 GADRET John A2R 15.38'00
66 8 RUBIERA VIGIL José Luis DSC 15.39'00
67 214 KORFF André TMO 15.40'00
68 157 SCARSELLI Leonardo QSI 15.41'00
69 62 BOTCHAROV Alexandre C.A 15.42'00
70 108 SCHOLZ Ronny GST 15.43'00
71 186 MISSAGLIA Gabriele CLM 15.44'00
72 149 ZAMPIERI Steve PHO 15.45'00
73 99 VEIKKANEN Jussi FDJ 15.46'00
74 58 SCHEIRLINCKX Staf COF 15.47'00
75 165 KOLOBNEV Alexandr RAB 15.48'00
76 138 SPEZIALETTI Alessandro LIQ 15.49'00
77 129 YAKOVLEV Serguei LSW 15.50'00
78 82 ARANAGA AZKUNE Andoni EUS 15.51'00
79 76 VAN HECKE Preben DVL 15.52'00
80 23 CLEMENT Stef BTL 15.53'00
81 177 PIEPOLI Leonardo SDV 15.54'00
82 37 JULIA CEGARRA Jose Cayetano CEI 15.55'00
83 112 BRUSEGHIN Marzio LAM 15.56'00
84 205 LORENZETTO Mirco MRM 15.57'00
85 49 LAVERDE JIMENEZ Luis Felipe PAN 15.58'00
86 194 BLAUDZUN Michael CSC 15.59'00
87 13 DION Renaud A2R 16.00'00
88 9 WHITE Matthew DSC 16.01'00
89 213 KESSLER Matthias TMO 16.02'00
90 158 VAN DE WALLE Jurgen QSI 16.03'00
91 64 EDALEINE Christophe C.A 16.04'00
92 102 HIEKMANN Torsten GST 16.05'00
93 187 ILLIANO Raffaele CLM 16.06'00
94 141 ELMIGER Martin PHO 16.07'00
95 94 DELAGE Mickael FDJ 16.08'00
96 55 MONFORT Maxime COF 16.09'00
97 166 NIERMANN Grischa RAB 16.10'00
98 139 WEGELIUS Charles LIQ 16.11'00
99 128 SERRANO RODRIGUEZ LSW 16.12'00
100 84 FLORES GALARZA EUS 16.13'00
101 75 MCEWEN Robbie DVL 16.14'00
102 25 FLICKINGER Andy BTL 16.15'00
103 173 LOBATO ELVIRA Ruben SDV 16.16'00
104 39 PEREZ SANCHEZ Francisco CEI 16.17'00
105 118 VALJAVEC Tadej LAM 16.18'00
106 206 ONGARATO Alberto MRM 16.19'00
107 48 RICHEZE Axel Maximiliano PAN 16.20'00
108 199 CUESTA LOPEZ DE CSC 16.21'00
109 14 DUPONT Hubert A2R 16.22'00
110 5 JOACHIM Benoit DSC 16.23'00
111 219 ULLRICH Jan TMO 16.24'00
112 159 WIELINGA Remmert QSI 16.25'00
113 66 PAURIOL Rémi C.A 16.26'00
114 107 RUSS Matthias GST 16.27'00
115 184 BARBERO Sergio CLM 16.28'00
116 148 TSCHOPP Johann PHO 16.29'00
117 92 CASAR Sandy FDJ 16.30'00
118 56 MORENI Cristian COF 16.31'00
119 167 DE MAAR Marc RAB 16.32'00
120 135 MIHOLJEVIC Vladimir LIQ 16.33'00
121 123 DE KORT Koen LSW 16.34'00
122 81 ALBIZURI ARANSOLO EUS 16.35'00
123 74 KUYCKX Jan DVL 16.36'00
124 26 GENE Yohann BTL 16.37'00
125 175 MORI Manuele SDV 16.38'00
126 31 CARRASCO GAMIZ Jose CEI 16.39'00
127 117 TIRALONGO Paolo LAM 16.40'00
128 207 RIGOTTO Elia MRM 16.41'00
129 44 BALIANI Fortunato PAN 16.42'00
130 195 JULICH Bobby CSC 16.43'00
131 16 KRIVTSOV Yuriy A2R 16.44'00
132 7 PADRNOS Pavel DSC 16.45'00
133 216 POLLACK Olaf TMO 16.46'00
134 155 GARATE Juan Manuel QSI 16.47'00
135 67 POILVET Benoit C.A 16.48'00
136 105 ORDOWSKI Volker GST 16.49'00
137 182 SERPA Jose CLM 16.50'00
138 145 MERCKX Axel PHO 16.51'00
139 93 CRUZ Carlos FDJ 16.52'00
140 59 VERBRUGGHE Rik COF 16.53'00
141 168 RASMUSSEN Michael RAB 16.54'00
142 136 NOE' Andrea LIQ 16.55'00
143 125 OSA EIZAGUIRRE Unai LSW 16.56'00
144 88 LUENGO CELAYA Anton EUS 16.57'00
145 77 HUFFEL Wim DVL 16.58'00
146 27 LABBE Arnaud BTL 16.59'00
147 178 PINOTTI Marco SDV 17.00'00
148 33 ERVITI Imanol CEI 17.01'00
149 119 VILA ERRANDONEA LAM 17.02'00
150 209 VANOTTI Alessandro MRM 17.03'00
151 45 RUBIANO CHAVEZ Miguel PAN 17.04'00
152 196 VOIGT Jens CSC 17.05'00
153 17 NAIBO Carl A2R 17.06'00
154 6 MCCARTNEY Jason DSC 17.07'00
155 212 HONCHAR Serhiy TMO 17.08'00
156 151 BAGUET Serge QSI 17.09'00
157 63 BONNET William C.A 17.10'00
158 109 SCHUMACHER Stefan GST 17.11'00
159 183 BELLI Wladimir CLM 17.12'00
160 146 PENA GRISALES Victor Hugo PHO 17.13'00
161 98 MONNERAIS Cyrille FDJ 17.14'00
162 52 DUQUE Leonardo COF 17.15'00
163 161 ARDILA CANO Mauricio Alberto RAB 17.16'00
164 133 CIONI Dario David LIQ 17.17'00
165 122 CARUSO Giampaolo LSW 17.18'00
166 86 LAISEKA JAIO Roberto EUS 17.19'00
167 71 BRANDT Christophe DVL 17.20'00
168 28 LE BOULANGER Yoann BTL 17.21'00
169 172 GOMEZ GOMEZ Angel SDV 17.22'00
170 36 HORRACH RIPPOLL Joan CEI 17.23'00
171 115 STANGELJ Gorazd LAM 17.24'00
172 208 SACCHI Fabio MRM 17.25'00
173 47 PEREZ CUAPIO Julio Alberto PAN 17.26'00
174 192 SASTRE CANDIL Carlos CSC 17.27'00
175 18 SCANLON Mark A2R 17.28'00
176 2 DANIELSON Tom DSC 17.29'00
177 217 ROGERS Michael TMO 17.30'00
178 152 BETTINI Paolo QSI 17.31'00
179 61 BELLOTTI Francesco C.A 17.32'00
180 106 REBELLIN Davide GST 17.33'00
181 181 RUJANO GUILLEN José CLM 17.34'00
182 143 GUTIERREZ CATALUNA José E. PHO 17.35'00
183 91 MCGEE Bradley FDJ 17.36'00
184 57 PARRA PINTO Ivan Ramiro COF 17.37'00
185 169 WAUTERS Marc RAB 17.38'00
186 131 LUCA Danilo LIQ 17.39'00
187 127 SCARPONI Michele LSW 17.40'00
188 87 LOPEZ GARCIA David EUS 17.41'00
189 79 ROESEMS Bert DVL 17.42'00
190 29 LEFEVRE Laurent BTL 17.43'00
191 171 SIMONI Gilberto SDV 17.44'00
192 35 GUTIERREZ PALACIOS José Ivan CEI 17.45'00
193 111 CUNEGO Damiano LAM 17.46'00
194 201 PETACCHI Alessandro MRM 17.47'00
195 46 MATVEYEV Sergiy PAN 17.48'00
196 191 BASSO Ivan CSC 17.49'00
197 19 VAITKUS Tomas A2R 17.50'00
198 1 SAVOLDELLI Paolo DSC 17.51'00

Memo


Foto: ­© www.gazzetta.it

Uitslag

1 Paolo Savoldelli  ITAin 07m 50s
2 Bradley McGee  AUSop 11s
3 José Enrique Gutierrez Cataluña  ESPop 13s
4 Stefan Schumacher  GERop
5 Serhiy Honchar  UKRop 15s
6 Francisco Pérez Sánchez  ESPop 16s
7 José Ivan Gutierrez Palacios  ESPop
8 Michael Rogers  AUSop 17s
9 Davide Rebellin  ITAop 18s
10 Danilo Di Luca  ITAop 19s
11 Marzio Bruseghin  ITAop 20s
12 Tom Danielson  USAop 21s
13 Ivan Basso  ITAop 23s
14 Jens Voigt  GERop 25s
15 Damiano Cunego  ITAop
16 Gilberto Simoni  ITAop 26s
17 Marc Wauters  BELop 27s
18 Carlos Sastre Candil  ESPop
19 Remmert Wielinga  NEDop
20 Rik Verbrugghe  BELop 28s
21 Joan Sebastian Horrach Ripoll  ESPop 29s
22 Christophe Brandt  BELop
23 Dario David Cioni  ITAop 30s
24 Jason McCartney  USAop 31s
25 Francesco Bellotti  ITAop
26 Michele Scarponi  ITAop
27 Laurent Lefèvre  FRAop 32s
28 Olaf Pollack  GERop 33s
29 José-Luis Rubiera Vigil  ESPop 34s
30 Tomas Vaitkus  LTUop 35s
31 Alessandro Petacchi  ITAop
32 Gorazd Stangelj  SLOop
33 Juan Manuel Garate Cepa  ESPop 36s
34 Imanol Erviti Ollo  ESPop
35 Bert Roesems  BELop
36 Serge Baguet  BELop
37 Francisco Javier Vila Errandonea  ESPop
38 Iván Ramiro Parra Pinto  COLop 37s
39 Marco Pinotti  ITAop
40 Victor Hugo Peña Grisales  COLop 38s
41 Sergiy Matveyev  UKRop
42 Yoann Le Boulanger  FRAop
43 Iñigo Cuesta Lopez de Castro  ESPop 39s
44 Andrea Noè  ITAop
45 Jurgen Van De Walle  BELop
46 José Humberto Rujano Guillén  VENop
47 Jussi Veikkanen  FINop
48 Philippe Gilbert  BELop
49 Evgueni Petrov  RUSop 40s
50 Rémi Pauriol  FRAop 41s
51 Matthew White  AUSop
52 Ronny Scholz  GERop
53 Nicki Sørensen  DENop
54 Roberto Laiseka Jaio  ESPop 42s
55 Sergei Yakovlev  KAZop
56 Leonardo Fabio Duque  COLop
57 Michael Blaudzun  DENop
58 Fabio Sacchi  ITAop
59 Paolo Bettini  ITAop
60 Gabriele Missaglia  ITAop 43s
61 Sandy Casar  FRAop
62 Luis Felipe Laverde Jiménez  COLop 44s
63 Axel Merckx  BELop
64 Steve Zampieri  SUIop
65 Pavel Padrnos  CZEop
66 Bobby Julich  USAop 45s
67 Sylwester Szmyd  POLop
68 Tadej Valjavec  SLOop 46s
69 David Lopez García  ESPop
70 Volker Ordowski  GERop
71 Benoît Poilvet  FRAop
72 Staf Scheirlinckx  BELop
73 Franco Pellizotti  ITAop
74 José Ángel Gómez Gómez  ESPop 48s
75 Alexandre Botcharov  RUSop
76 Mauricio Alberto Ardila Caño  COLop
77 Gustav-Erik Larsson  SWEop
78 Mirco Lorenzetto  ITAop 49s
79 Charles (Charly) Wegelius  GBRop
80 Jan Ullrich  GERop
81 Torsten Hiekmann  GERop
82 Arnaud Labbe  FRAop 50s
83 Hubert Dupont  FRAop
84 Sven Krauss  GERop 51s
85 Grischa Niermann  GERop
86 Maxime Monfort  BELop 52s
87 Emanuele Sella  ITAop
88 Jose Luis Carrasco Gamiz  ESPop
89 John Gadret  FRAop
90 Alessandro Cortinovis  ITAop 53s
91 Daniel Navarro Garcia  ESPop
92 Viatcheslav Ekimov  RUSop 54s
93 Jonathan Patrick McCarty  USAop
94 Stef Clement  NEDop
95 Patrice Halgand  FRAop
96 Cristian Moreni  ITAop
97 Vladimir Miholjevic  CROop 55s
98 Matthias Kessler  GERop
99 Johann Tschopp  SUIop
100 Alessandro Vanotti  ITAop
101 Josep Jufre Pou  ESPop
102 Julio Alberto Perez Cuapio  MEXop
103 Unai Osa Eizaguirre  ESPop
104 Jörg Ludewig  GERop
105 Alexandr Kolobnev  RUSop 56s
106 Cyrille Monnerais  FRAop
107 Piotr Mazur  POLop
108 Volodymir Gustov  UKRop
109 Robbie McEwen  AUSop
110 Luca Mazzanti  ITAop 57s
111 Andrea Moletta  ITAop
112 Nicolas Vogondy  FRAop
113 Manuele Mori  ITAop 58s
114 Iñigo Chaurreau Bernadez  ESPop
115 Matthias Russ  GERop
116 Wim Van Huffel  BELop
117 Renaud Dion  FRAop 59s
118 Elia Rigotto  ITAop
119 José Cayetano Julia Cegarra  ESPop 01m
120 Sergio Ghisalberti  ITAop
121 Sylvain Calzati  FRAop
122 Patrick Calcagni  SUIop
123 Leonardo Scarselli  ITAop 01m 01s
124 Guido Trentin  ITAop
125 Wladimir Belli  ITAop
126 Mark Scanlon  IRLop 01m 02s
127 Miguel Angel Rubiano Chavez  COLop
128 Christian Knees  GERop
129 Grégory Rast  SUIop
130 Marcos Antonio Serrano Rodriguez  ESPop
131 Preben Van Hecke  BELop 01m 03s
132 Dariusz Baranowski  POLop
133 Michael Rasmussen  DENop
134 Carlos Da Cruz  FRAop 01m 04s
135 Paolo Tiralongo  ITAop
136 Giovanni Lombardi  ITAop
137 Yuriy Krivtsov  FRAop
138 Benoit Joachim  LUXop
139 Theo Eltink  NEDop 01m 05s
140 Jan Kuyckx  BELop
141 André Korff  GERop
142 Alessandro Bertolini  ITAop
143 Marco Fertonani  ITAop 01m 06s
144 Manuel Beltran Martinez  ESPop
145 Christophe Edaleine  FRAop 01m 08s
146 Giampaolo Caruso  ITAop 01m 08s
147 José Rodolfo Serpa Perez  COLop
148 Leonardo Piepoli  ITAop
149 Sébastien Chavanel  FRAop
150 Javier Ramirez Abeja  ESPop 01m 09s
151 Mikel Pradera Rodriguez  ESPop
152 Martin Elmiger  SUIop
153 František Raboň  CZEop 01m 10s
154 William Bonnet  FRAop 01m 11s
155 Addy Engels  NEDop 01m 12s
156 Iban Mayoz Etxeberria  ESPop
157 Henk Vogels jr  AUSop 01m 13s
158 Alberto Ongarato  ITAop
159 Ruben Lobato Elvira  ESPop
160 Fortunato Baliani  ITAop
161 Koen De Kort  NEDop
162 Nick Gates  AUSop
163 Andy Flickinger  FRAop 01m 14s
164 Anton Luengo Celaia  ESPop 01m 15s
165 Marc De Maar  CURop
166 Arnaud Gérard  FRAop
167 Dario Andriotto  ITAop
168 Santo Anza  ITAop
169 Vladimir Efimkin  RUSop
170 Yannick Talabardon  FRAop 01m 16s
171 Markel Irizar Aranburu  ESPop
172 Giovanni Bernaudeau  FRAop 01m 17s
173 Robert Förster  GERop
174 Aaron Olson  USAop
175 Scott Davis  AUSop 01m 19s
176 Fabrizio Guidi  ITAop
177 José Antonio Garrido Lima  ESPop 01m 20s
178 Paolo Fornaciari  ITAop
179 Sergio Barbero  ITAop
180 Mathew Hayman  AUSop 01m 21s
181 Alessandro Spezialetti  ITAop
182 Leonardo Bertagnolli  ITAop 01m 22s
183 Mickael Delage  FRAop 01m 23s
184 Davide Bramati  ITAop 01m 24s
185 Raffaele Illiano  ITAop
186 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain  ARGop 01m 25s
187 Andoni Aranaga Azkune  ESPop 01m 27s
188 Olivier Bonnaire  FRAop
189 Amaël Moinard  FRAop 01m 31s
190 Moises Aldape Chavez  MEXop
191 Yohann Gène  FRAop
192 Thierry Marichal  BELop 01m 32s
193 Alberto Loddo  ITAop 01m 39s
194 Koldo Fernández de Larrea  ESPop 01m 44s
195 Graeme Brown  AUSop 01m 49s
196 Benat Albizuri Aransolo  ESPop 01m 50s
197 Iker Flores Galarza  ESPop 01m 52s
198 Carl Naibo  FRAop 01m 53s

  Details:

Fotoalbum 2006

Er zijn helaas nog geen foto's in dit album.
  Afbeelding toevoegen



rss

Members online: