Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België 2018
België
Datum :
06-05-2018
68,4 km
Weg - Regionaal kampioenschap
Start
Verrebroek (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Verrebroek (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Devin Van Zande
BEL
in 01h 41m 19.00s
2
Siebe Deweirdt
BEL
op 00.00s
3
Axandre Van Petegem
BEL
op 00.00s
Details
1
VAN ZANDE DEVIN
ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
BEL20020312
U17M
1H41´19"
2
DEWEIRDT SIEBE
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20020508
U17M
1H41´19"
3
VAN PETEGEM AXANDRE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020113
U17M
1H41´19"
4
DECLERCK JELLE
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20021126
U17M
1H41´19"
5
VANDENSTORME DYLAN
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20020419
U17M
1H41´19"
6
BLEYENBERG JADO
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20020208
U17M
1H41´19"
7
VANDEN HEEDE JENS
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20020315
U17M
1H41´19"
8
BOGAERTS SENNE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020125
U17M
1H41´19"
9
DEMUYNCK VICTOR
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20020821
U17M
1H41´19"
10
GELDERS GIL
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20021216
U17M
1H41´19"
11
VAN BUYNDER THIBAUD
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20020614
U17M
1H41´19"
12
CHRISTIAENS JONAS
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20020430
U17M
1H41´19"
13
BEECKMAN GAUTHIER
INDIVIDUEEL
BEL20021018
U17M
1H41´19"
14
DE BOCK RUNE
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20020321
U17M
1H41´19"
15
DE GROOTE VASCO
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20020418
U17M
1H41´19"
16
DHOOGE ROMEO
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL20020822
U17M
1H41´19"
17
VERSTRYNGE EMIEL
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20020204
U17M
1H41´19"
18
VAN DE VELDE SENNE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20021105
U17M
1H41´19"
19
DE CLERCQ SEPPE
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20020416
U17M
1H41´19"
20
VAN DEN BORRE DYLAN
ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
BEL20020712
U17M
1H41´19"
21
VAN PARYS JORDY
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20020405
U17M
1H41´19"
22
ROGIERS LUCAS
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20020725
U17M
1H41´19"
23
LIEVENS NIELS
JARFACE DEVELOPMENT TEAM
BEL20020529
U17M
1H41´19"
24
DE GENDT SENNE
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20020411
U17M
1H41´19"
25
LAUREYNS RIL
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020420
U17M
1H41´19"
26
DANEEL JEFKE
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20021109
U17M
1H41´19"
27
RASSCHAERT LANDER
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20020106
U17M
1H41´19"
28
ONGENA LANDER
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020420
U17M
1H41´19"
29
DE WAELE SIEBE
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20020625
U17M
1H41´19"
30
DEMARES ACHILLE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020225
U17M
1H41´19"
31
SEGERS RYAN
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020328
U17M
1H41´19"
32
BOSTYN VICTOR
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20020117
U17M
1H41´19"
33
PENNE RUNE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020215
U17M
1H41´19"
34
VANDEVANNET SIMON
CT SOENENS-BOOOM
BEL20020927
U17M
1 r
35
VAN KERCKHOVE QUINTEN
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20020116
U17M
1 r
36
BEECKMANS KENZO
JARFACE DEVELOPMENT TEAM
BEL20020605
U17M
1 r
37
VAN WIELE MICHIEL
WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW
BEL20020716
U17M
1 r
38
KERCKAERT EMIEL
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20020228
U17M
1 r
39
CALLEBAUT LENNY
K.V.C. DEINZE VZW
BEL20020731
U17M
1 r
40
CORNELIS CODY
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20021216
U17M
1 r
41
REMORY JARNO
KTC-CYCLING TEAM
BEL20020312
U17M
1 r
42
DE ROECK MATHIS
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20021114
U17M
1 r
43
NEUKERMANS LANCE
JARFACE DEVELOPMENT TEAM
BEL20020903
U17M
1 r
44
D´HOLLANDER SENNE
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20020512
U17M
1 r
45
DE COCK TIBO
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20021204
U17M
1 r
46
COPPENS CISSE
JARFACE DEVELOPMENT TEAM
BEL20021016
U17M
1 r
47
WALRAVENS LARS
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020828
U17M
1 r
48
VANPRAET RUBEN
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20020405
U17M
1 r
49
SPITTAEL JENNE
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20020119
U17M
1 r
50
DE TANT ROMY
KTC-CYCLING TEAM
BEL20020702
U17M
1 r
51
VAN MOL CÉDRIC
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20020325
U17M
1 r
52
D´HOOGHE BRENT
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20020708
U17M
1 r
53
LAUWEREYS TJEBBE
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20020726
U17M
1 r
54
DE SUTTER STIJN
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20020820
U17M
1 r
55
VAN DEN NESTE SANDRINO
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20020104
U17M
1 r
56
MAES ALEC
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20020430
U17M
1 r
57
TROCH DAMY
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20020708
U17M
1 r
58
STRUYF ENRIQUE
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20020712
U17M
1 r
59
COLMAN THIBEAU
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20020115
U17M
1 r
60
MAES LORAN
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20021021
U17M
1 r
61
VAN DE VELDE JOCHEN
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20020919
U17M
1 r
62
QUINA VIKTOR
INDIVIDUEEL
BEL20021013
U17M
1 r
63
DE VUYST JENS
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20020122
U17M
1 r
64
VAN DER PERRE DIEMER
KTC-CYCLING TEAM
BEL20020823
U17M
1 r
65
VIDTS OBIE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020503
U17M
1 r
66
WYNANT ELIAS
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20020816
U17M
1 r
67
VAN HAVERE DETLEV
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20020729
U17M
1 r
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close