1 12 MANZIN Lorrenzo
FRA
VITAL CONCEPT - B&B HOTELS 25 04:02:30 40
2 31 FEILLU Romain
FRA
ST MICHEL - AUBER 93 35 04:02:30 30
3 37 BARBIER Pierre
FRA
NATURA4EVER - ROUBAIX - LILLE METROPOLE 22 04:02:30 25
4 22 RÄIM Mihkel
EST
ISRAEL CYCLING ACADEMY 26 04:02:30 20
5 61 FARAZIJN Maxime
BEL
25 04:02:30 15
6 73 ALAPHILIPPE Bryan
FRA
24 04:02:30 10
7 19 BARBIER Rudy
FRA
ISRAEL CYCLING ACADEMY 27 04:02:30 5
8 3 PETIT Adrien
FRA
TOTAL DIRECT ENERGIE 29 04:02:30 3
9 13 PARRA ARIAS Jordan Arley
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 25 04:02:30 3
10 8 ERMENAULT Corentin
FRA
VITAL CONCEPT - B&B HOTELS 23 04:02:30 3
11 89 HOUCKE Killyan
FRA
21 04:02:30
12 58 PASTOT Vincent
FRA
21 04:02:30
13 39 GOUAULT Pierre
FRA
NATURA4EVER - ROUBAIX - LILLE METROPOLE 26 04:02:30
14 87 HUENS Rémi
FRA
20 04:02:30
15 71 PICOUX Maximilien
BEL
24 04:02:30
16 104 GOEMAN Jonas
BEL
TARTELETTO - ISOREX 26 04:02:30
17 56 GARBET Nicolas
FRA
28 04:02:30
18 82 PELLEGRIN Mathieu
FRA
24 04:02:30
19 75 KERRAUD Erwann
FRA
20 04:02:30
20 79 BOUVIER Léo
FRA
21 04:02:30
21 98 DEMAN Baptiste
FRA
23 04:02:30
22 51 BODIOT Alexis
FRA
31 04:02:30
23 1 CARDIS Romain
FRA
TOTAL DIRECT ENERGIE 27 04:02:30
24 62 LOUICHE Vincent
FRA
27 04:02:30
25 83 LEROY Olivier
FRA
31 04:02:30
26 41 LEROUX Samuel
FRA
NATURA4EVER - ROUBAIX - LILLE METROPOLE 25 04:02:30
27 95 TROY Arthur
FRA
23 04:02:30
28 45 DA SILVA Tiago
LUX
TEAM DIFFERDANGE GEBA 22 04:02:30
29 92 BOISSIERE Antonin
FRA
22 04:02:30
30 68 LEVASSEUR Jordan
FRA
24 04:02:30
31 74 BIDEAU Ludovic
FRA
27 04:02:30
32 32 HUREL Tony
FRA
ST MICHEL - AUBER 93 32 04:02:30
33 65 HANCKE Charles
FRA
22 04:02:30
34 69 MACRON Anthony
FRA
20 04:02:30
35 43 BEARD Cameron
USA
TEAM DIFFERDANGE GEBA 21 04:02:30
36 52 SINNER Benoit
FRA
35 04:02:30
37 107 DE ROOZE Niels
BEL
TARTELETTO - ISOREX 27 04:02:30
38 20 MINALI Riccardo
ITA
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 04:02:30
39 18 SUAZA ARANGO Bernardo Albeiro
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 27 04:02:30
40 105 VAN DEN BRANDE Julien
BEL
TARTELETTO - ISOREX 24 04:02:30
1
2
3
1 - 40 of 84 items
41 57 MAFFEIS Dany
FRA
27 04:02:30
42 106 SEFA Ylber
ALB
TARTELETTO - ISOREX 28 04:02:30
43 85 DAUSCHY Guillaume
FRA
21 04:02:30
44 44 DERUETTE Thomas
BEL
TEAM DIFFERDANGE GEBA 24 04:02:30
45 14 SAENZ BALLESTEROS Nicolas
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 22 04:02:30
46 100 HUYGENS Maxime
FRA
27 04:02:30
47 108 TZORTZAKIS Polychronis
GRE
TARTELETTO - ISOREX 30 04:02:30
48 55 TRONET Steven
FRA
33 04:02:30
49 99 DERIAUX Florian
FRA
29 04:02:30
50 60 O'MAHONY Daragh
IRL
22 04:02:30
51 34 LE CUNFF Kevin
FRA
ST MICHEL - AUBER 93 31 04:02:30
52 35 MAURELET Flavien
FRA
ST MICHEL - AUBER 93 28 04:02:30
53 46 PATTYN Jeroen
BEL
TEAM DIFFERDANGE GEBA 23 04:02:30
54 50 GONNET Julien
FRA
38 04:02:30
55 4 SELLIER Simon
FRA
TOTAL DIRECT ENERGIE 24 04:02:30
56 15 OCHOA CAMARGO Diego Antonio
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 26 04:02:30
57 16 SIERRA SANCHEZ Yecid Arturo
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 25 04:02:30
58 48 THILL Tom
LUX
TEAM DIFFERDANGE GEBA 29 04:02:30
59 7 MOTTIER Justin
FRA
VITAL CONCEPT - B&B HOTELS 26 04:02:38
60 10 LAMMERTINK Steven
NED
VITAL CONCEPT - B&B HOTELS 26 04:02:38
61 81 DEBEAUMARCHE Nicolas
FRA
21 04:02:38
62 103 VAN BREUSSEGEM Elias
BEL
TARTELETTO - ISOREX 27 04:02:40
63 42 VERMEULEN Emiel
BEL
NATURA4EVER - ROUBAIX - LILLE METROPOLE 26 04:02:40
64 33 JAKIN Alo
EST
ST MICHEL - AUBER 93 33 04:02:44
65 11 MORICE Julien
FRA
VITAL CONCEPT - B&B HOTELS 28 04:02:46
66 36 VAN NIEKERK Morné
RSA
ST MICHEL - AUBER 93 24 04:02:48
67 24 JENSEN August
NOR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 28 04:02:51
68 38 FERASSE Thibault
FRA
NATURA4EVER - ROUBAIX - LILLE METROPOLE 25 04:02:58
69 5 TURGIS Anthony
FRA
TOTAL DIRECT ENERGIE 25 04:03:07
70 2 LIGTHART Pim
NED
TOTAL DIRECT ENERGIE 31 04:03:21
71 23 VAN WINDEN Dennis
NED
ISRAEL CYCLING ACADEMY 32 04:05:46
72 21 CARISEY Clément
FRA
ISRAEL CYCLING ACADEMY 27 04:05:46
73 17 AMADOR CASTAÑO Juan Jose
COL
MANZANA POSTOBON TEAM 21 04:06:52
74 66 RICHARD Valentin
FRA
23 04:06:52
75 59 PIRY Christopher
FRA
27 04:06:52
76 49 MUNIER Charles
FRA
22 04:06:52
77 101 MONCOMBLE Nicolas
FRA
37 04:06:52
78 67 KOWALSKI Dylan
FRA
25 04:07:25
79 47 PETELIN Jan
LUX
TEAM DIFFERDANGE GEBA 23 04:07:25
80 40 IDJOUADIENE Pierre
FRA
NATURA4EVER - ROUBAIX - LILLE METROPOLE 23 04:10:51
1
2
3
41 - 80 of 84 items
81 91 AMAND Manuel
FRA
23 04:10:51
82 102 VAN ESLANDER Florian
FRA
24 04:17:30
83 64 ELOY Maxime
FRA
20 04:17:30
84 78 PATAT Clément
FRA
26 04:20:25