Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Liège - Bastogne - Liège 2005
Luik - Bastenaken - Luik / Liege - Bastogne - Liege


België
Datum: 24-04-2005
Afstand: 260 km
Weg - Wedstrijd
Start:
Aankomst:
UCI-categorie: 1.WT/PT

Startlijst

Gerolsteiner Davitamon - Lotto
1 Davide Rebellin (Ita) 11 Cadel Evans (Aus)
2 Marcus Fothen (Ger) 12 Serge Baguet (Bel)
3 Andrea Moletta (Ita) 13 Christophe Brandt (Bel)
4 Ronny Scholz (Ger) 14 Bjorn Leukemans (Bel)
5 Marco Serpellini (Ita) 15 Axel Merckx (Bel)
6 Fabian Wegmann (Ger) 16 Preben Van Hecke (Bel)
7 Beat Zberg (Swi) 17 Wim Van Huffel (Bel)
8 Marcus Zberg (Swi) 18 Johan Van Summeren (Bel)

Rabobank Fassa Bortolo
21 Oscar Freire (Spa) 31 Kim Kirchen (Lux)
22 Michael Boogerd (Ned) 32 Massimo Codol (Ita)
23 Erik Dekker (Ned) 33 Dario Frigo (Ita)
24 Maarten Den Bakker (Ned) 34 Massimo Giunti (Ita)
25 Karsten Kroon (Ned) 35 Volodymir Gustov (Ukr)
26 Gerben Löwik (Ned) 36 Vicenzo Nibali (Ita)
27 Joost Posthuma (Ned) 37 Roberto Petito (Ita)
28 Pieter Weening (Ned) 38 Kanstantsin Siutsou (Blr)

Team CSC T-Mobile Team
41 Ivan Basso (Ita) 52 Giuseppe Guerini (Ita)
42 Kurt-Asle Arvesen (Nor) 53 Matthias Kessler (Ger)
43 Vladimir Gusev (Rus) 54 Bram Schmitz (Ned)
44 Peter Lüttenberger (Aut) 55 Oscar Sevilla (Spa)
45 Andrea Peron (Ita) 56 Alexandre Vinokourov (Kaz)
46 Frank Schleck (Lux) 57 Christian Werner (Ger)
47 Nicki Sorensen (Den) 58 Steffen Wesemann (Ger)
48 Jens Voigt (Ger) 59 Bernhard Kohl (Aut)

Phonak Hearing Systems Saunier Duval - Prodir
61 Oscar Pereiro Sio (Spa) 71 Constantino Zaballa (Spa)
62 Santiago Botero (Col) 72 David De La Fuente (Spa)
63 Santos Gonzalez (Spa) 73 Juan Carlos Dominguez (Spa)
64 Ignacio Gutierrez (Spa) 74 Juan Manuel Garate (Spa)
65 Martin Perdiguero M.Angel (Spa) 75 Fabian Jeker (Swi)
66 Johann Tschopp (Swi) 76 Manuele Mori (Ita)
67 Tadej Valjavec (Slo) 77 Joaquim Rodriguez (Spa)
68 Steve Zampieri (Swi) 78 Oliver Zaugg (Swi)

Quick Step Liberty Seguros - Würth Team
81 Paolo Bettini (Ita) 91 David Etxebarria (Spa)
82 Davide Bramati (Ita) 92 Carlos Barredo (Spa)
83 Addy Engels (Ned) 93 Koen De Kort (Ned)
84 Marc Lotz (Ned) 94 Jorg Jaksche (Ger)
85 Filippo Pozzato (Ita) 95 Isidro Nozal (Spa)
86 Patrik Sinkewitz (Ger) 96 Sergio Paulinho (Por)
87 Bram Tankink (Ned) 97 Marcos Serrano (Spa)
88 Rik Verbrugghe (Bel) 98 Angel Vicioso (Spa)

Liquigas - Bianchi Discovery Channel Team
101 Danilo Di Luca (Ita) 112 Stijn Devolder (Bel)
102 Michael Albasini (Swi) 113 Ryder Hesjedal (Can)
103 Patrick Calcagni (Swi) 114 Benoit Joachim (Lux)
104 Kjell Carlström (Fin) 115 Jonathan Patrick McCarty (USA)
105 Mauro Gerosa (Ita) 116 Benjamin Noval Gonzalez (Spa)
106 Marcus Ljungqvist (Swe) 117 Pavel Padrnos (Cze)
107 Matej Mugerli (Slo) 118 Jurgen Van Den Broeck (Bel)
108 Franco Pellizotti (Ita)

Credit Agricole Francaise Des Jeux
121 Andrey Kashechkin (Kaz) 131 Philippe Gilbert (Bel)
122 Francesco Bellotti (Ita) 132 Freddy Bichot (Fra)
123 Pietro Caucchioli (Ita) 133 Mickaël Delage (Fra)
124 Patrice Halgand (Fra) 134 Christophe Detilloux (Bel)
125 Sébastien Joly (Fra) 135 Christophe Di Gregorio (Fra)
126 Christophe Le Mevel (Fra) 136 Frédéric Finot (Fra)
127 Christophe Moreau (Fra) 137 Arnaud Gerard (Fra)
128 Nicolas Vogondy (Fra) 138 Thomas Lövkvist (Swe)

Lampre - Caffita Cofidis Credit Par Telephone
141 Damiano Cunego (Ita) 151 David Moncoutie (Fra)
142 Gerrit Glomser (Aut) 152 Leonardo Bertagnolli (Ita)
143 David Loosli (Swi) 153 Sylvain Chavanel (Fra)
144 Daniele Righi (Ita) 154 Peter Farazijn (Bel)
145 Alessandro Spezialetti (Ita) 155 Bingen Fernandez (Spa)
146 Gorazd Stangelj (Slo) 156 Dmitriy Fofonov (Kaz)
147 Sylvester Szmyd (Pol) 157 Thierry Marichal (Bel)
148 Patxi Xabier Vila Errandonea (Spa)158 Cédric Vasseur (Fra)

Bouygues Telecom Euskaltel - Euskadi
161 Laurent Brochard (Fra) 171 Samuel Sanchez (Spa)
162 Walter Beneteau (Fra) 172 Iker Camano (Spa)
163 Anthony Charteau (Fra) 173 Unai Etxebarria (Ven)
164 Pierrick Fedrigo (Fra) 174 Koldo Fernandez (Spa)
165 Maryan Hary (Fra) 175 Markel Irizar (Spa)
166 Jérôme Pineau (Fra) 176 Inaki Isasi (Spa)
167 Didier Rous (Fra) 177 Inigo Landaluze (Spa)
168 Thomas Voeckler (Fra)

Illes Balears-Caisse D'epargne Domina Vacanze
181 Alejandro Valverde (Spa) 191 Mirko Celestino (Ita)
182 Jose Luis Arrieta (Spa) 192 Andriy Grivko (Ukr)
183 Vicente Garcia Acosta (Spa) 193 Maxim Iglinskiy (Kaz)
184 José Cayetano Julia Cegarra (Spa) 194 Ruslan Ivanov (Mda)
185 Francisco Mancebo (Spa) 195 Luca Solari (Ita)
186 Aitor Osa (Spa) 196 Paolo Valoti (Ita)
187 Vicente Reynes (Spa) 197 Alessandro Vanotti (Ita)
188 Xabier Zandio (Spa)

Mrbookmaker - Sportstech Ag2R Prevoyance
201 Angel Castresana (Spa) 211 Stephane Goubert (Fra)
202 Camille Bouquet (Fra) 212 Mikel Astarloza (Spa)
203 Johan Coenen (Bel) 213 Sylvain Calzati (Fra)
204 Ben Day (Aus) 214 Inigo Chaurreau (Spa)
205 Laurent Paumier (Fra) 215 Philip Deignan (Irl)
206 Matthé Pronk (Ned) 216 Cyril Dessel (Fra)
207 Erwin Thijs (Bel) 217 Simon Gerrans (Aus)
208 Kurt Van De Wouwer (Bel) 218 Ludovic Turpin (Fra)

Landbouwkrediet - Colnago Chocolade Jacques - T Interim
221 Sergey Lagutin (Uzb) 231 Benny De Schrooder (Bel)
222 Mathieu Criquielion (Bel) 232 Pieter Ghyllebert (Bel)
223 Thierry De Groote (Bel) 233 Pieter Mertens (Bel)
224 Bert De Waele (Bel) 234 Jef Peeters (Bel)
225 Maxime Monfort (Bel) 235 Tom Stubbe (Bel)
226 Nico Sijmens (Bel) 236 Frederik Veuchelen (Bel)
227 Geert Verheyen (Bel) 237 Frederik Willems (Bel)
228 Johan Verstrepen (Bel) 238 Maarten Wynants (Bel)

R.A.G.T. Semences
241 Christophe Rinero (Fra)
242 Eric Berthou (Fra)
243 Renaud Dion (Fra)
244 Nicolas Dulac (Fra)
245 Hubert Dupont (Fra)
247 Yoann Le Boulanger (Fra)
248 Ludovic Martin (Fra)

Memo

Hellingen: côte de Ny (km 57,5), côte de La Roche-en-Ardenne (km 84), côte de St-Roch (km 128,5), côte de Wanne (km 168), côte de Stockeu (km 177,5), côte de la Haute Levée (km 183), côte du Rosier (km 195,5), côte de la Vecquée (km 208), côte de la Redoute (km 225), côte de Sprimont (km 231), côte de la Roche aux faucons (km 246), côte de St-Nicolas (km 254,5).

Ivan Basso

Danilo di Luca

Paolo Bettini

Jörg Jaksche

Danilo di Luca

Jens Voigt

Houffalize

Boogerd, Pereiro Sio, Freire, Bramati, Mertens, Kessler, Posthuma, Brandt

...

Devolder, Zambio, Lotz, Fernandez Bingen (?)

...

...

Voigt en Vinokourov

Boogerd

Leonardo Bertagnolli, Didier Rous, Wim Van Huffel Patrik Sinkewitz, Danilo Di Luca, Karsten Kroon

Voigt, Vinokourov, Boogerd

Foto´s © Rolf en Sabine Jost

Uitslag

1 Alexandre Vinokourov  KAZin 06h 29m 09s
2 Jens Voigt  GERop
3 Michael Boogerd  NEDop 14s

  Details:

Fotoalbum 2005

Er zijn helaas nog geen foto's in dit album.
  Afbeelding toevoegen



rss

Members online: