Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Meulebeke (b) 2022
België
Datum :
12-03-2022
115,6 km
Weg - Wedstrijd
Start
Meulebeke (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Meulebeke (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Meulebeke (b)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Daan Stevens
BEL
in 02h 30m 00.00s
2
Michiel Dieleman
BEL
op 00.00s
3
Tom Timmermans
BEL
op 05.00s
4
Rutger Wouters
BEL
op 05.00s
5
Jo Maes
BEL
op 05.00s
Details
1
STEVENS DAAN ACROG-TORMANS
BEL20020510 U23
2H30´00"
2
DIELEMAN MICHIEL VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19900429 ELITE2
2H30´00"
3
TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19960617 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
4
WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19910810 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
5
MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19850330 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
6
DEJONGHE LEN CX TEAM DESCHACHT-HENS-MAES CONTAINERS
BEL20001013 U23.C
2H30´05"
+0´05"
7
SEFA YLBER VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
ALB19910211 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
8
FARAZIJN MAXIME WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19940602 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
9
DEFREYNE CÉDRIC LAEREMANS CYCLING TEAM
BEL19951026 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
10
VOLKAERT JONAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19991215 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
11
VANDENBULCKE ALEX BASSO TEAM FLANDERS
BEL20011125 U23
2H30´05"
+0´05"
12
NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19821116 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
13
VAN RYMENANT GILLIAN CT-PROJECTBOUW BORGONJON
BEL19911122 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
14
DEKONING FABRIZIO DOVY KEUKENS - FCC
BEL19980910 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
15
GOEMAN JONAS CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19930215 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
16
JACQUES JARNE VIND! CYCLING PROJECT
BEL19990216 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
17
VANDAELE ANGELO TEAM ATOM 6
BEL19880406 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
18
VANOVERBERGHE MATHIAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19980205 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
19
CLAES DRIES SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19880817 EL319+
2H30´05"
+0´05"
20
FLØTTEN ØYVIND RINGERKE SK
NOR19990524 U23
2H30´05"
+0´05"
21
BREYE FLORENT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
FRA19940704 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
22
BOELAERT MATISSE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20001121 U23
2H30´05"
+0´05"
23
D`HAEMERS JASON INDIVIDUEEL
BEL19900220 ELITE2
2H30´05"
+0´05"
24
SONGSTAD JØRGEN WERGELAND RINGERIKE SK
NOR20020329 U23 MEN
2H31´35"
+1´35"
25
BAUGNIES JEROME TEAM METALCED
BEL19870401 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
26
DECOSTER MICHAEL STAGECO CYCLING TEAM
BEL20010507 U23
2H31´35"
+1´35"
27
DE RIJK SIM VP CONSULTING CYCLING TEAM
BEL20020111 U23
2H31´35"
+1´35"
28
VERVAEKE AÄRON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19970311 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
29
VAN DE WALLE BRENT KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL19930920 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
30
DECUYPERE NATHAN MINI DISCAR CYCLING TEAM
BEL20000525 U23
2H31´35"
+1´35"
31
VERSTEGEN KENNETH EFC - L&R - AGS
BEL20020122 U23
2H31´35"
+1´35"
32
VAN ELSLANDER SIMON URBANO-VULSTEKE CT
BEL20030616 U23
2H31´35"
+1´35"
33
INGELBEEN JONAS MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20030425 U23
2H31´35"
+1´35"
34
BONTINCK JARNE CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL20011205 U23
2H31´35"
+1´35"
35
VERMEIR JOCHEM INDIVIDUEEL
BEL19850714 EL319+
2H31´35"
+1´35"
36
ERAUW THIEMO URBANO-VULSTEKE CT
BEL20010925 U23
2H31´35"
+1´35"
37
EECKHOUT SANDER MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20030625 U23
2H31´35"
+1´35"
38
LARSSON DAVID FLANDERSCOLOR-GALLOO TEAM
SWE20030527 U23 MEN
2H31´35"
+1´35"
39
KERKHOFS JONATHAN URBANO-VULSTEKE CT
BEL20030319 U23
2H31´35"
+1´35"
40
HOURIEZ BASILE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20030211 U23
2H31´35"
+1´35"
41
LAVA KEVIN CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19890612 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
42
TORNEY ARTUUR MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20030901 U23
2H31´35"
+1´35"
43
VAN COMPERNOLLE JAMIE ASFRA RACING TEAM
BEL20020318 U23
2H31´35"
+1´35"
44
DE WEERT ROBBE URBANO-VULSTEKE CT
BEL20010314 U23
2H31´35"
+1´35"
45
VERCRUYSE TJORVEN MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20031221 U23
2H31´35"
+1´35"
46
VAN DER TAELEN GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20010215 U23
2H31´35"
+1´35"
47
BRUYNEEL TRISTAN CAMPE CYCLING TEAM
BEL20000804 U23
2H31´35"
+1´35"
48
LAUWAERT LAURENS BATAIA BRIGADE
BEL19981122 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
49
VAN RAEPENBUSCH RUBEN CT-PROJECTBOUW BORGONJON
BEL19911208 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
50
VANSTEENKISTE MATHIEU KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19980915 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
51
DESIMPELAERE ROBBE KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20011030 U23
2H31´35"
+1´35"
52
CORNELIS NICO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19800425 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
53
VAN DAMME INDY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19940420 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
54
VERDOOLAEGHE BRYAN INDIVIDUEEL
BEL19911116 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
55
FORRIER GIANNI CAMPE CYCLING TEAM
BEL20000715 U23
2H31´35"
+1´35"
56
MAHIEU MATHIAS INDIVIDUEEL
BEL19980402 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
57
CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT
BEL19960505 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
58
KEUKELEIRE LOUIS KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20021115 U23
2H31´35"
+1´35"
59
VAN DER TAELEN QUINTEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20030707 U23
2H31´35"
+1´35"
60
VAN LIPPEVELDE SANDER ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL19990313 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
61
HOPE CASPER FANA IL SYKKEL
NOR20030328 U23 MEN
2H31´35"
+1´35"
62
DE NEVE ARTHUR VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20020318 U23
2H31´35"
+1´35"
63
KUYPERS MILAN BASSO TEAM FLANDERS
BEL20030324 U23
2H31´35"
+1´35"
64
FASSIN RAPHAËL KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19960416 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
65
MARTENS LOUIS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19991217 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
66
LANNOO KOEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20030502 U23
2H31´35"
+1´35"
67
VAN DAMME DAVY CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19811022 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
68
DENOLF RITCHIE DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19911105 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
69
TIMMERMANS TIM VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL19981215 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
70
DECEUNINCK ANDREAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030526 U23
2H31´35"
+1´35"
71
VERVERKEN PIETER DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19860615 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
72
VAN GANSEN SAM VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL19890514 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
73
LETEN MATTHIAS K.V.C. DEINZE VZW
BEL19981023 ELITE2
2H31´35"
+1´35"
74
VERMET JORAN CYCLING SQUAD
BEL19960503 EL319+
2H31´35"
+1´35"
75
EVRAERT NIELS INDIVIDUEEL
BEL19951016 EL319+
2H34´00"
+4´00"
76
VAN MALDEREN BJORN ASFRA RACING TEAM
BEL19980913 ELITE2
2H34´00"
+4´00"
77
BATENS NICK INDIVIDUEEL
BEL20011231 U23
2H34´00"
+4´00"
78
MUS ALOÏS SHIFTING GEARS X BLACK SHEEP
BEL19920522 ELITE2
2H34´00"
+4´00"
79
WITTOUCK JAQOMO TEAM ATOM 6
BEL20021022 U23
2H34´00"
+4´00"
80
DELANNOY PIETER CT-PROJECTBOUW BORGONJON
BEL20030205 U23
2H34´00"
+4´00"
81
LINTHOUDT ARNE CT-PROJECTBOUW BORGONJON
BEL19990311 ELITE2
2H34´00"
+4´00"
82
GAYTANT KENZO VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20030519 U23
2H34´00"
+4´00"
83
ADAM BENJAMIN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19981214 ELITE2
2H34´00"
+4´00"
84
RIGOLE XANDER VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20031022 U23
2H34´00"
+4´00"
85
VANDE MEULEBROECKE MAXIME KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20030618 U23
2H34´00"
+4´00"
86
HERRYGERS TIEME VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL20010424 U23
2H34´00"
+4´00"
87
MARTENS SEPPE VP CONSULTING CYCLING TEAM
BEL20020125 U23
2H34´00"
+4´00"
88
VANMOL ARNO ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL20030214 U23
2H34´00"
+4´00"
89
HERRYGERS JOCHE VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM
BEL20020928 U23
2H34´00"
+4´00"
90
LIETAERT ALEXANDER WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19780705 ELITE2
2H34´00"
+4´00"
91
GOMMERS JELLE INDIVIDUEEL
BEL19980526 EL319+
2H34´00"
+4´00"
92
VULLERS EVERT DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL20031227 U23
2H34´00"
+4´00"
93
LIVEYNS BJARNE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20020421 U23
2H34´00"
+4´00"
94
FOULON THIBAUT K.V.C. DEINZE VZW
BEL19990824 ELITE2
2H34´00"
+4´00"
95
VANMEERHAEGHE DANTE ASFRA RACING TEAM
BEL19980220 ELITE2
2H34´00"
+4´00"
DNF
HUYGHE GILLES WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19980217 ELITE2
DNF
DNF
FREDRIKSEN MADS LEANDER EIKER CK
NOR20030203 JUNIOR
DNF
DNF
HEGGØ KASPER RINGERIKE SK
NOR20200403 JUNIOR
DNF
DNF
VAN STERTHEM JELLE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19990519 ELITE2
DNF
DNF
DEROO SYBREN VIND! CYCLING PROJECT
BEL19980825 ELITE2
DNF
DNF
LEWILLE IAN KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20021106 U23
DNF
DNF
DELAMEILLEURE MATHIAS BODY & BIKE - BMB BOEKHOUDING - THE ROCK REAL ESTATE
BEL19861003 ELITE2
DNF
DNF
DE SMUL IBAN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20031210 U23
DNF
DNF
HANNE MILAN CAMPE CYCLING TEAM
BEL20000713 U23
DNF
DNF
KINT SANDER VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20030117 U23
DNF
DNF
DE RHO NICOLAY HORS CATÉGORIE CC
BEL19970313 EL319+
DNF
DNF
VAN RENTERGHEM STEF VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20030218 U23
DNF
DNF
BOTTERBERG DYLAN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030131 U23
DNF
DNF
BEUSELINCK GILLES VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19970711 ELITE2
DNF
DNF
BOUSSAER BRYAN TEAM ATOM 6
BEL19961119 ELITE2
DNF
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close