Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Gullegem, Cyclocross 2019
België
Datum :
05-01-2019
24,3 km
Cross - Wedstrijd
Start
Gullegem (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Gullegem (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Gullegem, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Mathieu Van Der Poel
NED
in 55m 16.00s
2
Gianni Vermeersch
BEL
op 05.00s
3
David Van Der Poel
NED
op 00.00s
Details
1
VAN DER POEL Mathieu
CORENDON - CIRCUS
NED19950119
EL.CP
55´16"
2
VERMEERSCH Gianni
STEYLAERTS - 777
BEL19921119
EL.CP
55´21"
+0´05"
3
VAN DER POEL David
CORENDON - CIRCUS
NED19920615
EL.CP
55´21"
+0´05"
4
VANTHOURENHOUT Dieter
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
55´27"
+0´11"
5
BOROŠ Michael
CREAFIN - TUV SUD
CZE19920809
EL.CMC
55´47"
+0´31"
6
AERTS Thijs
TELENET FIDEA LIONS
BEL19961103
EL.CMC
55´58"
+0´42"
7
SWEECK Diether
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
55´59"
+0´43"
8
ADAMS Jens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19920605
EL.CMC
56´01"
+0´45"
9
MERLIER Braam
CREAFIN - TUV SUD
BEL19940211
EL.CMC
57´05"
+1´49"
10
WERNER Kerry
KONNA FACTORY CYCLING TEAM
USA19910327
ELITE
57´29"
+2´13"
11
VANKEIRSBILCK Berne
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19941021
ELITE
57´29"
+2´13"
12
WHITE Curtis
CANNONDALE CYCLOCROSS WORLD
USA19950928
ELITE
57´58"
+2´42"
13
VAN COMPERNOLLE Kenneth
ASFRA RACING TEAM
BEL19880330
ELITE
58´05"
+2´49"
14
TIELEN Dario
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19941113
ELITE
58´14"
+2´58"
15
ALDERWEIRELD Robin
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19961210
ELITE
58´45"
+3´29"
16
PEETERS Yannick
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19961115
EL.CMC
59´00"
+3´44"
17
MEURISSE Xandro
WANTY-GROUPE GOBERT
BEL19920131
EL.CP
59´08"
+3´52"
18
MILLBURN Garry
MAAP ENVE
AUS19870202
ELITE
59´29"
+4´13"
19
WILLEMYNS Mathieu
DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19900711
ELITE
59´38"
+4´22"
20
DE BOCK Yoni
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406
ELITE
1H00´06"
+4´50"
21
TAKENOUCHI Yu
TOYOFRAME
JPN19880901
ELITE
1H00´42"
+5´26"
22
VANDENHEEDE Brecht
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19951013
ELITE
1H00´49"
+5´33"
23
KOYEN Niels
ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
1H01´43"
+6´27"
24
CLOUTIER Tyler
MATRIX CYCLING CLUB
USA19890309
EL.CZC
2 r
25
DECLERCK Mathias
BIKE ADVICE - ITAF CT
BEL19960107
ELITE
2 r
26
DE BOCK Jelle
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407
ELITE
3 r
27
CHASTAGNER François
ANNEQUIN CYCLING TEAM
FRA19950507
ELITE
4 r
28
OLEJNICZAK Peter
DUNKY
USA19920628
ELITE
4 r
29
BAUER Josh
DUNKY
USA19900406
ELITE
4 r
30
EDHOFER Thomas
RSV SEEHEIM 1971
GER19851015
ELITE
5 r
Sluiten
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close