1 2 COLLEDANI Nadir
ITA
TORPADO GABOGAS 22 1:14:34 90
2 1 BLUMS Martins
LAT
ZZK 22 1:15:38 70
3 5 FAGERHAUG Petter
NOR
20 1:16:24 60
4 7 EGGER Georg
GER
22 1:16:27 50
5 12 DASCALU Vlad
ROU
20 1:16:38 40
6 9 BERTOLINI Gioele
ITA
TEAM NOB SELLE ITALIA 22 1:17:01 35
7 11 BRANDL Maximilian
GER
20 1:17:02 30
8 13 PERRIN GANIER Neïlo
FRA
MASSI 21 1:17:06 27
9 33 PHILIPP Antoine
FRA
VELOROC BMC 20 1:17:12 24
10 23 VASTL Jan
CZE
22 1:17:15 22
11 16 VITZTHUM Simon
SUI
22 1:17:40 20
12 18 NORDEMANN David
NED
CST SANDD AMERICAN EAGLE MTB RACING TEAM 20 1:17:47 18
13 66 ZINGLE Axel
FRA
MATERIEL-VELO.COM 19 1:17:59 16
14 21 HALME Sasu
FIN
21 1:18:00 14
15 6 HATHERLY Alan
RSA
21 1:18:01 12
16 8 CARSTENSEN Sebastian Fini
DEN
CST SANDD AMERICAN EAGLE MTB RACING TEAM 22 1:18:15 10
17 34 CLACHERTY Frazer
GBR
20 1:18:16 9
18 118 DE FROIDMONT Pierre
BEL
MERIDA WALLONIE MTB TEAM 20 1:18:17 8
19 39 BLÖCHLINGER Noah
SUI
FISCHER-BMC 21 1:18:28 7
20 15 FOIDL Maximilian
AUT
22 1:18:36 6
21 38 RYF Joris
SUI
WHEELER PRO TEAM 20 1:18:39 5
22 36 GAY Raphael
FRA
SCOTT CREUSE OXYGENE GUERET 22 1:18:48 4
23 37 BERTHET Clément
FRA
BH-SRSUNTOUR-KMC 20 1:18:52 3
24 35 LORET Maxime
FRA
SCOTT CREUSE OXYGENE GUERET 22 1:19:00 2
25 14 ALLEMAN Wout
BEL
21 1:19:02 1
26 28 COMPTON Jack
NZL
ELIOS-SRSUNTOUR PRO TEAM 21 1:19:04
27 41 BOUWMEESTER Marc
NED
19 1:19:19
28 17 VADER Milan
NED
21 1:19:28
29 45 HÆGSTAD Erik
NOR
21 1:19:35
30 29 EVENSEN-LIE Eskil
NOR
22 1:19:44
31 76 NASPI Alessandro
ITA
21 1:19:58
32 55 MC CRAE Erno
BEL
22 1:20:27
33 74 SCHWARZBAUER Luca
GER
21 1:20:38
34 43 LHOMME Léo
SUI
TEAM VTT BMC FRIBOURG 21 1:20:47
35 59 PELLIZZON Moreno
ITA
21 1:20:50
36 65 THOMA Dario
SUI
20 1:20:57
37 30 ZAMROZNIAK Jakub
POL
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE MTB TEAM 21 1:21:00
38 44 SCHNELLER Simon
GER
20 1:21:01
39 88 BRUNELLO Mickael
FRA
VELOROC BMC 19 1:21:03
40 117 ALLARD Basile
FRA
19 1:21:05
41 53 RAJCHART Jan
CZE
21 1:21:26
42 69 SIBILLE Vincent
FRA
TEAM VOSGES VTT 22 1:21:29
43 81 DE COSMO Gioele
ITA
20 1:21:38
44 84 SKÁLA Jaromír
CZE
CESKA SPORITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 19 1:21:40
45 71 HUBACHER Lars
SUI
22 1:21:43
46 77 AGOSTINELLI Alessio
ITA
20 1:21:52
47 95 SAINT GUILHEM Thibaud
FRA
CALVISSON VTT 21 1:22:07
48 26 NAGLIČ Rok
SLO
21 1:22:16
49 22 PRŮDEK Matej
CZE
20 1:22:19
50 42 ALBIN Vital
SUI
BIKE TEAM SOLOTHURN 19 1:22:19
51 48 BEELI Andrin
SUI
SCOTT DEVELOPMENT MTB TEAM 22 1:22:36
52 102 KUHN Kevin
SUI
SCOTT DEVELOPMENT MTB TEAM 19 1:22:52
53 93 SCHEHL Niklas
GER
19 1:22:54
54 103 ROCH Florian
FRA
MATERIEL-VELO.COM 21 1:23:01
55 61 RÜEGG Timon
SUI
SCOTT DEVELOPMENT MTB TEAM 21 1:23:15
56 98 SELL Niklas
GER
21 1:23:20
57 89 SPESCHA Ursin
SUI
BIKE TEAM SOLOTHURN 19 1:23:23
58 32 BAUM Lukas
GER
KURSCHAT CONSULTING RACING TEAM 22 1:23:24
59 19 DINA Márton
HUN
NELLA TREK TEAM 21 1:23:25
60 49 HOFMANN Robin
GER
20 1:23:57
61 3 ANDREASSEN Simon
DEN
SPECIALIZED RACING 20 1:24:04
62 63 BSCHERER Moritz
AUT
KTM PRO TEAM 21 1:24:13
63 101 FEINAUER Tim
GER
GERMAN TECHNOLOGY RACING 19 1:24:20
64 73 ZARAGOZA Anthony
FRA
CALVISSON VTT 21 1:24:40
65 115 GEMPERLE Dario
SUI
SCOTT DEVELOPMENT MTB TEAM 19 1:24:50
66 25 VALTER Attila
HUN
CUBE-CSOMOR MTB TEAM 19 1:24:59
67 67 BONETTO Francesco
ITA
ELIOS-SRSUNTOUR PRO TEAM 19 1:25:07
68 116 ERBS Valentin
FRA
21 1:25:17
69 113 BROCCHI Christian
ITA
ELIOS-SRSUNTOUR PRO TEAM 19 LAP
70 60 EGGER Andreas
GER
21 LAP
71 52 FILATOV Ivan
RUS
21 LAP
72 24 SESSLER Guy
ISR
22 LAP
73 111 REICHLE Florian
GER
19 LAP
74 91 GENA Remy
FRA
LOOK - BEAUMES DE VENISE 22 LAP
75 94 SOUTH Casey
SUI
JB BRUNEX FELT TEAM 20 LAP
76 92 GOURC Simon
FRA
TEAM VOSGES VTT 20 LAP
77 108 DE VOCHT Jochen
BEL
KTM BIKE VISION 22 LAP
78 104 NEFF Luis
GER
GERMAN TECHNOLOGY RACING 20 LAP
79 97 TREVISANI Sandro
SUI
TEAM DOM CYCLE 21 LAP
80 112 KARINEN Peter
USA
21 LAP
81 64 JELÍNEK Josef
CZE
SRAM MITAS TREK 19 LAP
82 50 VAVILOV Arsentii
RUS
21 LAP
83 82 WIMMER Florian
AUT
20 LAP
84 114 SERRIERES Lucas
FRA
MATERIEL-VELO.COM 19 LAP
85 51 DINA Dániel
HUN
CUBE-CSOMOR MTB TEAM 20 LAP
86 70 WEFING Lomas Oscar
GBR
19 LAP
87 107 JAMET Aymeric
FRA
MATERIEL-VELO.COM 21 LAP
88 31 LESHEM Guy
ISR
20 LAP
89 85 LECLAIRE Nicolas
FRA
20 LAP
90 68 CARRAL FERNANDEZ Alvaro
ESP
22 LAP
91 109 CERUTTI Gregorio
ITA
TEAM PIEMONTE FCI 21 LAP
92 56 MOLNAR Ede-Karoly
ROU
21 LAP
93 86 DENERVAUD Rémy
SUI
TEAM DOM CYCLE 21 LAP
94 100 MANDELLI Federico
ITA
FRM FACTORY RACING TEAM 20 LAP
95 62 TICCO Marco
ITA
22 LAP
96 110 GRAF Silas
GER
19 LAP
97 106 RUIJTER Teus
NED
19 LAP
98 90 SITTA Dominique
ITA
RDR ITALIA FACTORY 20 LAP
99 87 STRITTMATTER Lucas
SUI
SCOTT DEVELOPMENT MTB TEAM 19 LAP
100 46 BREGENZER Alex
GER
19 LAP
101 78 LEUMANN Sammy
SUI
22 LAP
102 105 ZGRAGGEN Andri
SUI
STRÜBY-BIXS TEAM 19 LAP
83 HARTMANN Jakob
GER
GERMAN TECHNOLOGY RACING 22 DNF
54 STRÄHLE Sven
GER
GERMAN TECHNOLOGY RACING 22 DNF
20 COLOMBO Filippo
SUI
VELO CLUB MONTE TAMARO 20 DNS
57 JEANNIARD Benoît
FRA
22 DNS
75 BURKI Nick
SUI
BIKE TEAM SOLOTHURN 19 DNS Sluiten