Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ovidiopol (a) 2016
Trophy Ovdyopolya
Oekraïne
Datum :
24-04-2016
68 km
Weg - Wedstrijd
Start
Ovidiopol (Odes'ka Oblast'), Oekraïne
Aankomst
Ovidiopol (Odes'ka Oblast'), Oekraïne
Hoofdindex Ovidiopol (a)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Konstantin Ribaruk
UKR
in 01h 43m 50.00s
2
Stanislaw Rudoj
UKR
op 00.00s
3
Oleg Bimbash
UKR
op 00.00s
4
Sergei Krasnov
UKR
op 24.00s
5
Maxim Samoliuk
UKR
op 02m 01.00s
Details
Группа 1
1 Рыбарук Константин 74 Динамо-Пальмира 1994 01.43.50 10
2 Рудой Станислав 14 Атлет 1982 " " 8
3 Бимбаш Олег 20 Arcadia 1984 " " 6
4 Самолюк Максим 15 ШК ЮВЛ 1991 01.45.51 5
5 Гладкий Андрей 22 Динамо-Пальмира 1980 " " 4
6 Мудренко Денис 13 ШК ЮВЛ 1991 01.48.00 3
7 Горшенев Олег 21 1986 01.48.51 2
8 Заец Михаил 11 ШК ЮВЛ 1999 1
9 Гулак Андрей 61 Динамо-Пальмира 1980 " "
10 Нанаки Дмитрий 33 Динамо-Пальмира 1986 " "
11 Погибко Александр 75 Динамо-Пальмира 1981 01.49.20
12 Супцарел Геннадий 24 Динамо-Пальмира 1991 " "
13 Тигинян Дмитрий 12 ШК ЮВЛ 1998 01.49.26
14 Корецкий Алексей 41 Динамо-Пальмира 1981 01.51.30
15 Шабашов Дмитрий 23 Динамо-Пальмира 1987 " "
16 Байрак Григорий 62 Динамо-Пальмира 1987 01.55.00
Лопатюк Максим 74 1984 н/ф
Суглобов Богдан 95 1994 н/ф
Цисарук Владислав 81 Arcadia 1984 н/ф
Касперович Дмитрий 25 Динамо-Пальмира 1987 н/ф
Хрененко Кирилл 71 Динамо-Пальмира 1989 н/ф
Хведченя Евгений 64 Динамо-Пальмира 1986 н/ф
Харенко Дмитрий 83 Arcadia 1980 н/с
Групповая гонка 68 км
Средняя скорость победителя 39.14 км/ч
Место Ф.И.О Ст.номер Команда Год.рожд. Результат Очки
Группа 2
1 Краснов Сергей 211 Атлет 1968 01.44.14 10
2 Перелазный Владимир 113 Arcadia 1965 01.45.51 8
3 Парфененок Андрей 115 Arcadia 1969 01.48.51 6
4 Иванов Вячеслав 194 Атлет 1963 " " 5
5 Шикера Андрей 212 Атлет 1975 " " 4
6 Гаврилов Алексей 103 Arcadia 1975 " " 3
7 Леонов Дмитрий 104 Динамо-Пальмира 1974 " " 2
8 Вахромеев Николай 114 Arcadia 1954 01.55.00 1
Суворов Владимир 213 1968 н/ф
Галицкий Виктор 102 Arcadia 1974 н/ф
Фомичев Иван 105 Arcadia 1968 н/ф
Бричак Виталий 214 Атлет 1960 н/ф
Макоцеба Алексей 203 Атлет 1973 н/ф
Пимкин Константин 215 Динамо-Пальмира 1972 н/ф
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close