Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B 2018
Sint-Jozef
België
Datum :
03-11-2018
27 km
Cross - Wedstrijd
Start
Rijkevorsel (Antwerpen), België
Aankomst
Rijkevorsel (Antwerpen), België
Hoofdindex Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Ingmar Uytdewilligen
BEL
in 01h 02m 33.00s
2
Sander Lemmens
BEL
op 13.00s
3
Gert Smets
BEL
op 00.00s
Details
1
UYTDEWILLIGEN Ingmar
TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008
EL.CZC
1H02´33"
2
LEMMENS Sander
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19991208
U23
1H02´46"
+0´13"
3
SMETS Gert
STEYLAERTS - 777
BEL19970926
U23.C
1H02´46"
+0´13"
4
VANDEBOSCH Victor
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19980122
U23
1H03´04"
+0´31"
5
WUYTS Mathijs
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19980730
U23
1H03´14"
+0´41"
6
PAUWELS Tijl
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19980824
U23.C
1H03´28"
+0´55"
7
VAN DEN BROECK Arno
VDB CYCLING TEAM
BEL20000404
JUNIOR
1H03´41"
+1´08"
8
VERHEYEN Thomas
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19970214
U23
1H03´41"
+1´08"
9
GYS Jens
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19890326
ELITE
1H03´52"
+1´19"
10
PEERS Nick
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224
U23
1H03´57"
+1´24"
11
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
1H04´06"
+1´33"
12
VAN DIJKE Koen
TWC HET SNELLE WIEL
NED19960416
U23
1H04´07"
+1´34"
13
CLYNHENS Jens
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000408
JUNIOR
1H04´33"
+2´00"
14
BAKX Kelvin
MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM
NED19960118
U23
1H05´06"
+2´33"
15
GEYSELS Xander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205
JUNIOR
1H05´19"
+2´46"
16
DE VET Sander
WAC TEAM
BEL20000916
JUNIOR
1H05´29"
+2´56"
17
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
1H05´54"
+3´21"
18
VAN STAEYEN Maarten
WAC TEAM
BEL19980101
U23
1H06´03"
+3´30"
19
FLOREN Wesley
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19970825
U23
1H06´03"
+3´30"
20
PEMEN Dolf
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522
JUNIOR
1H06´03"
+3´30"
21
LEAERTS Yelle
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19941105
ELITE
1H06´45"
+4´12"
22
VAN HELVOIRT Koen
ZZP´R-ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED19990503
U23
1H06´54"
+4´21"
23
THIJS Wim
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19880510
ELITE
1H07´28"
+4´55"
24
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
U23
1H07´29"
+4´56"
25
PEREMANS Jochen
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20001011
JUNIOR
1H07´31"
+4´58"
26
MEELBERGHS Pieter
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19880507
ELITE
1H08´41"
+6´08"
27
LIPPENS Seppe
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL20001019
JUNIOR
1H08´55"
+6´22"
28
GIBBONS Max
ORBEA FACTORY TEAM UK
USA19990518
U23
1H09´23"
+6´50"
29
PEETERS Kyle
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19990912
U23
1 r
30
EHLERT Marco
WV SCHIJNDEL
NED20000530
U23
1 r
31
MERTENS Cedric
VONDELMOLEN CYCLING TEAM
BEL19991208
U23
1 r
32
VERDIJCK Lenn
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19990927
U23
1 r
33
BIERENS Niels
TWC SNELLE WIEL
NED20001026
U23
1 r
34
VERDIJCK Niels
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19930809
ELITE
1 r
35
RUNHAAR Marvin
BEEBIKES-NUTSWERK CYCLING TEAM
NED19970204
U23
2 r
36
ADAMS Fletcher
HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S
GBR20000707
JUNIOR
2 r
DNF
VANDAEL Roel
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL19980918
U23
DNF
DESCHEPPER Ward
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19990528
U23
DNF
BRAES Brent
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19990411
U23
DNF
VEESTRAETEN Sieën
KZLWC HEYLEN
BEL19910829
ELITE
Sluiten
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close