Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Koppenberg, Cyclocross, U23 2016
België
Datum :
01-11-2016
18 km
Cross - Wedstrijd
Start
Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Koppenberg, Cyclocross, U23
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Eli Iserbyt
BEL
in 50m 25.00s
2
Jens Dekker
NED
op 55.00s
3
Gosse Van Der Meer
NED
op 01m 11.00s
4
Jonas Degroote
BEL
op 01m 14.00s
5
Jappe Jaspers
BEL
op 01m 19.00s
6
Nicolas Cleppe
BEL
op 01m 23.00s
7
Kobe Goossens
BEL
op 01m 33.00s
8
Yannick Peeters
BEL
op 02m 04.00s
9
Jelle Schuermans
BEL
op 02m 23.00s
10
Thomas Van De Velde
BEL
op 02m 26.00s
Details
1
ISERBYT Eli
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19971022
U23CMC
50´25"
2
DEKKER Jens
BEOBANK - CORENDON
NED19981213
51´20"
+0´55"
3
VAN DER MEER Gosse
COLBA - SUPERANO HAM
NED19950624
51´36"
+1´11"
4
DEGROOTE Jonas
SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
BEL19951017
U23.C
51´39"
+1´14"
5
JASPERS Jappe
IKO ENERTHERM-BEOBANK
BEL19980901
U23
51´44"
+1´19"
6
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19951212
U23.C
51´48"
+1´23"
7
GOOSSENS Kobe
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19960429
U23.C
51´58"
+1´33"
8
PEETERS Yannick
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19961115
U23.C
52´29"
+2´04"
9
SCHUERMANS Jelle
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19961203
U23.C
52´48"
+2´23"
10
VAN DE VELDE Thomas
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19960521
U23
52´51"
+2´26"
11
ROMBOUTS Seppe
ACROG - BALEN BC
BEL19980514
U23
53´02"
+2´37"
12
HENNAUX Loic
PRORACE CYCLING TEAM
BEL19960212
U23
53´09"
+2´44"
13
LOOCKX Lander
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19970425
U23
53´21"
+2´56"
14
BONNE Jenko
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19970422
U23
53´39"
+3´14"
15
AERTS Thijs
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19961103
U23.C
53´48"
+3´23"
16
DERVEAUX Niels
GOEMAN SCOTT CYCLING
BEL19970317
U23
54´10"
+3´45"
17
TEIRLINCK Jens
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
BEL19960104
U23
54´21"
+3´56"
18
LIESSENS Jarno
IKO ENERTHERM-BEOBANK
BEL19980125
U23
54´31"
+4´06"
19
DE PROOST Kyle
INDIVIDUEEL
BEL19950420
U23
54´40"
+4´15"
20
VAN DIJKE Koen
TWC HET SNELLE WIEL
NED19960416
U23
54´41"
+4´16"
21
KAISE Julien
COLOR CODE - ARDEN´BEEF
BEL19950112
U23.C
54´47"
+4´22"
22
BAKX Kelvin
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED19960118
U23
54´49"
+4´24"
23
PAUWELS Tijl
LARES-DOLTCINI CT
BEL19980824
U23
54´49"
+4´24"
24
JANSSON Henrik
TEAM NLITZ MERIDA
SWE19951010
U23
54´59"
+4´34"
25
BAUTERS Reno
ACROG - BALEN BC
BEL19980904
U23
55´05"
+4´40"
26
JOSEPH Thomas
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19961206
U23.C
55´10"
+4´45"
27
CALUWE Stijn
BEOBANK-CORENDON
BEL19960129
U23.C
55´20"
+4´55"
28
SMETS Gert
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19970926
U23
55´28"
+5´03"
29
PRUVOT Nicolas
AC CENTULOISE
FRA19950115
U23
55´53"
+5´28"
30
DRIESEN Jarne
LARES-DOLTCINI CT
BEL19980517
U23
56´02"
+5´37"
31
FLOREN Wesley
WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW
NED19970825
U23
56´15"
+5´50"
32
VERBEECK Glenn
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19970629
U23
56´27"
+6´02"
33
VERHEYEN Thomas
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19970214
U23
56´38"
+6´13"
34
DEVOS Han
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
BEL19970901
U23
56´50"
+6´25"
35
TIELEMANS Jente
ACROG - BALEN BC
BEL19980920
U23
56´53"
+6´28"
36
HOSTE Simon
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19950410
U23
57´28"
+7´03"
37
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
U23
2 r
38
WILLIAMS Joe
PROLOGUE RACING TEAM
GBR19980909
U23
2 r
39
TIBACKX Lawrence
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19960104
U23
3 r
40
SERRÉ Stef
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981215
U23
3 r
41
LEE Stephen
DERWENTSIDE CC
GBR19960417
U23
3 r
42
VANDENBROUCKE Niels
CYCLING TEAM OOSTKUST
BEL19970530
U23
3 r
43
ROBERTSON Finlay
DERWENTSIDE CC
GBR19981020
U23
3 r
44
DEVOET Jonas
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL19970927
U23
4 r
45
BOULANGER Lucas
AC CENTULOISE
FRA19981111
U23
4 r
DNF
HERMANS Quinten
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19950729
U23.C
DNF
TOUPALIK Adam
BEOBANK - CORENDON
CZE19960509
DNF
ERIKSSON David
GÖTEBORGS CYKELKLUBB
SWE19951121
U23
DNF
DE JONGHE Laurens
INDIVIDUEEL
BEL19960214
U23
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close