1 101 BOGDANOVICS Maris
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 26 1:53:23 14
2 21 ANDRIATO Rafael
BRA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 30 1:53:23 5
3 52 PAPOK Siarhei
BLR
MINSK CYCLING CLUB 29 1:53:23 3
4 94 MACANALLY Ryan
AUS
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 25 1:53:23
5 11 BENFATTO Marco
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 29 1:53:23
6 121 ABERASTURI IZAGA Jon
ESP
TEAM UKYO 28 1:53:23
7 1 KUBOKI Kazushige
JPN
NIPPO - VINI FANTINI 28 1:53:23
8 64 BANASZEK Adrian
POL
KOLSS CYCLING TEAM 24 1:53:23
9 32 BENHAMOUDA Mehdi
FRA
TEAM NOVO NORDISK 22 1:53:23
10 13 MALUCELLI Matteo
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 1:53:23
11 54 KARALIOK Yauheni
BLR
MINSK CYCLING CLUB 21 1:53:23
12 105 KANEPEJS Deins
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 22 1:53:23
13 162 BANI Eugenio
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 26 1:53:23
14 23 CECCHIN Alberto
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 28 1:53:23
15 6 CIMA Damiano
ITA
NIPPO - VINI FANTINI 24 1:53:23
16 164 TZORTZAKIS Polychronis
GRE
RTS - MONTON RACING TEAM 28 1:53:23
17 84 MEADVANCORT Jonah
USA
21 1:53:23
18 16 SPREAFICO Matteo
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 1:53:23
19 76 GIACOPPO Anthony
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 31 1:53:23
20 194 CHEN Zhiwen
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:53:23
21 34 DE KEIJZER Gerd
NED
TEAM NOVO NORDISK 23 1:53:23
22 5 NISHIMURA Hiroki
JPN
SHIMANO RACING TEAM 23 1:53:23
23 42 NAZARET Magno Prado
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 31 1:53:23
24 135 NIKITIN Matvey
KAZ
ASTANA CITY 25 1:53:23
25 102 VOSEKALNS Andris
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 25 1:53:23
26 45 MACHADO DA SILVA Gabriel
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 20 1:53:23
27 95 RUPNIK Jure
SLO
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 24 1:53:23
28 154 CHOY Hiu Fung
HKG
HONG KONG, CHINA 21 1:53:23
29 134 LUCHSHENKO Sergey
KAZ
ASTANA CITY 23 1:53:23
30 106 PRUUS Peeter
EST
RIETUMU BANKA - RIGA 28 1:53:23
31 192 XU Zhaoliang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:53:23
32 215 DARMONOV Jakhongir
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 22 1:53:23
33 122 GUARDIOLA Salvador
ESP
TEAM UKYO 29 1:53:23
34 151 HO Burr
HKG
HONG KONG, CHINA 25 1:53:23
35 61 POLIVODA Oleksandr
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:53:23
36 25 TROSINO Mirko
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 25 1:53:23
37 26 COLONNA Yuri
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 21 1:53:23
38 206 DOMINGUEZ BARRAGAN Daniel
ESP
KEYI LOOK CYCLING TEAM 32 1:53:23
39 22 BERTAZZO Liam
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 25 1:53:23
40 113 MANAN Anuar
MAS
TERENGGANU CYCLING TEAM 31 1:53:23
41 133 KUZMIN Anton
KAZ
ASTANA CITY 21 1:53:23
42 44 GODOY ORMENESE Caio
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 22 1:53:23
43 163 LUNARDON Paolo
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 25 1:53:23
44 96 NADON Marc-Antoine
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 1:53:23
45 63 BRATASHCHUK Andrii
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 25 1:53:23
46 182 DE MAAR Marc
NED
HENGXIANG CYCLING TEAM 33 1:53:23
47 104 LUKSEVICS Viesturs
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 30 1:53:23
48 184 LIU Jianpeng
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 24 1:53:23
49 12 BONUSI Raffaello
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 25 1:53:23
50 15 RIVERA SERRANO Kevin
CRC
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 19 1:53:23
51 202 HOU Weijie
CHN
21 1:53:23
52 161 ORTEGA RAMIREZ Mauricio
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 37 1:53:23
53 176 XIAOLONG Sun
CHN
MITCHELTON SCOTT 23 1:53:23
54 146 ORR Robert
GBR
MEMIL PRO CYCLING 37 1:53:23
55 166 PACHON MELO Oscar Mauricio
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 30 1:53:23
56 185 CHEN Mingrun
CHN
21 1:53:23
57 153 LAU Wan Hei Victor
HKG
HONG KONG, CHINA 22 1:53:23
58 213 AKPAROV Abdullojon
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 27 1:53:23
59 35 VALOGNES Quentin
FRA
TEAM NOVO NORDISK 21 1:53:23
60 211 KALMURATOV Muradjan
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 35 1:53:23
61 216 WANG Yadong
CHN
23 1:53:23
62 132 KULIMBETOV Nurbolat
KAZ
ASTANA CITY 25 1:53:23
63 165 PEÑA MENESES Cristian Andres
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 26 1:53:23
64 195 GU Tianhao
CHN
GIANT CYCLING TEAM 21 1:53:23
65 212 SUNNATOV Akramjon
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 21 1:53:23
66 144 MONCORGÉ Pierre
FRA
MEMIL PRO CYCLING 25 1:53:23
67 24 DRAPERI Matteo
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 26 1:53:23
68 183 YAN Meng
CHN
22 1:53:23
69 83 SIZKO Antti
FIN
CCB VELOTOOLER 35 1:53:37
70 191 SHI Hang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:53:40
71 142 KANERVA Hiski
FIN
MEMIL PRO CYCLING 23 1:53:40
72 141 JANSSEN Yannick
NED
MEMIL PRO CYCLING 27 1:53:40
73 214 OLLAMOV Dostonbek
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 20 1:53:40
74 124 HATANAKA Yusuke
JPN
TEAM UKYO 32 1:53:40
75 205 WANG Xin
CHN
25 1:53:40
76 201 NAZAERBIEKE Bieken
CHN
23 1:53:40
77 155 CHIU Ho San
HKG
HONG KONG, CHINA 22 1:53:42
78 175 SWEENY Harrison
AUS
MITCHELTON SCOTT 19 1:53:42
79 152 LAU Wan Yau Vincent
HKG
HONG KONG, CHINA 21 1:53:42
80 174 JENNER Samuel
AUS
MITCHELTON SCOTT 20 1:53:42
81 82 ROSENHOLTZ Sam
USA
CCB VELOTOOLER 33 1:53:42
82 115 BATMUNKH Maral-Erdene
MGL
TERENGGANU CYCLING TEAM 23 1:53:42
83 103 BECIS Armands
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 26 1:53:42
84 131 TSOY Vladimir
KAZ
ASTANA CITY 20 1:53:42
85 33 BRAND Sam
GBR
TEAM NOVO NORDISK 26 1:53:47
86 72 VAN DER PLOEG Neil
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 30 1:53:47
87 156 LAI Chun Kin
HKG
HONG KONG, CHINA 19 1:53:47
88 36 WILLIAMS Christopher
AUS
TEAM NOVO NORDISK 36 1:53:47
89 53 TSISHKOU Raman
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 1:53:53
90 14 PACIONI Luca
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 1:53:53
91 114 ROSDI Mohd Nor Umardi
MAS
TERENGGANU CYCLING TEAM 31 1:54:01
92 43 DE SOUZA ALMEIDA André
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 25 1:54:01
93 173 MEYER Cameron
AUS
MITCHELTON SCOTT 29 1:54:03
94 2 GROSU Eduard Michael
ROU
NIPPO - VINI FANTINI 25 1:54:03
95 81 HARRIS John
USA
CCB VELOTOOLER 24 1:54:09
96 186 WANG Bo
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 24 1:54:09
97 31 CLANCY Stephen
IRL
TEAM NOVO NORDISK 25 1:54:09
98 75 CROME Sam
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 24 1:54:20
99 51 RAMANAU Raman
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 1:54:22
100 56 AKHRAMENKA Yauheni
BLR
MINSK CYCLING CLUB 22 1:54:22
101 73 FREIBERG Michael
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 1:54:27
102 136 PANASSENKO Nikita
KAZ
ASTANA CITY 25 1:53:23
103 74 ELLIOTT Nathan
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 1:55:13
104 91 SAMUEL Travis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 1:55:18
105 66 SKORENKO Mykyta
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 24 1:55:32
106 93 LAVERY Philip
IRL
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 27 1:55:35
107 92 CARTIER Alexis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 26 1:55:49
108 65 BANASZEK Norbert
POL
KOLSS CYCLING TEAM 20 1:55:50
109 62 KONONENKO Mykhaylo
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:55:50
110 86 DICKEY Ansel
USA
CCB VELOTOOLER 22 1:55:55
111 143 HETHERINGTON Ben
GBR
MEMIL PRO CYCLING 22 1:56:35
112 46 GOHR Andre Eduardo
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 21 1:58:35
113 4 UCHIMA Kohei
JPN
NIPPO - VINI FANTINI 29 2:00:14
114 126 TOKUDA Tanzou
JPN
TEAM UKYO 25 2:00:14
115 125 HIRAI Eiichi
JPN
TEAM UKYO 27 2:00:14
116 55 SHEMETAU Mikhail
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 2:00:14
41 CHAMORRO Francisco
ARG
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 36 DNF
123 FERNANDEZ AYARZAGUENA Egoitz
ESP
TEAM UKYO 25 DNF
196 LIU Haiwang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 22 DNF
172 BI Wenhui
CHN
MITCHELTON SCOTT 24 DNF
71 SUNDERLAND Scott
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 29 DNS Sluiten