1 1 ORTS LLORET Felipe ESP CYCLO - CROSS TEAM TEIKA - GSPORT - BH M 25 1:04:00
2 3 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP NESTA - SKODA ALECAR CX TEAM M 26 1:04:35
3 11 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka ESP M 33 1:04:51
4 2 ESTEBAN AGUERO Ismael ESP M 37 1:05:06
5 4 JUNQUERA SAN MILLAN Mario ESP M 23 1:05:48
6 14 LOPEZ ALVAREZ Saul ESP M 27 1:06:51
7 22 VALERO SERRANO David ESP M 32 1:06:52
8 13 GOMEZ ELORRIAGA Iñigo ESP M 29 1:07:05
9 6 IGLESIAS FERNANDEZ Alejandro ESP M 38 1:07:53
10 8 ANIA GONZALEZ Daniel ESP NESTA - SKODA ALECAR CX TEAM M 33 1:08:17
11 5 HERNANDEZ GUTIERREZ Aitor ESP M 38 1:08:22
12 10 HERNANDEZ GARCIA Carlos ESP M 36 1:08:27
13 7 GARCIA MONTES Adrian ESP M 25 1:09:00
14 15 LOPEZ PARADA Daniel ESP M 26 1:09:18
15 9 POBLET DOT Albert ESP M 24 1:09:26
16 26 ARREGUI DOMINGUEZ Asier ESP M 42 1:09:30
17 23 CANTALICIO CALERO Jorge ESP M 33 1:10:03
18 21 LEON GUTIERREZ Joseba ESP M 43 1:10:05
19 18 OVIN VICTORERO David ESP M 33 1:10:10
20 20 PUNZON HERRERO Jorge ESP M 29 1:10:18
21 28 LLACER GABARRON Eduardo ESP M 24 1:11:03
22 19 DEL RINCON GIMENO Francisco ESP M 31 2 LAP
23 25 ARIZA GARCIA Xavier ESP M 24 2 LAP
24 16 FERNANDEZ OLIVEIRA Luis ESP M 40 2 LAP
25 30 REÑE BELLMUNT Jordi ESP M 45 3 LAP
26 49 SAINZ ARRIBAS Samuel ESP M 40 3 LAP
27 75 LESTIDO REY Martin ESP M 28 3 LAP
28 27 ESTEVEZ CIVIDANES Aser ESP M 32 3 LAP
29 37 ALVAREZ NESPLE David ESP M 29 3 LAP
30 40 GONZALEZ FONTAN Mauro ESP M 33 3 LAP
31 44 PEREZ ALVAREZ Daniel ESP M 29 3 LAP
32 32 UCHA RODRIGUEZ Jacobo ESP M 27 3 LAP
33 57 GONZALEZ SIMON Javier ESP M 25 4 LAP
34 38 GONZALEZ FONTAN Paulo ESP M 28 4 LAP
35 65 TORRES PEREZ Fco Javier ESP M 28 4 LAP
36 43 LLANEZA ARGUELLES Miguel ESP M 27 4 LAP
37 29 PEREZ SANCHEZ Pablo ESP M 23 4 LAP
38 31 TELEÑA CORBETO Jorge ESP M 27 4 LAP
39 17 MATO CARAMES Antonio ESP M 29 4 LAP
40 24 GONZALEZ GAMEZ Jorge ESP M 25 4 LAP
41 42 VILA VILA Joan ESP M 26 5 LAP
42 41 GONZALEZ CABERO Marcos ESP M 24 5 LAP
43 71 ALLO BARONA Vicente Jesus ESP M 46 5 LAP
44 64 SUAREZ FERNANDEZ Antonio ESP M 47 5 LAP
45 51 BADRENAS PEREZ Oriol ESP M 25 5 LAP
46 36 GARCIA CUESTA David ESP M 38 5 LAP
47 45 QUINCE ANDRES Luis Miguel ESP M 31 5 LAP
48 48 CALLE HERRERO Ruben ESP M 29 5 LAP
49 63 REY PASANDIN Alvaro Antonio ESP M 43 5 LAP
50 53 CASANOVA CRESPO Javier ESP M 49 6 LAP
51 60 MONTERDE TORRES Julian ESP M 33 6 LAP
52 62 PAGES LAVANDERO Armand ESP M 36 6 LAP
53 52 BOULLOSA SEOANE Brais ESP M 24 6 LAP
54 47 PRIETO RODRIGUEZ Diego ESP M 28 6 LAP
55 58 GUTIERREZ ECHEZARRAGA Alexander ESP M 24 6 LAP
56 55 FERNANDEZ GAMINDE Joseba ESP M 44 6 LAP
57 59 LENDOIRO REGUEIRA Carlos ESP M 25 6 LAP
58 56 FERRER CERDA Miguel ESP M 31 7 LAP
61 OTERO PAMPIN Pablo ESP M 27 DNF
34 RUIZ DORADO Jose Luis ESP M 40 DNF
66 VILLAR REMUIÑAN Ivan ESP M 43 DNS Sluiten