Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Deerlijk - Belgiek 2016
België
Datum :
09-10-2016
108 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Belgiek koerse
Hoofdindex Deerlijk - Belgiek
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Tim De Troyer
BEL
in 02h 24m 50.00s
2
Ylber Sefa
ALB
op 00.00s
3
Gianni Marchand
BEL
op 07.00s
4
Matthias Legley
BEL
op 10.00s
5
Pierre Tielemans
FRA
op 00.00s
Details
1
DE TROYER Tim
BEL19900811 2H24´50"
VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC
2
YLBER Sefa
ALB19910211 z.t.
ASFRA RACING TEAM ELITE
3
MARCHAND Gianni
BEL19900601 2H24´57" +0´07"
CIBEL-CEBON EL.CZC
4
LEGLEY Matthias
BEL19910115 2H25´00" +0´10"
VERANCLASSIC - AGO EL.CZC
5
TIELEMANS Pierre
FRA19920114 z.t. z.t.
EC RAISNES ELITE
6
WYDOOGHE Jaron
BEL19971002 z.t. z.t.
VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U23
7
TOUQUET Joren
BEL19930128 z.t. z.t.
SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC
8
DIEPENDAELE Timmy
BEL19840806 z.t. z.t.
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE
9
HAERINCK Steven
BEL19911015 z.t. z.t.
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE
10
DEWEER Jochen
BEL19910220 2H25´10" +0´20"
DOVY KEUKENS - FCC ELITE
11
DE SY Vincent
BEL19951023 z.t. z.t.
PRORACE CYCLING TEAM U23
12
EECKHOUT Niko
BEL19701216 2H25´21" +0´31"
INDIVIDUEEL MASTM
13
ANECA Ciske
BEL19940810 z.t. z.t.
ESEG DOUAI U23
14
DE PAEPE Johannes
BEL19921005 z.t. z.t.
CIBEL-CEBON EL.CZC
15
MINNE Stijn
BEL19840510 z.t. z.t.
ALL FRIENDS CYCLING ELITE
16
OLIEBOS Jordy
BEL19950407 z.t. z.t.
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
17
GELDHOF David
BEL19761120 z.t. z.t.
CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE
18
LAMBRECHT Bjorg
BEL19970402 z.t. z.t.
LOTTO SOUDAL U23
19
NEIRYNCK Kevin
BEL19821116 z.t. z.t.
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW ELITE
20
STOCKMAN Michiel
BEL19960731 z.t. z.t.
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23
21
VANDEVYVERE Gauthier
BEL19970625 z.t. z.t.
EFC-ETIXX U23
22
MEHEUS Gill
BEL19950814 z.t. z.t.
EFC-ETIXX U23
23
CLAERHOUT Sven
BEL19920727 z.t. z.t.
PCT TOMACC ELITE
24
VANDEMEULEBROECKE Steven
BEL19910815 z.t. z.t.
ASFRA RACING TEAM ELITE
25
VANDENBUSSCHE Tom
BEL19870513 z.t. z.t.
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE
26
DESMECHT David
BEL19921222 2H25´45" +0´55"
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE
27
BREYNE Jonathan
BEL19910104 2H25´52" +1´02"
VERANCLASSIC - AGO EL.CZC
28
GOETHALS Brent
BEL19950522 2H26´10" +1´20"
VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY U23
29
VANACKER Bjarne
BEL19970530 z.t. z.t.
EFC-ETIXX U23
30
DEVROYE Kim
BEL19910812 z.t. z.t.
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE
31
BRUYNEEL Giel
BEL19890322 z.t. z.t.
CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE
32
VANDENBOGAERDE Jens
BEL19920106 z.t. z.t.
SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO EL.CZC
33
BULTYNCK Isaak
BEL19810624 z.t. z.t.
INDIVIDUEEL MASTM
34
VERBEURE Hakim
BEL19830531 z.t. z.t.
INDIVIDUEEL ELITE
35
DE POORTER Maxime
BEL19960421 z.t. z.t.
EFC-ETIXX U23
36
ADRIAENS Bert
BEL19970201 z.t. z.t.
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
37
DUBOIS Foeke
BEL19921109 z.t. z.t.
ASFRA RACING TEAM ELITE
38
DELESIE Berre
BEL19970825 z.t. z.t.
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
39
VAN DAMME Bart
BEL19751005 2H26´24" +1´34"
SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE
40
DE MERLIER Giovanni
BEL19921201 z.t. z.t.
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE
41
DECLERCQ Thierry
BEL19750624 z.t. z.t.
GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE
42
COBBAERT Florian
BEL19960323 z.t. z.t.
VAN EYCK SPORT U23
43
VANHOUTTEGHEM Cedric
BEL19940109 z.t. z.t.
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23
44
LEFEVER Nico
BEL19750724 z.t. z.t.
INDIVIDUEEL ELITE
45
VANDENBOSSCHE Cedric
BEL19960101 z.t. z.t.
K.V.C. DEINZE VZW U23
46
SCHOTTE Lauwrence
BEL19940613 z.t. z.t.
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
47
NAKATA Takuya
JPN19960603 z.t. z.t.
EURESIA U23
48
WYTINCK Gianni
BEL19960102 z.t. z.t.
HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23
49
OVERVLIET Jay
NED19951026 z.t. z.t.
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
50
MAESEN Dries
BEL19970415 z.t. z.t.
WK NOORD-WEST-BRABANT U23
51
STOCKMAN Abram
BEL19960731 z.t. z.t.
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23
52
HUYSSER Jeroen
BEL19911118 z.t. z.t.
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE
53
VANDAELE Philip
BEL19850803 z.t. z.t.
GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE
54
VERHAEGEN Sören
BEL19900627 z.t. z.t.
TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG ELITE
55
LANGEDOCK Mathieu
BEL19840225 z.t. z.t.
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE
56
ROELS Sam
BEL19880310 z.t. z.t.
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE
57
DEGEZELLE Kevin
BEL19780627 z.t. z.t.
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE
58
TIGRINE Mehdi
BEL19861029 z.t. z.t.
MASSI-KUWAIT CYCLING PROJECT EL.CZC
59
DE MAREZ Ruben
BEL19911227 z.t. z.t.
DOVY KEUKENS - FCC ELITE
60
VAN DEN BERGHE Anthony
BEL19841217 z.t. z.t.
CIBEL B CLUB ELITE
61
VERVERKEN Pieter
BEL19860615 z.t. z.t.
CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE
62
CARESMEL Alexis
FRA19920703 z.t. z.t.
VERANCLASSIC - EKOI U23.C
DNF
EECKMAN Bert
BEL19960306
DOVY KEUKENS - FCC U23
DNF
PORIAU Tim
BEL19890620
ASFRA RACING TEAM ELITE
DNF
ORBIE Stephen
BEL19880125
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE
DNF
CANNOOT Yordi
BEL19970701
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
DNF
DERIE Matias
BEL19941202
INDIVIDUEEL U23
DNF
GOEMAERE Ralf
BEL19920214
CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE
DNF
DRIESSENS Niels
BEL19970730
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23
DNF
VERSCHAEVE Lounes
BEL19951212
DOVY KEUKENS - FCC U23
DNF
BOUDRIJ Théo
BEL19971209
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
DNF
DELEU Robbe
BEL19910320
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE
DNF
VANDAELE Thijs
BEL19930404
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE
DNF
VANDEWIELE Frederik
BEL19910211
HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM ELITE
DNF
ANDERSEN Henrik
DEN19950405
TEAM IBT ISOLERING RIDLEY ELITE
DNF
KJELDSMARK CHRISTIANSEN Matias
DEN19971009
TEAM IBT ISOLERING RIDLEY ELITE
DNF
LAU CHRISTENSEN Lars
DEN19890818
TEAM IBT ISOLERING RIDLEY ELITE
DNF
DAENINCK Benoit
FRA19811227
CC NOGENT SUR OISE ELITE
DNF
DEGRANDE Arne
BEL19960112
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK U23
DNF
CORNELIS Nico
BEL19800425
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE
DNF
PIETERS Laurent
BEL19940620
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23
DNF
VANDERBAUWHEDE Michiel
BEL19920221
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE
DNF
COWARD Jake
GBR19960223
ASFRA RACING TEAM U23
DNF
DE WAELE Wim
BEL19670906
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT MASTM
DNF
KARANDASHEV Petr
RUS19860328
KINGSNORTH ELITE
DNF
MAERTENS Jelle
BEL19900928
CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE
DNF
VANDENDRIESSCHE Ibe
BEL19901123
CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE
DNF
GOOSSENS Anko
BEL19970220
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
DNF
VANDENBUSSCHE Jari
BEL19960710
DOVY KEUKENS - FCC U23
DNF
ALEKSANDR Grigorev
RUS19920321
KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS ELITE
DNF
VERMEIRE Matthias
BEL19911011
K.V.C. DEINZE VZW ELITE
DNF
HOLVOET Louis
BEL19930309
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT ELITE
DNF
DEHEM Arno
BEL19960307
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U23
DNF
DE SMUL Guust
BEL19950612
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM U23
DNF
GRIMMONPREZ Django
BEL19811216
PCT TOMACC ELITE
DNF
MINNAERT Michiel
BEL19920726
ASFRA RACING TEAM ELITE
DNF
VERHAEGEN Jens
BEL19931013
CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN ELITE
DNF
GREENSTEIN Or
ISR19890812
ASFRA RACING TEAM ELITE
DNF
VANTYGHEM Tim
BEL19810906
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT ELITE
DNF
VERMEULEN Niels
BEL19970327
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close