Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zingem, Cyclocross, Cat. B 2019
België
Datum :
13-10-2019
20,7 km
Cross - Wedstrijd
Start
Zingem (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Zingem (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Zingem, Cyclocross, Cat. B
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Robin Alderweireld
BEL
in 57m 32.00s
2
Berne Vankeirsbilck
BEL
op 14.00s
3
Thibaut De Smet
BEL
op 22.00s
Details
1
ALDERWEIRELD Robin
CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL19961210
ELITE
57´32"
2
VANKEIRSBILCK Berne
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19941021
ELITE
57´47"
+0´14"
3
DE SMET Thibaut
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19990507
U23.C
57´54"
+0´22"
4
ROELANDT Kenny
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19861201
ELITE
58´02"
+0´29"
5
DE BOCK Yoni
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406
ELITE
58´10"
+0´37"
6
WILLEMYNS Mathieu
DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19900711
ELITE
58´25"
+0´52"
7
CLAUWAERT Maarten
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL20000526
U23
58´41"
+1´08"
8
PEIRENS Yente
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010806
JUNIOR
58´47"
+1´14"
9
VERMOOTE Jelle
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010829
JUNIOR
59´05"
+1´32"
10
TIELEN Dario
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19941113
ELITE
59´32"
+1´59"
11
DENOLF Ritchie
DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19911105
ELITE
59´54"
+2´21"
12
VANDENBROUCKE Niels
INDIVIDUEEL
BEL19970530
U23
1H00´09"
+2´36"
13
VANLUCHENE Maxim
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20011127
JUNIOR
1H00´14"
+2´41"
14
VAN COMPERNOLLE Kenneth
ASFRA RACING TEAM
BEL19880330
ELITE
1H00´25"
+2´52"
15
VANDEN BUSSCHE Wannes
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000504
U23
1H00´30"
+2´57"
16
MERVEILLIE Jari
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL19991215
U23
1H00´35"
+3´02"
17
DE BOCK Jelle
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407
ELITE
1H00´55"
+3´22"
18
MADGWICK James
BLOODWISE-QSW CYCLING TEAM
GBR19960730
ELITE
1H01´08"
+3´35"
19
DE SMET Nicolas
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010220
JUNIOR
1H01´36"
+4´03"
20
DE GROODT Killian
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19970803
U23
1H01´43"
+4´10"
21
VAN COMPERNOLLE Jason
ASFRA RACING TEAM
BEL20000128
U23
1H01´48"
+4´15"
22
VAN DER SMISSEN Lennick
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20011218
JUNIOR
1H02´48"
+5´15"
23
SALOMEZ Ydris
PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227
JUNIOR
1H03´03"
+5´30"
24
DEMEYER Guillian
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000418
U23
1H03´09"
+5´36"
25
CENIUCH Wojciech
ASFRA RACING TEAM
POL19991129
U23
1H03´25"
+5´52"
26
DE SCHUYTER Tim
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL19930413
ELITE
1H03´35"
+6´02"
27
DEVOS Romain
ANNEQUIN CYCLING TEAM
FRA19860626
ELITE
1H03´52"
+6´19"
28
COUCKUYT Jens
TRUST MTB TEAM VZW
BEL19940206
ELITE
1H04´38"
+7´05"
29
QUARTIER Jonas
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000504
U23
1H05´03"
+7´30"
30
CHASTAGNER François
ANNEQUIN CYCLING TEAM
FRA19950507
ELITE
1 r
31
LAVERGE Maxim
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20010418
JUNIOR
1 r
32
KRAWCZYK Benjamin
CL BARLIN
FRA19930601
EL.MC
1 r
33
COUCKUYT Laurens
TRUST MTB TEAM VZW
BEL19980317
U23
1 r
DNF
VERDONCK Andres
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20001216
U23
Sluiten
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close