Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren 2015
Flandriencross
België
Datum :
29-11-2015
14 km
Cross - Wedstrijd
Start
Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Florian Vermeersch
BEL
in 40m 11.00s
2
Jappe Jaspers
BEL
op 00.00s
3
Alex Colman
BEL
op 16.00s
Details
1
VERMEERSCH Florian
LARES-DOLTCINI CT
BEL19990312
JUNIOR
40´11"
2
JASPERS Jappe
ENERTHERM-BKCP
BEL19980901
JUNIOR
40´11"
3
COLMAN Alex
LARES-DOLTCINI CT
BEL19980722
JUNIOR
40´27"
+0´16"
4
DRIESEN Jarne
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19980517
JUNIOR
41´15"
+1´04"
5
DHOORE Alessio
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19980423
JUNIOR
41´21"
+1´10"
6
HECHT Gage
ALPHA BICYCLE CO/ VISTA SUBARU
USA19980218
JUNIOR
41´24"
+1´13"
7
GROOT Mitch
72002010 - LARES-DOLTCINI CT
NED19980209
JUNIOR
41´26"
+1´15"
8
VANDEBOSCH Toon
ENERTHERM-BKCP
BEL19990619
JUNIOR
41´40"
+1´29"
9
LIESSENS Jarno
ENERTHERM-BKCP
BEL19980125
JUNIOR
41´46"
+1´35"
10
GOEMAN Andreas
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19990807
JUNIOR
41´56"
+1´45"
11
BAUTERS Reno
ACROG - BALEN BC
BEL19980904
JUNIOR
42´05"
+1´54"
12
WUYTS Mathijs
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19980730
JUNIOR
42´28"
+2´17"
13
VANDEBOSCH Victor
ENERTHERM-BKCP
BEL19980122
JUNIOR
42´36"
+2´25"
14
PEMEN Diederik
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19980911
JUNIOR
42´41"
+2´30"
15
KIELICH Timo
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19990805
JUNIOR
42´54"
+2´43"
16
BEKAERT Yentl
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19990718
JUNIOR
42´57"
+2´46"
17
DE CLERCQ Jari
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19980731
JUNIOR
42´57"
+2´46"
18
VRACHTEN Arne
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19990223
JUNIOR
43´18"
+3´07"
19
SMET Jonas
ENERTHERM-BKCP
BEL19990106
JUNIOR
43´24"
+3´13"
20
BRUNNER Eric
BOULDER JUNIOR CYCLING
USA19981201
JUNIOR
43´25"
+3´14"
21
STUMPF Florian
ENERTHERM-BKCP
FRA19980518
JUNIOR
43´45"
+3´34"
22
CLOUSE Evan
ALPHA BICYCLE CO/VISTA SUBARU
USA19991106
JUNIOR
43´54"
+3´43"
23
TIELEMANS Jente
ACROG - BALEN BC
BEL19980920
JUNIOR
44´03"
+3´52"
24
SCHMID Mauro
MG CYCLING VC STEINMAUR
SUI19991204
JUNIOR
44´11"
+4´00"
25
DE MEYER Jarne
ENERTHERM-BKCP
BEL19990914
JUNIOR
44´31"
+4´20"
26
TIBACKX Lander
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19990909
JUNIOR
44´31"
+4´20"
27
BRAES Brent
ACROG - BALEN BC
BEL19990411
JUNIOR
44´43"
+4´32"
28
STUER Kwinten
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL19991121
JUNIOR
45´06"
+4´55"
29
VAN GOETHEM Fabio
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19990128
JUNIOR
45´06"
+4´55"
30
VAN TRICHT Stan
LOTTO OLYMPIA TIENEN
BEL19990920
JUNIOR
48´00"
+7´49"
31
VAN DEN EEDE Lauri
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
BEL19980815
JUNIOR
2 r
32
DESCHEPPER Ward
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
BEL19990528
JUNIOR
2 r
33
VALCKE Owen
TREK-BIORACER MTB TEAM
BEL19990514
JUNIOR
2 r
34
BOGAERT Seppe
TREK-BIORACER MTB TEAM
BEL19980926
JUNIOR
2 r
35
MAERTENS Sven
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19981029
JUNIOR
3 r
36
D´HOOGE Thomas
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL19980930
JUNIOR
3 r
37
DE BONDT Marvin
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19990421
JUNIOR
3 r
38
LOGIE Aaron
WIELERTEAM IEPER
BEL19990406
JUNIOR
3 r
39
WINDELS Angelo
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19981212
JUNIOR
4 r
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close