Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tour of East Bohemia 2015
Tsjechië
Datum :
11-09-2015
1e etappe
Weg - Etappe
Start
Trebechovice pod Orebem (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Trebechovice pod Orebem (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Tour of East Bohemia
Index 2015
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Alois Kankovský
CZE
in 03h 38m 51.00s
2
František Sisr
CZE
op 01.00s
3
Andi Bajc
SLO
op 00.00s
4
Erik Baška
SVK
op 00.00s
5
Nurbolat Kulimbetov
KAZ
op 00.00s
Details
1 Alois KANKOVSKY CZE WHI 32 3:38:51 8 8
2 Frantisek SISR CZE ADP 22 +1 5 5
3 Andi BAJC SLO AMP 27 +1 2 2
4 Erik BASKA SVK AWT 21 +1
5 Nurbolat KULIMBETOV KAZ SIL 23 +1
6 Maxim AVERIN AZE BCP 30 +1
7 Gustav HÖÖG SWE SWE 20 +1
8 Ioannis TAMOURIDIS GRE BCP 35 +1
9 Robert KESSLER GER LKT 20 +1
10 Alexander VDOVIN RUS LOK 22 +1
11 Marcel FRANZ GER LKT 19 +1
12 Florian BISSINGER GER WSA 27 +1
13 Jan BROCKHOFF GER AWT 21 +1
14 Denis RUGOVAC CZE ADP 22 +1
15 Martin BOUBAL CZE PFG 31 +1
16 Vasily NEUSTROEV RUS LOK 25 +1
17 Daniel TUREK CZE CAT 22 +1
18 Matvey NIKITIN KAZ SIL 23 +1
19 Jan SOKOL AUT WSA 25 +1
20 Ivan GARCIA CORTINA ESP AWT 20 +1
21 Herman DAHL NOR TSS 22 +1
22 Guy SAGIV ISR CAT 21 +1
23 Matej MUGERLI SLO BCP 34 +1
24 Martin HEBIK CZE PFG 33 +1
25 Fatih KELES TUR TUR 22 +1
26 Pawel CIESLIK POL WHI 29 +1
27 Grigoriy SHTEIN KAZ SIL 19 +1
28 Wojciech PSZCZOLARSKI POL SKC 24 +1
29 Trond Hakon TRONDSEN NOR TSS 21 +1
30 Nikita STALNOV KAZ SIL 24 +1
31 Kristian AASVOLD NOR TSS 20 +1
32 Michal SCHLEGEL CZE AWT 20 +1
33 Peter KUSZTOR HUN AMP 31 +1
34 Onur BALKAN TUR TUR 19 +1
35 Marek CANECKY SVK AMP 27 +1
36 Fridtjof ROEINAAS NOR TSS 21 +1
37 Andreas UMHALLER AUT AMP 23 +1
38 Hans-Jörg LEOPOLD AUT WSA 32 +1
39 Oleksandr SURUTKOVYCH UKR BCP 31 +1
40 Markus EIBEGGER AUT BCP 31 +1
41 Jan Marcus Faaglum KARLSSON SWE SWE 21 +1
42 Lucas ERIKSSON SWE SWE 19 +1
43 Kenny MOLLY BEL AWT 19 +1
44 Jiri POLNICKY CZE WHI 26 +1
45 Sergey SHILOV RUS LOK 27 +1
46 Lukas SCHLEMMER AUT WSA 20 +1
47 Tomáš KOUDELA CZE SKC 23 +1
48 Carl Fredrik HAGEN NOR TSS 24 +1
49 Markus KOPFAUF AUT WSA 19 +1
50 Marek ŠIPOŠ CZE SKC 19 +1
51 Matej ZAHALKA CZE SKC 22 +1
52 Lukas MATULA CZE SKC 26 +1
53 Adam SEKANINA CZE 20 +1
54 Emanuel PIASKOWY POL CAT 24 +1
55 Mirac KAL TUR TUR 28 +1
56 Michal KESL CZE 33 +1
57 Dejan BAJT SLO AMP 28 +1
58 Juraj BELLAN SVK 19 +1
59 Elchin ASADOV AZE BCP 28 +1
60 Petr HAMPL CZE 22 +1
61 Galym AKHMETOV KAZ SIL 20 +1
62 Leon BERGER GER LKT 20 +1
63 Aleksey RYBALKIN RUS LOK 22 +1
64 Bartosz WARCHOL POL CAT 23 +1
65 Petr FIALA CZE 20 +1
66 Pavel GRUBER CZE 19 +1
67 Anton KUZMIN KAZ SIL 19 +1
68 Sergey VDOVIN RUS LOK 22 +1
69 Roman FURST CZE ADP 24 +1
70 Michael KUKRLE CZE 21 +1
71 Daniel AUER AUT WSA 21 +1
72 Vojtech HACECKY CZE ADP 28 +1
73 Martin BLAHA CZE ADP 38 +1
74 Alvaro CUADROS MORATA ESP AWT 20 +1
75 Jan TRATNIK SLO AMP 25 +1
76 Lubos MALOVEC SVK CAT 21 +1
77 Martin HUNAL CZE WHI 26 +1
78 Maximilian KUEN AUT AMP 23 +1
79 Jiri HOCHMANN CZE ADP 29 +17
80 Nazim BAKIRCI TUR TUR 29 +21
81 Dmitry SOKOLOV RUS LOK 27 +21
82 Tomas BUCHACEK CZE WHI 37 +25
83 Nicolas PIETRULA CZE ADP 20 +25
84 Carl SOBALLA GER LKT 21 +25
85 Guy GABAY ISR CAT 22 +35
86 Ludek LICHNOVSKÝ CZE SKC 20 +35
87 Pontus KASTEMYR SWE SWE 20 +44
88 Mario SUCHEV BUL 21 +44
89 Dominik CHLUPÁC CZE 22 +44
90 Tomas OKROUHLICKY CZE PFG 30 +44
91 Evgeny SHALUNOV RUS LOK 23 +49
92 Jan KOVAR CZE WHI 19 +1:12
93 Róbert MÁLIK SVK PFG 22 +1:20
94 Serkan BALKAN TUR TUR 21 +1:24
95 Filip BENGTSSON SWE SWE 20 +1:37
96 Vít SCHMIDT CZE 19 +1:37
97 David BLAZEJ CZE PFG 23 +1:37
98 Maciej KASPERKIEWICZ POL PFG 20 +1:37
99 Pavel CAMRDA CZE WHI 19 +1:37
100 Morten MORLAND NOR TSS 29 +1:37
101 Michael TAFERNER AUT WSA 22 +1:37
102 Ismail AKSOY TUR TUR 26 +4:42
103 Antonio ANGULO SAMPEDRO ESP CAT 23 +4:42
104 Denis BAŠKA SVK 19 +5:24
105 Yordan ANDREEV BUL 21 +6:12
106 Tomas HARAG SVK 20 +6:12
DNF Stefan IVANOV BUL 20
DNF Slaveyko MANKOV BUL 22
DNF Borislav GYUROV BUL 21
DNF Rayane BOUHANNI FRA AWT 19
DNF Tim RESKE GER LKT 21
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close