1
Nairo Alexander
QUINTANA ROJAS
TEAM ARKEA - SAMSIC
32 COL 4:23:06 20.00
2
Mattias
JENSEN
TREK - SEGAFREDO
22 DEN 4:23:43 10.00
3
Matteo
JORGENSON
MOVISTAR TEAM
23 USA 4:23:43 5.00
4
Ivan Ramiro
SOSA CUERVO
MOVISTAR TEAM
25 COL 4:23:45
5
Ilan
VAN WILDER
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
22 BEL 4:23:47
6
Amanuel
GHEBREIGZABHIER
TREK - SEGAFREDO
28 ERI 4:23:52
7
Julian
ALAPHILIPPE
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
30 FRA 4:23:53
8
Pierre
LATOUR
TOTALENERGIES
29 FRA 4:23:56
9
Kenny
ELISSONDE
TREK - SEGAFREDO
31 FRA 4:24:06
10
Geoffrey
BOUCHARD
AG2R CITROEN TEAM
30 FRA 4:24:09
11
Ruben
FERNANDEZ ANDUJAR
COFIDIS
31 ESP 4:24:25
12
Samuele
BATTISTELLA
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
24 ITA 4:24:33
13
Aurélien
PARET PEINTRE
AG2R CITROEN TEAM
26 FRA 4:24:35
14
Michael
STORER
GROUPAMA - FDJ
25 AUS 4:24:39
15
Oscar
RODRIGUEZ GARAICOECHEA
MOVISTAR TEAM
27 ESP 4:24:39
16
Sebastian
SCHÖNBERGER
B&B HOTELS - KTM
28 AUT 4:24:41
17
Florian
STORK
TEAM DSM
25 GER 4:24:43
18
Maxime
BOUET
TEAM ARKEA - SAMSIC
36 FRA 4:24:57
19
Carl Fredrik
HAGEN
ISRAEL - PREMIER TECH
31 NOR 4:25:10
20
Mark
DONOVAN
TEAM DSM
23 GBR 4:25:41
21
Romain
COMBAUD
TEAM DSM
31 FRA 4:25:41
22
Louis
VERVAEKE
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
29 BEL 4:25:41
23
Fabien
DOUBEY
TOTALENERGIES
29 FRA 4:25:50
24
Antonio
PEDRERO LOPEZ
MOVISTAR TEAM
31 ESP 4:25:55
25
Damien
TOUZE
AG2R CITROEN TEAM
26 FRA 4:25:55
26
Mads Würtz
SCHMIDT
ISRAEL - PREMIER TECH
28 DEN 4:26:01
27
Andréa
MIFSUD
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
23 FRA 4:26:25
28
Lukasz
OWSIAN
TEAM ARKEA - SAMSIC
32 POL 4:26:25
29
Xandres
VERVLOESEM
LOTTO SOUDAL
22 BEL 4:27:06
30
Nicolas
EDET
TEAM ARKEA - SAMSIC
35 FRA 4:27:09
31
Stéphane
ROSSETTO
ST MICHEL - AUBER 93
35 FRA 4:27:20
32
Joris
DELBOVE
ST MICHEL - AUBER 93
22 FRA 4:27:20
33
Dries
DEVENYNS
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
39 BEL 4:27:40
34
Dayer Uberney
QUINTANA ROJAS
TEAM ARKEA - SAMSIC
30 COL 4:27:51
35
Omer
GOLDSTEIN
ISRAEL - PREMIER TECH
26 ISR 4:27:51
36
Thomas
CHAMPION
COFIDIS
23 FRA 4:28:08
37
Valentin
FERRON
TOTALENERGIES
24 FRA 4:28:08
38
Nicolas
DEBEAUMARCHE
ST MICHEL - AUBER 93
24 FRA 4:28:35
39
Simone
VELASCO
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
27 ITA 4:28:56
40
Miguel
HEIDEMANN
B&B HOTELS - KTM
24 GER 4:28:56
41
Paul
OURSELIN
TOTALENERGIES
28 FRA 4:28:56
42
Pieter
SERRY
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
34 BEL 4:28:56
43
Mathias
JØRGENSEN
MOVISTAR TEAM
25 DEN 4:28:56
44
Ethan
HAYTER
INEOS GRENADIERS
24 GBR 4:28:56
45
Maxime
CHEVALIER
B&B HOTELS - KTM
23 FRA 4:28:56
46
Tristan
DELACROIX
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
28 FRA 4:29:04
47
Martijn
TUSVELD
TEAM DSM
29 NED 4:29:06
48
Antoine
BERLIN
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
33 MON 4:29:08
49
Jean
GOUBERT
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
28 FRA 4:29:14
50
Kamil
MALECKI
LOTTO SOUDAL
26 POL 4:29:22
51
Samuel
LEROUX
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
28 FRA 4:29:28
52
Gleb
BRUSSENSKIY
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
22 KAZ 4:29:49
53
José Joaquin
ROJAS GIL
MOVISTAR TEAM
37 ESP 4:29:49
54
Philippe Marc Jacky
GILBERT
LOTTO SOUDAL
40 BEL 4:30:14
55
Viktor
VERSCHAEVE
LOTTO SOUDAL
24 BEL 4:30:14
56
Bruno
ARMIRAIL
GROUPAMA - FDJ
28 FRA 4:30:37
57
Tom
MAINGUENAUD
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
22 FRA 4:30:38
58
Victor
LAFAY
COFIDIS
26 FRA 4:31:04
59
Pierre Luc
PERICHON
COFIDIS
35 FRA 4:31:58
60
Tom
VAN ASBROECK
ISRAEL - PREMIER TECH
32 BEL 4:31:58
61
Yoann
PAILLOT
ST MICHEL - AUBER 93
31 FRA 4:32:32
62
Tobias
LUDVIGSSON
GROUPAMA - FDJ
31 SWE 4:32:40
63
Artyom
ZAKHAROV
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
31 KAZ 4:32:40
64
Cedric
BEULLENS
LOTTO SOUDAL
25 BEL 4:32:40
65
Andrea
VENDRAME
AG2R CITROEN TEAM
28 ITA 4:32:59
66
Dario
CATALDO
TREK - SEGAFREDO
37 ITA 4:32:59
67
Jérémy
LEVEAU
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
30 FRA 4:33:17
68
Luke
ROWE
INEOS GRENADIERS
32 GBR 4:33:21
69
Maxime
URRUTY
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
29 FRA 4:34:01
70
Jonathan
COUANON
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
25 FRA 4:34:01
71
Valentin
TABELLION
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
23 FRA 4:34:40
72
Miguel Eduardo
FLOREZ LOPEZ
TEAM ARKEA - SAMSIC
26 COL 4:35:11
73
Fabien
GRELLIER
TOTALENERGIES
28 FRA 4:36:05
74
Kévin
BESSON
NICE METROPOLE COTE D'AZUR
31 FRA 4:38:24
75
Rudy
BARBIER
ISRAEL - PREMIER TECH
30 FRA 4:38:39
76
Salvatore
PUCCIO
INEOS GRENADIERS
33 ITA 4:39:47
77
Elia
VIVIANI
INEOS GRENADIERS
33 ITA 4:39:47
78
Emiel
VERMEULEN
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
29 BEL 4:39:47
79
Sep
VANMARCKE
ISRAEL - PREMIER TECH
34 BEL 4:39:47
80
Alexander
KAMP
TREK - SEGAFREDO
29 DEN 4:39:47
81
Michele
GAZZOLI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
23 ITA 4:39:47
82
Evaldas
ŠIŠKEVIČIUS
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
34 LTU 4:39:47
83
Anthony
ROUX
GROUPAMA - FDJ
35 FRA 4:39:47
84
Arnaud
DEMARE
GROUPAMA - FDJ
31 FRA 4:39:47
85
Lorrenzo
MANZIN
TOTALENERGIES
28 FRA 4:39:51
86
Lewis
ASKEY
GROUPAMA - FDJ
21 GBR 4:42:10
87
Norman
VAHTRA
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
26 EST 4:42:10
88
Tim
NABERMAN
TEAM DSM
23 NED 4:43:15
89
Maciej
BODNAR
TOTALENERGIES
37 POL 4:45:46
90
Leonardo
BASSO
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
29 ITA 4:45:46
91
Pierre
BARBIER
B&B HOTELS - KTM
25 FRA 4:45:46
Jakob
EGHOLM
TREK - SEGAFREDO
24 DEN DNF
Alexis
GOUGEARD
B&B HOTELS - KTM
29 FRA DNF
Pierre
ROLLAND
B&B HOTELS - KTM
36 FRA DNF
Michael
SCHWARZMANN
LOTTO SOUDAL
31 GER DNF
Jason
TESSON
ST MICHEL - AUBER 93
24 FRA DNF
Tony
HUREL
ST MICHEL - AUBER 93
35 FRA DNF
Bryan
COQUARD
COFIDIS
30 FRA DNS
Axel
ZINGLE
COFIDIS
24 FRA DNS
Nicolas
PRODHOMME
AG2R CITROEN TEAM
25 FRA DNS
Raphael
PARISELLA
B&B HOTELS - KTM
20 CAN DNS
Filippo
GANNA
INEOS GRENADIERS
26 ITA DSQ Sluiten