Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nieuwkerken-Waas (b) 2018
België
Datum :
02-04-2018
110 km
Weg - Wedstrijd
Start
Nieuwkerken-Waas (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Nieuwkerken-Waas (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Nieuwkerken-Waas (b)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Gerben Peersman
BEL
in 02h 42m 02.00s
2
Brent Van Duren
BEL
op 02.00s
3
Reidar Bohlin Borgersen
NOR
op 00.00s
4
Michiel Broes
BEL
op 00.00s
5
Thomas Skogland Ognedal
NOR
op 00.00s
Details
1
PEERSMAN Gerben
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19901009
ELITE
2H42´02"
2
VAN DUREN Brent
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19951211
ELITE
2H42´04"
+0´02"
3
BORGERSEN Reidar
MODUM CK
NOR19800410
ELITE
2H42´04"
+0´02"
4
BROES Michiel
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19930601
ELITE
2H42´04"
+0´02"
5
OGNEDAL Thomas Skogland
-
NOR19990415
U23
2H42´04"
+0´02"
6
MOENS Jens
VAN EYCK SPORT
BEL19940131
ELITE
2H42´04"
+0´02"
7
URIANSTAD Martin Bugge
-
NOR19990206
U23
2H42´04"
+0´02"
8
LIEVENS Niels
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19921030
ELITE
2H42´04"
+0´02"
9
PIETERS Bart
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19940211
ELITE
2H42´04"
+0´02"
10
MEUL Robby
DCR CYCLING TEAM
BEL19810904
ELITE
2H42´04"
+0´02"
11
VAN DE PERRE Dimitri
VAN EYCK SPORT
BEL19901210
ELITE
2H42´04"
+0´02"
12
MICHIELSEN Joran
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19961218
U23
2H42´04"
+0´02"
13
DE PESTEL Sander
LOTTO SOUDAL
BEL19981011
U23
2H42´04"
+0´02"
14
TIMMERMANS Ward
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19950926
ELITE
2H42´04"
+0´02"
15
MINNAERT Michiel
SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
BEL19920726
ELITE
2H42´04"
+0´02"
16
AKKERMANS Lars
WV DE JONGE RENNER
NED19971207
U23
2H42´04"
+0´02"
17
HOLSTAD Ludvik Aspelund
-
NOR19980801
U23
2H42´04"
+0´02"
18
VERCAUTEREN Tim
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19800324
ELITE
2H42´04"
+0´02"
19
CAETHOVEN Steven
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19810509
ELITE
2H42´04"
+0´02"
20
PRÉMONT Christophe
DCR CYCLING TEAM
BEL19891122
ELITE
2H42´04"
+0´02"
21
MASURE Brent
PRORACE CYCLING TEAM
BEL19941008
ELITE
2H42´04"
+0´02"
22
BECK Cedric
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
BEL19980613
U23
2H42´04"
+0´02"
23
VAN DAMME Bart
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19751005
ELITE
2H42´04"
+0´02"
24
DE BOES Timmy
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19811222
ELITE
2H42´04"
+0´02"
25
LUNDER eirik
STAVANGER SK
NOR19990609
U23
2H42´04"
+0´02"
26
BOLLE Yenzo
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19930719
ELITE
2H42´04"
+0´02"
27
REGE Even
SANDNES SYKLE KLUBB
NOR19940424
ELITE
2H42´04"
+0´02"
28
GIJZEL Roy
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19920814
ELITE
2H42´04"
+0´02"
29
SVENDSEN Simen Nordahl
SANDEFJORD SK
NOR19990308
U23
2H42´04"
+0´02"
30
HVIDEBERG Jonas Iversby
FREDERIKSTAD SK
NOR19990209
U23
2H42´04"
+0´02"
31
VERBEURE Hakim
SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
BEL19830531
ELITE
2H42´04"
+0´02"
32
GOEMAN Jonas
TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM
BEL19930215
ELITE
2H42´04"
+0´02"
33
VERSTEVEN Stijn
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19940201
ELITE
2H42´04"
+0´02"
34
VAN DRIESSCHE Kjell
EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19890109
ELITE
2H42´04"
+0´02"
35
VERHASSELT Bart
SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
BEL19771213
ELITE
2H42´04"
+0´02"
36
LAVA Kevin
CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
BEL19890612
ELITE
2H42´04"
+0´02"
37
STAUNE-MITTET Andreas
-
NOR19980705
U23
2H42´04"
+0´02"
38
VANUYTVANGE Sam
DCR CYCLING TEAM
BEL19900410
ELITE
2H42´04"
+0´02"
39
RAAS Eloy
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19931029
ELITE
2H42´04"
+0´02"
40
SMET Jonas
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19990106
U23
2H42´04"
+0´02"
41
DE BRUYN Jimmy
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19860809
ELITE
2H42´04"
+0´02"
42
FIVÉ Trystan
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19990523
U23
2H42´04"
+0´02"
43
SEKSE Runar
LILLEHAMMER CK
NOR19991028
U23
2H42´04"
+0´02"
44
SVENDSBO Emil Ims
SANDNES SYKLEKLUBB
NOR19980202
U23
2H42´04"
+0´02"
45
COPPENS Carrera
INDIVIDUEEL
BEL19891016
AMA19+
2H42´04"
+0´02"
46
BUYSSE Jos
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19950818
ELITE
2H42´04"
+0´02"
47
OLIEBOS Jordy
UNITED C.T.
BEL19950407
ELITE
2H42´04"
+0´02"
48
DVERSNES Fredrik
SANDNES SYKLEKLUBB
NOR19970320
U23
2H42´04"
+0´02"
49
DE MERLIER Giovanni
RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM
BEL19921201
ELITE
2H42´04"
+0´02"
50
MOREELS Louis
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19981212
U23
2H42´04"
+0´02"
51
OSALAND Kristjan
SANDNES SYKLEKLUBB
NOR19981210
U23
2H42´04"
+0´02"
52
AMELINCKX Stef
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19980324
U23
2H42´04"
+0´02"
53
VAN GOETHEM Kevin
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19901123
ELITE
2H42´04"
+0´02"
54
MARIN Glenn
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19970104
U23
2H42´04"
+0´02"
55
FRANSSENS Yannick
UNITED C.T.
BEL19990621
U23
2H42´04"
+0´02"
56
PESSEMIER Tom
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19990322
U23
2H42´04"
+0´02"
57
BALK Bobby
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19851230
ELITE
2H42´04"
+0´02"
58
MOHR Johan Andreas
SANDNES SYKLEKLUBB
NOR19960413
U23
2H42´04"
+0´02"
59
STEYAERT Michael
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
BEL19980405
U23
2H42´04"
+0´02"
60
VAN DEN NEST Jeffrey
VAN EYCK SPORT
BEL19970127
U23
2H42´04"
+0´02"
61
ESKELAND Per
-
NOR19811112
ELITE
2H42´04"
+0´02"
62
POLSPOEL Jonas
VAN EYCK SPORT
BEL19971114
U23
2H42´04"
+0´02"
63
ROELS Wannes
DOVY KEUKENS - FCC
BEL19971123
U23
2H42´04"
+0´02"
64
DE KOK Dylan
MIDDELKAMP
NED19700323
ELITE
2H42´04"
+0´02"
65
VERMEULEN Steven
DCR CYCLING TEAM
BEL19990218
U23
2H42´04"
+0´02"
66
ADRIAENSEN Michael
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19860807
ELITE
2H42´04"
+0´02"
67
DILLEN Ruben
VAN EYCK SPORT
BEL19970314
U23
2H42´04"
+0´02"
68
WAAGE Markus
STAVANGER SYKLEKLUBB
NOR19960501
U23
2H42´04"
+0´02"
69
SABO Pedro
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL19731102
ELITE
2H42´04"
+0´02"
70
WANTE Nick
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19930703
ELITE
2H42´04"
+0´02"
71
KARANDASHEV Petr
KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
RUS19860328
ELITE
2H42´04"
+0´02"
72
VAN ASSCHE Bert
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19980108
U23
2H42´04"
+0´02"
73
YOGEV Alon
ASFRA RACING TEAM
ISR19990507
U23
2H42´04"
+0´02"
74
VAN ELZAKKER Wout
DE JONGE RENNER HOLLAND
NED19981114
U23
2H42´04"
+0´02"
75
HUSOM Amund Kirkebøen
-
NOR19980204
U23
2H42´04"
+0´02"
76
TIMMERMANS Tim
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19880706
ELITE
2H42´04"
+0´02"
77
DE WITTE Brecht
TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL19850401
ELITE
2H42´04"
+0´02"
78
GOEMAN Jasper
INDIVIDUEEL
BEL19960111
U23
2H42´04"
+0´02"
79
WEINBERG Guy
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
ISR19980910
U23
2H42´04"
+0´02"
80
LIERHAGEN Ola
-
NOR19970609
U23
2H42´04"
+0´02"
81
DECONINCK Laurens
DCR CYCLING TEAM
BEL19901109
AMA19+
2H42´04"
+0´02"
82
KVINGEDAL Hans
STAVANGER SK
NOR19931206
ELITE
2H42´04"
+0´02"
83
DE CAERLE Gino
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19930423
ELITE
2H42´04"
+0´02"
84
BAERT Siebren
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980523
U23
2H42´04"
+0´02"
85
DEBRUYNE Glenn
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19950110
ELITE
2H42´04"
+0´02"
86
VERBEKE Stijn
DCR CYCLING TEAM
BEL19890724
AMA19+
2H42´04"
+0´02"
87
DE BLOCK Nick
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19900522
ELITE
2H42´04"
+0´02"
88
DHOLLANDER Kristof
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19880102
ELITE
2H42´04"
+0´02"
89
DIEPENDAELE Timmy
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19840806
ELITE
2H42´04"
+0´02"
90
WILLEMS Pieter
SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
BEL19920701
ELITE
2H42´04"
+0´02"
91
VEKEMANS Yannick
VAN EYCK SPORT
BEL19910902
ELITE
2H42´04"
+0´02"
92
WIELANDT Sven
DCR CYCLING TEAM
BEL19861025
ELITE
2H42´04"
+0´02"
DNF
BRUGGEMAN Lorenzo
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19990920
U23
DNF
TUKO Edvardt
TØNSBERG CK
NOR19991211
U23
DNF
SOYLAND Harald K.
-
NOR19990604
U23
DNF
HIMPE Marnix
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19940921
ELITE
DNF
HOEYGILT Brede
-
NOR19891111
ELITE
DNF
MAES Jef
INDIVIDUEEL
BEL19950929
AMA19+
DNF
RASSCHAERT Kevin
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19940419
ELITE
DNF
RIISE Christian Erevik
-
NOR19920609
ELITE
DNF
GOOSSENS Kenny
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19910304
ELITE
DNF
VAN GUYSE Jarno
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19870217
ELITE
DNF
OERLEMANS Pieter
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
BEL19910703
ELITE
DNF
TOEN Max
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19980529
U23
DNF
COPPENS Daan
JARFACE DEVELOPMENT TEAM
BEL19990922
U23
DNF
MARTENS Michiel
MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
BEL19991012
U23
DNF
AHLSSON Jacob
OREBROCYKLISTERNA
SWE19980803
U23
DNF
DREGE André
LILLEHAMMER CK
NOR19990504
U23
DNF
VAN DER HAEGEN Jarne
JARFACE DEVELOPMENT TEAM
BEL19990808
U23
DNF
DREYER HELDAHL Sebastian
LILLEHAMMER CK
NOR19990320
U23
DNF
WESTAD Rasmus Børset
LILLEHAMMER CYCLE KLUBB
NOR19990920
U23
DNF
LAMBERECHTS Lukas
TEAM ESPIRA ROC-SPORTS
BEL19931007
ELITE
DNF
AULSTAD Brage
-
NOR19980321
U23
DNF
VIK Mikal Dyngeland
FANA IL SYKKEL
NOR19990303
U23
DNF
HVIDEBERG Filip
FREDRIKSTAD SK
NOR19990209
U23
DNF
ROTTY Glenn
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
BEL19940126
ELITE
DNF
VAN DRIESSCHE Ward
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19911015
ELITE
DNF
ONGENA Matthias
INDIVIDUEEL
BEL19890522
ELITE
DNF
VAN AGTMAAL Jeffrey
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED19850323
ELITE
DNF
ORBIE Stephen
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19880125
ELITE
DNF
HEIRBAUT Tony
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19800909
ELITE
DNF
JACOBS Levi
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19990107
U23
DNF
DAVIES Conor
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
GBR19990316
U23
DNF
BOONE Justin
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19980409
ELITE
DNF
KLEPPE Torleif
-
NOR19780322
ELITE
DNF
FATNES Martin
SANDNES SK
NOR19960814
ELITE
DNF
CAETHOVEN Kenneth
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19990302
U23
DNF
MAES Bryan
DCR CYCLING TEAM
BEL19961118
AMA19+
DNF
CHRISTOPHER Patrick
DCR CYCLING TEAM
GBR19980205
U23
DNF
JASPERS Ward
LOTTO SOUDAL
BEL19970630
U23
DNF
TASKINEN Julius
TWD-LÄNKEN
FIN19990820
U23
DNF
DE WINNE Gert
K.V.C. DEINZE VZW
BEL19860315
ELITE
DNF
VAN STEENBERGE David
INDIVIDUEEL
BEL19891125
ELITE
DNF
LIEFHOOGHE Frederik
WIELERTEAM IEPER
BEL19850509
ELITE
DNF
LIEFHOOGHE Dieter
WIELERTEAM IEPER
BEL19810921
ELITE
DNF
PARDAENS Joren
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL19951113
ELITE
DNF
VANOMMESLAEGHE Wiebe
RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM
BEL19971210
U23
DNF
VAN MALDEREN Bjorn
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19980913
U23
DNF
APERS Ruben
LOTTO SOUDAL
BEL19980825
U23
DNF
TEN HARTOG Guy
DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
BEL19900607
ELITE
DNF
HOONDERT Paul
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19910522
ELITE
DNF
DOBBELAERE Frederik
SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
BEL19761111
MASTM
DNF
LINTHOUDT Arne
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL19990311
U23
DNF
MEEREMANS Geert
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL19981230
U23
DNF
WANTE Jari
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19980813
U23
DNF
ROTTIERS Jens
ASFRA RACING TEAM
BEL19980710
U23
DNF
DE MUNNIK Nick
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19990903
U23
DNF
Ellingsen Jone
-
NOR19771127
ELITE
DNF
DE ROP Michiel
WAC TEAM
BEL19980602
U23
DNF
VANDENBULCKE Frederik
IND
BEL19981029
U23
DNF
BACIU Julian
THEO MIDDELKAMP
ROU19980718
U 23
DNF
Vainio Roope
-
FIN19990719
U23
Sluiten
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close