AGE NAT RESULT PTS
1
LAURENZ
REX
INTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
24 BEL 3:49:43 40.00
2
GIANLUCA
POLLEFLIET
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
21 BEL 3:49:43 30.00
3
ANDREA
RACCAGNI NOVIERO
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
19 ITA 3:49:43 25.00
4
JULES
HESTERS
TEAM FLANDERS - BALOISE
25 BEL 3:49:43 20.00
5
DAAN
VAN SINTMAARTENSDIJK
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
25 NED 3:49:49 15.00
6
AXEL
HUENS
CIRCUS-RE UZ-TECHNORD
22 FRA 3:49:49 10.00
7
LIAM
SLOCK
LOTTO DSTNY
23 BEL 3:49:49 5.00
8
JORDI
WARLOP
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
27 BEL 3:49:49 3.00
9
SIEBE
DEWEIRDT
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
21 BEL 3:49:49 3.00
10
MILAN
FRETIN
TEAM FLANDERS - BALOISE
22 BEL 3:49:49 3.00
11
FRANK ARON
RAGILO
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 EST 3:49:49
12
JORD
BAAK
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
23 NED 3:49:49
13
BRENT
CLÉ
SCORPIONS RACING TEAM
28 BEL 3:49:49
14
THOMAS
JOSEPH
TARTELETTO - ISOREX
27 BEL 3:49:49
15
MIL
MORANG
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
19 LUX 3:49:49
16
ROAN
KONINGS
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
20 NED 3:49:49
17
ROMET
PAJUR
TEAM LOTTO - KERN HAUS
19 EST 3:49:49
18
WARRE
VANGHELUWE
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
22 BEL 3:49:49
19
LARS
ROUFFAER
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
20 NED 3:49:49
20
LUUK
VERBRUGGEN
20 NED 3:49:49
21
KEVIN
REUVERS
24 NED 3:49:49
22
LARS
HOHMANN
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
22 NED 3:49:49
23
MARKUS
PAJUR
TARTU2024 CYCLING TEAM
23 EST 3:49:49
24
JAAP
ROELEN
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
21 NED 3:49:49
25
OBIE
VIDTS
CIRCUS-RE UZ-TECHNORD
21 BEL 3:49:49
26
MIGUEL
HEIDEMANN
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
25 GER 3:49:49
27
KRISTIAN
KLEVGÅRD
XSPEED UNITED CONTINENTAL
30 NOR 3:49:49
28
ALEKSS
KRASTS
TARTU2024 CYCLING TEAM
22 LAT 3:49:49
29
MATTHEW
KING
XSPEED UNITED CONTINENTAL
28 GBR 3:49:49
30
JELLE
TER WEEME
23 NED 3:49:49
31
STEF
KONING
19 NED 3:49:49
32
MEINDERT
WEULINK
ABLOC CT
24 NED 3:49:49
33
PHILIP
HEIJNEN
ABLOC CT
23 NED 3:49:49
34
DANIEL
SCHRAG
TEAM LOTTO - KERN HAUS
20 GER 3:49:49
35
LAURI
TAMM
TARTU2024 CYCLING TEAM
19 EST 3:49:49
36
RENS
TULNER
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
25 NED 3:49:49
37
ZAK
COLEMAN
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
24 GBR 3:49:49
38
JENTE
KLAVER
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
20 NED 3:49:49
39
ANDREAS
GOEMAN
TARTELETTO - ISOREX
24 BEL 3:49:59
40
AXEL
DE LIE
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
24 BEL 3:49:59
41
JENS
VAN DEN DOOL
25 NED 3:50:34
42
TUUR
DENS
TEAM FLANDERS - BALOISE
23 BEL 3:50:34
43
JASPER
HAEST
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
24 NED 3:50:34
44
JESPER
RASCH
ABLOC CT
25 NED 3:50:34
45
BEN FELIX
JOCHUM
TEAM LOTTO - KERN HAUS
19 GER 3:50:34
46
MAX
KROONEN
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
23 NED 3:53:55
47
MIKE
SCHUCH
ABLOC CT
21 NED 3:53:55
48
MIKE
BRONSWIJK
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
20 NED 3:54:49
49
AARON
VERWILST
TEAM FLANDERS - BALOISE
26 BEL 3:54:49
50
JONATHAN
VERVENNE
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
20 BEL 3:54:52
51
RINDERT
BUITER
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
20 NED 3:54:52
52
JORDY
VERMEULEN
22 NED 3:54:56
53
GUST
LOOTENS
SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
22 BEL 3:54:56
54
JOSHUA
HUPPERTZ
TEAM LOTTO - KERN HAUS
29 GER 3:54:56
55
JONAS
GEENS
TARTELETTO - ISOREX
24 BEL 3:54:56
56
MAX
VAN DER MEULEN
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 NED 3:54:56
57
MAXIME
DUBA
ABLOC CT
19 NED 3:54:56
58
TORSTEN
DEMEYERE
TARTELETTO - ISOREX
25 BEL 3:55:13
59
ESKIL
HUITING
20 NED 3:56:28
60
BRANKO
HUYS
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
22 BEL 3:56:28
61
MARK
PRINSEN
SCORPIONS RACING TEAM
29 NED 3:56:28
62
TIM
BIERKENS
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
24 NED 3:56:28
63
RENS
VERMEULEN
20 NED 3:56:28
64
HARM
CELI
24 NED 3:56:28
65
DYLAN
HICKS
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 GBR 3:56:28
66
RUBEN
RANDERAAT
22 NED 3:56:28
67
MAURO
VERWILT
TARTELETTO - ISOREX
23 BEL 3:56:28
68
MELVIN
DROST
22 NED 3:56:28
69
MAARTEN
VIERHOUT
29 NED 3:56:32
70
STEN
VERZIJL
22 NED 3:56:32
71
JARDI CHRISTIAAN
VAN DER LEE
22 NED 3:56:32
72
RIK
VAN DER WAL
20 NED 3:56:32
73
QUINTEN
VELING
24 NED 3:56:32
74
LARS
OREEL
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
24 NED 3:56:49
75
VLAD
VAN MECHELEN
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 BEL 3:56:49
76
SIIM
KISKONEN
TARTU2024 CYCLING TEAM
26 EST 3:56:49
77
BJÖRN
BAKKER
SCORPIONS RACING TEAM
30 NED 3:56:49
78
BRAM
LEERKES
21 NED 3:56:49
79
TIJN
LOUWERENSEN
20 NED 3:56:49
80
RED
WALTERS
XSPEED UNITED CONTINENTAL
24 GRN 3:56:49
81
MAX
MOSMULLER
20 NED 3:56:49
82
OFKE
TEEKENS
20 NED 3:56:49
83
MARTIJN
RASENBERG
ABLOC CT
22 NED 3:56:49
84
JELTE
KRIJNSEN
22 NED 3:56:49
85
JIP
STEMAN
23 NED 3:56:49
86
JORDI
VAN HEIJST
20 NED 3:56:49
87
OLAV
WALLINGA
26 NED 3:56:49
88
CARL
KAGEVI
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
21 SWE 3:56:49
89
JASPER
DE LAAT
29 NED 3:56:49
90
ACKE
DAHLBLOM
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
19 SWE 3:56:49
91
NIKLAS
JAGERSTAL
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
24 SWE 3:56:49
92
SVEN
DE HAAN
24 NED 3:56:49
93
HARRY
SWEERING
33 NED 3:56:49
94
CHIEL
SCHULTEN
SCORPIONS RACING TEAM
24 NED 3:56:49
95
WOUTER
VAN DE WEERDHOF
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
21 NED 3:56:49
96
TOM
PAQUET
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
21 LUX 3:56:49
97
JOOST
NAT
21 NED 3:56:49
98
RAPHAËL
MOUTON
19 NED 3:57:03
99
WESSEL
MOURIS
SCORPIONS RACING TEAM
21 NED 3:57:14
NOAH
VANDENBRANDEN
TEAM FLANDERS - BALOISE
21 BEL DNF
JOOST
BRINKMAN
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 NED DNF
ROBBE
DHONDT
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 BEL DNF
LORENZO
URSELLA
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 ITA DNF
HUUB
ARTZ
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
21 NED DNF
THIJS
DE LANGE
METEC - SOLARWATT P/B MANTEL
29 NED DNF
MAXIME
DE POORTER
TARTELETTO - ISOREX
27 BEL DNF
TIMOTHY
DUPONT
TARTELETTO - ISOREX
36 BEL DNF
JENS
BASSA
20 NED DNF
JORDI
VAN LOON
27 NED DNF
LOÏC
BETTENDORFF
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
22 LUX DNF
COLIN
HEIDERSCHEID
LEOPARD TOGT PRO CYCLING
25 LUX DNF
LEON EDUARD
BRESCHER
TEAM LOTTO - KERN HAUS
22 GER DNF
MATHIEU
KOCKELMANN
TEAM LOTTO - KERN HAUS
19 LUX DNF
JELLE
HARTEEL
LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
20 BEL DNF
FREDRIK
JOHANSSON
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
29 SWE DNF
ERIC
PEDERSEN
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
20 SWE DNF
LUKAS
VERNERSSON
MOTALA AIF SERNEKE ALLEBIKE
21 SWE DNF
JOMANTAS
VENCKUS
TARTU2024 CYCLING TEAM
19 LTU DNF
MARKUS
KNAAPI
TARTU2024 CYCLING TEAM
21 FIN DNF
ANDRE
ROOS
TARTU2024 CYCLING TEAM
21 EST DNF
BODI
DEL GROSSO
ABLOC CT
22 NED DNF
PEPIJN
VEENINGS
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
19 NED DNF
MIKE
VLIEK
ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM
23 NED DNF
SVEN
MULDER
20 NED DNF
MARK
GROENEVELD
XSPEED UNITED CONTINENTAL
20 NED DNF
ZACHARY
MARSHALL
XSPEED UNITED CONTINENTAL
23 AUS DNF
BRETT
STOPPA
XSPEED UNITED CONTINENTAL
22 CAN DNF
BJORN
BAUDOIN
20 NED DNF
JOS
KOOP
35 NED DNF
MAXIME
VERCAUTEREN
23 NED DNF
SIMON
HABERLAH
26 NED DNF
SIEP
ROES
20 NED DNF
NIELS
BOOGERD
29 NED DNF
CASPER
VAN DER WOUDE
23 NED DNF
SERGINHO
WILSHAUS
22 NED DNF
SJORS
HANDGRAAF
SCORPIONS RACING TEAM
32 NED DNF
PAUL
GRUITHUIJZEN
SCORPIONS RACING TEAM
25 NED DNF
ALESSIO
DELLE VEDOVE
CIRCUS-RE UZ-TECHNORD
19 ITA DNF
TIM
REX
CIRCUS-RE UZ-TECHNORD
19 BEL DNF
JELLE
VERMOOTE
CIRCUS-RE UZ-TECHNORD
22 BEL DNF
STEFAN
CAULFIELD-DREIER
20 IRL DNF
LARS
PUNTER
21 NED DNF
SJOERD
HOLLANDER
23 NED DNF
JASPER
PLENDER
31 NED DNF
RICK
MENSINK
29 NED DNF
STEYN
LAMBERINK
22 NED DNF
ROBERT
MATTHEWS
21 AUS DNF
STIJN
VAN LOHUIZEN
21 NED DNF