1 41 ROGLIČ Primož
SLO
JUMBO - VISMA 31 11h21'12'' 125
2 31 BERNAL GOMEZ Egan Arley
COL
TEAM INEOS 23 11h21'30'' 85
3 131 QUINTANA Nairo
COL
TEAM ARKEA - SAMSIC 30 11h21'40'' 70
4 42 KRUIJSWIJK Steven
NED
JUMBO - VISMA 33 11h22'08'' 60
5 44 BENNETT George
NZL
JUMBO - VISMA 30 11h22'39'' 50
6 71 MOLLEMA Bauke
NED
TREK - SEGAFREDO 34 11h23'36'' 40
7 61 ALMEIDA João
POR
DECEUNINCK - QUICK - STEP 22 11h23'52'' 35
8 81 MARTIN Guillaume
FRA
COFIDIS 27 11h23'57'' 30
9 84 HERRADA Jesus
ESP
COFIDIS 30 11h24'51'' 25
10 51 ARU Fabio
ITA
UAE TEAM EMIRATES 30 11h25'38'' 20
11 43 DUMOULIN Tom
NED
JUMBO - VISMA 30 11h27'13'' 15
12 95 VANHOUCKE Harm
BEL
LOTTO SOUDAL 23 11h27'58'' 10
13 35 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
ESP
TEAM INEOS 33 11h28'51'' 5
14 13 HÄNNINEN Jaakko
FIN
AG2R LA MONDIALE 23 11h30'28'' 5
15 101 HIRT Jan
CZE
CCC TEAM 29 11h30'31'' 5
16 16 VUILLERMOZ Alexis
FRA
AG2R LA MONDIALE 32 11h33'17'' 3
17 111 MARTIN Daniel
IRL
ISRAEL START - UP NATION 34 11h35'11'' 3
18 72 PORTE Richie
AUS
TREK - SEGAFREDO 35 11h35'27'' 3
19 75 RIES Michel
LUX
TREK - SEGAFREDO 22 11h35'38'' 3
20 144 PACHER Quentin
FRA
B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM 28 11h36'19'' 3
21 56 CONTI Valerio
ITA
UAE TEAM EMIRATES 27 11h36'47'' 3
22 34 AMADOR Andrey
CRC
TEAM INEOS 34 11h37'50'' 3
23 132 QUINTANA Dayer
COL
TEAM ARKEA - SAMSIC 28 11h38'40'' 3
24 3 GUGLIELMI Simon
FRA
GROUPAMA - FDJ 23 11h38'45'' 3
25 211 DINA Márton
HUN
KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 24 11h39'06'' 3
26 122 ARENSMAN Thymen
NED
TEAM SUNWEB 21 11h39'16''
27 223 FLUECKIGER Mathias
SUI
32 11h39'54''
28 2 FRANKINY Kilian
SUI
GROUPAMA - FDJ 26 11h40'25''
29 62 BAGIOLI Andrea
ITA
DECEUNINCK - QUICK - STEP 21 11h40'27''
30 82 BARCELO ARAGON Fernando
ESP
COFIDIS 24 11h40'29''
31 25 OURSELIN Paul
FRA
TOTAL DIRECT ENERGIE 26 11h40'41''
32 163 DIAZ GALLEGO Jose Manuel
ESP
NIPPO DELKO PROVENCE 25 11h41'58''
33 133 ANACONA Winner Andrew
COL
TEAM ARKEA - SAMSIC 32 11h42'03''
34 33 THOMAS Geraint
GBR
TEAM INEOS 34 11h42'21''
35 126 VAN WILDER Ilan
BEL
TEAM SUNWEB 20 11h43'07''
36 174 SPRENGERS Thomas
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 30 11h43'55''
37 232 GEßNER Jakob
GER
RAD - NET ROSE TEAM 20 11h45'12''
38 201 VERMAERKE Kevin
USA
HAGENS BERMAN AXEON 20 11h45'12''
39 26 SICARD Romain
FRA
TOTAL DIRECT ENERGIE 32 11h46'34''
40 45 GESINK Robert
NED
JUMBO - VISMA 34 11h47'11''
1
2
3
1 - 40 of 100 items
41 32 FROOME Chris
GBR
TEAM INEOS 35 11h47'57''
42 233 HEIDEMANN Miguel
GER
LEOPARD PRO CYCLING 22 11h48'05''
43 155 PETILLI Simone
ITA
CIRCUS - WANTY GOBERT 27 11h48'51''
44 66 VANSEVENANT Mauri
BEL
DECEUNINCK - QUICK - STEP 21 11h49'55''
45 231 ADAMIETZ Johannes
GER
TEAM SKS SAUERLAND NRW 22 11h51'53''
46 11 FRANK Mathias
SUI
AG2R LA MONDIALE 34 11h52'09''
47 105 ROSSKOPF Joseph
USA
CCC TEAM 31 11h52'16''
48 103 BARTA William
USA
CCC TEAM 24 11h52'16''
49 54 LAENGEN Vegard Stake
NOR
UAE TEAM EMIRATES 31 11h53'07''
50 91 ARMEE Sander
BEL
LOTTO SOUDAL 35 11h53'38''
51 214 FETTER Erik
HUN
KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 20 11h54'55''
52 134 OWSIAN Lukasz
POL
TEAM ARKEA - SAMSIC 30 11h55'17''
53 73 BERNARD Julien
FRA
TREK - SEGAFREDO 28 11h55'32''
54 92 HAGEN Carl Fredrik
NOR
LOTTO SOUDAL 29 11h55'55''
55 53 DOMBROWSKI Joseph Lloyd
USA
UAE TEAM EMIRATES 29 11h56'10''
56 202 QUINN Sean
USA
HAGENS BERMAN AXEON 20 11h56'10''
57 52 BJERG Mikkel
DEN
UAE TEAM EMIRATES 22 11h56'14''
58 5 VINCENT Léo
FRA
GROUPAMA - FDJ 25 11h56'37''
59 145 SCHÖNBERGER Sebastian
AUT
B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM 26 11h57'49''
60 83 EDET Nicolas
FRA
COFIDIS 33 11h57'50''
61 213 GARAVAGLIA Giacomo
ITA
KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 24 11h58'04''
62 203 ANDERSON Edward
USA
HAGENS BERMAN AXEON 22 12h00'15''
63 172 PLANCKAERT Edward
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 25 12h00'19''
64 191 GUILLONNET Adrien
FRA
ST MICHEL - AUBER 93 27 12h00'48''
65 162 COMBAUD Romain
FRA
NIPPO DELKO PROVENCE 29 12h01'01''
66 205 DRIZNERS Jarrad
AUS
HAGENS BERMAN AXEON 21 12h01'19''
67 226 PELLAUD Simon
SUI
ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC 28 12h01'28''
68 153 DEGAND Thomas
BEL
CIRCUS - WANTY GOBERT 34 12h01'28''
69 136 DELAPLACE Anthony
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 31 12h02'25''
70 76 SKUJINS Toms
LAT
TREK - SEGAFREDO 29 12h03'06''
71 15 PETERS Nans
FRA
AG2R LA MONDIALE 26 12h04'31''
72 102 ČERNÝ Josef
CZE
CCC TEAM 27 12h06'11''
73 114 POLITT Nils
GER
ISRAEL START - UP NATION 26 12h06'17''
74 206 FOUCHE James
NZL
HAGENS BERMAN AXEON 22 12h07'05''
75 171 DELTOMBE Kevin
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 26 12h09'02''
76 221 BISSEGGER Stefan
SUI
22 12h10'08''
77 6 STEWART Jake
GBR
GROUPAMA - FDJ 21 12h10'42''
78 215 PUPPIO Antonio
ITA
KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 21 12h10'48''
79 165 NAKANE Hideto
JPN
NIPPO DELKO PROVENCE 30 12h11'07''
80 94 MERTZ Remy
BEL
LOTTO SOUDAL 25 12h11'09''
1
2
3
41 - 80 of 100 items
81 96 WALLAYS Jelle
BEL
LOTTO SOUDAL 31 12h11'26''
82 125 TUSVELD Martijn
NED
TEAM SUNWEB 27 12h12'26''
83 116 VAN ASBROECK Tom
BEL
ISRAEL START - UP NATION 30 12h14'45''
84 216 VIEGAS Daniel
POR
KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 22 12h15'17''
85 181 ANTOMARCHI Julien
FRA
NATURA4EVER - ROUBAIX - LILLE METROPOLE 36 12h17'59''
86 74 REIJNEN Kiel
USA
TREK - SEGAFREDO 34 12h19'28''
87 175 VAN POUCKE Aaron
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 22 12h19'55''
88 23 COUSIN Jerome
FRA
TOTAL DIRECT ENERGIE 31 12h20'21''
89 204 ANDRADE Pedro
POR
HAGENS BERMAN AXEON 20 12h20'25''
90 113 HOFSTETTER Hugo
FRA
ISRAEL START - UP NATION 26 12h22'45''
91 63 CAVAGNA Rémi
FRA
DECEUNINCK - QUICK - STEP 25 12h26'10''
92 235 PETER Jannis
GER
RAD - NET ROSE TEAM 20 12h27'27''
93 164 BEPPU Fumiyuki
JPN
NIPPO DELKO PROVENCE 37 12h27'31''
94 173 DE VYLDER Lindsay
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 25 12h27'52''
95 112 GREIPEL André
GER
ISRAEL START - UP NATION 38 12h28'47''
96 176 DE WILDE Gilles
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 21 12h28'47''
97 222 AEBI Antoine
SUI
AKROS - EXCELSIOR - THÖMUS 22 12h31'41''
98 46 MARTIN Tony
GER
JUMBO - VISMA 35 12h33'48''
99 124 SALMON Martin Alexander
GER
TEAM SUNWEB 23 12h34'07''
100 152 DE WINTER Ludwig
BEL
CIRCUS - WANTY GOBERT 28 12h53'38''